Μετάβαση σε περιεχόμενο

ενδομητρια σπερματεγχυση 1η φορα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 283
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να εισαι καλα κοπελα μου....

ελπιζω να γυρισω με θετικα νεα κ σαφως να διαβασω θετικα κ απο εσας...

θα ειναι πολυ ομορφο να συνεχισουμε κ στα ευχαριστα παρειτσα....

να προσεχετε....φιλακια κ καλ0 βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΑ ΤΟ self clear σημερα και ειναι ++++++++++++++++ ειναι να αδιαθετησω την δευτερα..... πηγα και εκανα και β' χοριακη με αιμα και περιμενω το μεσημερι να μου πουν και αυτοι ++++++++++++++++

εχω τρελαθει απο τη χαρα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sygxarhthriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Eides pisth 8elei ,ston 8eo ston eauto sou staoneira sou.

Eimai polu xaroumenh mpravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

"Ola me to kaloooooooooooooooooooooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα πριν 12 μερεσ ακριβωσ την 1 μου σπερματεγχυση.... ειμαι μεσα στην τρελα ....μονο ο αντρασ μου το ξερει γιατι φοβαμαι τα αποτελεσματα αιματοσ μην μου πουν ηταν λαθοw το home test που εκανα.

ευχαριστω και ευχομαι και συ να δεισ πολλα ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα φοβαμαι μην ηταν μουφα το ++++ στο self clear γιατι δεν ειναι και να τα εμπιστευεσαι τα τεστ του φαρμακειου και μου μεινει η χαρα μονο....αχ αχ αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως σου ειπα και στα παραπανω μνμ εκανα πριν 12 μερεσ σπρματεγχυση [δεν εχω μπει ακομα στη διαδικασια τησ εξωσωματικησ] για πρωτη μου φορα. πιστευα οτι δεν θα γινοταν τιποτα αλλα τωρα ελπιζω......κατα τισ 2 το μεσημερι θα με παρει το μικποβιολογικο να μου πει+++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai katalava alla ekanes perissotera waria? egw stin 1i k 2i topo8etisi/spermategxisi evaza k eneseis k ekana 3 k 4 waria antoistixa gia perissoteres pi8anotites enw auti tin fora tin teleutaia stigmi apofasisame na kanoume k den prolavaname k etsi kaname me to diko mou wario mono..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην το λεσ γιατι σου λεω και εγω δεν νιωθω κατι περιεργο και τα υγρα στην αρχη ελεγα στον εαυτο μου "σκατα θα αδιαθετησω την δευτερα" και σημερα μου την βαρεσε και λεω και 12 μερεσ που περασαν εγω θα κανω το τεστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε και εγω οταν αδιαθετουσα ενιωθα ανικανη....τωρα φοβαμαι να απαντησω στο τηλ μη μου πουν αρνητικο και τοτε να δεισ ποσο χαλια θα γινω....απλα πιστευα οτι με την 1 σπερματεγτχυση δεν θα εκανα τιποτα και τωρα ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: πολυ μου αρεσε οπωσ το ειπεσ...ευχομαι να πανε ολα καλα και σε σενα.

παντωσ ποσο δυσκολο ειναι πια στισ μερεσ μασ κατι που παλισ ο κοσμοσ μπορει να εκανε παιδια σαν τα κουνελια.. :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MRS BOOM έγραψε:

ΕΚΑΝΑ ΤΟ self clear σημερα και ειναι ++++++++++++++++ ειναι να αδιαθετησω την δευτερα..... πηγα και εκανα και β' χοριακη με αιμα και περιμενω το μεσημερι να μου πουν και αυτοι ++++++++++++++++

εχω τρελαθει απο τη χαρα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Έλααααααααα να μεγαλωνει η παρεα με τις εγκυουλες!!!!Συγχαρητηρια κοπελα μου!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...