Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!!! :D:D:D:D

Εχω πιξει στην δουλεια και τα σ/κ παμε Χαλκιδικη γι'αυτο και χαθηκα....Την Κυριακη ειχαμε τα γενεθλιακια μας! Γιναμε 1 ολοκληρου ετους!!!! :o:o Ποτε περασε ο καιρος ουτε το καταλαβα με τον μπουμπουκο μου!!Ανυπομονω να κανω και αλλα παιδακια! Κατερινακι θα σε παρω τηλ...Μερυκαλ με το καλο μπηκες στο μηνα ε??? Θα συμφωνησω με τρελα με την Κατρινα για το θυλασμο...μπορει στην αρχη να φαινεται βουνο αλλα δεν τπτ παρα ενα λοφακι και μετα κατηφορα!!!! :D:D:D μετα θα σου φαινεται τοσο ευκολο...Καλα δεν θα σου πω για τα καλα και τα οφελη που εχει το μωρο αλλα τα πρακτικα του θεματος, φαντασου με το θυλασμο απλα πετας το βυζι εξω, με το ξενο αποστηρωσε μπουκαλια,βρασε νερο, χτυπα να διαλυθει, κρυωσε να ειναι στην καταλληλη θερμοκρασια και αν κοιμιθει παει χαμενο το γαλα και ξανα απο την αρχη... :? Δεν θα ξεχασω αυτο που μου ειχε πει ο αντρας στην αρχη..."τι καλα να εβγαζες και απο καπου pampers..." :lol::lol: Εμεις παντως συνεχιζουμε δυναμικα, ενα χρονο και βλεπουμε!!!!

Φιλακια κοριτσια τα λεμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xronia sas polla k poluxronoi na eiste mam nantia

mprabo..thulazeis ena xrono??????apla teleio...kalo auto pou eipe o antras sou me ta pampers :lol::lol::lol:

egw eimai sthn anamonh k anupomono...ta pragmata einai ola sthn thesh tous k oi balitses ekleisan...entaksei h alhtheia einai pws fobamai ligo gia to agnwsto pou me perimenei alla oso skeftomai oti tha krathsw to palikaraki mou agkalia den me ptoei tpt..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa na rwthsw kati allo giati mou exoun dhmiourghsei thema diaforoi pou lene thn gnwmh tous..phga na parw mpimpiles k mpoukalia k h farmakopoios epemene gia thules kaoutsouk giati leei h silikonhs einai karkinogones..an htan etsi den tha tis eixan aposurei????h koumpara mou pali leei to antitheto pws oi kaoutsouk einai karkinogones k tha aposurthoun...k h paidiatros ths leei ta idia akribws se antithesh me thn dikh mou pou mou eipe pws einai kalutera na parw kaoutsouk pou einai pio malakes..ti na kanw exete akousei kati paromoio?prokaloun oi kaoutsouk kolikous????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου γιατι σκας τοσο πολυ με τις θηλες;;;το πρωτο μελημα σου πρεπει να ειναι ο θηλασμος και οχι τα μπουκαλια και οι θηλες,εγω καουτσουκ ειχα και στα τρια,στην κλινικη θα σου πουν να παρεις της nuk που ειναι καπως γυριστες μπροστα και οχι ισιες οπως τις chicco,o τελευταιος μου επειδη θηλασε μεχρι 8 μηνων μετα δεν επιανε ευκολα οι μονες θηλες που προτιμησε ηταν οι χοντρες τις chicco,αλλα μην σκας θα θηλασεις δεν ειπαμε;;; ;);):) και να μην αγχωνεσι για τον τοκετο σου ολα καλα θα πανε,η Παναγια θα σου δωσει δυναμη και ολα θα πανε καλα

Ναντια περιμενω τηλεφωνο να μην σε ενοχλω εγω συνεχεια :o:o:oops::D φιλια στον Αργυρακο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Bρε το κοριτσι!!!!

Κι εγω στα χαμενα....τωρα αρχισα να ψιλομπαινω παλι....

Τι κανετε;

Εμεις μια χαρα...οι μικρες δηλαδη μια χαρα γιατι εμεις σερνομαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε κοριτσια να ξαναγραφουμε!!!εγω εδω ειμαι και μπαινω συχνα,χαθηκαμε ρε...........

Γιωτα μεγαλωσαν οι ζουζουνες και ειναι κουκλιτσες!!φτου φτου πως τα πατε;;

Ναντια που εισαι ρε ψυχη χαθηκαμε τελειως και εχουμε πολυ καιρο να μιλησουμε και στο τηλεφωνο,ποτε κιολας εφτασε 6 μηνων ο μικρος :o:o ο Αργυρακος τι κανει;πως υποδεχτηκε τον αδερφουλη του;αρχισες δουλεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλα υπαρχει ακο μη αυτο το ποστ? εγω νομιζα πως καμια δε γραφει εδω...... ;) κ επαθα κ πλακα που ειδα τη Ναντια εδω :o:lol: καλε κ εσυ εδω.....η Κατερινα ειμαι απο νεαπολη που ερχομασταν στης Ευης ετσι για να καταλαβεις ποια ειμαι....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα γεια σου, γραφαμε για ενα διαστημα συνεχεια αλλα μετα χαθηκανε τα κοριτσια και εμεινα μονη μου κι ετσι το αφησαμε,εσυ τι κανεις; τι κανουν τα παιδακια σου; νομιζω εκανες και την κορη ετσι δεν ειναι;;

που ειστε καλε οι υπολοιπες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοριτσια!! Και εμεις μια χαρα αφου περασαμε ενα χερι ΟΛΟΙ την γαστρεντεριτιδα! Και μεσα σε ολα αυτα καναμε και μετακομιση την προηγουμενη κυριακη και ακόμα μαζευομαστε....

Κατερινα τι κανετε βρε!! Να σας ζησει η μικρη και με το ονομα! Δεν ηξερα καθολου οτι εισαι εδω στο μαμμυ!

Κατερινακι αστα... Ναι βρε φτασαμε 6 μηνων και ο Αργυρακης μια χαρα το πηρε με τον αδερφουλη, στην αρχη ηταν λιγο ζορι, τωρα μια χαρα. Εσενα τα αγορια σου πως ειναι??? δουλεια επιστρέφω 1 φλεβαρη και δεν ανυπομονω καθολου ακομα..μια χαρα περναω με τα αγορια μου!!

Λολλι πω πω πολυ μεγαλωσαν τα κοριτσια σου!! Κουκλες,ολόκληρες κοπέλες!! Ειδα εκανες και μπλογκακι. Μπηκα λιγο το διαβασα, πολυ ωραίο ειναι!

φιλακια κοπελες! Παω να κοιμιθω οσο προλαβω πριν ξυπνησει για θυλασμο ο μικρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που σας γραφω ειναι 5 το πρωι...οι μικρες αποψε ειχαν παρτυ!!! Ξυπνουσαν εναλλαξ...μεχρι να ξανακοιμησω τη μια ξυπνουσε η αλλη!!!

Ξενερωσα και εφτιαξα καφε...βεβαια την υπολοιπη μερα θα σουρνομαι i-)i-)i-)i-)i-)

mam Nantia μετακομιση;;;; Πω πω.....καλασυμμαζεματα κοριτσι μου... εμεις περσυ τετοιες μερες ηρθαμε στο σπιτι που μενουμε τωρα....Μεγαλη ταλαιπωρια....ειχα και τις μικρες μαζι μου μεσα στον πανικο!!!!

Κα1 τι κανετε; Τα αντρακια σου τι κανουν;

Εμεις τα παμε καλα....Η κουραση βεβαια ειναι τεραστια και ωρες ωρες θελω να τα βροντιξω ολα και να παρω τους δρομους.....Ξερετε τι μου εχει λειψει πιο πολυ;;; Ενας καφες (εστω για 1 ωρα) χωρις τις μικρες!!!! Ντροπη μου που το σκεφτομαι και το λεω, αλλα ειναι η πικρη αληθεια...Ειναι ζορι να μην εχεις κανεναν να σου τα κρατησει για μια ωριτσα.....

Τελικα επρεπενα να ειχα παραβλεψει τους ενδοιασμους μου και να τις εστελνα παιδικο :oops::oops::oops:

Νινινα απο Νεαπολη ε; Πολυ μου αρεσει η Νεαπολη!!!! Η γειτονισσα μου (η διπλανη μου)ειναι απο Νεαπολη .

Αυριο (σημερα το απογευμα δηλ) εχουμε παιδιατρο για εμβολιακια...σε ποιον πατε εσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια σιγα,σιγα θα σασ μαθω ονοματα κ .τ.λ ........Κατερινα ναι εκανα κ την κορη κοντευει χρονο παρα ενα μηνα....αλλα δεν ξερω ειναι πολυ ζορικη κ πιο αιτητικη σε σχεση με το μεγαλο μου......τωρα ειμαστε στη φαση πουπροσπαθει να σηκωθει,πεφτει χτυπαει..πεισματαρα σαν τη μαμα δεν το βαζει κατω.... :lol: κυνηγαει το μεγαλο..οπου παει αυτος κ αυτη απο πισω......... :lol: ειναι στιγμες που εχουν κ τα δυο γκρινια κ λεω θα πηδηξω απο το μπαλκονι αλλα τα καταφερνω......... ;)

Ναντια εκανες κ δευτερο? καλα εχασα επεισοδεια.εγω θυμομουν μονο το ενα........ειμαι μελος απο τοτε που ημουν εγκυος στο μεγαλο εδω.......μιλουσα με αρκετα κοριτσια μετα καπου χαθηκαμε γινανε κ ποστ με μωρακια βαση με το ποτε εχουν γεννηθει κ γραφω μονο εκει πλεον.......φιλια στην Ευη κ τα παιδια..... :x

Lοοiiipop......τ'ονομα σου δεν το θυμαμαι .....απλα θυμαμαι τοτε που ησουν εγκυος κ σκεφτοσουν που θα γεννησεις .....πολυ προσφατρο ...χιχι :lol: τη γειτονισα σου πως τη λενε μπορει να ειμαστε γνωστες......

για παιδιατρο που ρωτας ειχα τον Αναστασουδη στο μεγαλο.....αλλα για διαφορους λογους αλαξα κ τωρα παμε στη Φαρμακη αν την ξερεις...σε λιγο μαλιστα θα ερθω γιατι εχει εμβολιο η μικρη μου...... :)

post-6812-13873939802901_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lοοiiipop......τ'ονομα σου δεν το θυμαμαι :)

Γιωτα με λενε.

Εμεις μολις κοιμηθηκαμε...γυρισαμε απο την παιδιατρο..μας τσιμπησε και τα μπουτακια :(

Ναι,την ξερω την Φαρμακη (ακουστα την εχω δηλ). Εγω γεννησα με τον Καραθαναση ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ (για μενα)και απο 40ημερων τις παω στην Μανωλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

πολυ χαιρομαι που ξαναγραφουμε και ξαναζωντανευουμε το ποστακι μας!!!

Γιωτα αμαν τι ωρες ειναι αυτες;;φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι να μεγαλωνεις δυο παιδια ταυτοχρονα με τις ιδιες αναγκες :o:o ξυπνανε συχνα το βραδυ;τελικα καταφερες να τις θηλασεις καθολου;εριξα κι εγω μια ματια στο μπλογκ σου πολυ ωραιο!!!ο Καραθανασης δεν μου αρεσει καθολου επισης ,στην Μανωλα παει μια φιλη μου και μου λεει πολυ καλα λογια

Ναντια ωχχ!!γαστρεντεριτιδα τρεμω και μονο στην λεξη και ολοι την περασατε;;δυσκολη κατασταση με τα παιδια να ξερνανε συνεχεια και να τρεμεις να μην αφυδατωθουν,αφου περασε και ειστε ολοι καλα περασμενα ξεχασμενα η ψυχη το ξερει βεβαια....απολαυσε τον καιρο που σου μενει με τα αγορακια σου!!τα δικα μου καλα ειναι μεσα στην τρελα ,μεγαλωσε και το μικρο ,τον στελνω παιδικο και τα πρωινα εχω ησυχια ;)

Κατερινακι σαν γυναικα που ειναι, ειναι πιο απαιτητικη και πεισματαρα :o:o ειναι και στην πιο δυσκολη φαση αυτη που περνατε τωρα κατα τη γνωμη μου,οταν αρχιζουν το περπατημα και πρεπει να εισαι συνεχεια απο πισω ειναι το χειροτερο μου πολυ κουραση.....ο μεγαλος σου ποσο ειναι;;μην απελπιζεσαι και πηδηξεις απο το μπαλκονι ρε :lol::lol: ολες λιγο πολυ περναμε τετοιες φασεις,εμεις παλι εχουμε αλλη τρελα οι μεγαλοι διαβασματα,ο μικρος τα δικα του μεσα στην τρελα ειμαστε κι εμεις,κι εγω στην Φαρμακη παω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη,στους μεγαλους ειχα την Ελευθεριαδου αλλα εγινε ενα σκηνικο και απο τοτε την αλλαξαν,οταν γεννησα ειχα τον Κοζιακη που μαρεσει πολυ σαν γιατρος αλλα εχει πολυ κοσμο και δεν μπορουσα να στηνομαι με τις ωρες με το μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα ο μεγαλοσ ειναι 3μισι κ ειναι πανω στην τρελα ολη μερα ορθιος μονο το βραδυ κοιμαται......κ ειμαστε στη φαση που θελω να γινει το δικο μου εδω κ τωρα....... :) μετα βοηθεια δεν εχω απο κανεναν κ εκει κολαει το θα πεσω απο το μπαλκονι....... ;)

το καλοκαιρι ειμασταν πιο καλα βγεναμε λιγο εξω ξεδυναν κ αυτα κ εγω.....τωρα απο τισ 7 που ξυπνανε μεχρι το βραδυ ολη μερα το σπιτι ανω,κατω.....κ εγω να φωναζω μη εδω μη εκει....η τρελη της οικοδομης εχω κανταντησει......... :|

η Φαρμακη ειναι πολυ καλη για μενα εξεταζει πολυ σχολαστικα τα παιδια σε σχεση με τον Αναστουδη που σε 10 λεπτα κ πολλα να μη λεω τελειοναμε..... :|

αν θελετε να δειτε φωτο απο τα καμαρια μου καντε μου αιτημα φιλιασ στο fb os Katerina Vozamper..κ γραψτε ειμαι η ταδε απο το μαμυ......εκει θα με βρειτε πιο συχνα απ'οτι εδω.......καλο σ/κ σε ολεσ....... ;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους κοιμηθηκαν τα κοκονια μου....!

ΚΑ1 δε μπορω να πω οτι ξυπνανε συχνα το βραδυ...αλλα πχ απο 2 φορες να ξυπνησει η καθε μια μανι-μανι σηκωνωμαι 4 φορες!!!! Προχτες που επινα καφε στις 5 το πρωι ηταν δραμα ο υπνος τους!!! Σε γενικες γραμμες ομως εχουμε στρωσει (φαντασου πως ηταν παλιοτερα... :lol::lol: )

Για τον θηλασμο που με ρωτας δυστυχως δεν τα καταφερα...πελαγωσα με 2 μωρα....μονο για 40 μερες θηλασα (με θηλαστρο)...μετα εδινα και συμπληρωμα...τα σκατωσα ωσπου αγανακτησα και τελος βυζακι! :(:(:(:(:(:(

Νινινα εμενα με εχει μπερδεψει λιγο ο Αναστασουδης......ή ακουω τα καλυτερα ή τα χειροτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Κατερινα , ναι βρε εκανα και δευτερο.. Στην βαπτιση στην Ευη τον ειχε ο Νικος γιατι εμεις ειχαμε αναλαβει την βαπτιση γι ´αυτο ισως δεν το ειδες οταν μιλησαμε. Κουραγιο με τα παιδια!! Σε νιωθω!

Γιωτα αυτον τον καφε και εγω τον λυσμονω πολυ!! Αφου προχθες που τους αφησα λιγο στην αδερφη μου και πηγα σουπερ μαρκετ γυρισα αλλος ανθρωπος.. Πολυ δυσκολο να μην εχεις κανενα να τις αφησεις? δεν ειστε απο εδω?

Κατερινακι καλα εκανες και τον εστειλες παιδικο. Και εγω εκανα τα χαρτια να μας παρουν με το προγραμμα αλλα φαγαμε ακυρο γιατι ο Αργυρης θεωρητε ακομα βρεφος και ειχε μονο 17 θεσεις για Κοζανη... Δεν πειραζει του χρονου.

Εμεις παιδιατρο εχουμε την Θωμου και πρεπει απο βδομαδα να παμε και για το εμβολιο μας γιατι με ωτιτιδες, ευαισθησιες και μετακομισεις το σργήσαμε...

Καληνυχτα κοριτσια παω για νανι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

μη χανεστε καλε τωρα που το ξανα ανοιξαμε το ποστακι μας...

εγω εχω τον μικρο λιγο αδιαθετο και δεν το εστειλα σχολειο αυτες τις μερες,εχει φλεγματα και βηχει πολυ απον το πρωι κι ετσι το κρατησα σπιτι

Κατερινα καταλαβα οι ηλικιες σας ειναι πανω στην τρελα :o:o δεν τον στελνεις παιδικο τον μεγαλο;υπομονη και του χρονου θα ειστε πολυ καλυτερα,σιγουρα ο χειμωνας ειναι δυσκολος τα ξερω απο πρωτο χερι,το καλοκαιρι ολη μερα ειμαστε εξω τωρα τι γινεται :o ,εμεις εχουμε και διαβασματα πρωτη και τριτη τα μεγαλα μου κι εχω και τον μικρο που θελει τα δικα του,τα πρωινα βεβαια εχω ηρεμια και φτιαχνω τις δουλειες μου ανετα αλλα μετα ερχεται ο χαμος,ευτυχως μενω σε μονοκατοικια αλλιως θα ημουν κι εγω η τρελη της οικοδομης :lol::lol::lol: ,δεν εχω facebook για να δ\συ κανω αιτηση....

Γιωτα αφου το προσπαθησες κι εφαγαν και λιγο γαλα απο σενα δεν πειραζει,ειναι πολυ δυσκολα να θηλασεις διδυμα,εδω ενα και πολλες δεν τα καταφερνουμε που μετα δυο μωρα ταυτοχρονα,εγω στον τριτο τα καταφερα και θηλασα αποκλειστικα στους αλλους δυο αστα.....

Ναντια κι εγω που εχω την πεθερα μου και μπορω να τα αφησω τι να σου πω ολο καφεδες ειμαι :lol::lol: εχουε κατι χρονια να παμε για καφε,απο τη μια τα παιδια και οι δουλειες απο την αλλη τα οικονομικα τα κοψαμε ολα :o:o ,ειναι μικρουλης ακομα ο Αργυρακος σου δεν πειραζει θα τον στειλεις του χρονου,η μαμα σου δεν τα κραταει;

παω να κανω καμια δουλειτσα γιατι καλα στρωθηκα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μωρε, παλι εμεις μειναμε βρε Κατερινακι?? δεν πειραζει. Ναι βρε η μαμα μου και η πεθερα μου τους κραταει απλα νομιζω θα ηταν καλα και γι αυτον να πηγαινε λιγο στο σχολειο. Απο την αλλη θα μου κουβαλουσε πολλα πισω και θα ειχα αγχος και για τον μικρο οποτε... Παντως κακως δεν τους αφήνεις να πατε για κανενα καφε τα δυο σας! Εμεις ειχαμε παει στην επετειο γνωριμιας μας και χαιρομασταν σαν μικρα, ασχετα αν ολη την ωρα μιλουσαμε για τα παιδια!!!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναντια μου οντως αν τον στειλεις παιδικο σταθμο θα σου κουβαλαει ολες τις ιωσεις και θα κολλαει και τον μικρο καλυτερα του χρονου που θα μεγαλωσουν και τα δυο,να ο δικος μου ειχε βηχα αυτες τις μερες και δεν τον εστειλα,να σου πω την αληθεια αυτη τη στιγμη δεν τρελενομαι να παμε για καφε μονοι μας αφου οπως λες κι εσυ συνεχεια για τα παιδια μιλαμε προτιμω να παμε καπου ολοι μαζι και να τα βλεπω να παιζουν και να διασκεδαζουν κι αυτα

ειδες παλι οι δυο μας μειναμε....μη χανεστε ρε κοριτσια....

η Ιωαννα χαθηκε τελειως την πηρα τηλεφωνο καποια στιγμη αλλα δεν το σηκωνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

γεια σου Μαιρη απο οτι βλεπεις το κλεισαμε το μαγαζι χαχαχα,καλωσηρθες παλι στο μαμυ εγω εχω μεινει μονο δεν γραφει καμια εδω,με το καλο η εγκυμοσυνη σου ποσο εισαι;μεγαλωσε ο γιος σου εχεις καλη εγκυμοσυνη;εμεις καλα, μεγαλωνουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou bre ka1..eimaste kala ..o mikrosa megalwnei zwhreuei k mas phre ta mualla ..eimai 7 eudomadwn ..ola kala exw ta sunhthismena nauties k zalades..kai ligo aimataki alla pairnw ta utrogestan k ola kala pros to parwn..xtes akousame k kardoula k trellathikame..esu ta nea sou?tamwra sou ti kanoun?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαιρη

εμεις μια χαρα μεγαλωσανε πολυ και τα δικα μου σε λιγες μερες αρχιζουμε σχολειο,ο μεγαλος μου θα παει Τεταρτη,ο δευτερος Δευτερα και προνηπιο το μικρο μου ,οι μερες μας θα ειναι γεματες με διαβασματα,φροντιστηρια κτλ δεν θελω καθολου να ερθει παλι χειμωνας γκρρρρ,φανταζομαι τον δικο σου 2 χρονων μεσα στην τρελα ειστε εσεις ακομα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...