Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Πω πω ρε Σοφάκι... τι να πω...

Όσο φρόνιμο μωρό ήταν και δε σε είχε ταλαιπωρήσει με γκρίνιες και με διάφορα ’’συνηθισμένα’’’ τόσο σε ταλαιπωρεί με την αϋπνία της...

Τουλάχιστον βγήκε και κάτι καλό... τελείωσες το σίδερο που το είχες βάρος... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nana ποτε φευγεισ;;;σοφη δε σε ρωταω..σημερα δικαιουσαι οσους θελεις..

αληθεια ηταν στο παρκο 2-4;;;τι να πω!!!φυσαει λιγο εδω..αλλα αν βρω παρεα θα παω για μπανιο..σε λιγο κατεβαινω κεντρο!

σοφια λογικα θα ειναι μαστουρακι ολη μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

εγω ειμαι γ@μ@σε τα!

χθες πηγα για θεατρο με μια φιλη.

αφησα την μικρη στου ανδρα μου...

εκλαιγε σπαρακτικα που δεν με εβλεπε και απο το πολυ κλαμα εκανε εμετο.. :)

πηρα τον ανδρα μου τηλ..και τον ρωτησα ολα καλα?????

ναι ολα καλα..ενταξει και αυτος δεν ηθελε να μου το πει για να μην γυρισω...

ξαπλωσα και 3 η ωρα η μικρη ορθια..και να κλαιει λες και την εσφαζαν..

και τοτε γυρναει και μου λεει ο ανδρας σηκω και καντης γαλα γιατι τα ξερασε ολα απο το πολυ κλαμα...και δεν την ξαναταισες του λεω????

οχι μου λεει περιμενα να ερθεις εσυ γιατι βοθηθηκα να μην ξανακανει εμετο...

παιξανε τα νευρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τις θελω εγω τις κραιπάλες?εεε?

Πωπω!κομματια.......

Βγηκαμε χθες με ενα ακομη ζευγαρι και ηπια δυο καϊπιρίνια και 1 σφηνάκι.Εγινα γκολ.Γυρισαμε κατα τη 1.Δεν ητανε πολυ αργα αλλα με βαρεσε στο κεφαλι το αλκκολ και ειμαι σαν μπεκρουλιακας σημερα.Σερνομαι σας λεω.......

Τρομαρα μου!

Αφου ο οργανισμος μου μετα απο τετοια αποτοξινωση ειναι τελειως αμαθος.Ρευομαι αλκοολ σας λεω!

Στουκας!

Σωσω μπορει να ειναι απο τα δοντακια.Το λενε και οι γιατροι.Γινονατι λογο πιο οξινα τα κακακια.Πλυσιμο μετα κακα παντα και καλο αερισμα.Ακομη και με πιστολακι στο κρυο να φευγει η υγρασια.Και φυσικα σουντοκριμ.

Και γω παντα προτεινω χαμομηλι αλλα πολλα μωρα τα ερεθιζει χειροτερα! :dry: Περιεργο?Το εχω διαβασει απο αλλες μαμαδες.

Ωωωωχ χαλια ειμαι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω βολταριες βλεπω σημερα

μπραβο

εμεις σημερα θα παμε παιδιατρο

την αλλη βδμ δουλευω οποτε μαλλον δεν θα μπω καθολου

μονο ισως το βραδακι

και θα φυγουμε για σκ στο εξοχικο των πεθερικων μου να δουμε πως θα παει και αν παει καλα θα παμε εκει για αυγουστο

αντε να δουμε

σημερα με το φαι γενικα πολυ γελιο

ο Στελιος ολη την ωρα ηταν ορθιος στο καρεκλακι και χορευε και η πεθερα μου τα επερνε κρανιο και του φωναζε - με αξιοπρεπεια παντα - σφυγκοντας τα δοντια

ο Νικος κλασικα δεν εφαγε τιποτα - του εδωσα 90γρ γαλα και τα καταβροχθησε - πειναγε κιαλλο αλλα ειπα να μην τον μπουκωσω και δεν φαει καθολου φαγητο μετα

Σοφακι μου - ελα ρε συ

εγω δεν νομιζω να το αντεχα ουτε αυτο

τι να πω βρε κοριτσια θα στρωσουν καποια στιγμη

θα πανε φανταροι τα αγορια μας και τα κοριτσια θα παντρευτουν καποτε κι αυτα χα χα

οσο για σενα μπεκρου - ε τι να σου πω

ξερεις ποσες ειμαστε εδω;

οχι 2 τουλαχιστον 10 επρεπε να πιεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα οσο για τον πωπω

κι εμενα μικρουλια ηταν πολυ ευερεθιστα και κοκκινιζαν αμεσως παρα πολυ

μονο καθε φορα σαπουνακι - καλο πλυσιμι και πολυ φυσιμα και καλο σκουπισμα με εσωσε εμενα

ασε οπως σου λεει και η μαρια αρκετες ωρες χωρις να της βαλεις πανα βαλτη πανω σε σελτεδακια να καθετε και θα δεις θα περασει αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχολάω στις 2:30...

Ώσπου να πάω να πάρω το μωρό και να πάω σπίτι θα πάει 3...

Καμιά ώρα για να ετοιμάσω τα πράγματα και φύγαμε!!!

Ειλικρινά, έχω μεγάλη ανάγκη τις διακοπές!!!

Το μυαλό μου δε λειτουργεί καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello και απο εδω

ειμαι ενα πτωμα

ηρθε χθες βραδυ τελικα ο αντρας μου και ειναι χαλια με συναχι και βηχα.

αν τα κολησει θα τον ευνουχισω

ολο το βραδυ φυσουσε την μυτη του και βογκουσε και δεν με αφησε να κοιμηθω, ξερετε πως κανουν οι αντρες......

ξυπνησε και η μικρη απο τις 7 παρα και φυσικα και ο μεγαλος αφου αρχισε το ξωτικο να λεει τα δικα του

τρελα με κορδελα

σοφια εσυ εχεις την κορη σου και εγω τον αντρα μου

επιπλεον εχω παθει αλλεργια απο τον ηλιο και ειμαι μεσα στις κοκκινιλες στον λαιμο και μπροστα πανω απο το στηθος

εχω τρομερη φαγουρα και τσουξιμο, πασαλειβομαι απο χθες με κορτιζονουχες αλοιφες παλι γ@#@$@#@$@ την ασπριλα μου.

μαρακι χικ χικ? χεχεχχεχε εισαι και με κοκκινη μυτουλα?

μαρκερ πολυ ωραια ακουγονται αυτα για τον παιδικο

και λογω του οτι δεν εχει λεωφορειο πεφτει η τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika koritsia 3 και ο κουκος θα μεινουμε..εγω η αλεκα η χαρα το μαρακι...το κουκο ποιος θα τον κανει;;χαχα..

αλεκα προσεχε γιατι κολαει για πλακα αυτο..

μαρακι 1 χαρα τα εσπασες..σε ζηλευω..και γω θελω να βγω και να γυρισω γκολ..

αλεκα ασπρουλιαρα..και η μικρη ετσι θα αρπαζει΄΄

ο δημητρης το ιδιο;;μη μου πεις..αρπαξε;;

παιδια ο καιρος εδω ειναι..παραξενος..φυσαει,ηλιο,μουνταμαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελάρες

τι ζέστη θεε μου και αυτή σήμερα, καήκαμε..

εγω το πρωί κατέβηκα στην αγορά, έκλεισα φωτογράφο, κατέληξα στις μπομπονιέρες..

τη Δευτέρα θα πάω να ξαναδώ για προσκλητήρια, να τελειώνω και με αυτά

εμεις απόψε δεν κοιμηθήκαμε καθόλου, σαν εσένα Σόφη, δεν ξέρω μάλλον ζεσταίνονταν..

Μαράκι μια χαρά σε βρίσκω, σούπερ

ελα μ' ενα καφεδάκι μια χαρά θα είσαι, ε εντάξει πάρε και ενα ντεπονάκι για τον πονοκέφαλο :P

Νανούκα επιτέλους διακοπές ε?

καλά να τα περάσετε :)

ωχ κάποιος ξύπνησε..

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως τρεις και ο κουκος μειναμε...

Ασε σωσω τον κουκο θα τον κανουμε εμεις..Δεν πιστευω να εχεις αντιρηση????Ειδικοτητα μας :P

Markat αφου εχω και συμπαραστατες τι αλλο θελω!

Νανουκα καλα να περασετε και να χαρειτε τις πρωτες διακοπες με τον Ανθιμο.

Μαρακι θυμηθηκαμε τα παλια????εγω μια μπυρα πινω πλεον και γινομαι γκολ.Γυαλιζει το ματι και τετοια ξερεις...Που παλια μπορω να πω ημουνα καλο ποτηρι :P

Αυριο εχουμε και τον αρραβωνα της νονας μας και δεν ξερωτι να φορεσω.

Με ολα αυτα ουτε να φαω δεν εχω διαθεση σερνομαι απο την νυστα,εχει και ζεστη και ο αντρουλης μου δουλευει παλι απογευμα.Το βραδυ μας εταξε βολτα.Αν αντεξω μεχρι τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα καλα να περασετε..

και να μου προσεχεις τον γαμπρο μου!!!!

μην βρει καμοια ξετσιποτη εκει που θα πατε και ξεμυαλιστει ε???? :P

το βραδυ εχουμε 2 γαμους....

δεν μπορω αλλο τις κοινωνικες υποχρεωσεις...

αυτο τον μηνα μας εχουν φυγει 500 ευρω στα φακελακια των γαμων..

καθε σαββατοκυριακο εχουμε....

και δεν μπορεις και να μην πας γιατι ως κλειστη κοινωνια θα σχολιαστεις...

:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας...ειμαι γραφειο μονη μου κ δεν κυκλοφορει ψυχη...σε λιγο θα εχουμε ψιλοκινηση για να ερθουν να παρουν τα εισιτηρια που εχουμε ηδη κλεισει κ αυτο ηταν...κραταω μονη μου το γραφειο..ελπιζω να μην μου τυχει κανενας για αεροπορικο εισιτηριο..ειναι παλουκι!!!

σωσω εμεις τα ειπαμε..οι περιληψεις σου παντα θεικες!!!

μαρκατ αυτο το σαιτ με τα γλυκα το εχω εντοπισει κ εγω..αλλα ευτυχως δεν εχω χρονο να φτιαξω τπτ πια...

χαρα χαιρομαι που σου αρεσαν...περιμενουμε φωτο..

μαρκερ ουτε του παπα μην το πεις...πολυ καλη τιμη μου φαινεται κ πανω απο ολα για μενα μετραει η καθαριοτητα!!!!οποτε τελεια!!!!

οι γιοι σου θα γινουν σεφ!!!!!!δωστους να φτιαξουν κεικ!!!

μαρακι τι να πω για σενα....τετοια συμπεθερα θα κανω??μπεκρου??

κ εμεις λεμε να παμε για ποτο αποψε..αλλα το σκεφτομαι..αφου παλί θα με γυρισει η μικρη πισω την ωρα που θα περναω καλα κ θα ξενερωσω..

νανα καλα να περασετε κ να επιστρεψεις ανανεωμενη...οσο για το οτι αδυνατισες ΄πολυ..δε θα σχολιασω!!!σχολιασαν αλλες για μενα!!!!χαχα

αλεκα βαλε στο συζυγο φιμωτρο!!!!

σοφη κουραγιο ρε..κ εμεις αρχισαμε παλι τα ξυπνηματα..κ τα σαλια..ετοιμαζει τα 2 πανω πλαινα κ προβλεπω να ερχομαι για δουλεια κουρελι!!!οσο για τη δουλεια...μερικα ραντεβου ειναι ο,τι καλυτερο...

σουζαν εγω πειναω κ χωρις να περιμενω περιοδο!!!

χρυσουλα εχω καιρο να διαβασω νεα σου..ελπιζω να ξεκουραστεις κ εσυ καποια στιγμη..

αν ξεχασα καποια σορυ..εχω μυαλο κουρκουτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια....σημερα δεν εκατσα καθολου απο το πρωι μεχι τωρα...ποναει η κοιλια μου ακομα...αλλα λεω σελιγο να παρω το μπεμπη μου και να παμε καμια βολτιτσα....αααα ξεχασα να σας πω....πηρα μια κρεμα απο την avon για μυρισμα χωρις ηλιο....και εκανε καταπληκτικη δουλεια....το βραδυ την εβαλα και το πρωι ημουν σαν να εχω κανει ενα μηνα μπανια...πολυ ωραιο....ομοιομορφο χρωμα που δεν ξεβαφει καθολου...αλλα εκανα μια μαλακια...ξεχασα να πλυνω καλα τα χερια μου...και ετσι ειχε μαυρισει παρα πολυ το εσωτερικο των παλαμων μου....τα τριβω απο το πρωι με οτι μπορειται να φανταστειτε ευτυχως...τωρα δεν φαινεται τοσο πολυ....αλλα το υπολοιπο σωμα ειναι τελειο εχω ενθουσιστει :woohoo: ...γιατι με το μωρο δεν μπορω να καθομαι στον ηλιο και ετσι ηθελα οπωςδηποτε να μμαυρισω..και δοκιμασα την κρεμα... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidia PHGA NΚΟΨΩ ΛΑΧΑΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΖΑΝΗΜΑ που μοιαζει με ρεντε και κοβω 1 κομματι απο το δαχτυλο...εχει 1 τεταρτο που δε σταματαει με τιποτα το αιμα..πηρα τηλ 1 γιατρο και λλει οτι δε φσινεται να θελει ραψιμο..και να θελε..πως θα πηγσαιανα..αλλα μου ειεπε βουτιες στο μπεταντιν και αποστειρ γαζες και να το τυλιξω..αλλα που να βρω τις γαζες;;;τετοια ωρα;;

ουτε του παιδιου δινω την αντιβιωση..δε μπορω.ειναι το αριδτερο..

ισα ισα την ταισα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Σωσω!Δεν εισαι για επικίνδυνα αθληματα!

Παντως αυτα τα εργαλεια ειναι λιγο scary!

Δεν εχεις κανεναν να στα φερει?Α ρε γαμωτο!Εχεις καμια γαζουλα της μικρης?Για κοιτα μηπως σου εχει μεινει τιποτα.

Κάνε τουρνικέ!Πως τα λετε εσεις οι νοσοκομες!Δεστο σφιχτα να σταματησει το αιμα!(Πολυ γκρευς ανατομυ βλεπω.........)

Λαχανακι με μαχαιρακι!Αυτα ειναι κωλοεργαλεια!Η μανα μου εχει κοπει απειρες φορες!Καλα εχει κοπει και με μαχαιρι αλλες τοσες!Ειναι επικίνδυνη!χαχα!

Την αλλη φορα που ειχα παει για το βρωμικο(που σας ελεγα...)εκοβε εκεινη την ωρα το λαχανο και δεν ηξερε το παλικαρι να δουλεψει το εργαλειο!χαχα!Λεω ωραια θα φαμε κανα δαχτυλο αποψε αντι για λουκανικο! :S

Καλα εγω το απογευμα ξενερωσα.......Δεν μπορουσα να ισιωσω!Τι χάλι!

Καλα μπομπα ηπια?Το χει η κουμπαρα μας το μαγαζι!Θα τη καταγγειλω!χαχαχχαα!Μωρη να με ξεπαστρεψεις θες?χαχαχαχαχα! :laugh: :laugh:

Ειμαι μονη και τρωω μπριαμ.Παω ψυγειο και το ματι μου παει πανω σε μια μπυρα!Λεω ααααασε Μαρω δεν εισαι για νταμπλ!χαχαχαχα!

Πινω κοκα-κολα!Παει με ολα!

Το μυαλο μου μπεκρης μεζες!

ΚΑλα θα διαβαζουνε αλλοι ασχετοι και θα λενε τι μανα ειναι αυτη!

Αντε να βρεθουμε ολες μαζι να το καψουμε!με ενα ποτο θα γινουμε φεσια!χαχαχχααχχαα!

Ωραια θα ητανε να βρισκομασταν ολες μαζι!Γελια που θα καναμε!

Μπηκε ενα αρθρακι της Χαρας στο μπλογκ!Τι νιωθει τωρα που επιστεφει στη δουλεια!

http://egwkaisymazi.blogspot.com

Επανερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαρακι ποσο χαριτωμενα τα λες...σε εχω μπροστα μου...τιποτα..το εδςσα σφιχτα...να κανω τουλαχιστον 1 υποτυπωσης αιμοσταση και αυριο αλαγη..καθε μερα..ειχα 2 γαζες της μικρης..αυριο θαπαω να παρω..εφημερευων και ετσι..ασε που μπορει να πεταχτω και στο νοσκομειο ναπαρω..

απλα δε μπορω νακανω τιποτα γιατο ειναι το καλο το χερι..

και δε θελω να κανω αποτομεσ κινησεις μην ξανα ανοιξει..λες να βορυμε στη λαχανοσαλατα καινενα πετσι;;

σας εφτιαξα παλι,ε;;

εμενα κοιμη8ηκε 9 παρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω....

δεν υπαρχεθι περιπτωση να διαβασω τοοοοσες σελιδες από την Τριτη που εχω να μπω..

δεν εχω κουραγιο...

επιτελους τελειωσα τη δουλεια σημερα..διακοπες μεχρι τις 20 /8!!!

αυτη η εβδομαδα ηταν λιγο κουραστικη αλλα οκ!!!

ο μικρος πολυ καλα μονο που εχει ανησυχο υπνο λογω ζεστης...εδω εχει φοβερη και παροτι εχουμε δοκιμασει ολους τους τροπους ωστε να ειναι δροσερο το δωματιο του ολο το βραδυ, ο υπνος του διακοπτεται και πινει πολυ πολυ νερο...

επίσης επιτελους φευγουμε για το ταξιδι μας τη Δευτερα..και διαβασα και λιγο γιατι για πουθενα δεν ξεκιναω αν δεν ξερω πραγματα..δεν θα ξεκουραστω σιγουρα αλλα εχουμε αναγκη να αλλαξουμε παραστασεις..τον Αυγουστο ξεκουραση στη θαλασσα..!!!

δεν απαντω σε καμια γιατι δεν μπορεσα να σας διαβασω...

μονο το προσφατο της σελιδας...

Σωσω τι επαθες παλι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου χρυσουλα

δεν ξερω που ειναι το επικεντρο, το μονο που ξερω ειναι οτι φοβηθηκα τωρα πια γιατι εχω τον μπεμπακο μου.

και ΧΑΛΙΑ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα μη φοβασαι!Εσυ?Με ρίζες Ζακυνθινες? Συνηθισμένοι στα κουνηματα!

Μωρη Σωσω γιατι με εκραξες στο φεισμπουκι που ειπα στη Καλυψω οτι μπορει να ειναι δοντακια?Εεεεεεε?

Χρυσουλα που εισαι εσυ βρε ψυχη!

Εχει ψιλοδιαλυθει το παρεακι!Απο Σεπτεμβρη στις οθονες σας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...