Μετάβαση σε περιεχόμενο

ενδομητρια σπερματεγχυση 1η φορα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 283
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστω και σενα αναστσια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

υπολογιζω οτι τον απριλιο θα εχω το μωρακι μασ στην αγκαλια μου....... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...

να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη....

μας δινεις πολλες ελπιδες να ξερεις κ ανυπομονουμε να ερθει κ η σειρα μας....αληθεια ο γιατρος σου ποτε σουν ειχε πει για χοριακη μετα την σπερματεγχυση????

εγω σημερα ειμαι στην 11η μερα κ μπορω να πω πως με εχεις κανει να καθομαι σε αναμμενα καρβουνα....

αχ τι καλαααα!!!!!

κοριτσια ξεκινησαν οι εγκυμοσυνες των σπερματεγχυσεων....τι καλαααα....

αντε να ερθει κ στις υπολοιπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai k emena i 12i einai tin Kiriaki..Ws ekeini tin mera 8a trella8w...Esena ti mera sou eipe? Vgenei k o fronimitis mou, prospa8ei na skisei ta ouloi na vgei pros ta e3w k me trellane...Aforitous ponous oso k mporw na milaw k me diskolia katapinw k fouskwsa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα 10 του μηνοσ σπερματεγχυση και μου ειπε 14 μερεσ αλλα εγω σημερα που εκανα το τεστ ειναι στη 12 μερα μετα την σπερματεγχυση.....

αντε και στα δικασ σασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια μωρε....ειναι μεγαλο πακετο οι φρονυμητες....

καλεεεεε....μαζι την καναμε την σπερματεγχυση...κ γω 10/07...

τελος αυριο πρωι παω κ γω.....κ ο θεος βοηθος...

ο γιατρος μου ειχε πει να παω την δευτερα οπου θα ειμαι 17η μερα νομιζω...

ελπιζω να μην φαω τα μουτρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το ιδιο ισχυει και στην φυσιολογικη επαφη?Αν ξερεις ποτε μπορει να εγινε η συλληψη μετα απο 12 ημερες φαινετε αν επιασες?Αν υποθεσουμε πως εγινε η συλληψη στις 11/7 ποια ημερομηνια ειναι λογικα αυτη που θα δειχνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MRS boom mpravo mpravo mpravoooooooooooooooooooooooooooooooo

Marilou mhpws na kaname kai emeis ena testaki einai polu gourlidiko to post mou telika:)

Egw eimai sthn 13h mera (o agaphmenos mou ari8mos parephptontws) kai o giatros mou eipe na kanw stis 20 meres(einai pollessssssssssssssssss).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auto lew kai egw oti einai pollessssssssss

5:30 paw sto farmakeio paidia telos. Ontws den einai axiopista ta test alla kai arnhtiko na deixei oso den erxetai h triskatarath exw elpides.

Shmera einai h mera mas telos. Ta exw parei sto kranio.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκουλα μου εγω θα ελεγα οχι τεστ...

αφου θα σκασεις τα λεφτακια σου κανε αυριο το πρωι την χοριακη..

στις 14 μερες μια χαρα θα φανει....

κανε λιγο υπομονη...ειναι λιγο π...στικα τα τεστακια...

οντως 20 μερες ειναι πολλες κ δεν το εχω ξανακουσει...

κοριτσια απο συμπτωματα παιζουν τπτ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικα αναστασια μου το ιδιο θ ισχυει κ στην συλληψη..

οι ιδανικες μερες για να κανεις χοριακη(γιατι για τα τεστ εχω διαβασει πολλα)ειναι να υπολογιζεις περιπου 14 με 15 μερες μετα την ωορεξια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθησε οσο γινεται να χαλαρωσεις(ξερω θα σκεφτεσαι τι λεει τωρα αυτη)

κ σκεψου πως εαν εχει γινει κατι θα εχει γινει κ ειναι κριμα να εισαι

τοσο πολυ αναστατωμενη...

γι'αυτο σου λεω αυριο το πρωι με το καλο παμε κ οι 2 μας να ακουσουμε τα ευχαριστα....

οκ οτι θες εσυ κανε αλλα εαν εισαι κ δειξει αρνητικο δεν βρισκω τον λογο να στενοχωρεθεις τοσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VRE LETE NA MOU EIPE STIS 20 KAI EGW NA NOMIZA SE 20 MERES ????????????????

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 8A TRELA8WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

PLAKA PLAKA XTES HTAN 12MERES META POU EINAI LOGIKO.

aYRIO TO PRWI PAW GIA XORIAKH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI matilou mou pame aurio to prwi me to kalo kai eyxomai to mesimeri na exoume eyxarista.

p.s egw den 8a mporw na sas enhmerwsw aurio feugw gia 1 evdomada kai den 8a exw prosvash. Eyxomai na sas pw kai na dw eyxarista otan epistrepsw.

filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε λοιπον καλη μας επιτυχιααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

ευχομαι κ στις 2 μας με μια θετικη χοριακη...

ουφ....εχω αγχωθει παρα μα παρα πολυ τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου δεν περιμενα εσενα για να αγχωθω βρε...

ας κανουμε ανασουλες κ ας μας βοηθησουν οι αγιοι,η παναγιτσα κ ο χριστουλης.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...