Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Πώ πώ χιόνι ρούπι δεν μπορούμε να το κουνήσουμε...αρχίσαμε αερολιν πάλι σήμερα γιατί ξεκινήσαμε να έχουμε πάλι βυχαλάκι...

Χαχα κα1 όπως λέω είναι τα φρατζολακια μου...άμα βάλεις ένα κασεράκι ανάμεσα είναι για φαγωμα...Κάναμε και τα γλυκά μας σήμερα με τον μπουμπούκο για τις Γιορτές, βοήθησε την μανούλα γιατί ήταν σούπερ ήσυχο παιδάκι!!:) :) :)

Τα λέμε κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα Κοζανιτισες

χαλια η Κοζανη ,χτες βγηκαμε στο κεντρο ενα χαλι πλατς πλουτσ μαυτα τα χιονια και παντου να γλυστραει και πολλη κινηση,καλο το χιονι αλλα να το βλεπεις απο το σπιτακι σου αν εχεις δουλειες ειναι δραμα η κατασταση

lollipop ξεχασα να σου πω οτι στην κλινικη σου δινουν γαλα και υπαρχει κοινος αποστειρωτης και βραστηρας και χαμομηλι να μην τα κουβαλας τζαμπα,αν θυμηθω κατι αλλο θα σου πω παλι

mam nantia του χρονου ο ζουζουνος θα μπλεκεται στα ποδια σας θα βοηθαει κι αυτος με τα γλυκα λεμε τωρα,και εμεις ακομη συνεχιζουμε τα εισπνεομενα σε λογο θα τα κανει μονος του τα εχει μαθει πια

φιλιαααα κουκλες!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Χρονια πολλα!!!

Ελπιζω να περασατε καλα τα Χριστουγεννα και να κρατησατε δυναμεις κ για την Πρωτοχρονια!

Το χιονακι δεν μας εκανε την χαρη να πεσει αλλα δεν πειραζει!!!!

ΠοΛΛΑ φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες και χρονια πολλα

πως περασατε;εμεις ησυχα οικογενειακα και πολυ φαγητο,χθες ειχε και γενεθλια το μικρουλι μου εκλεισε χρονο το ζουζουνακι μου και καναμε ενα μικρο παρτακι,κατα τα αλλα τα ιδια

lollipop η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!!!!

Mam nantia ειναι καλα το φραντζολακι σου;;;

Merykal μας ξεχασες τελειως;;;δεν μπηκες καθολου να μας πεις για το σπορακι,ολα καλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑ1 [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΑΣ!!!! ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΑΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!

Κι εμεις ησυχα περασαμε.....τιποτα το ιδιαιτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονιά πολλά κορίτσια και καλή χρονιά σας εύχομαι κυρίως με υγεία!!!

Να σκάσω είμαι :( ... Είμαστε πάλι αρρωστούλια με το που τελειώσαμε τις εισπνοές μας και λέω ξεμπερδέψαμε τσουπ βρίσκουμε οτι έχουμε ουρολοίμωξη, το καημένο το μωρούλι μου :(:( ....

γ%^&*ο...τεσπα ευτυχώς το καταλάβαμε και παίρνουμε αντιβίωση τώρα και είμαστε καλύτερα.

Γιορτές καλά τα περάσαμε, κυρίως στο σπίτι μας. Ε ήταν τα πρώτα Χριστούγεννα του μπουμπούκου και τα χαρήκαμε!

Κα1 να χαίρεσαι το Δημητράκι σου και πάντα γερός! είχατε και εσείς ουρολοίμωξη νομίζω ε? ξεμπερδέξατε όμως έτσι δεν είναι?

Lollipop τι γλυκιά η κοιλίτσα σου..φτου φτου να μην την ματιάσουμε.

Αυτά Κοζανιτομανούλες, τα λέμε!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια με υγεια αγαπη και ευτυχια κοριτσια μου!!!

mam nantia ευχαριστω πολυ κοπελα μου,να χαιρεσαι κι εσυ το μικρουλη σου,ναι ειχε και ο δικος μου ουρολοιμωξη και ελπιζω να ξεμπερδεψαμε θα του ξανακανουμε επαναληψη σε λιγες μερες και θα δουμε,τι συμπτωματα ειχε και κανατε εξετασεις;ευχομαι να ξεμπερδεψετε συντομα,εχω ανοιξει και ποστ σχετικο με το θεμα,υπομονη σε καταλαβαινω, να περνανε γρηγορα μονο,καλα ειναι αν μπορεις να δινεις ουρα σε δυο εργαστηρια για να εισαι σιγουρη

οι υπολοιπες που εισται ρε πατριδαααααααα

φιλιαααααα!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κα1 για τις ευχές και ήδη τον βλέπω πολύ καλύτερα το μαναράκι μου!!! Θα πάμε και στην παιδιατρο αύριο οπότε θα δούμε τι θα μας πει...Όσο για τις καλλιέργειες δεν ξέρω αν το έχω ξαναναφέρει αλλά δουλεύω σε μικροβιολογικό και εγώ τις εβάλα τις καλλιέργειες... Οπότε δεν υπάρχει καμμιά αμφιβολία :) :) πάντως σε ευχαριστώ και έχεις δίκιο... Για τα καμαρια μας δεν θα πρέπει να αφηνουμε καμμιά αμφιβολία...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινούργιος είναι σχετικά δεν ξέρω αν τον έχεις ακούσεις 2 χρόνια έχει που άνοιξε το εργαστήριο και από τότε είμαι και εγώ, τώρα που γέννησα έχω την άδεια και μου έδωσε και το εξάμηνο του Ο.Α.Ε.Δ οπότε επιστρέφω Μάιο... Ντάσιος Νικόλαος είναι στρατιωτικός βιοπαθολόγος και Παγούνη 7 το ιατρείο στον 2 όροφο. Που είναι το attrativo σ'αυτή την οικοδομή , στο στενό είναι η είσοδος. Όταν θες πες μου να έρθω να τα βάλω εγώ γιατί τώρα λείπω σε άδεια όπως προείπα. Να σας περιποιηθώ εγώ ... φιλάκια :D:D Και μην διστάσεις να μου πεις να ρθω εγω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα..αλήθεια??κάνατε σε μας σπερμοδιάγραμμα?? Μείνατε ικανοποιημένοι?? Ε τότε θα με θυμάσαι εκτός εαν είδατε μόνο τον γιατρό.. Ημουν και εγκυος τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι σπερμοδιαγραμμα δεν καναμε σε σας....και το δειγμα που επεξεργαστηκατε σας το εφερε η κοπελα που εχει ο Δαδαμογιας...δεν σας ειδαμε καθολου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Μάιο επιστρέφω Κατερίνα μου... Ευτυχώς μου έδωσε το 6μηνο του ΟΑΕΔ και θα έχει μεγαλώσει και ο μπουμπούκος μου... Εσυ εργαζεσαι κάπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δουλευα στο alex pak αλλα τον Σεπτεμβριο που τελειωσα τις αδειες παραιτηθηκα,δεν μπορω με τρια παιδια μωρε ειναι πολυ δυσκολα προς το παρον ας μεγαλωσουν λιγο και βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες Κατερίνα αφού είχες αυτή την επιλογή επραξες άριστα... Πήγαμε κάναμε σμρ στον Καραβά τον υπερηχο κυστης, νεφρών και ουρητηρα τελειώσαμε και αντιβιωση και τώρα από βδομάδα θα κάνω και την επανάληψη και ελπίζω να τελιωσαμε με το κολοβακτηριδιο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κοζανιτισες

mam nantia προχτες δωσαμε ουρα,αλλα δεν το ειχαμε προγραμματισει απο πριν γιαυτο και δεν σου ειπα,μονο τηλεφωνικως μπορουσα να σου πω ετσι γρηγορα που το καναμε αλλα δεν εχω το τηλ,δεν πειραζει ομως να μην σε αναστατωνω εξαλλου τα πηγε ο αντρας μου και ευτυχως βγκαν αρνητικα,ελπιζω να ξεμπερδεψαμε,σε ενα μηνα περιπου ομως θα ξαναεπαναλαβουμε ισως να βολεψει τοτε και να τα φερω σε εσας,πηγα και τον μικρο στην νεα μας παιδιατρο για γνωριμια περισσοτερο και μας βρηκε μια χαρα,ελπιζω να βγουν και τα δικα σας αρνητικα και να τελειωνετε και εσεις,οι αλλες παλι χαθηκαν......

πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια μου...

Κατερίνα μου τι καλά που σας βγήκαν αρνητικά. Άντε τουλάχιστον να μην το έχεις στο νου σου και να είναι καλά το παιδί. Άντε και στα δικά μας...χαχα... Και μ' αρέσει που δικαιολόγησε κιόλας... κοπέλα μου εννοείται ότι όπου σας βολεύει να τα πάτε και δεν θα σκας και καθόλου, ούτε να το αναφέρεις δεν έπρεπε. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...