Μετάβαση σε περιεχόμενο

νιωθω πως....


pff

Recommended Posts

κοριτσια νιωθω πως θα ολοκληρωθω μονο αν γινω μανουλα!

δεν με γεμιζει τιποτα αλλο...ουτε μια επιτυχημενη δουλεια,ουτε τα λεφτα!

μονο δυο ματακια να με κοιτανε γλυκα!

ειναι παραξενο αυτο που νιωθω? :blink:

προσμενω με λαχταρα και αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaxxxxxxxxx oles etsi niwthoume pistepse me den eisai h monh..ena xamogelo k na se pei manoula k ti ston kosmo...ta paidia einai to kalutero k omorfotero pragma pou sou dinei h zwh k se gemizei den xreiazese kati allo..ante mwre ola kala tha pane k suntoma tha ginoume ooooooooooles manoules!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας το ευχομαι ολοψυχα κοριτσια!!!!σας ευχομαι συντομα να γεμισει η κοιλιτσα σας με ενα υγειες σπορακι!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ(ανασα) φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...ελπιζω να εφτασε!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΧΧΧΧ κορίτσια δεν είστε οι μόνες..Κι εγώ το ίδιο νιώθω..Κι είναι φορές που με πιάνει μια λαχτάρα....και θέλω τόοοοσοο πολύ να έχω ένα μωράκι δικό μου, στην αγκαλιά μου...Υπομονή κορίτσια και θα τα καταφέρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia oles kai oloi mou milane gia epityxhmenes douleies pou vriskoun kai petane sta ourania...egw omws den me noiazei!!!thelw apla ena glyko mwraki!!!!kai tote oxi mono tha petawwwww!!!!!!!!!!!!tha trelathwwwwwwwwwwwwwwwww :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...