Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS**ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΣΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ


OLGA**

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣH PREGNYL.K ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ?ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?ΕΙΧΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια.τι κάνετε;

Όλγα σαν να μου φαινεσαι αγχωμένη.και με το δίκιο σου.εγώ όταν την έκανα δεν είχα τετοια συμπτώματα.Τώρα κάθε οργανισμός είναι αλλιώς.μη στενοχωριέσαι.και μη σκέφτεσαι αρνητικά, μπορεί να ειναι κατι καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολγα μου μην πανικοβαλεσε εγω εκανα συχνα τις ενεσεις και δεν ειχα παρατηρησει τιποτα τωρα βεβαια καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα...παντως για να μην παθεις τιποτα απο την αγωνια σου ειναι καλο να παρεις τον γιατρο σου τηλ.και να τον ρωτησεις ετσι μονο θα υσηχασεις...εγω σου ευχομαι καθε επυτιχια μεσα απο την καρδια μου... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσπαθουσα αρκετο καιρο σχεδον τρια χρονια αλλα δοξα το θεο τωρα βρισκομαι στον εκτο μηνα της εγκυμοσυνης μου και σε λιγο θα κραταω αγκαλια τον μπεμπη μου :):):):)

παντως να σου πω η πρεγκνιλ το μονο που κανει ειναι να σου σιγουρεψει οτι θα σπασει το αυγουλακι σου.δεν κανει τιποτα παραπανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...