Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια απο χανια


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsia :)

egw eimai ligo megali istoria mexri ton perasmeno septemvri zousa kai spoudaza rethymno, meta ena xrono zakintho kai apo septemvri pali kriti sta xania, logo metathesewn tou sizigou o opoios einai apo irakleio kai sugkekrimena messara

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω δηλαδη μενεις μονημα ηρακλιειο????/δηλαδη ειμαι η μονη που μενω χανια :(:(:(:( αχ aggelike αντε κατεβα να παμε για κανενα καφεδακι...με το καλο και το νινι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε vasoula να παμε ζια κανα καφε,να σε θορησω τσιολας...να δω ειντα κουμας εισαι.... χιχιχιχιχι :laugh: :laugh: Σωσω καμια μερα αμα ερθω να κανονισουμε να βρεθουμε με τους αντρες και τα νινια μας αν το θες βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

γεια σας κοπελιές μου!!!

είμαι απο Κάμπο Κισσάμου Χανίων αλλά μένω μόνιμα Αθήνα. :(

Θα κατέβουμε οικογενειακώς 8/8/2010!!!!

θα χαρώ να τα λέμε!

Να χαίρεστε τα κοπελάκια σας και να κάνετε καμιά βουτιά για εμάς που βράζουμε στην Αθηνα...

πολλά φιλιά!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Ωραία θα ήταν να μαζευτούμε με τα μωράκια μας!!

Υπάρχουν κ άλλες κοπέλες απο Χανιά που μάλλον δεν το έχουν δει το θέμα ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις χανιωτομανουλες και κρητικομανουλες γενικοτερα!

Ω ναι ειμαι και γω απο Χανια!!!

Κοριτσια αν κανονησετε συναντηση ειμαι μεσα εννοειτε απλα το μονο προβληματακι ειναι οτι μπορω μετα τις 22/8 γιατι η μητερουλα μου λειπει διακοπες και δεν εχω ποιος να να μου κρατησει τη ζουζουνα μου που ειναι μολις 40 ημερων!!!

Αν κανονισετε κατι για μετα τις 22/8 ειμαι μεσα και γω και ο γιοκας μου ο Νικολας!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες....ναι αμε εγω δεν εχω κανενα προβλημα για μετα της 22/8...κοριτσια να την περιμενουμε την γεωργια εχετε προβλημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω εκανα εξωσωματικη.

πηγα στο Ηρακλειο,στο πανεπηστημιακο νοσοκομειο.

στον Μακρυγιαννακη.εμεινα παααααρα πολυ ευχαριστημενη.

αν κ απ'οτι εχω ακουσει τωρα ειναι πολυ δυσκολο να βρεις ραντεβου.εχει πολυ δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...