Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!μετα απο ενα ακομα υπεροχο βραδυ!!!!!αχ θα το σφαξω!!!!ξυπνησε 3 φορες...κ αν πιασπυμε κ τις αλλες 2 απο τις 9 που κοιμηθηκε μεχρι τις 212 που κοιμηθηκα εγω.συνολο 5!!!!με κλειστο παραθυρο κ ανεμιστηρα να χτυπαει ψηλα για τη φασαρια..αραα δεν ειναι η φασαρια...

αθηνα να χαιρεσαι τον αντρα σου κ χαρα τον δικο σου!!!!!

απο γκρινια αλλο τιποτα..αλλα εγω δε βαζω την στρατα μεσα στο σπιτι..μονο μπαλκονι...η αγγελικη νομιζει ακομα οτι μπορει να μπουσουλαει μονο στη μοκετα..στο πατωμα κολλαει.οποτε δε με ακολουθει..

σας αφηνω παμε λαικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααα

ευχαριστω μαρια μου

αθηνα να χαιρεσαι τον πετρη σου και εγω ετσι τον φωναζω.

αποψε δεν μπορουσα να κοιμηθω με πηρε ο υπνος στις 5 το πρωι δουλευε ο αντρουλης μου και δεν μπορουσε να με παρει ο υπνος και αυτη τη βδομαδα βραδυ ειναι.

καλε μαρακι που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ντομ δεν θα κανουμε γιορτη σημερα,

το σαββατο θα την κανουμε και για φαγητο θα παραγγειλω απο το πιτσα φαν εχει ωραιοτατες πιτσουλες και πολλες λιχουδιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου, να χαιρόμαστε τους αντρούληδες μας!

Το βράδυ θα έχω τα πεθερικά για φαγητό...

Μη φανταστείτε... έτοιμα σουβλάκια και σιεφταλιές...

1 σαλάτα, 1 συνοδευτικό (πένες με κοτόπυλο στο φούρνο) και 1 γλυκό...

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!

Δεν του πήρα δώρο και ούτε πρόκειτε...

Ακόμη να μου πάρει δώρο επετείου... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

χρονια πολλα στους εορταζοντες

αχ εχω πολλες δουλειες

το σπιτι οσο και να το σκουπιζωσφουγγαριζω δεν λεει να γυαλισει

ο Στελιος μποσουλαει σχεδον τελεια

και στο πατωμα αλλα βαριεται πολυ ωρες ωρες

ο Νικος εχει πλακα γιατθ=ι θελει να σηκωθει και παταει κατω το ενα ποδι - βλεπει οτι δεν μπορει και βαζει τα κλαματα αν τον ρατησω να περπατησει

θεριεβουν πολυ

κατα τα αλλα μια χααρ ειμαστε

σας αφηνω να ξαπλωσω λιγο

στις 6 ξυπνησαν και αφησα τον αντρα μου να τα προσεχει και μπορειτε να φανταστειτε τι εγινε

αχ παναγια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το που ειπα να ξαπλωσω ξυπνησαν

μα τι στο καλο

το μαντευουν ;;

χα

χα

εχουν μειωσει πολυ τον υπνο - το πολυ μισαωρο το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μας μεσημερι!!!

να χαιρεστε τα στεφάνια σας και τα μωρα σας!

εμεις το βραδυ μαλλον την καναμε τη μ....α και ελπιζω να μη μας βγει σε κακο...

στις 3 κλασσικα ξυπνησε ο Σπυρος... εκανε μιση ωρα ο αντραςμου να τον κοιμησει και 10 λεπτα αφου τον εβαλε στο κρεβατι... κανα ορθιος!!! προσπαθησα 15΄ εγω να τον κοιμησω... τιποτα... αλλα 20΄ ο αντρας μου, τιποτα... ολο γκρινια και να κουτουλα απο νυστα και κοντευε να ξυπνησει και τη μικρη... ετσι τον εφερε ο αντρας μου και κοιμηθηκαμε οι 3 μας στο κρεβατι... ξερω, βλακεια μας, αλλα κανενας δεν αντεχε αλλο να τον κοιμησει... και παλι εκανε τα δικα του στο κρεβατι. ωρες ωρες ετρωγα κατι κλωτσιες και σφαλιαρες ξεγυρισμενες... δυστυχως αρχισαμε τις κακες συνηθιες!!! :(

ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ;;; :woohoo:

χθες το γιαουρτι ο Σπυρος το εφαγε σχεδον ολο, αν και εκανε κατι γκριματσες... τρελλλλλααα! η Μαριαννα εφαγε 3-4 κουταλιες και γεια σας... την εκενα κρεμα μετα.

Εμεις το βραδυνο γαλα το δινουμε μαζι με τον αντρα μου. εγω τη Μαριαννα που το ρουφαει σε χρονο ρεκορ το 240 και σημερα πηγε στην κικο ο αντρας μου να παρει τα μεγαλυτερα μπιμπερο, να τη δινω παραπανω. οταν βλεπω ζεσταινεται, απο τη μεση και μετα την ακουμπαω στο κρεβατι. ο αντρας μου τα ιδια με το Σπυρο, αν ακι αυτος πινει μονο 120-150.

εχει τυχει βεβαια να τους δωσω συγχρωνως στα ριλαξ.

μαρκερ τους εχεις ξαμολυμενους στο πατωμα; εγω μονο στα παρκοκρεβατα. ο Σπυρος σηκωνεται μονος και πηγαινει γυρω γυρω σαν τον καβουρα και τωρα θελει να παει απο τη μια πλευρα σην αλλη απεναντυ και τρωει σαβουρντες :laugh: . η νυφη σας με τα φυστικοποδαρα (τα πελματα της ακομα ειναι σε μικρη καμψη και με τις καλτσες μοιαζουν με κασιους φυστικια!) ακομα εν εχει τη δυναμη να σηκωθει μονη της. μονο με τα γονατα στεκεται.

πωπω... καλε ποσα εγραψα...! σας επριξα!

η σωσω ακομα αποκλεισμενηα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ μπουρδελο το φορουμ.μια ωρα εγραφα...βαριεμαι να ξαναγραψω,θα τα πω περιληπτικα...

βαγκ με μια φορα δε μαθαινει...κ εγω το ιδιο αναρωτιεμαι για τον υπνο.ποτε θα κοιμηθω πια οεοοοοο????

νανα καντου δωρο σε ειδος..ειναι το καλυτερο κ δεν επιστρεφεται ποτε!!!

τελικα θα βρεθουμε αυριο??εμεις θα ερθουμε παντως πιο αργα γτ 10τρωμε πρωινο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Σωσω που ειναι?

Φτιαχνει γλυκα στο εστιατοριο της στο φεισμπουκ!αχχαχαχαχαχαχαχα!

Σωσωκα σε εδωσα!

Καλα εννοειτε μακαρι να εισαι σπιτι σου και να παιζεις!Μπες να μας πει κανα νεο βρε!

Χρονια ΠΟλλα εβρυμπαντυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

Να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενοι!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλα εγω χαζευω τη φαση στο παρεντς με το μπεμπε λιλλυ!!!!

Ενταξει μπορει να ειναι κακογουστο χαλια βλακεια δεν ξερω και γω τι.Αλλα ρε παιδι μου ενταξει οχι και πορνο.Γαλλικο ειναι εκει ειναι και λιγο διαφορετικη η κουλτουρα κλπ κλπ.

Το θεμα ειναι οτι χανουμε την ουσια....

Το παιδι μεχρι καποια ηλικια θεωρω οτι μπορεις να το περιορισεις στο τι θα δει.Απο καποια ηλικια συμφωνω δυσκολα συμμαζευονται.

Εγω να ειμαι ειλικρινης χωρις να θελω να το παιξω σουπερ μαμα την εχω κλειστη τις πιο πολλες ωρες.Βαζω ιντερνετικη μουσικουλα και ετσι την περναμε.Το παρκο το εχω μακρυα απο την Τιβι και οταν τον ταιζω εχουμε ησυχια,χαμηλωνουμε φωτα, κανουμε ατμοσφαιρα για να χαλαρωσει.

Βλεπω στανταρ ειδησεις το μεσημερι,και τη ζωη της αλλης το βραδυ οπου εχει κοιμηθει τις πιο πολλες φορες.Προλαβαινω βλεπω το μισο.Ααα και γκρευς ανατομυ οπου παλι κοιμαται.

Φυσικα και παιζει τιβι οταν ειναι το μωρο σαλονι.Αλοιμονο.Δεν γινεται αλλιως κάποιες φορες αλλα εχω μεγαλο χωρο και τον απομακρυνω και δεν εχει ορατοτητα.

Οταν θα περπατησει εκει με θελω.....

Ηθελα να ξερα γιατι δεν εχει ντορος για ολα αυτα τα εκτροματα-κιν σχεδια που υπαρχουνε στην τιβι?

Τεσπα.....

Αλλα ντ'αλλα ειμαστε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kI APO μας...τα τελευταια ειναι οτι αυριο το πρωι θα μαθουμε αν θα φυγει τελικα το πλοιο και τελικα φυογυμε και μεις..ελπιζω..τι να πω...αλλιως...υπομονη...

στο φεισ δεν ειμαι εγω που παιζω παιχνιδια αλλα η αδερφη μου η μεγαλη..εκανα κολοκυθοκεφτεδες,ντοματοκεφτεδες,πισια αυριο και εκανα ροξ...

πηγαμε βολοτα στη χωρα...

οκ η αμοργος..οχι πολλα πραγματα..

της μικρης η μυξΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΤΑΘΕΡΑ..ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ..

πολυ εκενυριστηκα με τη μπεμπε λιλυ..ακουσε εκει..δεν ειναι δυνατον..

εγω αυτα που λεει ουτυε τα προσεξα ποτε..ημαρτον..

τους μαλακες..

χαρα να χαιρεσαι το πετρο και νανα τον..πετρη...

παντα ευτιχισμενοι να ειστε...

σας διαβασα ολες αλλα δε ξερω τι να σχολιασω..

θελω και γω να ερθω συναντηση..

καλα ρε καλυψω...τι αδερφια ειναι αυτα;;;τελεια..

σας αφηνω να ξανα..φαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ελα καμια βδομαδα σπιτι μου να μαγειρεψεις τπτ...πωπω βρε χρυσοχερα εισαι!!!!τυχερος ο αντρας που θα σε παρει!!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα κ να ερθει πια το καραβι!!!!!

μαρακι κ εγω θεωρω υπερβολικο το θεμα που εγινε...να σου πω την αληθεια εμενα μου ειχε κανει απο πριν εντυπωση το πλανο με τις κουκλες που ειναι καθιστες σταυροποδι κ γινεται ζουμ στα μπουτια τους την ωρα που αλλαζουν ποδι...αλλα οχι κ ετσι ρε παιδι μου!!!

παντως η μπουμπου οταν ακουει το τραγουδι τα δινει ολα!!!!

οσο για την τβ καλο ειναι να μη βλεπουν.αλλα δε θα γινω κ υστερικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κοριτσαρες

κανω ενα break απο το μαζεμα των πραγματων για την χαλκιδικη και το μαγειρεμα για τον αντρα

μην φανταστειτε τιποτα το σπουδαιο. πατατες γιαχνι με νορμαλ δοση αλατιου( :P χαρα) και μπιφτεκακια στο φουρνο.αυτα ζητησε.

ετσι κι αλλιως θα ρθει χαλκιδικη και αυτος την παρασκευη.

οταν φευγει για θεσσαλονικη παλι θα του κανω κανα δυο λαδερα, καμια μακαροναδα αυτος, κανα αυγο, θα περναει η βδομαδα και παλι χαλκιδικη......

ο πασας τωρα ξυπνησε. δηλαδη ο δημητρης τον ξυπνησε . κοιματε απο τις 2 30 και αρχισε να φωναζει στον μικρο.μην χεσω.

θα μου βγει το λαδι στην χαλκιδικη, αλλα τουλαχιστον καποιες μερες θα μαστε ηρεμοι απο τις φωνες.

καλυψω μου τι κανεις κοριτσαρα?

να περασετε πολυ πολυ ομορφα αυριο

σωσω εχουμε μια πλαστικη βαρκα του δημητρη. νομιζω εχει και κουπια να στην στειλω με.... κανα περιστερι?

να χαιρεστε τους πετριδες σας χαρα και αθηνα

οι υπολοιπες τα ζουζουνια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα...

Αλεκα τυχερηηηη!!!θα ηθελα και εγω εξοχικο στη θαλασσα αλλα οχι να μου ερχονται συνεχεια επισκεψεις και να ειμαι στην εξυπηρετηση...

Νανα και Χαρα να χαιρεστε τους συζυγους!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!

Σωσω αντε να ηρεμησετε...

εγω το μπεμπε λιλυ καπου μου ξεφυγε και δεν το εχω ακουσει...τηλεοραση δε βλεπω πολυ..δεν εβλεπα γενικα ποτε στη ζωη μου..το πρωι σπανια την εχω ανοιχτη, οχι για το παιδι αλλα γιατι προτιμω τη μουσικη..τωρα με ενορχηστρωμενα παιδικα τη βγαζουμε αλλα μου αρεσει και εμενα..μονο ειδησεις βλεπω και λιγο πρωι πρωι τον αγαπημενο μου Καμπουρακη :cheer::cheer: δεν θα κρατησω τον μικρο χωρις tv..από λιγο καθε μερα κατι θα βλεπει..

ο δικος μου υποφερει με τα δοντια ακομα..εβγαλε στην ακρη και τα δυο πανω τα κεντρικα και βγαζει τα αλλα 4 πανω..δεν ποναει αλλα εχει φοβερη αναστατωση στο στομα και ο,τι βρει το βαζει μεσα..!!!

Ισμηνη ειναι απαραιτητες οι διακοπες φετος!!κλεισαμε ενα ταξιδι για Ιουλιο, μετα θα φυγουν οι δικοι μου 12 μερες ταξιδι, και οταν ξαναερθουν Αυγουστο θα φυγουμε ξανα μια εβδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yes τα καταφερα!!!Στα πιξελ είναι το προβλημα γαμώτο.Στις διαστάσεις το μείωσα με τη ζωγραφική αλλά οι περισσότερες είναι ανω των 1000πιξελ,ξερει καμια πώς μειώνονται κι αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα...ο χακερ καταφερε να βαλει φωτο;;;καλα εγω το ξερω το μωρο σου..και εσενα βεβαια...ουνα φατσα ουνα ρατσα..χαχα..τρις η σειρα σου να μαθεις...λεμε τωρα..εμεις λεμε να παμε για καμια μπυρα...

αλεκα κουλ με ολα αυτα που γινονται...

χρυσουλα..τι κανετε καλε;;;που χαθηκες;;

τι θα τα κανεις τοσα λεφτα απο τη δοτυλεια;;

φροσω τι κανει ο χριστοφορος;;

πηγα και ειδαμε εκει που γυειστηκε το μπλε γαλαζιο..

κοριτσια απο αθηνα να περασετε καλα αυριο..και καντε 1 θετικη ασκεψη να ξεκινησει αυριο το γαμημενο το πλοιο...

σας φιλω...καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα...ο χακερ καταφερε να βαλει φωτο;;;καλα εγω το ξερω το μωρο σου..και εσενα βεβαια...ουνα φατσα ουνα ρατσα..χαχα..τρις η σειρα σου να μαθεις...λεμε τωρα..εμεις λεμε να παμε για καμια μπυρα...

αλεκα κουλ με ολα αυτα που γινονται...

χρυσουλα..τι κανετε καλε;;;που χαθηκες;;

τι θα τα κανεις τοσα λεφτα απο τη δοτυλεια;;

φροσω τι κανει ο χριστοφορος;;

πηγα και ειδαμε εκει που γυειστηκε το μπλε γαλαζιο..

κοριτσια απο αθηνα να περασετε καλα αυριο..και καντε 1 θετικη ασκεψη να ξεκινησει αυριο το γαμημενο το πλοιο...

σας φιλω...καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας...

ειναι 9.30 κ η μικρη ακομα ειναι ορθια!!!!το ντουρασελ που λεγαμε...κ ειναι ξυπνια απο τις 4 παρα..αντε να δουμε κ αποψε!!!

ισμηνη κ φροσω σας στελνω σε πμ το κιν μου,επειδη δεν ξερω αν θα τα πουμε αποψε ...οποτε στειλτε μου κ εσεις τα δικα σας για να μιλησουμε αυριο..αν τελικα θα γινει η συναντηση γτ δεν εχω καταλαβει ακομα!!!

φιλακια

σωσω μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να ερθει το πλοιο!!!αλλα κ να μην ερθει διακοπες εισαι καλε!!!κοιτα να το χαρεις!!!!

ντομ ειναι ενας κουκλος κ σου μοιαζει νομιζω..

αλεκακι μας ελειψες..υπομονη κ εσυ διακοπες θα εισαι τουλαχιστον..ο αντρας σου ειναι οντως για μπουνιες αλλα τι να τον κανεις!!!

προτεινω να τους βαλουμε ολους σε ενα τερατιο τσουκαλι κ να τους κανουμε γιαχνι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...