Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΥΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 384
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ξανθιππη μου μια χαρα τα παει ο μικρος σου με το κουταλι!!!!Ττο Freezyderm που δινεις ειναι βιολογικο(κατι τετοιο εχω ακουσει); Ποσο κανει το κουτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθιππη μου μια χαρα τα παει ο μικρος σου με το κουταλι!!!!Ττο Freezyderm που δινεις ειναι βιολογικο(κατι τετοιο εχω ακουσει); Ποσο κανει το κουτι;;

Καλά τα πάει αν και ξεκινάμε με κλάματα... αλλά τα καταφέρνουμε στο τέλος!!! :P:P:P:P

Ναι είναι βιολογική.... κάνει 3,90€ το κουτί τα 200g (είναι σε χάρτινη συσκευασία).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθηπη και apis θα θα ερθεται στην ομαδα 'καλοκαιρινες μανουλες' στο facebook; ολες οι αλλες γραφουμε εκει πλεον ειναι πιο ευκολο! σας περιμενουμε να ανταλαξουμε αποψεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!!Καλό μήνα1Μου έχετε λείψει πάρα πολύ αλλά πλέον δεν προλαβαίνωωωω με τον μπου μπουκο μου!Ξεκίνησα και κάτι εκπαιδευτικά προγράμματα σε μια γκαλερί και τρέχω!Σας σκέφτομααι πολύ αλλά είναι πολύ δύσκολο αυτό ον καιρό να τα λέμε!΄Φιλάκια πολλά σε όλες σας!Zoglag όταν τα καταφέρω θα μπω στο fb και θα ζητήσω add

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μανούλες ιουνίου που είστε?Η μπεμπούλα μου είναι σχεδόν 6 μηνών κ αύριο θα κάνουμε τη 2η δόση για πνευμονιοκοκκο κ μηνυγγιτιδόκοκκο!Εσείς πως τα πάτε με τα εμβόλια?Εμείς με το αυριανό κλείνουμε ήδη τα 4 εμβόλια κ ο παιδίατρος μας είπε πως έπονται άλλα 8!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...