Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΥΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αχ, βρε Χαρά...είμαστε σε μια περίοδο όλο απαιτήσεις,"καθήκοντα" καινολυρια και πρωτόγνωρα συναισθήματα.Θέλει υπομονή και...χαλαρη ματιά για να μπορεσουμε να απολαύσουμε τον νέο μας ρόλο!Και τι όμορφος ρόλος!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το μωρό σου έχει γίνει αντράκι,ε? Ακου 4.700!!! Εμείς την προηγούμενη εβδομάδα ήμασταν 4.000, αλλά μαλλον μια χαρα είναι και ο μικρός μου (1 κιλό στον μήνα!)

Επιχείρησα το μεσημέρι που τον πήρε ο ύπνος να πεταχτω μέχρι τα μαγαζια(με το αυτοκίνητο 10-15 λεπτα) αλλά ήμουν με την ψυχη στο στόμα!!Ολο σκεφτόμουν τον μπέμπη, μην ξυπνήσει και κλαίει.Τον κρατούσε η μητερα μου αλλά θηλάζω αποκλειστικα οπότε αν ξυπνούσε δεν "παιζει" η παρηγορια του μπιμπερο.Επρεπε όμως να πάρω κανενα φορεματακι καλοκαιρινό...δεν μου κάνει ΤΙΠΟΤΑ!!! :S:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 384
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΧΑΡΑ2 έγραψε:

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???????????????ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ......ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ.....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ..ΚΟΙΜΑΜΑΙ....!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ.....ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΑ 4.700...ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟ ΟΜΟΡΦΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΥΨΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΑΣΧΗΜΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΜΑΥΡΑ.....ΜΑΛΩΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ...ΑΛΛΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ..ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΚΑΝΑ.....ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΡΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ.......ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.......ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ...ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ!!!!!!ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΦΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΖΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.....ΜΑΛΛΟΝ Η ΛΟΧΕΙΑ ΦΤΑΙΕΙ.....!!!!

ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ......

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ !!!!!!!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Α!!!ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ 14 ΚΙΛΑ.......ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλωνουν τα μωρα μας η δικια μας αρχισε γελαει οταν την μιλαμε κανει αγκου,,,κατουριομαστε!!!!κοιμαται απο εχθες στις 12 αφου ολο το απογευμα ετρωγε κ γκρινιαζε μεχρι τις 12!γκρινιαξε 7 εφαγε 2' αλλαγμα κ τωρα κοιμαται!

χαρα μου ολοκληρος αντρας ο μπουμπουκος αλλα μην μ στεναχωρισαι ολα θα γινουν καλυτερα!!!!!!!!

κασσι, Ελινα εγω μια ζωη ειχα τρελα με τα μωρΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΧΑ ΕΠΙΛΟΧΙΟ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!χιχι εκτος απο καποιες στιγμες π ενιωθα ανυμπορη απο την κουραΣΗ αλλα δεν με πτοησε τπτ να εισαστε δυνατες!!οταν γινουν 3 ολα θα αλλαξουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΕΙ, ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΧΑΜΟΛΓΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ΑΠΟ ΒΟΛΤΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΕΛΙΝΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΩΡΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙ ΓΕΜΙΣΤΟ :woohoo: ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 3 ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΑΣ ΗΡΘΕ? ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!!! Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ, ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΝΑ ΤΟ ΝΤΥΣΩ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ. ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΧΑΛΑΣΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΙΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ , ΑΠΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ.

ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΤΑΙΣΕ ΤΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαρα δεν σου κρυβω οτι κι εγω περασα κατι αναλογο..ειχα και παραισθησεις(ισως να ηταν απο την επισκληριδιο..τι να πω)

Αλλα τωρα παει περασε!!

Εμεις σαραντιζουμε σε 9 μερες, αλλα βγηκαμε την Κυριακη και πηγαμε για ψωνια

Εγω ειχα παρει 19 κιλα και εχουν μεινει 5

Ευτυχως τελευταια (πριν μεινω εγκυος) ειχα αδυναμια στα φαρδια ρουχα Ετσι τα περισσοτερα μου κανουν Αλλα στον καθρεφτη φαινεται διαφορα Το σωμα θεελει καιρο να επανελθει..αλλα ποιος σκαει για αυτα;;; :laugh: :laugh:

Φιλακια σε ολες και στα νινακια σας!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

ΧΑΡΑ θέλω να σου πω ότι δεν είσαι η μόνη που πέρασες άσχημα!!Και εγώ ήμουν τόσο χάλια τις πρώτες μέρες που κα΄θε βράδυ με έπιαναν τα κλάμματα!!Με το μωρό είχα πελαγώσει γιατί εκεί που τον άλλαζα τα έκανε και γέμιζε τον τόπο, εγώ από εμφάνιση ήμουν χάλια και όλα αυτά μου χτυπο΄σαν στα νεύρα. Πόσες φορές θήλαζα και έκλαιγα ταυτόχρονα, άστα.

Ευτυχώς όλα αυτά πλέον μου μοιάζουν με πολύ κακό όνειρο, μάλλον είναι που σαραντίζω και εγώ την Κυριακή. Έφυγαν και τα κιλά, μισό κιλό μου έμεινε αλλά η κοιλιά και λόγω καισαρικής δεν έχει μαζέψει,΄οπότε Ελίνα ούτε εγώ έχω ρούχα. Γιατί η καλή σου πέρυσι φορούσα σορτσάκια και κοντές φούστες, και φέτος έχω μείνει με μια λινή παντελόνα. Αν μπορέσω θα βγω και εγώ να πάρω κανά φορεματάκι.

Ώστε Σέβη σας γελάει ε; Και εγώ περιμένω να μεγαλώσει λίγο ακόμη να επικοινωνούμε ακόμη καλύτερα!!

ΜΙΚΑ πολλά φιλάκια!!!

Σας αφήνω γιατί ακούω το καραμουζάκι να ξεκινά!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς; Τι κάνετε;

Εμείς ακόμα να μπούμε σε πρόγραμμα. Ενώ είχε αρχίσει να κοιμάται τη νύχτα 4 ώρες συνεχόμενα, τις τελευταίες νύχτες άρχισε πάλι να ξυπνάει στις 2 το πολύ 3 ώρες και να μην κοιμάται σχεδόν καθόλου το μεσημέρι. Την ημέρα κοιμάται λίγο αλλά σε άσχετες ώρες που εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ. Μόνο το πρωί καθυστερώ το ξύπνημα όσο πάει για να κερδίζω ύπνο. Εννοείται ότι μέσα στο σπίτι δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα, γιατί όταν είναι ξύπνιος θέλει ή στήθος ή κουβεντούλα αλλιώς κλαίει πολύ! :laugh:

ΧΑΡΑ όλες τα ίδια περάσαμε και περνάμε. Εγώ τον άντρα μου τον έφτασα στα όριά του και χωρίς λόγο. Γκρίνιαζα και τον κατηγορούσα για τα πάντα γιατί είχα νεύρα με τα πάντα. Τις πρώτες μέρες μετά τη γέννα μέχρι και η μαμά μου που είχε έρθει να βοηθήσει με νευρίαζε. Τώρα που είμαι μόνη μου τη ζητάω!!! Αν και πριν την εγκυμοσύνη τα άκουγα και τα θεωρούσα υπερβολές, τελικά οι ορμόνες επηρεάζουν πάρα πολύ τη συμπεριφορά μας!

Λοιπόν όσον αφορά τα κιλά εγώ δεν κατάλαβα πώς τα έχασα κτηνιάζοντας στο φαϊ! Έχω ρημάξει τα παγωτά και τα μπισκότα. Τελικά ο θηλασμός βοηθάει πάρα πολύ, δεν ξέρω για πόσο βέβαια θα συνεχίσω να μην παίρνω κιλά έτσι που τρώω! Βέβαια τα ρούχα μου δεν μου κάνουν γιατί με σφίγγουν στην κοιλιά εκεί που είναι η τομή της καισαρικής και αναγκάστηκα και πήγα και πήρα μια παντελόνα και μια βερμούδα λινή που είναι πιο χαλαρές στην κοιλιά και τη βγάζω με αυτά.

Περίοδο όσο θηλάζουμε δεν θα έχουμε. Ο γυναικολόγος έτσι μου είπε. Εγώ ακόμη βγάζω πότε πότε λίγο ροζ από τη γέννα. Εσείς έχετε ακόμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι άλλο. Με το "φίκι φίκι" τι γίνεται; :P Τι σας έχουν πει οι γυναικολόγοι ειδικά εσάς με καισαρική; Εμένα ο δικός μου δεν με έχει δει ακόμη γιατί λείπει διακοπές και θα επιστρέψει μετά το 15αύγουστο και στο τηλέφωνο ντράπηκα να τον ρωτήσω! :blush: Εντωμεταξύ ο άντρας μου έχει λυσσάξει (λογικό μετά από τόσο καιρό) αλλά εγώ ψιλοφοβάμαι και δεν μπορώ να πω ότι έχω και ιδιαίτερη όρεξη (οι ορμόνες που λέγαμε)! :huh: Μπάνιο στη θάλασσα μπορούμε να κάνουμε; (ούτε αυτό το ρώτησα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας και παλι !!!!εγω εχασα 11 κιλα 9 ειχα παρει αλλα εχω να χασω κι αλλα απο πριν!!!σε καλο δρομο ειμαι που θα παει!!!!

οσο για την κοιλια και εμενα ειναι πρησμενη και παγωμενη σ εκεινο το σημειο !

kassi μου να καθε μερα θα κανει κ κατι καινουργιο!της μιλαμε και λες κ θελει να μιλησει!

marygeo οσο για την καισαρικη ο γιατρος μ ειπε meta απο 40 μερες sex μπανιο στη θαλασσα και στην μπανιερα και ροζακι που κ που εχω κ εγω!

εκανα και τα 2 s (sex & sea) χιχιχιχ αρκει να νιωθω καλα μ ειπε ο γιατρος τπτ αλλο θα παω να με δει 16 αυγουστου!πολυ υπνο σημερα το Σοφακι μου ξυπνησε εφαγε επαιξε κανενα 30ωρο και παλι κοιμαται εκανα φαγητο κατι αλλες δουλιτσες και τακτοποιησα σε ηλικιες τα δωρακια που μας εφεραν και δεν εχουν ερθει ακομη ολοι φαντασου!!!

ΜΙΚΑΚΙ μου πιο μετα ελπιζω να μιλησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα,

Ο μπεμπάκος μόλις έκλεισε τα ματάκια του στο ρηλάξ, ελπίζω να κοιμηθεί λίγο.

Σχετικά με τα κιλά κορίτσια παρόλο που δεν πήρα πολλά (9) μου έχουν μείνει ακόμα 4.Είχα ξεκινησει την εγκυμοσύνη με παραπάνω από τα κανονικά μου δυστυχώς.Και ενω η ψυχολογία μου είναι μια χαρά (ευτυχώς δεν πέρασα περίοδο μελαγχολίας) και αισθάνομουν μια χαρα με το σώμα μου, πήγα προχθές να φορέσω μια περσινη βερμούδα μου -γιατί κυκλοφορώ όλο με νυχτικά - και δεν μου ανέβαινε (ΠΡΟΣΟΧΗ!οχι δεν έκλεινε...δεν ανέβαινε).Εκανα και μπούτια???!!!! :S Η πλάκα είναι οτι δεν το νιώθω και δεν το βλέπω στον καθρέφτη.Βλέπω μόνο κοιλίτσα!

Ωχ!Ο μπεμπάκος άνοιξε μάτι και μουρμουράει!!!(για να δούμε)

Ζηλεύω που τα μικρακια σας, σας χαμογελάνε!!Ποτε θα ξεκινησει και ο δικός μου?Ακόμα έίναι σοβαρός και μόνο αντανακλαστικα ή στο υπνο του χαμογελάει λίγο.Λετε να είναι σοβαρός και κλαψιαρης??!

Οσο για το σεξ....πονεμένη ιστορία.Μετα το 2ο τρίμηνο κυνηγούσα τον άντρα μου και τωρα με κηνυγάει εκείνος.

marygeo , ο γιατρός μου είπε σεξ (και μπάνια στη θάλασσα) μετα τις 40 μερες.Αυτα για φ.τ, αλλα φαντάζομαι οτι και η καισαρική δεν θα διαφέρει(αλλα καλύτερα ρωτα τον γιατρό σου-δεν χωρανε ντροπές σε αυτά)

Εγω για να πω την αλήθεια φοβαμαι οτι θα πονάω (τα ραμματα ήταν για μένα τραυματική εμπειρία),αλλά δεν βλέπω να την βγάζω καθαρή....ήδη απο την Κυριακά που 40ντίζω! :S :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!!

Χαίρομαι που όλα τα μπεμπάκια είναι καλά... όσο για εμάς... ναι είναι λογικό να περνάμε διάφορα.... είτε αυτό είναι κατάθλιψη... είναι αυτό είναι απλά αλλαγή συμπεριφοράς :blink: ... Εγώ γενικότερα ήμουν καλά μετά τη γέννα... απλά κάποιες φορές με έπιαναν τα κλάματα χωρίς λόγο :blink::S μα χωρίς κανένα λόγο!

Όσο για sex... εμένα με φ.τ. μου είπε η γυναικολόγος μου μετά από τις 40... δεν ξέρω για εσάς... αλλά είναι λίγο κάπως... υπάρχει αρκετή ξηρότητα... η οποία δεν βοηθάει καθόλου! Περίοδος όχι δεν μου ήρθε και μάλλον όσο θηλάζω δεν θα έχω... πάντως ακόμη δεν έχω καθαρίσει από τα λόχεια..

Τα μπεμπάκια μας αλλάζουν μέρα με τη μέρα... μεγαλώνουν και κάνουν όλο και κάτι διαφορετικό... εμάς ακόμη δεν χαμογελάει (μόνο στον ύπνο του!) αλλά τις τελευταίες μέρες προσπαθεί να κάνει ήχους με τη φωνή του.. έχει πολύ γέλιο!

Γενικότερα χαμός.... ξεκινήσαμε μετακόμιση και έχω πολύ κούραση... βέβαια ακόμη είμαστε στην αρχή... από το ΣΚ και μετά είναι τα καλά... Όσο για τα κιλά... κι εμένα που πήρα 14 μου έχουν μείνει 5... όσο για τα ρούχα... εννοείται ότι δεν μου κάνει σχεδόν τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα. η μικρη εχει πονακια σημερα και ειναι ολη μερα στο στήθος ή κοιμάται στην αγκαλιά μου. Κιλά έχω άλλα 5 να χάσω, αλλά δεν το βλέπω πιθανο, γιατί έχω τσακίσει τα παγωτά και τα γλυκά, ενώ το βραδινό μου το τρώω αφού κοιμηθεί η μικρή, δηλαδή μετά τις 12! Ευτυχώς έχω κάτι φορεματάκια που μου κάνουν ακόμα, αν και είμαι πολύ πιο στρογγυλή! Το κακό είναι ότι τα περισσότερα μπλουζάκια και φορέματα δεν με παίρνουν στο στήθος, αφού έχει μεγαλώσει 2 νούμερα σε σχέση με πριν μείνω εγκυος :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθίππη, και εμάς δεν χαμογελάει ακόμα.Ειμαστε στο ίδιο στάδιο μου φαίνεται.Κι εμείς δοκιμάζουμε φωνούλες τώρα!Εχει πολλή πλάκα.Μιλά μόνος του,"νιαουρίζει" και σήμερα άρχισα να κάνει και στριγγλίτσες.Εννοείται οτι κάθε πως κάθε καινούριο που κάνει μας φαίνεται μεγάλο γεγονός!!Που να μας γελάσει κιόλας!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid05 έγραψε:

Ξανθίππη, και εμάς δεν χαμογελάει ακόμα.Ειμαστε στο ίδιο στάδιο μου φαίνεται.Κι εμείς δοκιμάζουμε φωνούλες τώρα!Εχει πολλή πλάκα.Μιλά μόνος του,"νιαουρίζει" και σήμερα άρχισα να κάνει και στριγγλίτσες.Εννοείται οτι κάθε πως κάθε καινούριο που κάνει μας φαίνεται μεγάλο γεγονός!!Που να μας γελάσει κιόλας!!!! :woohoo: :woohoo:

Αχ, άστα να πάνε... Αν μας γελάσουν θα χεστούμε εμείς (από τη χαρά μας!) αντί για εκείνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΕ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!!! ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΙΓΟ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΒΛΕΠΩ, ΤΟΣΟ ΕΜΕΙΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ! ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 3 ΑΠ ΤΑ 12 ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΑΩ 60 ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΦΥΓΕ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ...ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ....ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΑΣ. ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. ΕΧΩ ΠΑΝΤΩΣ SEXAKI ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 44 ΜΕΡΕΣ!ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΡΟ...ΧΙ ΧΙ!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ!!!! :)

ΕΜΕΙΣ ΣΑΡΑΝΤΙΣΑΜΕ ΕΧΤΕΣ!!!! :):):)

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ...ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΠΕ...ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΗΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΛΥΠΑΝΤΙΚΟ ..ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ.....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ........... ;)

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΟ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ 27 :silly: :silly: :silly:

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ 15..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΛΛΑ 10....ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΧΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ.....ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ... :(

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΚΑΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΦΩΝΟΥΛΕΣ...

ΑΧ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ... :woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα, έγραφα και με πέταξε έξω!! :angry: Πάμε πάλι!

Καλημέρα κορίτσια,

κοιμηθηκε στο ρηλάξ(μετα από κοπό) ο μικρός ταραξίας και είπα να δω τι κάνετε!

Να ρωτήσω....εμένα μου κοιμάται στο στήθως ή την αγκαλιά και μετά τον βάζω στην καλαθούνα.Είναι καμια από εσάς που το μωρό κοιμάται κατευθείαν στην κούνια?Δηλαδή που δνε χρειάζεται πρώτα γαλατάκι ή αγκαλιά και το βάζετε ξύπνιο και το κοιμίζεται εκεί?Μου περνάνε σκέψεις(συμβάλλουν και "καλοθελητες" συγγενείς) οτι θα μου γίνει "αγκαλίτσας".Μικρά δεν είναι ακόμα?Λογικό δεν είναι να θέλουν τις αγκαλιές τους???

ΜΙΚΑ, στις 44 μέρες είσαι και τυπικά ΟΚ. :laugh: Εγώ το ΄σκέφτομαι και φοβάμαι οτι θα πονάω!!Βρε, τι με βρήκε στα γεράματα :laugh: :laugh: :laugh:

Χαρά, εγώ πήρα μόνο 9 ,αλλά δεν με βλέπω να τα χάνω!Εχασα τα 5 με την γέννα, αλλά με τον θηλασμό(που τρώω όποτε το επιτρέψει ο μικρός) τσιμπολογάω συνέχεια.Και ήδη είχα ξεκινήσει με 3-4 επιπλέον κιλάκια.Μου είναι πολύ δύσκολο :(

Οσα κορίτσια κάνετε αντλήσεις και αποθηκεύετε, πείτε καμια πρακτική συμβουλή.Θέλω να ξεκινήσω ,τωρα που 40ντίζουμε, για περιπτώσεις που θα βγώ χωρις το μικρό(ή ακομα και για την δουλειά μετά).Λεω να πάρω πλαστικά μπιμπερουδάκια (των 120ml?) να το αποθηκεύω εκεί για να είναι έτοιμο και ευκολο για την μαμά μου ή τον άντρα μου(θα τα ξεπαγώνουν και κατευθείαν στο θερμαντηράκι).Τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!κ εγώ τη μπεμπούλα μου την έχω αγκαλιά συνέχεια,είναι μικράκια ακόμα τα μωρά μας κ έχουν ανάγκη την επαφή με τις μανούλες τους,να μας μυρίζουν,να μας αγγίζουν!Νόμιζω πως είναι υπερβολίκο να θεωρούν ότι θα γίνουν τα μωρά αγκαλίτσες,κ στο κάτω κάτω της γραφής είναι δυνατόν τέτοια ζουζούνια να μην τα αγκαλιάζεις?Ακολούθησε το ενστικτό σου,είναι αλάθητο!!

Όσο για την αποθήκευση του μητρικού γάλακτος,εγώ χρησιμοποιώ τα σακουλάκια φύλαξης της medela,που είναι καταπλητκτικά και αδειάζουν μέσα στα μπιμπερό κ όλα καλά!Χρησιμοποιήσε τα,θα με θυμηθείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπου διάβασα οτι αυτά τα σακουλάκια γραφουν στις προδιαγραφές τους οτι είναι μόνο για 4 χρήσεις.Ισχύει?Πάντως πρέπει να είναι πρακτικά καθώς θα πιάνουν λιγότερο χώρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ Ελινάκι μου τα σακουλάκια της Medela χρησιμοποιώ! Γράφω την ημερομηνία και την ποσότητα και τα βάζω στην κατάψυξη... Βέβαια δεν έχω αποψύξει ακόμη κανένα.. αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι μια χαρά... όσο για τον χώρο... δεν πιάνουν τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι: τα σακουλάκια της Medela πλένονται και ξαναχρησιμοποιούνται; Νομιζα οτι ηταν μιας χρησης.

Εγω πηρα τα ταπερακια της Avent 180ml που μπαινουν και στο πλυντηριο πιατων. Αν και δεν ξερω κατα ποσο θα χρησιμοποιηθουν. Σημερα το πρωι πηγα κομμωτηριο (επιτέλους!!!) και είχα αφήσει στον άντρα μου για να τον ταϊσει ένα μπουκαλάκι με ξεπαγωμένο γάλα στο ψυγείο για να κάνουμε και δοκιμή αν το πίνει. Εκτός του ότι το γάλα μύριζε κάπως απ'ότι μου είπε ο άντρας μου ο μικρός ήπιε το 1/3 περίπου του μπουκαλιού, το έβγαλε με μεγάλη γουλιά και μετά από λίγο που του ξαναέδωσε ήπιε το υπόλοιπο χωρίς να το βγάλει. Τελικά δεν ξέρω αν του άρεσε ή όχι ή απλά πεινούσε πάρα πολύ! Αυτό που βγάζω την ίδια μέρα και το έχω στο ψυγείο το πίνει άνετα, για το ξεπαγωμένο θα ξαναδοκιμάσω να δω τι θα κάνει.

Όσον αφορά τον ύπνο κι εμένα στο στήθος κοιμάται και στην αγκαλιά μετά που τον σηκώνω για να ρευτεί. Τον ακουμπάω απαλά στην κούνια αλλά τις 2-3 πρώτες φορές πάντα ξυπνάει και αρχίζουμε από την αρχή (στήθος, ρέψιμο, ύπνος) μέχρι να κοιμηθεί εντελώς και να μην ξυπνήσει στην κούνια. Δεν ξέρω αν τον κακομαθαίνω αλλά δεν μπορώ και να τον αφήνω να κλαίει. Νιώθω ότι τη θέλει πολύ την αγκαλίτσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως και σε εμας, marygeo !Σπάνια με την πρωτη να κοιμηθεί!Αγκαλίτσα ,στηθος απ'την αρχη.

Το γαλα καπου διάβασα οτι όντως μπορει να εχει διαφορετικη μυρωδια στο ψυγείο, αλλα αυτο δεν σημαίνει οτι εχει χαλάσει.Ανυπομονω και εγω να δοκιμάσω να αντλήσω(ακόμα δεν το εχω προσπαθήσει) και να τον ταισει κάποιος αν λειπω.

Μηπως αυτο που διαβασα(για 4 χρήσεις)αφορούσε τα κυπελάκια avent?(ή madela?)Αχ!τα εχω μπερδεψει.....

Τα πλαστικα μπιμπερουδακια δεν είναι πρακτικα λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Σήμερα πήγαμε την πρώτη επίσημη βόλτα μας και είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!

Πήγαμε τελικά το πρωί και πήραμε την ευχούλα από τον παπα(ευτυχώς ήταν ένας πολύ καλός γιατί είμαι και λίγο περίεργή με τους παπάδες!!)και ήμασταν πολύ καλά παιδιά (ακόμα και όταν τον πήρε ο παπας στα χέρια του στο ιερό!!!).Ηταν και άλλο ένα μωράκι και τα πήγε "βόλτα " μαζί.

Μετά πήγαμε και βρήκαμε τους φίλους μας για καφέ σε παραλιακό μαγαζί που πάνε κάθε Κυριακή πρωί.Πόσο μου είχαν λείψει όλα αυτά ένα μήνα!!!! :woohoo: :woohoo:

Ηταν αρκετά ήσυχος και όταν άρχισε να γκρινιάζει....πέταξα έξω τα μεμε και φάγαμε!Μια χαρά ο πρώτος δημόσιος θηλασμός.Καλά ,για τους φίλους μου δεν με ένοιαξε καθόλου, αλλά και τα άλλα τραπέζια ήταν αρκετά χαλαρά και όλα ήταν μια χαρά.Αλλωστε δεν φαίνεται και τίποτα!

βέβαια στις περιπτώσεις αυτές ισχυει πάντα ο "νόμος του Μέρφυ"...οτι μπορεί να πάει στραβά...σίγουρα θα πάει!!. Ο μικρός έκανε ένα τόνο κακά και τσίσα λέρωσε το φορμάκι του και το κουβερτάκι του( :blink: ), πήγα να τον αλλάξω(ευτυχώς είχα δεύτερα) και έβγαλε μια τεράστια γουλιά λερώνοντας και την αλλαξιέρα.Μετά τον έπιασε λόξιγγας (που τον εκνευρίζει πολύ ) και άρχισε να κλαίει γοερά.Ευτυχώς για τις περιπτώσεις αυτές έχουμε πάντα έτοιμη την αγκαλιά και το στήθος!! :laugh:

Ολα τέλεια :):):) Είμαι πολύ χαρουμενη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?

βλεπω οι βολτες ωπανε κι ερχονται!!!!!καλα κανετε κι εμεις χθες πηγαμε σε μια βαφτιση και το βραδυ σ μια ταβερνουλα!!!!!!!!

κοριτσια να σας πω μες τον υπνο της καμια φορα αναγουλιαζει ή βήχει για μια φορα κανουν και τα δικα σας ετσι?και στο στηθος καμια φορα πνιγεται!σημερα ολη μερα θηλαζε παλι τι καλα ειχαμε στρωσει αλλα δεν μπορω να πω το βραδυ κοιμαται καλα!

Ελινακι αντε καλες βολτες και εγω θηλασα χθες δημοσια αλλα στον μαρσιπο καλα ειναι να δουμε τον χειμωνα με τα κρυα που θα εχουν μαθει συνεχεια στον καθαρο αερα τα νινακια μας!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σε όσες δεν εχω ευχηθεί, να σας ζήσουν τα ζουζουνακια σας!εινα κουκλάκια, τελειες οι φωτογραφιες.

απ΄οταν γεννησα δεν εχω μπει σχεδον καθόλου, τα διδυμακια μου ειναι μια χαρα αλλά δεν μου αφηνουν χρονο για τιποτα! ειναι πολύ γκρινιαρικα και καθονται μονο αγκαλιά! κοιμουνται στην αγκαλια και οτν τα αφηνουμε στο κρεβατι το καταλαβαινουν και ξυπνανε τσιρίζοντας!

η καισαρικη ηταν πολυ δυσκολη, λόγω διδυμων ειχα τεραστια τομη αργησα ν α συνερθω. αλλά εχει και τα καλα του, πηρα 12 κιλα και εχασα 13! βεβαια η κοιλια ειναι ακομη πολύ χαλαρη και λιγο φουσκωμενη αλλά μου κανουν αρκετα περσινα ρουχαλάκια.

κι εγω εκανα τρελιτσες στις 40 μερες ακριβως χωρις να ρωτησω το γιατρό. πονεσα αρκετα αλλά δεν ξερω αν φταιει η καισαρικη ή οι 10 μηνες αποχής!σχεδόν ξαναέγινα παρθένα!

ελπίζω να καταφερω να τα ξαναπούμε, πολλά φιλάκια στα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...