Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ PREGNYL


OLGA**

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ PREGNYL.ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ.ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου απανταω κι εδω ολγα...απο οσο ξερω η περιοδος ερχεται 14 μερες μετα την ωορηξια.οποτε αφου εκανες σημερα την ενεση,λογικα μεθαυριο θα γινει η ωορηξια(32-36 ωρες μετα την ενεση),οποτε περιπου σε 15-16 μερες απο σημερα.καλο ειναι να περιμενεις τουλαχιστον 15 και αν δεν δεις τπτ,πηγαινε για χωριακη.ΜΗΝ κανεις τεστ φαρμακειου.2 θετικα βγηκαν τον προηγουμενο μηνα και την αλλη μερα αδιαθετησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια και σε σενα.εγω αυριο θα κανω την ενεση,οποτε λιγο πολυ μαζι θα εχουμε το αγχος...παλι...

προσπαθεις καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ?ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ.ΑΡΧΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΕΙΣ MENOPUR Κ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΠΟΛΥΚΗΣΤΗΚΕΣ.ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΓΩΓΗ ΜΕ SERPAFAR K ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ.Κ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ

ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΣΥ ΠΡΩΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι,δεν εκανα ουτε εξεταση οιστραδιολης,ουτε ενεσεις menopurδεν ξερω γιατι ειναι αυτα.παντως μου ειπε πως κανω καλη ωορηξια και ειναι κριμα να αγχωνομαι.αφου δεν υπαρχει κανενα προβλημα,αν κανουμε κοκο καθε 3-4 μερες συστηματικα,θα πεσουμε και σε γονιμες μερες,οποτε μεσα σε 5-6 μηνες θα πρεπει να γινει..προσπαθουμε θεωρητικα 1,5 χρονο,αλλα οχι ετσι(καθε 3-4 μερες απαραιτητως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΥΠΗΡΞΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΗΚΑΣΙΑ.ΤΟΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...