Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΗΣΥΧΩ ΑΔΙΚΑ?ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 24-25 ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΒΡΕ ΚΟΥΝΑΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΝΗΣΥΧΩ....ΕΣΕΣΙ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕς ΚΙΝΟΥΜΑΙ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΛΑΩ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΞΑΠΛΩΝΩ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΡΕς ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΕΣ ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΠΑΝΤΩς ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΑ :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου θυμιζεις τωρα....Ακριβως τις ιδιες ανυσηχιες ειχα και εγω.Δεν ειναι αναγκη να στενοχωριεσαι απλα το μωρακι σου θα ειναι ησυχο βρε ;)Για δοκιμασε και μια σοκολατιτσα να δεις πως αμεσως θα το ακουσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 24-25 ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΒΡΕ ΚΟΥΝΑΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΝΗΣΥΧΩ....ΕΣΕΣΙ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...

Αναστασια μου τι εννοεις μια εβδομαδα...δεν το εχεις καταλαβει καθολου?ουτε στο κρεβατι??τιποτα???Εγω παντως θα ειχα σκασει απο αγωνια..σορρυ αλλα επειδη μου ετυχε να μην το ακουσω για 2 -3 μερες..και ημουν ακομη στη 20η κατι εβδομαδα..ετρεξα σε μια ΔΙΑΓΝΩΣΗ και εκανα υπερηχο..οχι τιποτα αλλο ..για να μου φυγουν οι σκεψεις που αρχισα να κανω..δεν θα κοιμομουν εκεινο το βραδυ.εδωσα 50 ευρω αλλα ο μικρουλης κυριουλης κοιμοταν του καλου καιρου και αδικα ειχα σκασει!πηγαινε κοριτσι μου ..να ηρεμησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου μην αγχωνεσαι τοσο και αναστατωνεις και το μωρακι.ξερεις οτι 99% το μωρακι σου ειναι μια χαρα!γιατι δεν πας αυριο πρωι πρωι σε ενα διαγνωστικο κεντρο να κανεις εναν υπερηχο να ξεαγχωθεις???αντε και να δεις που ολα καλα θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω θα σου λεγα να πας να κανεις εναν υπερηχο αυριο το πρωι για να ησυχασεις. Ασε το γιατρο σου να γυρισει τη Δευτερα, εσυ πηαινε για εναν απλο υπερηχο γιατι θα ρθει ΣΚ και θα σαι σε αναμμενα καρβουνα. Ολα θα ναι καλα, αλλα ας κοιμασαι ησυχη κιολας. Γιατι να αγωνιας κοριτσακι μου?

Τι εννοεις οτι εισαι 24-25 βδομαδων και η β επιπεδου εδειξε οτι εισαι 23? Φανταζομαι ηταν φυσικη συλληψη και εγινε αλλες μερες απο αυτες που νομιζες...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα ειχες ωορηξια αρκετα μετα απο τη μερα που νομιζες. Ολα καλα λοιπον!!!!!!!

Να πας αυριο για να ησυχασεις.

Αφου εκανες και τη β επιπεδου προσφατα και ηταν ολα καλα μην ανησυχεις καθολου.

Να πανε ολα τελεια. θα περιμενουμε νεα σου!

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

exeis emprosthio h opisthio plakounta ?

pantos mia eudomada einai arketos kairos ,den perneis ena thl ton giatro sou?

Αφροδίτη, τι σχέση έχει ο εμπρόσθιος ή ο οπίσθιος πλακούντας;

Επηρεάζει το πως ή πόσο νιώθεις το μωρό;

Εγώ έχω οπίσθιο πλακούντα και μου'χει πει να κοιμάμαι στο πλάι..

Κάποιες στιγμές νιώθω κάποιες κινήσεις, αλλά όχι συχνά. Βέβαια είναι νωρίς ακόμα για μένα νομίζω... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια γιατι δεν πας να κανεις εναν απλο υπερηχο για να σου φυγει η ιδεα...παντως σε αυτες τις βδομαδες που εισαι το μωρακι κοιμαται παααααρα πολυ :P

Crazy νομιζω πως αν ειναι οπισθιος ο πλακουντας καταλαβαινεις το μωρο δυσκολοτερα αν δεν κανω λαθος :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy

Ειναι πολυ νωρις ακομα για να το νιωθεις κοπελα μου!!!!!!!!! Περιμενε κατα την 20-22η βδομαδα. Αν ειναι 2ο ή 3ο παιδακι μπορει να το νιωσεις λιγο νωριτερα, αλλα 18η βδομαδα ειναι ΝΩΡΙΣ. Χαλαραααααα θα το απολαυσεις σε λιγο καιρο!!

Ολα θα πανε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια: πήγαινε σε ένα διαγνωστικό κέντρο και κάνε έναν υπέρηχο. Θα σου κοστίσει περίπου 50 ευρώ αλλά θα σου φύγει το άγχος. Εγώ αυτό είχα κάνει όταν κάποια στιγμή ένιωθα για 3-4 μέρες κάτι πονάκια και τελικά δεν ήταν τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο είναι να κάνεις έναν υπέρηχο - μην περιμένεις τον γιατρό σου. Περισσότερο για εσένα - να ηρεμήσεις.

Εύχομαι όλα να είναι καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΤΥΧΕ ΚΑΝΑΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΑ ΠΑΝΙΚΟ.ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΕΓΩ ΘΑ ΧΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΦΟΒΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΧΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΩΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

AFRODITH έγραψε:

Αφροδίτη, τι σχέση έχει ο εμπρόσθιος ή ο οπίσθιος πλακούντας;

Επηρεάζει το πως ή πόσο νιώθεις το μωρό;

Εγώ έχω οπίσθιο πλακούντα και μου'χει πει να κοιμάμαι στο πλάι..

Κάποιες στιγμές νιώθω κάποιες κινήσεις, αλλά όχι συχνά. Βέβαια είναι νωρίς ακόμα για μένα νομίζω... :huh:[/quote:70rysbmb]

οταν εχεις εμπροσθιο λειτουργει σαν αεροσακος και δεν νιωθεις καλα το μωρο ,οταν μεγαλωσει το μωρο και εχει περισσοτερη δυναμη το καταλαβενεις αλλα στον μηνα της ειναι δυσκολο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia telika exthes to vrady ekei pou pira tin apofasi na pao sto giatro telika prin koimitho ekana tin proseyxi mou na einai ola kalakai molis iremisa ton eniosa polu xarika ...kai mou leei ena filos oti einai epeidi perasa dyskoli evdomada kai iremisa tora mporesa na to katalavo...euxaristo polu gia to endiaferon

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για τα νεα σου!!! :):)

Χθες ηθελα να σου γραψω και δε με αφηνε ο μικρός.

πάντως μην το αφηνεις πάνω απο 2 ημερες.Χωρις αγχος βέβαια.

Κάλιο γαϊδουρωδενε παρα γαϊδουρογυρευε!!!!!

Με το καλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ 1 ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΧΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙΣ 3ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟ ΑΝΧΟΥΣ Κ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.Κ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γεια σου,μια εβδομαδα ειναι πολυ ρε συ,καθε μερα πρεπει να κλωτσανε 10 φορες τουλαχιστον το δωδεκαωρο,ετσι μου ελεγε ο γιατρος μου και εκει που ειχα κανει την β΄επιπεδου.πανε να κανεις εναν υπερυχο για να σου φυγει τουλαχιστον η σκεψη.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran έγραψε:

κοριτσακι μου γεια σου,μια εβδομαδα ειναι πολυ ρε συ,καθε μερα πρεπει να κλωτσανε 10 φορες τουλαχιστον το δωδεκαωρο,ετσι μου ελεγε ο γιατρος μου και εκει που ειχα κανει την β΄επιπεδου.πανε να κανεις εναν υπερυχο για να σου φυγει τουλαχιστον η σκεψη.φιλακια

Αυτο ισχυει αλλα μετα την 33η εβδομαδα.

Πρεπει να νοιώθεις το μωρο τουλαχιστον 10 φορες μεσα σε 8 ωρες απο την ώρα που ξύπνας.

Κοριτσια μου το εχει πει ο γιατρος μου δεν το εχω βγαλει απο το μυαλό μου.

Μαλιστα μου ειχε δωσει και ενα χαρτι να σημειωνω τις κινήσεις του.

Βεβαια η καθε κοπελα ας ρωτησει το γιατρό της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

γεια σου ειαναι λογικο μηην το ακους τ μωρακι σου κινησε και το κοιμηζεις

μην ανησυχεις ολα ειναια καλα μην ξεχνας τ μορακια κοιμουντε 16 με 20 ωρες την ημερα . αν χαλαρωσεις και ξεκουραστεις θα δεις οτι θα το νιωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για καλο και για κακο κανε ενα υπερηχο για να ηρεμησεις και να δεις οτι ολα ειναι καλα.Εγω το ενιωθα η αργα το βραδυ οταν πηγαινα για υπνο η στην πρωτη μου εγκυμοσυνη οταν ημουν στο μαθημα ολες τις υπολοιπες ωρες ετρεχα οποτε και αυτο κοιμοταν.Προσπαθησε να χαλαρωσεις το βραδυ να γυριζεις πλευρο και καποια στιγμη θα αρχισει να σε κλωτσαει για να σου πει αλλαξε ρε μανα πλευρο δεν βλεπεις οτι δεν βολευομαι????βαλε και μουσικουλα σε μενα επιανε και δεν ξερω γιατι της αρεσε ο Βιβαλντι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πραγματικά δε νομίζω πως αξίζει στην μπουμπού μου να έχει έναν τέτοιο πατέρα. Δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί του. 
    • Είναι απόλυτα κατανοητα όλα αυτά που νιώθετε.. περάσαμε κ μεις μια παρόμοια κατάσταση.. περίπου στις ίδιες ηλικίες με σας κάναμε εξετάσεις γιατί προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό.. εγώ με κάποια μικροπροβλήματα διαχειρισιμα αλλά ο σύζυγος χαλια σπερμοδιαγραμματα.. σκέτη απογοήτευση.. κάποιοι άνθρωποι χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συνειδητοποιήσουν αυτό που τους συμβαίνει.. και ο άντρας μου πέρασε αυτή την άρνηση που περιγράφεις ότι είναι ανίκανος κλπ (οι περισσότεροι άντρες νομίζω έτσι αντιδρούν) και επειδή στην πίεση είναι δύσκολος ο δικός μου τον άφησα να αποφασίσει μόνος του τι θέλει να κάνει.. είχε πολύ μεγάλη λαχτάρα για παιδάκι και σε εκείνη τη φάση με βοήθησε πάρα πολύ ο γυναικολόγος μου τον οποίο ο άντρας μου ακούει σαν θεό οπότε δεν του άφησε περιθώρια.. μετά από τρεις ουρολόγους πολλές βιταμίνες και διάφορα άλλα εμεις δεν είδαμε κάποια θεαματική βελτίωση.. οι θεραπείες των αντρών είναι τρίμηνες τουλάχιστον αλλά αξίζει εννοείται να δώσεις αυτόν τον χρόνο (αφού οι δικές σου εξετάσεις είναι καλές ) καταρχήν γιατί ο κάθε οργανισμός και το κάθε πρόβλημα είναι διαφορετικό και μπορεί να δείτε βελτίωση, ομως ισχύει ότι ακόμα και εξωσωματική να κάνετε ότι διορθώνεται το κάνουμε ώστε να πάμε με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις... απλά χρειάζεται ηρεμία (όσο γίνεται) και να είστε ενωμένοι να αντιμετωπίσετε μαζί τις δυσκολίες γιατι όλα φαίνονται βουνό το ξερω.. εμείς τελικά κάναμε εξωσωματική, έχω χαμηλή αμη  δεν γινόταν να περιμένουμε άλλο και έχουμε το αγοράκι μας και σε πληροφορω ότι ο αρχικα αρνητικός άντρας μου με εχει φάει να κάνουμε προσπάθεια για δεύτερο και είναι ήδη έτοιμος (από μόνος του) να ξεκινήσει όλες τις εξετάσεις από την αρχή γιατί φυσικά δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεται, έχουν περάσει και 3 χρόνια.. υπομονή και πίστη και εύχομαι να τελειώσει με τον καλύτερο τρόπο όλη η περιπέτεια σας!!!
    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...