Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

apisteuto k omws alhthino :huh::huh::ohmy::)

loipon koritsaki as kalwsorisoume thn zaira k na ths euxhthoume me thn nikh!!!! :lol::lol:

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

29)Nefenoula

30)Μαιρη3

31)Zaira

K MHN KSEXNIOMASTE PREPEI NA MEIWTHOUME!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια έτσι είναι πρέπει να βγούμε από την λίστα σύντομα άντε σύντομα αν και εγώ με το άγχος που έχω της δουλεία και γενικά έχω άγχος δεν το βλέπω αλλά θα ελπίζω δεν το βάζω είπαμε κάτω θα έρθει σε όλες μας :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΗΝ ΩΟΡΥΞΙΑ!!!!ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa k apo mena...!!!!

koritsia diabasa stis anakoinwseis gia thn pff oti ekane xoriakh prin thn kathusterhsh k htan 90 monades..kserete kati allo eseis??????pou einai auth ???????xathike...an kserete peite k eseis na tis euxhthoume kale k na thn bgaloume k apo thn lista!!!

basilakhs bourrrrrrrrrr gia mpanakia loipon!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα Βασιλάκης καλά θα κανείς και θα κανείς μπάνια και εμένα μου το είπαν ότι θέλει μπάνια και ηλιοθεραπεία αλλά εγώ δεν προλαβαίνω με την δουλειά ούτε ένα δεν έκανα…..

Τι να πω ρε κορίτσια τελικά δεν πρέπει να το σκεφτόμαστε τελικά και θα έρθει

: :):):):):) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα..Σας χαιρετω ολες:)

εγω κανονικα δεν περιμενω 21/8 αλλα δεν νομιζω γιατι δεν εκανα οτι επρεπε.. δοκιμασα φυσικα 11-12 και 14 μερα αλλα δεν νομιζω..:(

μετα απο καισαρικη δεν ξερω τον κυκλο μου ουτε τις μερες μου και δεν ξερω ποτε είχα ή εχω ωορρεξια.. αν ο θεος θελει ισως μου στειλει ενα μωρακι που τοσο πολυ θελω ειδικα μετα την απωλεια που εζησα..:(

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλημέρα.

είμαι πολύ στενοχωρημένη. το έγραψα και σε άλλο θέμα.

σήμερα με δάγκωσε σκύλος και άρα στοπ οι προσπάθειες για αυτό το μήνα γιατί μου δώσανε αντιβίωση.

το θέμα είναι μήπως είμαι ήδη και τι ζημιά μπορεί να γίνει.....σήμερα το πρωϊ είχα επαφή πριν το συμβάν και προχτές επίσησ και είμαι ακριβώς στη μέση του κύκλου μου 13η μέρα.

για φανταστείτε αναποδιά.

οπότε βγάλτε με απ τη λίστα μη σας φέρνω και γκαντεμιά

:( :( :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti les twra re zaira..ti gkantemia..auto mporei na sumbei ston kathena..egw tha sou euxhthw na mhn exei ginei tpt k na mhn epiase giati etsi den tha tan katholou kalo gia kanenan omws sou euxomai na pane ola kala ton epomeno..filakia k kalh anarwsh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια δεν πολυ γραφω εδω αλλα σας διαβαζω οποτε μπορω.ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες και ο επομενος μηνας να ειναι και ο τυχερος μας!ολες να βγουμε απο την λιστα να γεμισει το μαμμυ μωρακια :P εγω βεβαια εδω θα ειμαι δεν θα αλλαξει κατι οποτε κοιταξτε να αλλαξετε τον τιτλο γιατι βλεπω πολλους μηνες να περνανε ακομα :laugh: :laugh: και το ποστ μεχρι Σεπτεμβριο λεει :lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα μακάρι να γεμίσουμε μωράκια πολλά πολλά και να φύγουμε όλες από την λίστα αν δεν φύγουμε τι θα κάνουμε θα κάνουμε άλω ποστ που να μην κάνουμε θέλω να είναι έγκυος άντε ρε πελαργέ έλα που είσαι εδώ είμαι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sfhxteite...na mhn xreiastei na allaksoume post...

rose 25 giati tetoia apaisiodoksia??????otan eimaste down den erxete..balto kalo sto muallo sou..thellei polu +++++++++++++++energeia

+++++++++++++++++++ energeia loipon allwste to post to leei apofasisthka....k emas mas lupei h apofasistikothta....egw tha dw to test thetiko na leme!!!!k tha ginw mana...oxi olo pote k pote

filoudiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα και από μένα Βασιλάκης καλά θα κανείς και θα κανείς μπάνια και εμένα μου το είπαν ότι θέλει μπάνια και ηλιοθεραπεία αλλά εγώ δεν προλαβαίνω με την δουλειά ούτε ένα δεν έκανα…..

Τι να πω ρε κορίτσια τελικά δεν πρέπει να το σκεφτόμαστε τελικά και θα έρθει

: :):):):):) )

KIEGV MHN NOMIZEIS ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΘΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!

ΖΑΙRA ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τελικά δεν πρέπει καθόλου μα καθόλου να το έχουμε στο μυαλό μου εμένα αυτό μου λένε συνεχεία… ότι επειδή το έχω συνεχεία στο μυαλό μου δεν θα έρθει αυτό μου λέει και ο άντρας μου ότι εγώ θα φταίω που το έχω στο μυαλό μου και από το άγχος μου… η αλήθεια είναι ότι τώρα έχω κάτι πόνους σαν της περιόδου αλλά περιμένω να αδιαθετήσω στης 17 αλλά πάντα μια εβδομάδα πριν έχω τέτοια πονακια τι να πω η πανάγια μας ας μου κάνει το θαύμα της… ε και αν έρθει η μην το πω πάμε για Σεπτέμβριο δυναμικά δεν θα σκάσουμε κιόλας πάντα θετικά :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal μου δεν ειναι απαισιοδοξια ξερω πολυ καλα οτι θα γινω μανα αλλα περιμενω 3 χρονια τωρα και εχω περασει απο πολλες φασεις.καθε χρονο σε γεννεθλια,γιορτες επετειους λεμε αντε και του χρονου με ενα μωρο και ακομα δεν εχει ερθει.πλεον απλα περιμενω ποτε επιτελους θα γινει αυτο και πιστευω οτι πλησιαζω πολυ στο να γινει.για να δουμε λοιπον θα περασει και αυτος ο χρονος ετσι η θα γεμισει η ζωη μας απο πληρη ευτυχια!δεν προκειτε να το βαλω κατω ο Θεος θα με βοηθησει/θα μας βοηθησει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

merykal μου δεν ειναι απαισιοδοξια ξερω πολυ καλα οτι θα γινω μανα αλλα περιμενω 3 χρονια τωρα και εχω περασει απο πολλες φασεις.καθε χρονο σε γεννεθλια,γιορτες επετειους λεμε αντε και του χρονου με ενα μωρο και ακομα δεν εχει ερθει.πλεον απλα περιμενω ποτε επιτελους θα γινει αυτο και πιστευω οτι πλησιαζω πολυ στο να γινει.για να δουμε λοιπον θα περασει και αυτος ο χρονος ετσι η θα γεμισει η ζωη μας απο πληρη ευτυχια!δεν προκειτε να το βαλω κατω ο Θεος θα με βοηθησει/θα μας βοηθησει :)

Κοπέλα μου τώρα το διάβασα …

Και εγώ προσπαθώ 5 μήνες και λέω ποτέ θα έρθει και νευριάζω και εσύ 3 χρόνια ε άρα έχω δρόμο ακόμα μπροστά μου

:blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε κορίτσια να ανέβουμε γιατί βλέπω να πέφτουμε αν δεν έρθει τώρα τι να κάνουμε δεν το βάζουμε κάτω θα έρθει....... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

αχ και μου αρέσει ο ήλιος !!! αλλά δυστυχώς δεν ταιριάζουμε εμείς οι δύο γιατί έχω φωτοαλλεργία.

Τι κάνεις κοπέλα μου??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...