Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΥΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

με το καλο Σεβη μου!!!!!!!!! περιμενουμε φωτο και γω ξεκιναω να ψαχνομαι σιγα σιγα , αν και κατα το καλοκαιρι του 2011 ειμαστε εμεις αλλα ετσι να παιρνω ιδεες!!!!!!!!!απλα εδω στο φορουμ δε μπορω να δω φωτο που ανεβαζουν γιατι???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 384
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!! ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΜΥΤΟΥΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΡΙΝΙΤΙΔΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ, ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΒΗΧΑΚΙ ΑΠ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ. ΕΙΧΑ ΚΡΥΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΤΕΣΠΑ. ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΑΝ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΧΑΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!! ΑΠΟ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΧΑΜΟΣ!!!!!!! ΟΛΟ ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εμένα μετά από καιρό!!!Ο μπεμπάκος λέκανε το 2ο εμβόλιο - πνευμονιοκοκκος- και είχε απίστευτη γκρίνια. Τώρα έχει κανά 2 μέρες που επίσης γκρινιάζει και τρώει κάθε 1 ώρα!!!!!Λέτε να ειναι αναπτυξιακο άλμα;

Σέβη μου πολύ γλυκιά ασχολία η αναζήτηση προσκλητηρίου βάφτισης!!Εμείς θα αργήσουμε για μετά το Πάσχα σκεφτόμαστε.

Ελίνα μην αγχώνεαι με τα εμβόλια είναι πιο σοβαρές οι ασθένειες που μας γλυτώνουν τα εμβόλια!!

Μικάκι και εγώ αγχωνομαι γιατί και εμένα βουλωσε λίγο η μυτη του και είμαστε με το φυσιολογικό ορό αν και χτυπιέται γιατί δεν το θέλει

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3,5 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!! ΤΕΛΕΙΑ! ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΒΟΥΛΩΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΥΤΗΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ! ΕΧΑΣΑ ΤΑ 12 ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΩ!!!! ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ! ΧΙ, ΧΙ!ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΤΑΣΤΑΛΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΡΑΠΕ ΕΦΑΓΑ Κ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙ ...ΤΟΣΟ ΔΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ.....!!!!!!!!!!ΕΛΑ ΜΑΖΕΥΤΗΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι μπραβο τα εχασε και εσυ τα κιλαακια, και εγω ειμαι τωρα στα προ δευτερης εγκυμοσηνης (εχασα10 κιλα) αλλα θελω να παω κυριως στα προ πρωτης εγκυμοσηνης δηλαδη να χασω αλλα 5. ουφ τι τραβαμε και εμεις οι μανες ....

Βαζω φωτο του Σπυρακου μου που μεγαλωσε 3μιση μηνων αντρακι πλεον

post-1261-13873935062203_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Σέβη βαφτίζεις κιόλας??Το σκεφτόμασταν και εμεις αλλά είπαμε μηπως είναι μικρούλης.Λέμε για την ανοιξη του 2011 (μην το τρενάρουμε για το καλοκαίρι – πάει πολύ).Ελπίζω να μην κάνει πολλά κρύα (αλήθεια πότε πέφτει το Πάσχα-ουτε που έχω κοιτάξει).

Μικα, τι κούκλα είναι η κόρη???Τρομερό το φορεματάκι σας!!

Είναι ο καιρός πολύ επικίνδυνος για να κρυώσουν τα μωράκια μας.Προθές που είχαμε πάει για ψώνια στην Γλυφάδα είμασταν στον ήλιο και σκάγαμε και όταν μπαίναμε κάτω από σκιά παγώναμε!!!Πολλή προσοχή!!

Δεν σε πιστευω ότι δεν τρώς ουτε σοκολατάκι!!Εγώ εχω πέσει με τα μουτρα στα παγωτα!Γι’αυτό δεν έχω χάσει καθόλου(και σου λέει μετα ότι με τον θηλασμό καις εύκολα…ΜΥΘΟΣ!!)

Βρε, Μαρία, ο Σπυράκος είναι ολοκληρο αντράκι.Φαίνεται πιο μεγάλος!!!Τον έχεις βαλει να κάθετε κιόλας(πες μου ότι τον έχεις βάλει εσυ και δεν στέκετε από μόνος του…θα τρελαθώ!)….Πόσο μοιάζουν με τον Δημητράκη!!!!!!Τι σου είναι τα γονίδια,ε?

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια πέρασα 1-2 μέρες με άσχημη ψυχολογία.

Παρόλο που ήμασταν όλο βόλτες, μου βγήκε μια κούραση με τον μπέμπη (ο οποίος είναι λιγο...γκρινιάρης) και κάτι σκέψεις του τύπου οτι δεν μπορώ να ξεμυτίσω ούτε για μισή ώρα μόνη μου, οτι πρέπει να είμαι συνέχεις μαζί του γιατί κανένας άλλος δεν μπορεί να τον κάνει καλά(εγω έχω το μαγικό...στήθος) και τέτοια.

Αποκορύφωμα όταν πήγα στα γεννέθλια φίλης που εχει μπεμπη 5 μηνων και τον είδα έτσι ήσυχο και ο δικός μου να κλαίει χωρις προφανη λόγο, πήγα μέσα να τον θηλάσω και με πιάσαν τα κλάματα.Ευτυχως είμασταν εκείνη την ώρα μονο τα 2 ζευγαρια(η φίλη μου με κατάλαβε-τα έχει περάσει και εκείνη).Θηλαζα σε μια κουνιστη πολυθρόνα και δεν μπορούσα ούτε να κοιταξω τον μπεμπη μου.Μετα με έπιασαν και τύψεις που νευριάζω με το μωράκι μου.

Και να πω οτι δεν έχω βοήθεια...η μαμά μου μένει από κάτω(ενταξει με το μωρο δεν έχει άνεση αλλά βοηθάει πολύ σε άλλα πράγματα), ο αντρας μου βοηθάει πολύ.Θα ήθελα να μπορούσα να αποθηκεύσω λίγο γάλα να ξέρω οτι μπορώ για 2 ωρες να πάω κάπου και να αφήσω τον μπεμπη στην μαμά μου.Θηλάζει τοσο πολύ και είναι τόσο γρινιάρης που δεν με αφήνει να αντλήσω ικανοποιητικά.Για να πάω την Παρασκευη σε έναν γάμο...αρμεγόμουν όλη την εβδομάδα!

Κι αυτό το κλάμα.....το πιο πολύ που κάθετε και ασχολειται με κάτι(είτε στο ρηλάξ,ειτε στο στρωματάκι με τα παιχνιδια) ειναι κανενα 20λεπτο μετά βαζει κλάματα και το μόνο που τον ικανοποιεί είναι να τον έχω αγκαλιά(όρθιο στον ώμο) και να κανω βόλτες.Πολύ κλαψιάρης.

Ελπίζω οταν μεγαλώσει λίγο και αρχισει και πιάνει πραγματάκια και κάθετε στον πωπό του να άσχολείται πιο πολύ και να ηρεμίσει!

Προσπαθούμε να του δώσουμε πιπίλα αλλα δεν πολυθέλει...

Για να με καλμάρει ο άντρας μου με πήγε σήμερα ΙΚΕΑ και πήραμε μια κουνιστή πολυθρόνα (αυτη που είδα στην φίλη μυο και μου άρεσε!!)να καθόμαστε με τον μπέμπη.Κορίτσια...είναι φοβερή!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινάκι σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Αφού κάθεται και 20 λεπτά ο μικρός σου μπράβο!!!Εμένα ούτε 5 λεπτά δεν κάθεται στο γυμναστήριο του εννοείται με εμένα από πάνω του!Το βραδύ ξυπνά από τις 4 μέχρι τις 6, ποιος ξενυχτά μαζί του;Εγώ!Τα μεσημέρια που δεν κοιμάται ποιος τον κρατ'α στον ώμο;Εγώ!Και εγώ νευριάζω μαζί του και μετά έχω τύψεις!Άστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, εχεις δίκιο.Καμια φορα δυσκολεύουμε και εμεις οι ιδιες την ζωή μας.Εννοείται οτι το σπίτι μας απέχει πολύ απο το να είναι τακτοποιημενο και καθαρο αυτόν τον καιρό.Και σκεφτομαι πως οταν αρχίσει ο μικρός να μπουσουλάει και να πιανει αντικειμενα και εγω γυρίσω στην δουλεια θα είναι....χαος.

Να ρωτησω- μιας και ανεφερε η Μαρια το πάρκο- θέλω να αγορασουμε ενα αλλάδεν εχω κοιταξει καθόλου.Η επιλογή είναι παρκο ή παρκοκρεββατο??Ιδανικα θα ήθελα κατι που να συνδυαζει και τα δυο, δηλαδη να μπορει να μας εξυπηρετησει σαν κουνια σε καποια εκδρομουλα,αλλά να μπορει να παιζει κιόλας και -βασικό- να εχει αρκετα μεγαλο δυχτακι ωστε αργοτερα να πιανεται και να σηκώνεται.Ζηταω πολλά??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Διαφορα Παρκου και Παρκοκρεβατου δεν ξερω ακριβως ποια ειναι, εγω απο τον πρωτο μου πηρα το παρκο για μονιμα στο σπιτι και τον αφηνα εκει να κοιμαται και επαιζε και εμαθε να σηκωνεται και να περπαταει! οταν πηγαιναμε βολτουλα κοιμοταν στο καροτσι.

Βαλε κανενα νεο ποστ να σου πουν και αλλες μαμαδες τη γνωμη τους! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΕΛΙΝΑΚΙ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ...ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ ΑΠ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΛΙΓΟ. ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ Η ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΚΟΝΗ Η ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΤΛΗΣΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΒΑΛΤΟ Η ΨΥΓΕΙΟ Η ΚΑΤΑΨΥΞΗ, ΑΝΑΛΟΓΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΟΡΤΑΤΑ Κ ΗΡΕΜΑ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΠΙΠΙΛΑ Ο ΜΑΓΚΑΣ!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΑΡΙΣΜΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΙΔΕΡΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ... Κ ΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΟΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ Κ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ. ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ Κ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

Κ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΠΛΑΝΤΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΑΤΑΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΛΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟΨΕ!

ΓΙΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΤΙ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ ΤΗΣ ΕΒΑΖΑ ΤΙ, ΓΥΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕ...ΤΩΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ. ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.....ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

---<--@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΑΡΙΣΜΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΙΔΕΡΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ...

Μπαλκόνιααααα????Τι είναι αυτό???? :lol::lol::lol: Εδω και μερες πάλευα να κοιμηθει μες την ημερα 1-2 ωρες να σκουπισω και να σφουγκαρισω!!Τα μπαλκόνια τα εχω ξεχασει καιρο τωρα(θα βρεξει και θα καθαρίσουν :lol::lol::lol: ).Ευτυχως αυτην την εβδομαδα εχει αδεια ο αντρας μου και θα βγαλουμε καμια δουλίτσα(του εχω μαζεψει σιδερο!!).

Βαλαμε κουρτινοξυλα στο σαλόνι(από τον Ιουνιο που μετακομίσαμε δεν ειχαμε αξιωθει)και θελω μες την εβδομαδα να πάρω και για το υπνοδωματιο μας και να βρω κουρτινες!

Να ερθει υδραυλικος για μια ζημια, να παμε το αυτοκινητο μου για σερβις,στην εταιρια κινητης για ανανεωση συμβολαίου....Α!Θελω να πάρω και μοκέτα για το παιδικό(εσεις εχετε πάρει?).

Πολλες δουλίτσες! :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτες οι δουλειες....... :x:x:x πως μαζευονται τοσο γρηγορα βρε παιδι μου!!!!!!! λοιπον εγω εχω να κανω.... σκουπισμα σφουγγαρισμα(γιατι ο μεγαλος τα κανει καθε μερα χαλια ) καθαρισμα τα επιπλα απο τις χιλιαδες δαχτυλιες του Δημητρακη, να ερθει ο μαστορης να μου φτιαξει το πλυντηριο και να αρχισει να πλενει χωρι σταματημο ολα οσα εχουν μαζευτει μια εβδομαδα τωρα που ειναι χαλασμενο, και μετα συνεπαγεται και σιδερωμα ολα αυτα, καλα τα μπαλκονια δε το συζητω ουτε να κατσω δεν εχω προλαβει οχι να τα καθαρισω κιολας!

εγω παντως λεω να μετακομισω σε μια παραγκα για 3-4 χρονια να μη με νοιαζουν οι δουλειες και μετα που θα ειναι πιο μεγαλα να γυρισουμε στο σπιτακι μας χαχαχα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ!!!! ΧΙ, ΧΙ! ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ. ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ 10 /6 ΚΑΙ ΕΓΩ 11/6 ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΑΧ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΤΑ ΕΙΝΑΙ !!!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΚΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ. ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ...ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ. ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ. ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ FICHER PRICE , ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ. ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 0 + ΑΛΛΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΔΕΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΑ ΣΦΗΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΟΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙ. ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΡΗΗΗΗΗΗΗ! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΝΟΝΤΙΝΙΔΑ ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ.ΟΤΑΝ

ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!!!!!!! ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ???ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ... ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΟΙ ΑΝΤΙΧΕΙΡΕΣ Κ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΒΑΛΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΡΑΚ. ΑΠ ΤΗ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΒΑΖΩ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΜΕ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΝΕΡΟ...ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΣΥΝΝΕΦΙΑ Κ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΨΙΛΟΒΡΕΧΕΙ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!

Να' μαι πάλι!!! Ήρθα για να μείνω... επιτέλους σήμερα μας σύνδεσαν το internet και νομίζω ότι πλέον είμαι σε επαφή με τον έξω κόσμο... τι πράγμα κι αυτό;; Εξάρτηση μας έχει γίνει τελικά... Τέλος πάντων... Τι κάνετε;; Πως είστε;; Δεν έχω προλάβει να διαβάσω απολύτως τίποτα... κάποια στιγμή ίσως τα καταφέρω... Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας;;; Εμείς είμαστε καλά, δόξα τω θεώ!!!! Ο μικρούλης μου μεγαλώνει και μας τρελαίνει...

Μικάκι μου περαστικά σου!!

Ελπίζω όλες να είστε καλά... Τώρα πλέον θα τα λέμε συχνά!!!!!

Φιλάκια προς το παρόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανθίππη, καιρό είχαμε να ακούσουμε νέα σου!Πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά με τον μικρούλη σου(στα γραφω και στα μωράκια καλοκαιριού).

Μίκα, περαστικά σου!!Τι ήταν και αυτό!Πάντως αυτό που σου έκανε ο γιατρός πρέπει να πόνεσε πολύ :? Τωρα πια ελπίζω να τα ξέχασες τα μπαλκόνια. :lol::lol:

Μαρία, αυτο το πάρκο που έχεις, που λές οτι ο γιος σου κοιμόταν εκει, έπαιζε και έμαθε να σηκώνεται, ποιο είναι?Φαντάζομαι οτι θα είναι με μεγάλο δίχτυ ,ε?Κάτι τέτοιο θα ήθελα και εγώ, και εαν μάζευε και εύκολα για καμια εκδρομούλα θα μου αρεσε...

Ο μπέμπης μου έχει αρχίσει και βάζει τα χέρια στο στόμα(και ότι άλλο βρει πρόχειρο) με μεγάλη μανία.Προσπαθώ να του δώσω πιπίλα αλλά δεν πολυθέλει.Σημερα του πήρα μια άλλη της NUK απο σιλικόνη και με διαφορετική θηλή μηπως και... Πιστευω οτι τον ενοχλούν από τώρα τα ούλα του, γιατι βλέπω να βγάζει και σάλια.Είναι δυνατόν από τώρα??

Και κάτι άλλο...από την στιγμή που βάζει στο στόμα οτι βρει, έχει νόημα η αποστείρωση??Οχι οτι θα του την κόψω πριν πει η γιατρός.Ετσι κι αλλιως θηλάζει οπότε τα μόνα που αποστειρώνω είναι οι πιπίλες(τζάμπα αφού τις φτήνει) και θηλαστρο.Απ' την στιγμή που βάζει τα χεράκια του στο στόμα νομίχω οτι πάει περιπατό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...