Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα, αν κ συμφωνώ, δεν πρέπει να έρχεται καμία γυναίκα εδώ...

Σαμάνθα μου καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Χρυσάνθη δυστυχώς ως τώρα δεν έχω απαντήσεις... Τα αντισώματα που έχω αυξημένα μου είπε ο ενδοκρινολόγος ότι ευθυνονται μόνο 5% για αποβολές...

Γιώργο μου το ήξερα ότι θα είναι αγοράκι! ;););) Σου είπα, έχω διαίσθηση εγώ! Να΄ναι πάντα γερό κ δυνατό το αντράκι σας!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim δεν εισαι η μονη....κ εγω που εχω απαντησεις να τις κανω τι?εχω τις απαντησεις αλλα ειναι τυχαια......

αστα τελικα πρεπει να το δουμε αλλιως το θεμα....να ειμαστε θετικα κ να μην κοιταμε πισω.....τουλαχιστον οσο μπορουμε γιατι δεν μας βλεπω καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελινακι μου τωρα ειδα το μηνυμα σου. Λυπαμαι κοριτσακι μου! Καλα θα κανεις που θα βγεις για λιγο εκτος για να ηρεμησεις. Και εγω το ιδιο θα κανω. Και θα ξεκινησω με τον καινουριο χρονο παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινακι μου, διαβασα κ εγω το μηνυματακι σου....Ειναι οντως αρνητικη η χοριακη? εκανες επανελεγχο???

Αν ειναι ετσι...καλα θα κανεις να αποστασιοποιηθεις λιγακι κ να ηρεμησεις....Ο Ιανουαριος, αρχη του νεου ετους, αρχη κ για νεα ξεκινηματα!!!

Καλησπερα Βασουλα.......Δημητρα.....

Χρυσανθη μου......ακριβως αυτο.....εχεις δικιο...γιατι οντως...δε μας βλεπω καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινα μου χασαμε τα μωρακια μας ιδιο μηνα...5 μερες διαφορα....εγω εχω δεθει πολυ μαζι σου,θυμαμαι ακριβως την ημερα που διαβασα το μηνυμα σου σαββατο...κ για μενα τελειωσαν λιγο ποιο μετα.....σε λιγο καιρο θα γενναμε μαζι....διπλα διπλα....κ σου ειπα θα ερθεις στη γιατρο μου αν μεινουμε μαζι για να πηγαινουμε παντου μαζι.....ασχετα που μολις την δεις θα καταλαβεις για τι ανθρωπο σου μιλαω....εχε μου εμπιστοσυνη θα τα καταφερουμε.....αρκει να βαλουμε Χ στο παρελθον

εγω απο την ημερα που ηρθα εδω τα εχω ξεχασει ολα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε φιλεναδουλα.....κ εγω εχω δεθει πολυ μαζι σου....απο τοτε ...απο το "μετα το Πασχα" που ειχαμε τις ιδιες ανησυχιες....επειτα...εσυ τη Β επιπεδου...κ εγω..................

Ουτε εγω μπορουσα να πιστεψω αυτο που διαβαζα...ελεγα δεν ειναι δυνατον...παλι.....μα γιατι......

Κ μενα παντως κατι μου λεει οτι θα γκαστρωθουμε μαζι :D ......κ θα γεννησουμε μαζι....γιατι η 3η θα ειναι κ η τυχερη ........

Ψαχνω το delete κ δεν το βρισκω.....μα που θα μου παει....μια μερα θα σβηστουν ολα οριστικα....

Στη γιατρο αυτη θα παμε οπωσδηποτε! Να τη γνωρισω κ εγω απο κοντα........

Σου εχω εμπιστοσυνη......θα τα καταφερουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαζι.... :roll: να κανονισουμε ακριβως κ ποια μερα θα τους βαλουμε κατω.... :oops::oops::oops:

αυτο με το delete ευκολο ειναι αρκει ν α τοπιστεψεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ποια μερα ναι.........Θα πρεπει να ρυθμισουμε πρωτα τους κυκλους μαζι!!!!

Γιατι απεχουμε περιπου 2 εβδομαδες......Οποτε κανονισε, απο Ιανουαριο, να μπουμε σε κοινη τροχια!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το δικο μου πληκτρολογιο δεν εχει το κουμπι......καλε τι λαπτοπ εχεις....νεας γενιας.....δεν το πατας κ για μενα....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κωσταντινα μου οχι ιανουαριο κ φεβρουαριο...με τιποτε δεν παω για β επιπεδου ιουνιο,,,,

φιλεναδα ακουσε με....βρηκες τι εφταιξε αρα θα τα καταφερεις....εδω να ακους την επιστημονα (ειμαι καλυτερη απο γυναικολογος παντως, τουλαχιστον ξερω περισσοτερα :lol: ), θα εισαι ηρεμη κ ολα καλα θα πανε....πες οτι δεν εγινε τιποτε κ σημερα ξεκινας μια νεα ζωη......κ θα βαλεις κ μπρος για ενα μωρακι κ δεν θα σκεφτεσαι τι εγινε....θα δεις οτι θα τα καταφερεις.....να με ακους εμενα....

εντωμεταξυ καλα τα λεω....εγω οταν θα μεινω πως θα ξεχασω το ΤΥΧΑΙΟ δεν ξερω...... :lol: δηλαδη ειναι απιστευτο να συμβαινει κατι τετοιο χωρις απαντηση.....καλα λεω το εχω ξεχασει το παρελθον...εκεινη την στιγμη ομως....μαμα φοβαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι...καλα τα λες Χρυσανθη μου...βρηκα τι εφταιξε κ στις δυο...Ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον....Το ενα θεμα το φτιαξαμε.....Η εξοντωση ειχε επιτυχια....Κ το αλλο....ειναι σε ετοιμοτητα ...ναρχισω τα τσιμπηματα οταν με το καλο μεινω.........Τωρα...ελπιζω να μην υπαρξει κ τριτη γιατι τοοοοοοοιν θα βαρεσω μπιελα......

Εσυ ειπαμε...εισαι καλυτερη στη γεννετικη καλε.....εγω ειμαι στη γυναικολογια..... :lol::lol::lol:

Ενταξει, θαφησουμε Ιαν-Φεβ κ παμε απο Μαρτη.......κ που ξερεις...μπορει να εχουμε πρωτοχρονιατικο δωρακι τυλιγμενο σε κουβερτουλα :P:P:P:P

Οσον αφορα εκεινη τη στιγμη....θα ειμαι εγω διπλα σου βρε!!!!!! Ασε τα μαμα φοβαμαι......Τεραστιο χαμογελο θα εχουμε.......γιατι ολα θα πανε μια χαρα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, ένα τέτοιο δωράκι θέλω κ εγώ βρε κορίτσια! Καλά, αυτά τα Χριστούγεννα δεν γίνεται, τα επόμενα όμως? Ε, καλέ μου Άγιε Βασίλη??? :)

Αν περιμένετε μέχρι Μάρτιο, θα είμαι κ εγώ στην παρέα σας... :roll::roll:

Ξέρετε τι σκεφτόμουν? Την Πρωτοχρονιά που μας πέρασε, ήμουν χάλια από γρίπη, δεν μπορούσα να αναπνεύσω κ πήγαμε στα επείγοντα στο νοσοκομείο. Δεν ήταν τίποτα τελικά, αλλά μου έφερε γρουσουζιά! Δεν τα πολυπιστεύω αυτά, αλλά βρε κορίτσια όλη η χρονιά με γιατρούς κ νοσοκομεία είχε να κάνει... Πρώτα ο αδερφός μου, μετά ο μπαμπάς μου, μετά εγώ, πάλι ο μπαμπάς μου, πάλι εγώ... Νισάφι!

Α, αυτήν την Πρωτοχρονιά, ακόμα κ αν δεν είμαι καλά, λέω να το ρίξω στην τρελή, μήπως κ σπάσει η γκαντεμιά... :((:((

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα μου, εγω εγραψα ηδη το γραμμα μου στον Αγ. Βασιλη...κ δεσμευτηκα οτι θα ειμαι καλο κοριτσι ολο το 2011....οποτε κ του χρονου, πρωτα ο Θεος...να μου το φερει κ μενα δωρακι....Ευχομαι να το φερει κ σε σας!!!!

Καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες για την Πρωτοχρονια....εγω παντως προσωπικα δεν το πιστευω....Ας μου μπει οπως θελει.....θα παω εναντια!!!χαχαχαχα Ειδαμε....κ περσυ που μπηκε μια χαρα...πως βγαινει...ασε....

Μετα το Μαρτη λοιπον, εχουμε ραντεβου με θετικα τεστακια....για να δουμε.......

Ελινα μου, θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος να σκεφτεστε ακομα την εξωσωματικη...ασε να περασει ενα διαστημα κ μετα βλεπετε....Ουτως η αλλως, δε συντρεχει κανενας ιδιαιτερος λογος...οπως ειπες, ειναι θεμα χρονου!!!!

Γιωργο, την καλησπερα μου σε σενα , στη γυναικα σου κ στο αντρακι σας!!!!

Αληθεια, κανονισατε τιποτα για χριστουγεννα? Για πειτε κανενα νεο.......

Εγω τιποτα κοριτσια κ αγορι......δουλεια κ μονο δουλεια................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις φιλεναδες....τι κανετε?

κ εγω δεν πιστευω στα δωρα των χριστιουγεννων πια.....θυμαμαι 9 μηνων ο γιος μου κ τον θηλαζα μολις αλλαζε το 2008 κ εμπαινε το 09.....κ λεω ετσι θα με βρει ο χρονος να αγκαλια με ενα μωρο να θηλαζω.....κ εμεινα τον ιανουαριο κ μετα ξερετε σκατα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την! Τωρα μπηκες...? Δε σε ειδα... :D:D:D

Αχ......ναι χρυσανθη μου....πως να μην τα σκεφτεσαι ολα αυτα.....2 χρονια ...ηταν δυσκολα πολυ.......

Ελπιζω κ ευχομαι....το '11 να μας κανει να.....ξεχασουμε........κ να μας φερει μονο χαρες.....σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Σήμερα όλα θα πάνε καλά

Θα φτιάξει ή ζωή σου στα ξαφνικά

Σήμερα κάνεις μια νέα αρχή

Γι αυτό χαμογέλα μη χάνεις στιγμή

Σήμερα όλα θα πάνε καλά

Η τύχη θ’ αλλάξει στα ξαφνικά

Σήμερα αρχίζεις καινούργια ζωή

Γι αυτό χαμογέλα μη χάνεις στιγμή.....

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! πως ειστε ......εννοω ψηλες, κοντες ξανθες μελαχρινες? :lol::lol:

Ρε σεις ειδατε το ΝΗΣΙ??? τι συγκινητικοοοοοοοοοο!!!!!! Εκεινο το δημητρακη να χα να το τσιμπαγα και να το ζουπαγα ολη μερα!!! Ελπιζω να μην ειναι καμμια δασκαλα εδω και εχουμε παρατηρησεις με τις σλανγκ εκφρασεις μου!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...