Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

καλα δεν παιζει...να κανω τοσα...τα παχη μου τα καλη....δεν πειραζει....εγω για να αδυνατησω πρεπει να ανεβω ψυχολογικα....οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον τι εχω παθει σημερα με την ορθογραγια?

μηπως φταιει η μπυριτσα....θελω κ μπυρα τρομαρα μου...δεν μου φτανουν τα βασανα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα κ εγω σε λιγο θα κατεβασω ενα ποτηρακι...

Μωρε Χρυσανθη να σου πω...αυτες τις μερες εχω παθει τρελιαση με το τσιγαρο...προχτες το κραταγα στο χερι μου κ στο τσακ να το αναψω...

Τελος Σεπτ κλεινω ενα χρονο που το εχω κοψει μετα απο 16 ολοκληρα χρονια...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα εψαχνα να βρω το ποστ ''Μετα το πασχα'' να δω ποσες σελιδες ειχαμε γραψει..αλλα κολαει κ δεν τα καταφερα....

Λοιπον ετοιμασε την λιστα γιατι σιγουρα θα βγεις πολυ γρηγορα απο εκει.... B)

το ξερω να με ακους εμενα, εχω διαισθηση....κ περισυ σου ειπα οτι θα μεινω γρηγορα ασχετα που δεν τα καταφερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχναω καποια...??

Χρυσανθη_

Konstans

Etoile!

Anemosss78

Zaxarenia

Patata77

Elina76

Pipitsazouzouna

Ξερω τι μουρμουρας.....κ η απαντηση ειναι "ετσι θελω" :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καταλαβες... :laugh: μουρμουραω...κ λεω τι εκανε η τρελη εκει.... :kiss::kiss::kiss:

αλλα δεν πειραζει εμεις θα μεινουμε μαζι....μολις κοιταξα κ το κινεζικο να δω ποιο μηνα μπορω να μεινω σε κορη....λες κ θα περιμενω τους κινεζους εγω....χαχαχα....αφου ειπαμε εχω τον τροπο μου....

θελω να βρω αυτα τα ομορφα μωρακια δυο ξανθουλικα να βαλω στην φωτο μου...αλλα δεν ξερω που τα βρισκεις?

βρες κανενα για μενα....κ οχι μεγαλα μικρακια....κ ξανθουλικα...

σου ειπα που ρωτησα ποτε παμε φανουροπιτα....10 του μηνα επιστρεφω απο αθηνα...κκ 12 θα παω φανουροπιτα...φανταζομαι ξερεις τι θελω.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ωραια εβαλες κ τον ανεμο...αυριο περιμενει απαντηση...οποτε θα την κανει απο την λιστα μας...ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα μια ημερα μου εμεινε...την τεταρτη πεταω.....χαχαχα με C130....θα κουφαθουμε απο τον θορυβο....

Αντε να παω να βρω τον γιατρο να δουμε τι θα μου πει....τουλαχιστον να εχω μια απαντηση....περαν του τυχαιο που ξερουμε μεχρι στιγμης...ανυπομονω..ασε που δεν εχω ορεξη να ερθω καθολου...μονο γι αυτο ανεβαινω...δεν εχω ορεξη για τιποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου σε καταλαβαινω....ουτε εγω εχω ορεξη , ουτε τιποτα...θελω να ανοιξω μια τρυπα να μπω μεσα...γινετε????

Σε περιμενω ομως....

Ελινα μου, καλη επιτυχια λοιπον.....το αβγουλακι εσκασε..τι ωραια....μακαρι να γινει κ η συννενωση, να εχουμε παρτυ σε 2 εβδομαδες...

Καλη επιτυχια κ με τη θρομβοφιλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κωσταντινουλα μου ηρθα.....

ενα ταξιδι τεραστιο παλι....

τα νεακια μας τα ξερεις φιλεναδα...αντε για να δουμε...

βρηκα κ ενα ωραιο:οσοι δεν μεταβολιζουν το φιλικο οξυ υπαρχει πιθανοτητα θρομφοφιλιας....τυχαιο δεν νομιζω...

περισυ ξεραν οτι εγινε, εγινε λογω του φιλικου γιατι δεν με βαλαν να κανω πληρη ελεγχο θρομβοφιλιας?

κ θα εδειχνε κατι....

τελικα η μπεμπα μου πεθανε απο την τρισωμία ή απο θρομβοφιλια....κανεις δεν ξερει.....κ κανεις δεν μπορει να μου απαντησει...θρομβοφιλια γιατι δεν τον βαζουν στον πληρη ελεγχο...?εχω απορια.

αλλα ειπαμε ειμαστε στην ελλαδα κ αν χαθει κ ενα μωρακι παραπανω τι τους νοιαζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινα μου καλησπερα...κ ο δικος μου εναντια στα συμπληρωματα ηταν αλλα την πατησα εγω....αυτος μια χαρα στο ιατρειο του ειναι κ θυσαυριζει....τεσπα ολοι θα κριθουμε καποια στιγμη....

αν ειχα παρει το φιλικο περισυ τωρα θα χρονιζε η μπουμπου μου κ δεν θα επερνα κ διπλη στεναχωρια....

κ λογω αυτου εχω κ θρομβοφιλια....

υπαρχει εξεταση μεσα στην θρομβοφιλια που αφορα κ το φιλικο....οταν το βρω ξανα θα σου το πω.

το κορυφαιο απο ολα ειναι οτι εχω μιλησει σε γιατρους που καποιες εδω τους εχουν θεους κ καναν κ λαθος στο τι πρεπει να κανω....δεν τους αντεχω τους γιατρους.....αλλα οπως εχω ξαναπει τι τους νοιαζει...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου καλημερα. Πως εισαι? Μωρε είχα αγωνια για την επισκεψη σου στον γιατρο και να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα καλα τι ακριβως εγινε. Απο ότι είδα στο θεμα της εξωσωματικης εγραψες ότι δεν μπορείς να κανεις. Γιατί? Μήπως δεν χρειαζεσαι και μπορεις να συλλαβεις φυσιολογικα?

Οσο για τις εξετασεις και τους γιατρους αστα!!! Τα εχω περασει και εγώ. Οταν πρωτοξεκινησα με πηγαιναν όλοι σιγα σιγα και μικρη εισαι ακομα και δεν εχεις τιποτα κ.τ.λ. κ.τ.λ και εφτασα μετα απο 3 χρονια και ποσες αποτυχημενες προσπαθειες να ολοκληρωσω τον κύκλο των εξετασεων με τον τελευταιο μου γιατρο ο οποιός πριν με ξεκινησει εξωσωματικη (3η προσπαθεια) ήθελε να με ξεψαχνισει και τελικα κατι βρηκε αυτος που δεν βρηκαν οι αλλοι! Τωρα αληθεια ψεμματα, κανείς δεν ξερει!

Τελος παντων εγώ παρακαλάω να έχουμε όλες εμεις κουραγιο για να συνεχισουμε τον δύσκολο αγωνα μας και να μπορουμε παντα να σηκωνουμε κεφαλι ακομα και αν καταλαβαινουμε ότι καποιοι "καλοί" επιστημονες μας εκμεταλευονται! ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΠΙΣΤΗ, ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...