Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ


OLGA**

Recommended Posts

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΕΥΗ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ.ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗ ΠΑΡΑΚΕΥΗ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΣΤΑ ΓΕΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤ.ΩΑΡΙΟ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΗΤΑΝ 15ΧΙΛΙΟΣ Κ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 16ΧΙΛΙΟΣ.ΤΙΣ ΒΡΗΚΕ ΚΑΛΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΕΚΝΑ Κ ΤΗ ΒΡΗΚΕ Κ ΑΥΤΗ ΚΑΛΗ.Κ ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ PREGNYL ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕΧ ΤΙΠΟΤΑΛΟ.ΑΥΤΑ.ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ρε όλγα. δε ξέρεις πόσο χάρηκα!

άντε τον άλλο μήνα να έχουμε ευχάριστα!!!!!

εγώ κάπου 11-11/7 λογικά έχω ωορρηξία, θα κάνουμε την προσπάθειά μας και βλέπουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ.ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ PREGNYL?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν έχω κάνει τίποτα για την ώρα...

είμαι παντρεμένη εδώ και 6 μήνες και είναι ακόμα νωρίς για να αρχίζω να σκαλίζω όπως μου έχουν πει,αν περάσει καιρός τότε θα δούμε...για την ώρα μόνο προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι νωρίς ακόμα.

αλλά κάθε μήνα μπορείς να καταλάβεις λέω ούτε τώρα? διαβάζουμε και τόσα.

αλλά που θα πάει θα έρθει και για εμάς.

το ένστικτό μου λέει ότι τον άλλο μήνα θα μας κάνεις ανακοινωσούλαααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΩΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΑΥΤΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!! ;):cheer:

ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ! ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΥΞΙΜΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΛΕΣ ΝΑΝΑΙ ΑΠΤΗΝ ΕΝΕΣΗ?ΑΠΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ολγάκι μου δε το ξέρω καθόλου.

Δε θέλω να σου πω κάτι που δεν θα ισχύει.

Όπως και να έχει εμείς ΙΟΥΛΙΟ - ΑΥΓΟΥΣΤΟ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ θα γίνουμε μάνες!

Δε πιστεύω να έπεσες ψυχολογικά? Όλα θα σου πάνε καλά, το νιώθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΩΞΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρότατα!!!!!!

Δε σε ξέρω, δε με ξέρεις αλλά από την πρώτη φορά που ανταλλάξαμε μήνυμα μου έβγαλες κάτι θετικό, σε θεωρώ γουρλού και πιστεύω ότι θα βγω αληθινή και σε λίγο καιρό θα έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Κ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑΝΑΙ Ο ΕΠΩΜΕΝΟΣ.Κ ΟΧΙ ΑΓΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Ε Ε Ε ΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Εσενα αργησε λίγο για να σου δώσει μεγαλύτερη χαράαααααα!!!!!!

Τώρα ειδικά με αυτά που έχεις νιώσει θα είσαι και πιο έτοιμη, θα είσαι η καλύτερη!

Κάτι άσχετο:παρατήρησε τις φωτογραφίες μας έχουν κοινά χαρακτηριστικά!

Και το πώς γελούν, έχουμε μυστικό και σε λίγο καιρό θα το βγάλουμε στην φόρα!!!!χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΝ ΝΑΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΑΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΟΥΘΑΧΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΡΑΤΩ Κ ΜΙΑ ΠΙΣΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνεις και κρατάς πισινή, κατα βάθος όλες το κάνουμε!

Αλλά είπαμε θετική σκέψη!!!!!!!

Ακόμα καμία δεν έχει απαντήσει για την ένεση και έτσι μεγαλώνει η αγωνία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΜΙΑ?ΜΠΩΡΕΙ ΝΑΝΑΙ Κ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΧΩ ΠΡΙΞΗΜΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΕΥΕΣΘΗΤΟ ΕΧΩ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...