Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!!!!!!!! :( ΑΠΟ 245ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ 315 ΤΕΛΕΙΩΣΕ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!!!!!!!!Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΣΤΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!!!!!!ΓΙ"ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!Κ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΣΤΙΝ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΥ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη σε παιρνει απο κατω κοπελα μου.το κεφαλι ψηλα και προχωραμε...κι εγω μια απο τα ιδια ειμαι..τα ιδια μου ειπε κι εμενα ο γιατρος.εκανα ολες αυτες τις εξετασεις και τον αλλο μηνα θα επαναλαβω την μια απ'ολες που ειχα κανει..ειχα πεσει στα πατωματα...με βοηθησαν ομως ψυχολογικα τα κοριτσακια μας απο το μαμμυ ,και τα ευχαριστω παρα πολυ,και φυσικα ο αντρουλης μου,που στεκεται συνεχεια διπλα μου...απλα μην το σκεφτεσαι και αγχωνεσαι...δεν ειναι το αντιδοτο το αγχος..

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΑΙ ΕΔΩ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου λυπαμε πολυ αλλα οπως και να χει τωρα που θα πας διακοπουλες κοιτα να χαλαρωσεις να περασεις καλα με τον αντρουλη σου και ολα καλα θα πανε...καλο και ασφαλες ταξιδι να εχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονή muriam! έχω βρεθεί πολλές φορές σ' αυτη την θέση μετα απο κάθε εξωσωματική. μην το βάζεις κάτω. θα πάμε όλες μαζί παρέα το φθινόπωρο. ας κάνουμε τις διακοπές μας να ηρεμήσει το μυαλό μας και προχωράμε όλες μαζί παρέα. :):) όλες μαζί!!!! και μετά θα τρέχουν οι γιατροί να ξεγεννάνε και δεν θα φτάνουν!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπάμαι πολύ.... διαβάζοντας αυτά που έγραφες πίστεψα ότι είσαι έγκυος... Πήγαινε τις διακοπές σου, ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά...

Και εγώ είμαι λίγο στεναχωρημένη, έχω πόνους περιόδου, όπως συμβαίνει σε όλους μου τους κύκλους...Μάλλον δεν έγινε τίποτα αυτό το μήνα, τσάμπα τα 3 σπασμένα αυγά...Τι να κάνουμε όμως...θα επιμείνουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου δεν πειραζει για την χοριακη η επομενη θα ειναι στα υψη.

σταματα να το σκεφτεσαι κανε τις διακοπουλες με τον αντρα σου ανανεωσου και ολα θα φτιαξουν και συντομα θα μας πεις τα ευχαριστα για το μωρακι.βγαλτο απο το μυαλο σου το αγχος ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος οταν το αποβαλεις τοτε αμεσος θα μεινεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι!!!! Δυστυχώς όλες λίγο πολύ έχουμε ζήσει αυτήν την εμπειρία..... Να περάσετε καλά στις διακοπές σας, χαλαρώστε και με την επόμενη προσπάθεια όλα θα πάνε τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Σιγουρα θα τα καταφερουμε....εμπρος λοιπον διακοπεςςςςςςςςςςς και γυρναμε ανανεωμενες...

stis diakopes tha to piasoume!!! :woohoo:

tha ginei kai almiroutsiko apo thn thalassa!!!xaxxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pff έγραψε:

anastasia32 έγραψε:

stis diakopes tha to piasoume!!! :woohoo:

tha ginei kai almiroutsiko apo thn thalassa!!!xaxxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol:[/quote:16oogu0y]

Ωραιο αυτο pff!!!Αφου οταν θα γεννηθουν θα πεφτει και αμμος μαζι! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 1ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKI MOU GLUKO MH STENAXWRIESAI...KANE UPOMONH,MAZEPSE DUNAMEIS KAI MOLIS ER8EI KAI TELEIWSEI H PERIODOS SOU VOUR KSANA STO PSHTO.....!!!PARE KAI KANENA TEST WORHKSIAS EFOSON EXEIS ASTATO KUKLO,MPOREI NA SE VOH8HSOUN.OLES MAS SE KATALAVAINOUME KAI TO EXOUME PERASEI K EMEIS..MIA ARNHTIKH XORIAKH DEN EINAI TO TELOS!!!H EPOMENH SOU EUXOMAI NA EINAI TOOOOOOOSOOOOOO KALH!!!!!FILIA KAI KALH EPITUXIA!! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ.ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...