Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Χρονια πολλα πιτσιποπακια μου!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Κοριτσια θα το ξαναπω!Πως περναει ο καιρος? :woohoo:

Λεω στον εαυτο μου!Ζησε τη στιγμη!Φευγουνε τα χρονια!

Καλη εβδομαδα κοριτσακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κ καλη εβδομαδα!!!!!

επιτελους μπηκα κ σας διαβασα..

εμεις ολο τπ σκ καναμε βολτες κ δουλειες...

το βασικο ειναι οτι η αγγελικη κολλαει ολο κ περισσοτερο πανω μου..

παρασκευη βραδυ πηγαμε για ποτο με τον αντρα μου κ με γυρισε πισω αρον αρον γτ η μικρη ξυπνησε κ εκλαιγε με λυγμους..μολις με ειδε μου απλωσε τα χερια κ μετα εκανε παλαμακια κ χορευε...την εβαλα κ εγω στην κουνια να κοιμηθει κ μια χαρα...απο το πολυ κλαμα ξυπνησε το πρωι στις 8 για μαμ..

κ χτες παιδικο παρτυ...οποιος πηγαινε να τη χαιδεψει η να την παρει αγκαλια ετρωγε μια τσιριδα στη μουρη!!!η μονη ωρα που δεν εκλαιγε ειναι οταν ετρωγε αγγουρι κ λιγο φυλλο απο πιτσακι...

γενικα με εχει ρημαξει!!!!χαχαχ αντεχω ακομα πολυ!!!

την τεραρτη λεμε να ερθουμε κ εμεις αν μας θελετε!!!χαχα

τωρα καθεται κατω στη μοκετα,παιζει με τα παιχνιδια της κ που κ που γυρναει κ βλεπει στην τβ παιδικα!!! :woohoo:

χρονια πολλα σε ολα τα μωρακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο την αμοργο..θα σας δια βασω μετα..τι να σας πρωτο πω για μας,,,

λοιπον..και φτανουμε 12 η ωρα στο λιμανι...και..που ειναι το πλοιο,οεο;;;ρωταμε παο ρδω ρωταμε απο εκει..αφαντο το πλοιο..

λενε οτι δε ξεκινησε καν απο αθηνα λογω βλαβης..

βλεπουμε 1 αλλο να φευγει..λεμε αυτο απει αμοργο;;λενε ναι..να μπουμε..δε ξερω αν προλαβεβεταται..λεμε ειναι επιγον..σταματανε το πλοιο...κια η πορτα να κλεινει εγω με το μωρο μεσα εξω και η αδερφη μου να παει να φερει τα πραγματα παο το αυτοκ..πολυ τρεξιμο..να γωναχουν αντε κοπελια και τετοια...ανεβαινουμε μετα κοπω ν και βασανων..ξεχασα και τα 1,5 κιλο σιροπιοαστα για τα παιδια..

παμε πανω και ρωταω σε ποση ωρα φτανουμε αμοργο;;και μας λενε σε 5 ωρες...τα ματια μου παουλακια...

ευτηχως ειχα 3 γευματα γαλα...η μικρη καλη ητανε..πηγαινε πολυ αργα..

καλη ητανε σχετικα..

φτανουμε ..ολα καλα..

παιδια μπανιο δε ξερω αν θα κανουμε..η μικρη δε μπορειτε να φανταστειτε ποση μυξα βγαζει..

απλα δε μπορειτε..το δε ματι της..με ανυσηχει πλεον παρα πολυ..σε 1 ωρα μαζευει τα απιστευτα..τσιμπλα..δε μπορει να το ανοιξει.

δε θελω να σκεφτω οτι ειμαστε σε νησι και δεν εχει κεντρο υγειας..

το σκεφτομαι και προσπαθω να το αποβαλω..ειλικρινα..βαζω σταγονες..τιποτα..

εγω βηχα..οποτε μπανιο γιοκ...

και μαλιστα το πλοιο που δεν εφυγε ουτε καν θα ξεκιηνσει και σδημερα..να δω πως θα φυγουμε..

ε ρε γλεντια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai jekinav...kaλα ρε αλεκα και ντομ κανετε διαιτα;;αισχος...θα πατε και σεις στο κλαμπ των ανορεξικων;;τι να πω..μονη μου θα τα λεω..ντομ δε ξερω τα γυνσικολογικα σου;;γενικα προσπαθειτε;;

μαρακι χρονια σας πολλα.!!!και σε ολους βεβαια..

βαγκ βγηκες εξω,ε;;μωρε μπραβο μανα να σου πετυχει...χαχα

ισμηνη...ρε το αυτοκολητο..

τρις...μη μαλωνεις..και να μαλωσεις γαλα δε θα κατεβασει..δε το διαβασα αλλα μπορω να φανταστω γιατι νευριασε.ς.χ

χρυσουλα που εισαι καλε;;

καλυψω..τι να πω...τοσο καλη μανα εισαι και δε θελει να σε αφησει ρε..γι αυτο..

καλα τους εκανε η αγγελικη και τους γραπωνε..

τεταρτη θελω να ρρθω και γω..και να δε βρω πλοιο και ερθω αθηαν,..ζητω που καηκαμε..πλακα κανω..

νανα σε δχολιαζω για τη διαιατα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τοβ Μαρθάκι... από μικρό στην περιπέτεια!!!

Κρίμα τα συροπιαστά...

Καλυψώ, το όνομα στην κόρη σου το έψαξες πολύ για να της το δώσεις;

Της ταιριάζει γάντι... χαχαχα!

Ελπίζω να στρώσει μεγαλώνοντας γιατί θα σε τσακίσει αυτή η κατάσταση...

Όσο για την τηλεόραση...

Μην την αφήνεις να βλέπει!

Μέχρι 2,5 ετών δεν πρέπει να βλέπουν καθόλου!!!

Ο εγκέφαλος τους δεν μπορεί να δεχθεί τις εναλλαγές των εικόνων...

Η κυρία που κρατάει τον Άνθιμο, έχει και 1 κοριτσάκι 2 ετών...

Μια μέρα πήγε μπροστά στο γιο μου και σήκωνε τη φούστα της και του έλεγε... ’’ντρέπεσαι ρε; ντρέπεσαι;’’

’’τι κάνεις κόρη;’’ της λέει η Ανθούλα.

Και τι παντάει η μικρή... ’’ΣΕΞ’’

Μου ξεπαρθέρνιασε τον κανακάρη μου!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όλο αυτό ήταν από 1 σκηνή 1 κομικής σειράς της κύπρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μας!!

κοιμούνται τα παλικάρια μου τώρα και κοιμήθηκαν σχετικά καλά το βράδυ..

η μεγάλη μου στον παιδικό και τη μικρή ήρθε και την πήρε η μαμά μου, μια χαρά..

χρονιά πολλά στον Ανθιμο και στον Θανασάκη!! :kiss:

σωσώ σου είπα οτι σε ζηλεύω που είσαι διακοπές, ε στο ξαναλέω :laugh:

μην αγχώνεσαι με το ματάκι της μικρής, βάζε μπόλικο φυσιολογικό ορό και κάνε μασαζάκι εκεί που βγαίνει η τσίμπλα

αχ μου θυμίζει την Κατερίνα, όσες φωτο έχω που ηταν μωράκι είναι με κατακόκκινο το ματάκι της..

Αλέκα καλά να περάσεις στη Χαλκιδική!

Καλυψώ που θα πας την Τετάρτη?

εχω χάσει επεισόδια.. χαχα

βρε ντομ μη με κοροϊδεύεις, ξέρεις τι τραβάω και δεν το μαρτυράω? χαχα

να' ναι καλά τα παιδάκια μου και ας κουράζομαι λίγο παραπάνω εγώ..

εμείς σκεφτόμαστε για διακοπές να πάμε κανα τριήμερο στην Κέρκυρα, μόνο με τα κορίτσια γιατί αν πάρω και τα αγόρια θα χρειαστώ οπωσδήποτε νταντά, δεν υπάρχει περίπτωση να τα καταφέρουμε με 4 παιδιά μόνοι μας..

λοιπόν πάω να κάνω καμιά δουλειά και να δω τι θα μαγειρέψω σήμερα

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τον ανθιμο....ξςετσουτσουνισε και αυτος...τι να πω..

χρονια πολλα σε ανθιμο και θανασακη..ελπιζω ο θανασακης να ξεπαρθενεψει αργοτερα...

ρε γεωργια να μην ανυσηχω δηλαδη;;αχ ρε συ ολο της το ματι ειναι 1 τσιμπλα..πολυ ασχημο..και μολις της ττην παρω αν 1 ωρα περιπου, γινεται ολο κοκκινο..

πωπω ..αγχωνομαι..αληθεια.φυσιλογικο ορο που;;

τομπρεξ ξεκινησα μονη αλλα δε κανρι τιποτα..

και γυρναω παρασκ και απο δευτερα γιατρο..

αχ...χειροτερευει γαμωτο..

καλα βεβαια μπορει να τρωγομαι και με τα ρουζα μου..τι να πω!!!

κοριτσια σας διαβασσα στο θεμα της ρουμπελα..

μαρακι πολυκαλα τα ειπες..μπραβο!!

τρις καλο μου δεν εχει νομιζω νοημα να αρπαζεσαι..απλα καποια ατομα..ττρελαινονται πανω σε αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσιολογικό ορό σε αποστηρωμένη γαζούλα και καθαρίζεις το ματάκι της από εκεί που βγαίνει η τσίμπλα και προς τα έξω..

και εγώ έβαζα τομπρέξ 3 φορές τη μέρα πρωί-μεσημέρι-βράδυ από 2 σταγόνες

εμένα χειροτέρευε οταν την έβγαζα έξω στον ήλιο, δάκρυζε πάρα πολύ..

μην αγχώνεσαι ούτως ή άλλως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο και ο γιατρός δεν θα σου πει τίποτα παράπανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες?

Σωσω πολλα μωρακια το εχουν. Νομιζω οτι ο παιδιατρος δινει ενα κολλυριο με αντιβιωση για να φυγει!

Νανουκα γελασα πολυ με την περιγραφη σου!

Παω να μαγειρεψω τωρα γιατι μετα θα ξυπνησει το χανιμπαλ και δεν θα με αφησει! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα... δηλαδη καλο μεσημερι τετοια ωρα...

Σωσω τον Ροβινσωνα Κρουσο μου θυμιζετε... ταξιδιαρικες ψυχες... να ειναι καλα η μικρη μονο και ολα τα αλλα...

αυτο με το πλοι με θυμισε οταν ειμασταν και εμεις διακοπες Σαντορινη, θελαμε να κανουμε ημερησια εκρδομη Ιο. φυγαμε το πρωι με ενα ωραιο πλοιο και σε πολυ λιγο ειμασταν εκει. νοικιασαμε μια γουρουνα να γυρισουμε το νησι. πολυ γελιο... στην πρωτη παραλια που κατεβηκαμε, ηταν μονο μια παρεα γαλλων, και η γουρουνα δεν επαιρνε μπρος να φυγουμε!!! μας βοηθησαν οι γαλλοι να ξεκινησει!!! το απογευμα που ηταν να γυρισουμε, παμε στο λιμανι... εδω το πλοιο, εκει το πλοιο... περιμεναμε κανενα 2ωρο και φτανει ενα σαπιοκαραβο!!! φτασαμε βραδυ Σντορινη και ειχαμε χασει και το δειπνο στο ξενοδοχειο που ειχαμε ημιδιαροφη! εξαλος ο αντρας μου!!!

τωρα αμα παω και αρχισω να βριζω τα γιδια που χτιζουν πισω τις @#$%μεζονετες θα φταιω;;; εκει που δουλευαν στις μακρυνες και ισα που ακουγονταν, ηρθαν και βαρανε τον κοινο τοιχο με βαριοπουλες! ετσι ξαφνικα! για μια ακομα φορα... και μου τα ξυπνησαν!!! ηθελα να ξερα τι χτιζουν αφου μετα τα γκρεμιζουν;;; τα γιδια.. οι ασχετοι...

τα πηρα ασχημα τωρα... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akpουστε λοιπον και τα νεα αμς...το πλοιο αυτο που δεν εφυγε ποτε απο αθηνα..δε προκειται να ερθει τετ να παει σαντορινη...και την πεμπτη λεει να θα ξεκινησει..και μιλαμε εγω αγχωθει..δε ξερω..θα με παρουν τηλ να δουμε τι θα κανουμε..

τα παιδια μου ειπαν αν ζητησω αποζημιωση..

πηρε η αδερφη μου η μεγαλη κα ιεκανε πως ειμαι εγω και ειπε εχω μωρο και τετοια..και βρειτε μου λυση και τετοια..

και θα με παρουν στις 3...

αλλη λυση ειναι να παω με το αργο μεχρι ναξο και κνα καντχω 2 ωρες και μετα σαντορινη..και 2 ωρες στο λιμανι ...συνομο ολο αυτο 8-9 ωρε.ς..και μου φαινεται τρελη ταλαιπωρια..

αχ τι να πω..και την αλλη φορα που πηγα ναξο σε αυτη τη φιλη μου ,αποκλειστηκα 2 μερες..

και δε με νοιαζει για μενα..το μωρο..

αχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυριο απο Πειραια δε θα φυγει τιποτα. εχουν παλι απεργιες και δε θα αφηνουν να φευγουν πλοια. χαμος εδειξαν οι ειδησεις απο σημερα!

τι να σε πω ρε φιλεναδα... αν ειναι καλα η μικρη καθηστε εκει που ειστε μεχρι να ομαλοποιηθει η φαση. και βεβαια να ζητησεις αποζημιωση. παρα τηλ τον συνηγορο του καταναλωτη. ψωφανε για τετοιες φασεις που να ταλαιπωρουνται μωρα. ισως να σε δουμε και στην τν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε σωσω τι ταλαιπωρια τραβας κ εσυ δολια μανα με το κουτσουβελακι σου...αφου η μικρη καθεται καλα στα πλοια μην εχεις αγχος!!!θα βρεθει λυση ρε!!!!!δε θα σε αφησει ετσι η οικογενεια σου!!!!

να σου πω,αεροδρομιο εχει????

μαρκατ κανονιζουν οι αθηναιες μανουλες συναντηση την τεταρτη.....κ ειπα αν τα καταφερουμε να παμε κ εμεις να δουν την αγγελικη οσες δεν ειχαν ακομα αυτη τη μεγαλη τιμη!!!!!!κ βεβαια να διαπιστωσουν ιδιοις ομμασι τι καλα κοριτσια ειμαστε!!!!!!

νανουκα ο γιος σου στα 2 του θα εχει ηδη γκομενακια !!!!!!

οσο για την τβ το ξερω οτι δεν κανει...αλλα αν το ψαξεις βαθυτερα...αυτα που τρωμε..το νερο που πινουμε...το οτι ζουμε αναμεσα σε κεραιες κινητων που εκπεμπουν ακτινοβολια κ χιλια αλλα...η τβ ειναι το πιο αναιμακτο...

βαγκ κ εμεις εχουμε οικοδομες,γαιδουρια γειτονες απο πανω μας κ πολλη φασαρια στο δρομο μας...δεν ηρεμουμε λεπτο!!!!!

κ μια καργιολα βγαινει καθε μεσημερι στο απεναντι μπαλκονι κ μιλαει στο κιν.κ εχει γαιδουροφωναρα..ειπα στον αντρα μου καμια φορα θα βγω με το αεροβολο κ θα της ριξω μπαλακι στον κωλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σας πω...

Εγραφα μια ωρα το πρωι και κατι επαθε και το εχασα και τα νευρα μου κροσια!

ΞΕΝΕΡΩΣΑ!

Κατι πρεπει να γινει μ 'αυτο το φορουμ!Τη μια σου σβηνονται την αλλη δεν μπορεις να μπεις!

Και ειχα κραψει και κατι καλα...χαχαχαχα!

Τεσπα!

Σωσωκα τι να πω?Χαλαρα να κανεις θεμα!Το εχουνε χεσει το θεμα πια!

Φανταζομαι ποσο αγχωμενη εισαι!Και με το δικιο σου!

Στο θεμα με τη Ρουμπελα!Τι εγραψα ο βλακας?

Αντι "να σου ζησει ρουμπελα" εγραψα "να σου ζησει μελινα"! :blink:

Ειμαι τελειως γεια σου!Και οχι τιποτα αλλο η Λενα κλειδωσε το θεμα δεν μπορω να το διορθωσω και θα περιπλανιεται η βλακεια μου στο διαδυκτιο για αιωνες!χαχαχαχαχα!

Μα ποια ειναι αυτη η Μελινα?

χαχαχχχααχα!

Κανονιζετε συναντηση βρε παλιοκοριτσα?Ζηλευω αυτο σας λεω μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω, από το στόμα μου το πήρες!!!

Έμεινε το μάτι μας... χαχαχα!!!

Καλυψώ δεν έχεις άδικο σ' αυτά που λες...

Απλώς, δεν εννοούσα για την ακτινοβολία στην τβ...

Η τηλεόραση καταστρέφει τα εγκεφαλικά κύτταρα των μωρών... μπορεί να προκαλέσει δισλεξία, να καθυστερήσουν να μιλήσουν, το άλλο που δεν μπορούν να συγκεντρωθούν... πώς το λένε... και άλλα πολλά...

στις 4 έχουμε παιδίατρο και κοιμάται το κουτσούνι...

θέλω να τον κάνω και μπανάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω, από το στόμα μου το πήρες!!!

Έμεινε το μάτι μας... χαχαχα!!!

Καλυψώ δεν έχεις άδικο σ' αυτά που λες...

Απλώς, δεν εννοούσα για την ακτινοβολία στην τβ...

Η τηλεόραση καταστρέφει τα εγκεφαλικά κύτταρα των μωρών... μπορεί να προκαλέσει δισλεξία, να καθυστερήσουν να μιλήσουν, το άλλο που δεν μπορούν να συγκεντρωθούν... πώς το λένε... και άλλα πολλά...

στις 4 έχουμε παιδίατρο και κοιμάται το κουτσούνι...

θέλω να τον κάνω και μπανάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχικα νανα μου χρονια σας πολλα

τι κανετε

εμεις εχουμε μια ψιλοανησυχια

αλλα γενικα μια χαρα

με κλαμα κοιμομαστε ρε γμτ μου

αφηστε κοριτσια μου συμπεθερα μου εμεις απο διπλα μας εχουμε σιδερα και απο την αλλη διπλα ξυλουργο

καθε πρωι της μουρλοπαδιερας

αφου ολη την ωρα εχω κλειστα τα παραθυρα και σκαμε

αχ εμεςι με την τβ εχουμε ερωτα

αυμπεθερα καποιο κουσουρι θα εχουν χα χα

δεν τολμας να την ανοιξεις

ή τον υπολογιστη

ερωτα σας λεω

παντως δυσλεξια δεν θα εχουν σιγουρα

απο γλωσσα αλλο τιποτα

το παμε το μιλητο ροδανι

παλι δεν τρωμε - ο μικρος δλδ καθολου

αλλα τι να το κανω

πλεον θα καθιερωσω οσο φαει στο μισαωρο μπας και πειναει πιο πολυ και τρωει τιποτα περισσοτερο

σημερα ηθελε 3 κουταλιες φαι

τον χαζοξεγελασα και εφαγε το μισο

τι να το κανω αυτο το μικρο τι;

που δεν του αρεσει τιποτα;

αν του δινω σε καθε γευμα συμπληρωμα λιγο γιαουρτακι που κατι του αρεσει λετε νε ξεσυνιθισει και να μη θελει καθολου φαι;

αχ σας αφηνω παω να ξαπλωσω λιγο - να δω ποσο θα κοιμηθουνε και σημερα

γιατι το πρωι απο 20 λεπτα ο καθενας με το ζορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελατε βρε κοριτσια με την τν...

σιγουρα καλο εν κανει αλλα δε γινεται να ειμαι ολη μερα σπιτι χωρις να την εχω ανοιχτη...

και πηρε ο αντρας μου καινουρια επιπεδη 100Hz με, με, με... που δε χαλαει τα ματια.

τα εχω πιασει, οταν τα εχω στο παρκο, να κοιτανε. τι να κανω;;;

και στο κατω κατω, απ' οτι λεει η μαμα μου, εγω απο 40ημερων κοιτουσα τν και οπως και να με εβαζε εκανα τουμπες για να βλεπω.

και τι επαθα; τα ματια μου ειναι αετισια, χωρις υπερβολη αν και οι παλιες οθονες ηταν αστα να πανε... μιλησα μικρη και απο τοτε δεν το εχω βουλωσει. αυτο το ξερετε απο πρωτο χερι... :silly: οσο για τα εγκεφαλικα κυτταρα... τι να πω... εχω καιρο να τα μετρησω! :P

συμπεθερα και Καλυψω, μηπως τα παιδια ειναι συνεχεια ανησυχα απο την πολλη φασαρια της γειτονιας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μαρκερ, γιατι δεν τους δινεις γιαουρτι, αφου τους αρεσει, // με το φαγητο; οπως εμεις τρωμε φαϊ με τυρι ή γιαουρτι. ;)

εμεις το απογευμα θα τους δωσουμε 1η φορα γιαουρτι να δοκιμασουν. δε βλεπω να το τρωνε... οτι κρυο, και ξυνο δεν τους αρεσει... μακαρι να με διαψευσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ από το στόμα μου το πήρες.Αυτό σκέφτηκα κι εγώ για Καλυψώ και Μαρκερ, το θόρυβο!Αλήθεια δεν τους έχεις ξαναδώσει γιαούρτι;Εμένα εδώ και 2 μήνες μου το έχει για απογευματινό η παιδίατρος,γιαούρτι ή κρέμα.Τα παιδικά δεν είναι ξινά, είναι πολύ νόστιμα, ουλάχιστο τα νουλακ που παίρνω εγώ μμμμμ :P Μαρκερ δώσε του, όταν τους δίνουμε και γάλα καμια φορά για συμπλήρωμα, το ίδιο δεν είναι; Βρε εδώ άλλες βάζουν το αυγό στη φρουτόκρεμα, το γιαούρτι με το φαγητό θα τον πειράξει;Τα πάντα όλα!

Σωσώκα σε βλέπω να επιστρέφεις 5 κιλά πιο αδύνατη από την ταλαιπωρία!Δες το κι από τη θετική του πλευρά!Για το μάτι δε θα σου ξαναπω για χαμομήλι γιατί θα με πεις πάλι διαφημίστρια του Λιπτον.

Ρε Μαράκι τι πλάκα έχεις!Κρίμα να σβηστούν τα πετυχημένα που είχες γράψει.Αμα θελω να γελάσω θα πάω να διαβάσω το να σου ζήσει Μελίνα μου!Μαρκάτ δε σε κοροϊδεύω καλέ, εδώ κουράζομαι και μόνο που βλέπω τα τικεράκια σου.Πού θα τα αφήσετε για το τριήμερο στην Κέρκυρα;

Νανούκα αστα, πάει ο Μάνος, έφυγε για Αμερική, η Μελίτα έγκυος από το Στέφανο ο οποίος είναι αθώος αλλά δεν τον πιστεύει κανείς, η Νταίζη είναι κόρη της Αντιγόνης και του Λύτρα,η Αντιγόνη έκανε απόπειρα αυτοκτονίας,ο Χατζηβασιλείου δεν είχε σκοτωθεί από τις σφαίρες του αστυνόμου, κάποιος άλλος τον αποτελείωσε-αμα δε σε θέλει παιδί μου...-ένας μηχανόβιος μπαίνει τελευταία πλάνα στη σειρά,τι να σου πω...καταιγιστικές εξελίξεις και μας αφήνουν με την αγωνία μέχρι το Σεπτέμβρη.Αυτά που έφαγες δε θα τα σχολιάσω...εγώ πάντως τη σκέψη που έκανες ότι θα αρχίσεις αύριο δίαιτα και τρως για τελευταία φορά καλά, την κάνω κάθε μέρα.

Στη συνάντηση δεν το βλέπω να έρχομαι, φιλενάδα Χαρά μου που μου το ζήτησες τόσο γλυκά, γιατί έχω έναν άντρα-πεθερά όπως σας έχω πει και δεν αντέχω τη γκρίνια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΝΤΟΜ!

εμεις advanced δελτα πηραμε σημερα γιατι ειχαμε κουπονια εκπτωσης. δεν ειναι καλα;;;

κοριτσια οσες εχετε φεϊσμπουκ μπειτε στο zip up awards ειναι διαδωνισμος απο τα φιτνες και κερδιζεις wii kai wii fit. το διαγωνισμο τον ειδα στο vita.gr

etsi giaνα μην εχει μονο η σωσω γουιι!!

εγω κερδισα ενα παιδικο βιβλιο απο το mammycool.gr! prin ligo eida to mail που μου το ειπανε!!! αχ, ποσο μ' αρεσει να κερδιζω ετσι στο ασχετο πραγματακια... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ μια φορά που του πήρε ο άντρας μου κατα λάθος δελτα advanced το φαγε, προς λύπην του άντρα μου που όταν τον έκραξα ότι πήρε λάθος λέει καλά θα το φαω εγώ, δεν έμεινε τίποτα για κεινον.Απλώς δεν έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια για δελτα και φαγε.Μου αρέσει κι εμένα να κερδίζω βλακειούλες, πόσο σε καταλαβαίνω!και να ανοίγω δώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...