Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαλλον ειμαι κ παλι εγκυος


Recommended Posts

για σας κοριτσια,εχω ενα γιο 9 μηνων και εχω καθηστερηση 9 μερες.εχω σταθερο κυκλο.υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ειμαι.στην αρχη μονο που το σκεφτομουν τρελενομουν,αλλα σιγα σιγα το βλεπω πιο θετικα με δυο μωρα διαφορα 1,5 χρονο,θα μεγαλωσουν μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου κανε ενα τεστακι να το σιγουρεψεις....

οπως και να εχει παντως ειναι τελεια διαφορα....εμενα εχουν 19 μηνες.μια χαρα ειναι....μεγαλωνουν μαζι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι δυσκολο κοριτσι μου?με τρομαζει στη σκεψη δυο μωρα μαζι,ειναι κ ζωηρουλης ο μικρος μου πως θα τα καταφερω?δεν εχω και βοηθεια καθολου!!!!εδω και 2 μηνες εχουμε μετακομησει σε αλλη πολη και οι γονεις μας ειναι λιγο μακρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω εχω βοηθεια...και ο μεγαλος μου γιος δεν ειναι απλα λιγο ζωηρος...αγριμι σκετο....χαχαχα....

αν υπαρχει θεληση ολα γινονται....μην φοβασαι τιποτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο!!!!! καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

μην ανησυχεις και οοολα θα πανε καλα!!! ειναι πιο ευκολο να ειναι κοντα ηλικιακα... λιγακι στην αρχη θα ειναι καπως μεχρι να μπουν ολα σε προγραμμα!

ο Θεος θα σε βοηθησει!

καλη εγκυμοσυνη να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newmama ακομη να κανεις τεστ?

Τρεχα γρηγορα και κανε!Αυριο περιμενουμε νεα σου!

Μπες και στις μανουλες του Οκτωβρη να μας πεις!

Φιλακια και καλα αποτελεσματα!χιχι!μπαιιιιιιιιιιιι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου ολα ειναι θεμα προσαρμογης .Στην αρχη μεχρι να προσαρμοστειτε στο καινουριο προγραμμα ισως δυσκολευτειτε λιγο αλλα τα παιδια μας μεγαλωνουν με τεοιους γρηγορους ρυθμους που δε θα καταλαβεις ποτε θα ξεπεταχτουν και τα δυο .Θα εχει το ενα για παρεα και φιλο το αλλο .Δε θα σε εχουν μεγαλη αναγκη στα παιχνιδια τους και γενικοτερα δες το σαν με ενα σμπαρο δυο τριγωνια.Ευχομαι ολα να σου πανε καλα.Βαλε τον αντρρα σου με το παιδι σου και εσυ κοιμησου....τωρα που εισαι εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ευχομαι να εισαι εγκυος και μην φοβασαι οπως ειπαν και τα κοριτσια λολοι περναμε απο το σταδιο της προσαρμογης ειναι καλο πιστευω να εχουν μικρη διαφορα θα μεγαλωσουν μαζι και εσυ θα ξαναθυμηθεις ολα αυτα που περασες πριν λιγο καιρο που τα εχεις και φρεσκα και μενα οταν γεννηθει το νεο μελος της οικογενειας μας θα εχουν διαφορα ακριβως 2 χρονια θα θελει υπομονη και επιμονη αλλα ειναι υπεροχο δωροοοοοοοοοοοο με το καλο λοιπον :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα κανε μια χοριακουλα να σιγουρευτεις.Επειτα κααι μενα θα εχουν σχεδον 4 χρονια με την πρωτη και 18 μηνες με τη δευτερη.ειναι πολυ καλη η διαφορα τους θα ειναι πολυ δεμενα..περιμενουμε αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑς.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟς,ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...