Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

Καλωδιομενες ενα μηνα ναι!!!!!!Αραγε θα μας δεχτουν......?

Θα παρουμε δικλινο .... θα εχουμε κ το λαπτοπ να σερφαρουμε.....

Θα βαραμε κ τις ενεσουλες...πω πω...μια χαρα μου φαινεται!!! Ανυπομονω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ουτε καν που τον ακουω...εκει...βλεπω μια φιγουρα να μιλαει...κ στην τελικη τι να μας πει..δε βλεπουμε τι γινεται???

ειχαμε την αγωνια να δουμε το νησι...μας το εκοψε κ αυτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ο γιος μου ηρθε να παρει ενα αστερι απο το κεφαλι μου :shock:

ερχετε εβαλε την κιθαρα του κατω κ το υπολοιπο μερος της πανω μου σαν τσουληθρα κ μου ειπε ''βοηθησε με να πιασω ενα αστερι'' εγω :o κ εννουσε να τον κρατησω να σκαρφαλωσει κ να πιασει ενα αστερι απο το κεφαλι μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει αστερι μαμα :oops: .....τυχαιο δεν νομιζω :lol::lol::lol:

Εβλεπε κατι με ενα ποντικακι που προσπαθουσε να πιασει αστερακια....κ προφανως το φανταστηκε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα το οτι εχει αστερι η μαμα, αυτο ειναι αδιαμφησβητητο (το εγραψα κ σωστα, δεν ξερω..)

Λοιπον , γουσταρω Σταρ!!! Στον κοσμο του παιδι μου...εχει ταινια κ γαμω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γελα εσυ, αλλα εγω απολαμβανω διδυμο μπραντ πιτ κ τζορτζ κλουνει!!!!! χαχαχαχα

Ειμαι ακομα εδω γιατι εγραψα στην ομαδα που ειμαστε μελη....Λοιπον παω γιατι θα φαω σφαλιαρα!!! :lol::lol::lol::lol:

Καληνυχταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Ελινακι..που εισαι εσυ??

Μπες κανενα βραδακι να τα πουμε ονλαιν....εμεις εδω ειμαστε κ κουβεντιαζουμε...ετσι..για να περασει η ωρα...

1 Νοεμ ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος!!! Οποτε...Κ βεβαια ειναι σημαδιακο!!!!

Ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα....Θα ειναι κ η τυχερη σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου, τι κανεις? δευτερα θα πας στο γιατρο ειχες πει??? Ελα!!!! ο Νοεμβρης προβλεπεται γουρλιδικος πολυ!!!!!!!Εχω διαισθηση εγω....

Βρε κοριτσια, εχουμε κανενα νεο απο τη χελονιτσα..? γραφει καπου ξερετε......? Ελπιζω να ειναι καλυτερα κ να προετοιμαζεται για την επομενη προσπαθεια της, σε λιγο καιρο...!!!Χελονιτσα...η σκεψη μας ειναι μαζι σου.....

Ζαχαρενιαααα περιμενουμε κ τα δικα σου νεα....................λα λα λα λα :P:P:P

Χρυσανθη μου,φιλεναδααα κοιμασαι.....?? σματς σμουτς!!

Φιλακια πολλα κ στο πιπιτσακι μας!!!!

Πολλα φιλακια εστειλα σημερα...σκουπιστειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες μου……………

Τι κάνετε κοριτσούδες μου????? Καλά μου είσαστε?????

:):):):):):):):):)

Elinaki μου……..

Zaxarenia μου……….

Χρυσανθούλι μου…………..

Xelonitsaki μικρή μου…….

Πολλά-πολλά-μα πάρα πολλάάάάά φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κωνσταντινούλα μου…. σ΄ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου που με σκέφτεσαι!!!!!!!!!!

Με συγκινείς………

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!! Τι κανετε??? Εγώ ημουν παλι στγα νοσοκομεια με τον αντρα μου. Ομως τελος καλό ολα καλά. Βρηκαμε το προβλημα και θα το διορθωσουμε!!!!

Τελικα αυριο 28η παω για ωοληψια. Ελπιζω τα ωαριακια μου να παρελασουν ηρωικα! :lol::lol::lol:

Elinaki καλή αρχή να έχεις κοπελα μου! Εμενα ο Νοεμβρης ειναι ο αγαπημενος μου μηνας γιατι εχω γεννηθει Νοεμβρη και ειναι και γουρλής!!!!

Κωνσταντινουλα μου εσυ καλα είσαι? Σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτεσαι παντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πιπιτσα.....χρονια πολλα...σου ευχομαι γρηγορα εγκυουλα.... :lol:

βασω περαστικα στον αντρα σου...ωραια αυριο θα σου παρουν τα αυγουλακια...με το καλο να εχουμε θετικα αποτελεσματα...θα κανουν παρελασει κ τα αβγουλακια σου.... :lol:

ελινα μου αυριο δεν δουλευουμε...οχι εγω αλλα εσεις...αλλα ξερετε ποσο μου ελειψε κ μενα...βεβαια ποτε δεν ημουν απο τις γυναικες που θα θυσιαζε το παιδι της για την δουλεια κ τα λευτα...αποδειξη αλλωστε οτι παρατησα την δουλεια μου για να μεγαλωσω εγω τον γιο μου....δεν ηθελα μωρουλι να τον αφηνω....τωρα σκεφτομαι να βρω ξανα δουλεια αλλα λιγες ωρες....δεν υπαρχει περιπτωση να τον αφησω..δεν εξρω δεν ειμαι η γυναικα που θα δουλευει 12 ωρες κ θα τον εχω καπου να μου τον φυλανε....

γιαυτο τωρα θα δυσκολευτω να βρω δουλεια...ψαχνω περισσοτερο απογευμα για να ειναι λιγες ωρες, κ να καθεται με τον μπαμπα του....να μην του λειπουμε κ οι δυο...βασικα θα δουλεψω μονο κ μονο επειδη ειμαστε στριμωγμενη...αν βρω....

κωσταντινα μου σου εχω νεακια....βασικα κουτσομπολια... :lol:

δεν κοιμαμαι ποτε τετοια ωρα....βαλαμε μια τελεια ταινια να δουμε με το συζηγο χτες...ghost writer εγω νομιζα θα ειναι θριλερ αλλα δεν ηταν...βασικα ηταν πολυ καλη...αλλα οταν ταλειωσε ξυπνησε ο μικρος δεν μπορουσε να ανασανει με τις μυξουλες (παραστατικη ειμαι ) κ του εκανα ορακια κ μετα ηρεμησε...γιατι τον κολλησα αλλη ιωση εγω...ειχε μπουκωσει ο κακομοιρης...σημερα ειναι καλυτερα...

ζαχαρενια που εισαι?τι κανουν τα μπεμπε?

ελπιζω να μην ξεχασα καμια....κ οποια ξεχασα μην με παρεξηγησει αλλα εχω κ αλτσχαιμερ....μιλαμε ξεχναω.....

μετα απο ολες τις εξετασεις που θα κανω....λεω να κανω κ γιαυτο το γονιδιο..... :lol: μονο αυτο μου λειπει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσουλινι μου κ βεβαια εισαι παντα στο μυαλο μας.....Ερχεται η μεγαλη ωρα!!!!! Για δες.......

Ελινακι μου, κ εγω λουτσα εγινα, ας τα να πανε!!!!εσταζε το παντελονι....εγω εχω αδεια την παρασκευη...οποτε 4 μερουλες αραλικι!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιι

Αντε, εμπα να τα πουμε!!

Βασουλα μου, ειχες αναφερει παλι οτι αντιμετωπισες ενα θεμα με τον αντρα σου...τι εγινε καλε?? Ελπιζω ολα να ειναι καλα κ περαστικα!!!!

Με το καλο κ το αυγουλομαζωμα αυριο!! Αλλωστε ειπαμε...ο Νοεμ θα ειναι πολυ τυχερος μηνας!!!!

Βρε να με ακουτε εμενα......

Η ζαχα τι εγινε καλε....? Μα που ειναι αυτο το κοριτσι.......??

Χρυσανθη μου............τσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους!!

Αχ τι ωραια ειναι που ειμαι σπιτι.....Καλα εκανα τελικα κ πηρα αδειουλα....

Ελινακι μου, εχεις δικιο σε αυτο που λες..κ εμεις σπανια παραγγελνουμε απεξω..κ στην τελικη, τι να παρεις δηλαδη? Να σου φτιαξω εγω πιτσα να πεσεις κατω ξερη!!! Κ σουβλακια βεβαιως βεβαιως....

Αυτες τις εκπομπες της μαγειρικης, εγω τις εβλεπα στο σκαι κ το μακεδονια, χρονια τωρα...Εχουμε στερεψει βλεπεις στις ιδεες, κ παιρνουμε ετοιμα κονσεπτ απο το εξωτερικο....γιαυτο κ η ανεργια ανεβαινει κατακορυφα..

Βασουλα, τι εγινε με τα αυγουλακια, τα μαζεψαμε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!

ΝΑι ναι τα μαζςψαμε τα αυγουλακια (4 τελικα στον αριθμο) και σημερα με πηρε η εμβρυολογος οτι γονιμοποιηθηκαν και προχωρανε και τα 4. Αχ ειλικρινα δεν ξερω βρε κοριτσαι τι θα γινει γιατι αυτη η προσπαθεια εγινε κατω απο πολύ αντιξοες συνθηκες. Μπαινοβγαιναμε στο νοσοκομειο με το θεμα του αντρα μου ο οποιος υπεφερε απο πολυ δυνατο πονο στο στομαχι. Τελικα με τα πολλα του βρηκαν οτι ειναι απο τη χολη του και αυριο χειρουργειται! Για να φανταστειτε Τεταρτη πρωι πηραμε εξιτηριο απο το νοσοκομειο, Πεμπτη πρωι πηγαμε για ωοληψια και για να δωσει σπερμα ο αντρας μου και το βραδυ ξαναμπηκαμε στο νοσοκομειο εκτακτως παλι γιατι ειχε επεισοδιο κωλικου!!! Τωρα μολις γυρισα σπιτι να κοιμηθω και εγω λιγακι και να ειμαι αυριο πρωι πρωι παλι στο νοσοκομειο.

Τουλαχιστον θα τελειωσει το προβλημα μετα το χειρουργειο και ελπιζω μεσα σε ολη αυτη την ταλαιπωρια η προσπαθεια μας να ευοδωσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου, περαστικα στον αντρα σου!!!Καλη αναρρωση να εχει κ με το καλο να τον παρεις σπιτι κ παλι.

Μπραβο κ για τα αβγουλακια σου.....Εγω ειμαι φανατικη της εκφρασης "τα καλα ερχονται οταν δεν τα περιμενεις" γιαυτο κ ισως τωρα που σας εχουν τυχει τοσα......να σκασει κ το θετικοτατο τεστ!!!!!!!

Με το καλο λοιπον, νακουσουμε τα ευχαριστα!

φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...