Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το δικό μου blog


Recommended Posts

:laugh: :laugh: δεν εβαλα το ονομα απο το blog

anastasia-wwwmageiremata.blogspot.com

αυτο ειναι!λιγες συνταγες εχω βαλει αλλα σημερα το εφτιαξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! :)

εχω πολλες ακομα να βαλω και αμα ξερετε και εσεις ωραιες συνταγουλες μπορειτε νομιζω να της βαλετε ή μου της λετε και τις βαζω εγω.

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katsaridoula πολυ γλυκο το μπλογκ σου!!πηγα να κανω εγγραφη αλλα μου ζηταει κινητο τηλ!γινετε διαφορετικα?θελω να γινω μελος παντως! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω kimon :)

σου ζηταει κινιτο?μηπως καταλαθος πατησες πουθενα αλλου γιατι τωρα που ειδα το μυνημα σου μπηκα και εκανα εγγραφη τον αντρα μου για να δω και δεν ελεγε πουθενα κινιτο.

πατας εκει που λεει παρακολουθηση κατω απο εκει που λεει μελη,σου ανοιγει ενα παραθυρο που λεει οτι αν εχεις email στο yahoo πατας πανω στο yahoo ή αλλιως πατας στη διμιουργια ενος νεου λογαριασμου στο google,βαζεις το mail σου και εναν κωδικο που θες εσυ,πληκτρολογεις τους χαρακτηρες που σου βγαζει πιο κατω και πατας συμφωνω διμιουργηστε τον λογαριασμο μου.Μετα σου ανοιγει ενα παραθυρο που σε ρωταει αν θελεις να παρακολουθεις αυτον τον ιστοτοπο,δηλαδη αν θελεις να γινεις μελος και πατα ok.οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαι. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ andria!ελπίζω να σου αρέσει το blog μου και οι συνταγές!αν θέλετε να βάλω και δικές σας συνταγές μπορείτε να μου τις στήλετε με pm και θα της αναρτήσω στο blog και φυσικά θα γράψω και ποιά κοπέλα μου την είπε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!ολες οι συνταγες ειναι ωραιες μηπως εχεις κανενα γλυκακι 'σπιτικο'?που να το εχεις φτιαξει και να ειναι απο τα χερακια σου?δοκισμενο?της Αργυρως τις ξερω τις συνταγουλες ειναι απαιχτες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimon ανεβασα χθες ενα πολυ ωραιο γλυκο ψυγειου,ελπιζω να σου αρεσει.το ξερω οτι οι περισσοτερες ξερετε τις συνταγες της Αργυρως αλλα τις βαζω και για αυτες που ισως δεν εχουν επιχειρησει να φτιαξουν καποια απο αυτες.Με την Αργυρω εμαθα να μαγειρευω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...