Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
    • @lilly1984 πλησιάζει η αυχενική κορίτσι μου, τι καλά ❤️  Εμένα δε μου είπαν για ΝΙΠΤ και θα ήθελα η αλήθεια είναι, απλά νόμιζα την κάνουν μαζί με την αυχενική για κάποιο λόγο. Έχω ραντεβού την άλλη τρίτη με τη γυναικολόγο μου, θα τη ρωτήσω τότε. Αυχενική έχω κλείσει 1/07! Εύχομαι να φτάσουμε αισίως ως εκεί 🙏 Εγώ εμετούς δεν είχα μέχρι στιγμής έτσι σε καθημερινή βάση όπως περιγράφετε κορίτσια, έχω κάνει μετρημένες 4 φορές. Κατά τ αλλά έχω αναγουλες κάθε μέρα, αυτή τη βδομάδα πιο πολύ μετά τις 3-4μμ με πιάνουν 😅 άλλαξε το ωράριο 🤣 γενικά το πρωί ξυπνάω καλά μπορώ να πω, μετά πιάνω τη δουλειά, αρχίζουν οι ζαλάδες κι η κούραση κατά τις 11-12, οπότε αν δεν έχω κάποια τηλεδιάσκεψη παίρνω το λάπτοπ στον καναπέ και ξάπλα γιατί δεν την παλεύω στην καρέκλα. Στο διάλειμμα για μεσημεριανό παίζει να κοιμηθω και 30' 😅 Ε και μετά δώστου οι αναγουλες και η εξάντληση προς το τέλος της ημέρας. Κάπως έτσι είναι η καθημερινότητα με μικρές διακυμάνσεις/διάφορες στα συμπτώματα.
    • Καλή επιτυχία Κάλλια μου! Να πάνε όλα τέλεια και να ακολουθήσουμε κι εμείς σιγά σιγά!!!!
    • Ααα ωραία θα περιμένουμε νέα σας κορίτσι μου και εμεις εδώ Αρκαδία πολλη ζεστη χάλια ούτε για θάλασσα δεν είναι θα πάω το απόγευμα κατά της 7 για μπάνιο εδώ η μικρή μου πέταξε και την πανα δεν την θέλει καθόλου θα έχει ανάψει το παιδί 😂 @Katiana1987 Θα πάω σε άλλη ενδοκρινολόγο κορίτσια σε αυτήν θα πάω πρώτη φορά, δεν θα πάω σε αυτήν που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη για να δούμε αυτήν τι θα πει 🤷‍♀️ 
    • @Kiddo @Kallia.Geo καλά αποτελέσματα σήμερα ❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σας ✨ @Kallia.Geo αυχενική έχεις σήμερα;  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...