Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

κοιτα...η αληθεια ειναι οτι δε θα χωραμε...........

θα σφηνωσουμε λιγο απο την κοιλουμπα την τεραστιαααααααααααααααααααα

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ασε τις συγκινησεις κ χαμογελα....ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.......

Να σου πω, λες ναρθει καμια αλλη ομοιοπαθουσα στο κλαμπ μας....?

αααα κ αν θες καποιο τηλ για να παρεις εκει, πες μου...τα εχω ολα...μην τα ψαχνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο κωσταντινα μου να μου λες κ αστειακια για να αισθανομαι καλυτερα.

Νομιζω οι δυο μας θα ειμαστε...

Μακαρι να μην υπαρχουν ομοιοπαθουσες...αλλα ετσι οπως καταντησαμε για να φερεις ενα παιδι στον κοσμο ειναι τελικα δυσκολο..κ εγω στον γιο μου μετα την γεννα ειπα σιγα το δυσκολο...ελα μετα ομως απο αυτα τα 2 καραμπινατα γεγονοτα ποιο ευκολο ειναι να κερδισω το λοττο...

αφου λεω αν μεινω θα ξεκινησω απαθεστατη κ δεν θα περιμενω να ακουσω κατι καλο..

μαρεσει η γιατρος πριν λιγες ημερες μου λεει να ηρεμησεις κ να βαλεις μπροστα...κ αυτη την φορα ηρεμη ημουν, ασχετα που βρεθηκε εκεινος να μου πει οτι θα πεθανω κ εγω αγχωνομουν...το παλεψα αυτο το μωρο με κινδυνο την ζωη μου αλλα εφυγε παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ναι...κ εγω αυτο νομιζα!!!Αφου οταν ειχα δει το πρωτο θετικο τεστ τον Οκτωβρη ειχα χεσ@ει πανω μου!!!! ετρεμα κ εκλαιγα...δε μπορουσα να ανασανω!!!!

Τη δευτερη φορα...ε...δε μπορω να πω οτι δε χαρηκα....χαρηκα πολυ...αλλα ημουν πιο συγκρατημενη....

Οταν ερθει η τριτη.....νομιζω θα ειναι σα να εχω βαλει θερμομετρο...κ λεω " α οκ 36,6"

Τι να πω....βρε φιλεναδα...τα θυμαμαι κ εγω τα δικα σου....την αγωνια σου τοτε....μακαρι να μπορουσα να σου δωσω τις απαντησεις που ζητας....μακαρι να μπορεσει καποιος....

Το ξερω κ εγω...οταν κλεινουμε τον κυκλο πισω μας προχωραμε...αν μενει μισανοιχτος..ειναι δυσκολο γμτ....

Ψηλα το κεφαλι!!!!! χαμογελο.....κ παμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Νομιζω οτι τα λεει ολα ο τιτλος.......για παμε......

Κωνσταντίνα μου.........

Όπως σου έγραψα και σε π.μ....... μόλις είδα το θεματάκι σου έβαλα τα κλάμματα!!!!!!! Θα έρθει το νινάκι κορίτσι μου, θα έρθει οπωσδήποτε...... ξέρει πως το περιμένει μία πολύ τρυφερή αγκαλιά.......

Χρυσάνθη μου......... Ραφαελάκι μου...... Πίστη χρειάζεται κι υπομονή άπλετη!!!!!!!!!!! Το ξέρω πως είσαι απογοητευμένη, κουρασμένη, πικραμένη.......... θα ξαναξημερώσει και πάλι..... αυτό να το θυμάσαι!!!!!!!!

Κορίτσια μου........ η ζωή μας είναι πολύ πιο όμορφη κι ενδιαφέρουσα........ όταν διαλέγουμε ν΄ ανοίξουμε την πόρτα της επιθυμίας...... εγώ........ μια ζωή με θυμάμαι ν΄ ανοίγω τη λάθος πόρτα....... του φόβου........ όχι....... δεν αξίζει τον κόπο....... δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα...... από το να έχεις στόχους-επιθυμίες και να το παλεύεις....... να κατακτήσεις τον ήλιο σου!!!

Σας φιλώ και τις δύο....... σας σκέφτομαι....... συνεχίστε.......

Το κεφάλι ψηλά και θετική σκέψη........ κούκλες μου!!!

Και συγγνώμη εάν "χώθηκα" στο θεματάκι σας...........

Δεν έχω περάσει το παραμικρό από τα δικά σας.............

Μπορώ ως ενός βαθμού να νιώσω αυτά που νιώθετε............

Ίσως όμως να είμαι και η πιο ακατάλληλη να μιλήσω...........

Φιλιά κορίτσια μου!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4ixes mou!!!! Nomizw mporw na katalavw ton pono sas sto elaxisto..K egw stin 6i evdomada exasa to mwraki mou..Den to eida den to akousa den sinde8ika mazi tou opws eseis alla kati ligo mporw na sas niwsw...

O 8eos na sas dwsei dinami..To 3erw sintoma 8a mou peite ta euxarista...

Sas filw glika

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου δυναμη και επιμονη χρειαζεται.

Η επομενη φορα θα ειναι σιγουρα δικη σας,σας ανηκει.

Ανοιξτε εσεις την πορτα της επιθυμιας κι αν δεν ανοιγει,

ερχομαι εγω με τον λοστο.

Σας σκεφτομαι και δε σας ξεχνω.

Κωνσταντινα μου μου εδωσες δυναμη,οταν αρχισα να τη χανω.

Θα ειμαι εδω για εσας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η επομενη φορα θα ειναι σιγουρα η τυχερη σας!σας το ευχομαι ολοψυχα!κωνσταντινα ο πολεμιστης του φωτος ειναι το αγαπημενο βιβλιο σου παραθετω λοιπον:

Ο πολεμιστής του φωτός πιστεύει. Επειδή πιστεύει στα θαύματα, τα θαύματα αρχίζουν και συμβαίνουν. Επειδή έχει τη βεβαιότητα πως η σκέψη του μπορεί ν' αλλάξει τη ζωή, η ζωή του αρχίζει και αλλάζει. Επειδή είναι βέβαιος ότι θα συναντήσει την αγάπη, η αγάπη εμφανίζεται.

και το σημαντικοτερο μηνυμα του βιβλιου ο πολεμιστης πεφτει και σηκωνεται, ποτε δεν εγκαταλειπει!

σας ευχομαι απο καρδιας να μην παψετε να πιστευετε στους εαυτους σας και οτι θα τα καταφερετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω πιστευα σε αυτην την εγκυμοσυνη σε θαυμα...αλλα δεν τα καταφεραμε...ή το μοναδικο θαυμα ειναι οτι δεν πεθανα τελικα...θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

κ εγω πιστευα σε αυτην την εγκυμοσυνη σε θαυμα...αλλα δεν τα καταφεραμε...ή το μοναδικο θαυμα ειναι οτι δεν πεθανα τελικα...θα δειξει...

Θα ξανασυμβεί το θαύμα καλή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρκεί να εξακολουθήσεις να το πιστεύεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα εγω μενω στα θαυματα...

στις 2 εγκυμοσυνες που οι αδελφουλες γινανα ακριβως ιδια εβδομαδα αγγελακια το πιστευα οτι θα τα κρατουσα στην αγκαλια μου..ασε που εμεινα εγκυος κ το ηξερα πριν καν κανω τεστ....

στην πρωτη μπεμπα ηξερα οτι ειμαι εκανα χοριακη κ ελεγα εγω ειμαι εγκυος γιατι εχω αιμα...?τα ιδια κ φετος 3 μερες πριν κανω τεστ λεω στον αντρα μου φιλα την κοιλια μου εχει την μπεμπα μας...κ με κοροιδευε...αααα μεχρι κ την συλληψη ειχα κανονισει...χα..χαχα...χα τρομαρα μου...αλλα δεν κρατησε για πολυ η χαρα....

ευκολο ειναι για μενα να συμβει αλλα να κρατησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλό θα ξανασυμβεί το θαύμα!!!!!!!!!!!

Πίστεψέ το!!!!!!!!!!!! Πάλεψέ το!!!!!!!!!!! Και θα γίνει!!!!!!!!!!!!!

Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος λόγος καλό μου????????????

Τα έχεις ψάξει όλα??????????????

Έχεις εξαντλήσει όλα τα περιθώρια?????????????

Μακάρι να ήμουν εκεί............ να σε κρατήσω αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!

Ανατρίχιασα πάντως......... με αυτά που μόλις διάβασα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα οταν θα ξεκινησω παλι θα ξερω...αλλα μετα φοβαμαι...ασε εχω συνηθισει πια στα ασχημα κ ξερω οτι θα το παρω ψυχραιμα...

Καλα το περσυνο ηταν ελειψη φιλικου...αφου εγω εκανα 10 μηνες διαιτα..κ να πω οτι δεν τον ρωτησα τον γιατρο να πω ημουν ελαφρυμυαλη αλλα τον ρωτησα...κ μου ειπε χρυσουλιτσα ξεκινα....

το δευτερο περιμενουμε κ αγνωστα τα αιτια...κ αγνωστα θα μεινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα!!!!!!!!!!!!!!!

Έλλειψη φυλλικού????????????

Συνέβη στην κολλητή μου αυτό..............

Καπάκι μετά από 2 βιοχημικές, ο Γυναικολόγος της την έβαλε να κάνει εξετάσεις αίματος & μόλις άρχισε το φυλλικό, στο 3μηνο έμεινε πάλι έγκυος και τώρα έχει τη μπουμπού της!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιατί όμως δεν το λένε οι Γυναικολόγοι???????

Κι εμένα η δική μου, τίποτε δε μου είπε............

Άλλο που εγώ το ξεκίνησα.............. κι άργησα θαρρώ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η μπεμπα ειχε δισχιδη ραχη περισυ, το ειδαμε στην β επιπεδου κ εκανα διακοπη...μπηρα φιλικο κ φετος δεν ειχε...δουλεψε..

τωρα γιατι εφυγε αυτη δεν ξερω παντως περιμενω απαντησεις κ μου ειπε οταν περασουν 40 μερες να εχουν φυγει οι ορμονες τις εγκυμοσυνης να κανω θρομβοφιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, αυτό για τη θρομβοφιλία το έχω ακούσει κι εγώ!!!!!

Πρέπει να είναι πολύ σπουδαία εξέταση..........

Μακάρι να βρεις το λόγο κοριτσάκι μου.................

Στο εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου.......

Να σε δω να χαμογελάς..........

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι μου.....Γεωργια μου....

δεν εχει σημασια σε ποια ενοτητα ποσταρουμε....σημασια εχει οτι νοητα ειμαι κοντα σας....η σκεψη μου ειναι μαζι σας...κ μεσα απτην καρδια μου, να σας πανε ολα κατ' ευχην...

Ανδρια μου...αχ βρε κοριτσακι....εχεις περασει κ εσυ....αν θες, η παρεα κ η αγκαλια μας ειναι ανοιχτη....σε περιμενουμε...

Πιπιτσακι μου...καλοσυνατη κ ευαισθητη!!!! Δεν χωθηκες, οπως λες....κ εσυ εδω ανηκεις.....κ το λεω απο την αποψη...οτι ολες μας μοιραζομαστε την ιδια επιθυμια...να γευτουμε τη μητροτητα....

Σημασια δεν εχουν τα διαφορετικα θεματα που ανοιγουμε....αλλα οι ανθρωποι που μας ενωνουν....

Χρυσανθη μου...σε περιμενω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα μεκανες κ γελασα.....εσκασες μυτη.....διαβαζω αυτο που μου εστειλες...

νομιζω ομως υπαρχουν κ αλλες....υποθετω οτι αυτες θα ειναι οι πιο σημαντικες ε?

Σκεφτομαι....μηπως να κανω εισαγωγη για ενα γενικο ρεκτιφιε???(ετσι λεγεται??) :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι λες...ως κ στην αποσυρση δινουν καινουργιο μετα....

θα φυσαμε .... 20βαλβιδες με τριπλοπυρηνο δισκο!!!!φουλ καλε...τσιτα στα γκαζια!!!

Βλεπεις το ποδηλατομηχανακι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε χε@ε με με τους επιστημονες!!! τους τρωω στη μαπα καθε μερα!!!

Θα περιμενω εγω αλλη μια για να παω για εξετασεις!!!Γιατι αυτοι θα μου τις πληρωσουν????Αντε απο κει!!!

Ειπαμε...θα κανουμε τα απαραιτητα...θα εντοπισουμε το προβλημα κ θα καταφυγουμε στη λυση, που υπαρχει!!!!

Διαβασε κ αυτο, ειναι για τον προεμφυτικο ελεγχο , εφοσον βεβαια εχει γινει ο καρυοτυπος κ εχει εντοπιστει το προβλημα....

http://www.ivf-embryo.gr/nees-technikes ... rmatos.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταντινα ειμαι καλα δεν ξερω γιατι αλλα μαλλον επιτελους εμαθα γιατι κ οι δυο μπουμπουδες μου εγιναν αγγελακια κ δεν βασανιζομαι οτι εφταιγα εγω...

Λοιπον προχωραμε μπροστα οσο μπροστα μπορουμε δηλαδη κ ολα θα φτιαξουν...να βλεπεις εμενα που μαζευω τα σπανια κ να παιρνεις κουραγιο...κ οταν πεφτω να με σηκωνεις...

κ για να σε ανεβασω η τριτη ναι θα ειναι τυχερη η δικη μου σιγουρα (αν κανω εξωσωματικη)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...