Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Σωσω μου τωρα πια προσπαθω να μην σκεφτομαι τα κακοβουλα σχολια αλλα απανταω και εγω σε οτι δεν μ'αρεσει...μαλλον για σουμο θα το παει για αυτο κανει ετσι με το κοριτσακι...τα μωραα να τρωνε οσο θελουν αλλα κατα την αποψη ποτε δεν πρεπει να ζοριζει μια μανα ενω το παιδι ειναι χορτατο...και η πεθερα μου ζοριζει την αδερφη του αντρα μου να φαει δηλαδη την κουνιαδα μου που δεν ειναι ακομα πεντε χρονων και συνεχεια την μπουκωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξερω κι αλλη μια που πλεον δεν κανουμε παρεα...δεν γουσταρα αλλο την παρεα της...το μωρο της ηταν νεογγεννητο οταν του εδινε 250 γραμμαρια γαλα καθε εικοσαλεπτο και οταν της ειπα δεν κανει ρε συ μου λεει κανει και παρακανει πιναει μου λεει της λεω θα διμηιουργκσεις προβλημσ στο στομαχακι του και μου λεει τιποτα δεν θα του διμιουργησω πιναει και πρεπει να φαι...της ειπα οτι δεν καταλαβαινει τοσο νεογεννητο ποτε χορταινει και μου λεει τα μωρα ολα τα καταλαβινουν..κι της κανω οκ κανε οτι νομιζεις....το αποτελεσμ ηταν να χειρουργηθει το μωρακι πριν καν σαραντισει για προβλημα στο στομαχακι του....συγνωμη που σς τα επριξα αλλα ολα τα κουλα σε εμενα τυχαινουν...markat καλημερα αμε να τους ρωτησεις ετσι θα τους παρεις και ενα δωρο που σιγουρα θα το εχουν αναγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκάτ μου, μια χαρά!!!

Αφού προλαβαίνεις και πλένεσαι... χαχαχα!!!

Εννοείται να τους ρωτήσεις... δεν είναι καθόλου ντροπή!!!

Ελένη, να σε ρωτήσω;

Το γιο μου τον θέλεις για τη Ρηνούλα ή για σένα;

Τεκνατζού ε τεκνατζού!!!

χαχαχα!!!

Όσο για το σώμα... είπαμε... έχει γονίδια...

Τι δουλειά έχουν τα πεθερικά σου;

Εννοείται οτι αν θα διοριστείς θα είναι τέλεια!!!

Θα έχεις και τη Ρηνούλα μαθήτρια!!!

Κι εγώ έχω καταθέσει τα χαρτιά μου για καθηγήτρια...

Είμαι μηχανολόγος και μπορώ να διδάσκω το μάθημα της τεχνολογίας και σε τεχνικές σχολές.

Είναι το όνειρο μου κάποια στιγμή να γίνω καθηγήτρια!!!

Είναι το καλύτερο επάγγελμα για τις μανούλες!!!

Σωσώ, μία εταιρεία εδώ στην Κύπρο, έβγαλε βιολογικά γάλατα και γιαουρτάκια... είναι πολύ νόστιμα και του παίρνω εκείνα...

Πριν έπαιρνα τα δέλτα αντβάνς, αλλά διάβασα τα συστατικά κι έχει μεταλλαγμένα μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου προλαβα και ξαναμπηκα, μπραβομου!

πραγματα, εννοειται δεν εχω ετοιμασει ΑΚΟΜΑ!

ο αντρας μου αποτο πρωι λειπει! ειχε στις 10 μασαζ!!! στο φιλο του τον φυσιοθεραπευτη και ακομα να γυρισει! λετε να του εκανε τελικα η φιλανδεζα γυναικα του φιλου του;;; χαχα! ευτυχως την ξερω και δεν ειναι καθολου ωραια!!!

καλε Νανα και τα αντβανσ μεταλαγμενα;;; εγω τετοια δινω στο Σπυρο, γιατι η Μαριαννα, ουτε να το φτυσει το γιαουρτι. τι μαρκα να παιρνω απο αυτα του εμποριου;;; πειτε πριν φυγω.

μαρκατ και εμεις για δωρο τους ρωτησαμε τους κουμπαρους μας και στο γαμο και τωρα. γιατι να ντρεπεσαι;; δεν ειναι καλυτερα να παρεις κατι που σιγουρς χρειαζονται; στο γαμο μας ζητησαν υπολογιστη, τους εφτιαξε ο αντρας μου μια ωραια μοναδα με ολα το κομφορ σε ενα μαγαζι που ειναι μονο για υπολογιστες, φυσικα δν πηραμε οθονη κλπ. ειχαν. τωρα για τη βαφτηση στην αρχη μας ειπαν οτι επιδη δε χρειαζονται τιποτα τωρα, να τους παρουμε αργοτερα οταν, καποια στιγμη θα αγορασουν σπιτι. ψαχνουν 2 χρονια! ουδεν σχολιο!!! συμφωνισαμε, αλλα μετα απο λιγο καιρο τους χαλασε το ψυγειο και ειπαν αν μπορουμε να τους δωσουμε ενα ποσο για να συμπληρωσουν για το ψυγειο. τους δωσαμε 400Ε (2 μωρα βαφτησαν) και αφου διαλεξαν το μοντελο, τους πηγε ο αντρας μου σε μια αποθηκη ηλεκτρικων εδω κοντα μας, και το πηραν 200Ε φθηνοτερο! οποτε συνολο 600Ε γλυτωσαν για το ψυγειο!

και δε σας εχω πει... εδω και 1 βδομαδα ο Σπυρος δεν ξυπναει ΚΑΘΟΛΟΥ το βραδυ!!!!!! :woohoo: μονο κατα τις 6:30-7:30 για να φαει!!!

ξυπναει ομως καπου καπου η Μαριαννα :P , απο τα δοντια της μαλλον. ετσι για να μην ξεχνιομαστε... :laugh:

φοβαμαι ομως οτι αυτο το καλο θα χαλασει τωρα που θα λειπουμε στο χωριο :(

μηπως ειναι απλα ενα ευχαριστο διαλειμα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφακ αι με πεταξε η μαλακια..τεσπα..

μπραβο το σπυρο..που κοινηθηκε σερι..πες μου οτι τρει και το φαγητο του να παρει ολοκληρωμενα τα ευσημα..

ελενη ακομα δε νεφαγε η μικρη μεσημεριανο..οποτε μαλλον το απογ θα το παρουμε μαζι μας..λεμε να παμ για μπανιο με ττην ελενη αν συγχρονιστουμε..

παιδια εγω αντανσ δε δινω..αν δε μου φαει το αγελαδινο δε δινω τιποτα..

μου φαγε 2 φορες απο 5 κουταλιες και μετα...οχι..

αυγο δινω εμποριου..

ρε νανα αφου η ισμηνη λεει και γω το πιστευω οτι δεν υπαρχουν βιλογικα προιοντΑ..

μπραβο μαρκερ που βολεψατε τους κουμπαρους απο δωρα..

πηρα χαπια που κοβουν το συναχι.αντε να δουμε..

χρυσουλα μιλησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο το τρωει το φαϊ του ο Σπυρος;;; τρωει και οτι αφηνει η Μαριαννα!!!

ασε που ετσι και παρει πρεφα οτι ετοιμαζω φαϊ... αρχιζει να χτυπιεται!!! λες και δε θα του δωσω! μεχρι να μπει η πρωτη κουταλια στο ορθανοιχτο στομα του φωναζει!!! αυτο συμβαινει απο ημερων... περασαν 3 ωρες ακριβως και το μπουκαλι δεν ηταν ΗΔΗ μεσα στο στομα του;;; καηκες!

η Μαριαννα παλι... ντελικατη. την πρωτη βουκια απο οτιδηποτε,εστω και αν το τρωει καθε μερα, θα φαει λιγο ισα να το δοκιμασει... και μετα απο λιγο θα ξανανοιξει στομα! λες και θελω να τη δηλητηριασω! παντως και εγω αν δε μου γεμισει κατι το ματι και τη μυτη... δεν το τρωω.. παραξενη;;; ισως.

καλε γυρισε και αντρας μου! πηγε ομως κατω να μαζεψει τι θα παρουμε απο μπανιερά για τη θαλασσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαχη σημερα με το μεσημεριανο

ο στελιος εκανε εμμετο με το ζπρι το μισο φαγητο και ο Νικος εφεγε μετριμενες 5 κουταλιες με τα χιλια ζορια

αταιστα σημερα

το πρωι μια απο τα ιδια με τον Νικο και ο Στελιςο κουτσοτραβα κατι εφαγε

αχ παναγια μου τι κλαμα εριξα για να ηρεμισω δε λεγετε

το Νικο 2 τον αρχισα παλι στις 2:30 μετα στις 3:00

και τιποτα

τελος για να δουμε

τι να κανω να του δωσω γαλα αμα κοιμηθει;

η βρεφοκομοι που το συζητησα λενε οχι

αλλα ξερω γω

αμα ειναι αυτο ζαβαδακι να το αφησω αταιστο;

αχ δεν ξερω τι να κανω πραγματικα

σουζαν πλεον λεω ας τρωνε και ας γινουνε βοδακια με το περπατημα θα αδυνατισουν

οχι αυτο το μαρτυριο που περναω παναγια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα δε στελνεις τις χειροπεδες απο δω και αυτο το ωραιο φιμοτρο που εχετε

θα μου χρειαστουν

αν οχι για τα παιδια εχω μπολικους να δεσω χα χα

βεβαια χρειαζομαι και μια ασπρη ποδιστα που δενουν πισω τα χερακια

αλλα δεν ξερω εαν εσεις την προμηθευεστε

χα

χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker μου βεβαια να τρωνε και αν θελουν να γινουν βοδακια...αλλα οχι να πιεζει η μανα το μωρο να φαι ενω ειναι χορτατο μονο και μονο για να γινει βοδακι επειδη εκεινη το θελει...σου ευχομαι να σου τρωνε και εσενα...ο δικος μου απο νεογγενητο λατρευει το φαγητο και τον βραδυνο υπνο...την γλυτωσα εγω χαχαχαχα... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα αμα δεν τον θελει η ειρηνη στην πορεια να τον παντρευτω εγω... :laugh: :laugh:

πλακα κανω...

τον ανδρα μου δεν το αλλαζω ουτε με χιλιους γραμομενους..

περιμενω να ξυπνησει το μικρο ριρι για να παμε για μπανιο με την μαρθα και την σωσωκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες..σας εχω χασει τελειως...

χτες βραδυ μεχρι τις 2 σιδερωνα κ μαγειρευα το μαμ της μικρης..μετα ξυπνησε κατα τις 3 κ μετα παλι στις 7 για μαμ κ τελικα σηκωθηκε στις 9..οπως καταλαβαινετε ειμαι λιωμα...αλλα αντεχω ακομα...

μου λειψατε πολυ...αλλα δεν προλαβαινω γμτ,...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο μπανιο με την ελενη και την ειρηνη..περασαμε σουπερ..ιδια σωσιβια...

καλα ητανε..ειπαμε να το ψιλο καθιερωσουμε οποια απογευμτινα μπορουμε..

πολυ καλα ητανε..

καλυψωωωωωωωωωωωωω.........αντε ρε κομματι χαθηκες..βαλε και ασιδερωτα μωρε ,δε παθαινουν τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ ήταν φρόνιμη η νύφη μου ή έπαιζε το ματάκι της;

Ελπίζω να μην έκανε τόπλες... χαχαχα!!!

Ρε κορίτσια... πού τη βρίσκει τόση ενέργει το Ανθιμούλης μου;

Ζωή να 'χει το μωρό μου... αλλ΄νομίζω οτι θα μας ξεπατώσει...

Να ρωτήσω...

Από πότε πρέπει να αγοράσουμε κανονικά παπούτσια στα μωρά μας;

Κάπου είχα διαβάσει οτι προς το παρόν δε χρειάζονται...

Όμως... όταν τον κραταμε για να κάνει βηματάκια... πατάει πολύ σταθερά στα ποδαράκια του κι έλεγε οτι μήπως είναι καιρός να του αγοράσω 1 καλό ζευγάρι...

Εγώ πήγα σε μία κυρία που φέρνει ρούχα από την Αγγλία και τα πουλει σε πολύ καλές τιμές!!!

Τώρα τα είχε και σε προσφορά... 5 ευρώ το 1!!!

Πήρα 4, 1 παντελόνι και 1 πουκάμισο...

Πήρα και για δωράκια να στείλω Ελλάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ μου μην αγχώνεσαι για το φαγητό...

Είναι και η ζεστη που τους ενοχλεί...

Ο Ανθιμούης μου δεν έφαγε τίποτα το απόγευμα και το βράδυ, πριν κοιμηθεί, θήλασε ελάχιστα...

Σίγουρα θα με ξυπνήσει το βράδυ :(

Κουκλίτσες μου, θα σας καληνυχτίσω...

Πεινάω και λέω να πάω να κοιμηθώ για να μη φάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γυρισαμε απο αλλον εναν παιδικο 6000 μας ειπε αυτος και για τα 2 αλλα δεν ξερω βρε κοριτσια

πιο λιγα τα λεφτα

αλλα εχει ολα τα παιδακια μαζι και βρεφη και μεγαλα και μας ειπε κιολας οτι γενικα κρυωνουν ευκολα στο σταθμο της τα παιδια

τωρα ξερω γω ναι μεν πιο λιγα

πολυ πιο λιγα

αλλα αξιζει να θησιασεις τα λεφτα για την υγεια;

μαλλο ειναι και λιγο κρυωμενοι νανα μου

γιατι κι εγω το βραδυ εκανα διαρροια και ο Στελιος χαζοεμετο - γουλια μεγαλη δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαερκερ μου νομζω σε οποιο παιδικο τα πας,ολο και καιτ θα κολησουν..νομιζω δεν υπαρχει παιδικος που κολλας πραγματα λιγοτερο η περισσοτερο....να ξερεις ο πρωτος χρονος θα σας παει...καταλαβαινεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω πραγματικα

με τον δημοσιο δεν γινεται τιποτα

ο δημος μας τα παιρνει απο 16μηνων και πανω

λετε να παμε στο φτηνο

μα ολα μαζι μικρα - μεγαλα;

τουλαχιστον τα βρεφη στους αλλους τα ειχαν σε ξεχωριστο τελειως χωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου εσεις τι θα κανατε ση θεση μου πλιζ

βοηθηστε

σκεφτειτε το παω να την πεσω

γιατι σημερα με ξεπατωσαν λη μερα κλαιγανε και ουρλιαζανε

και θελανε αγγαλια φαναστειτε περνω τον εναν αγγαλια και τρεχει ο αλλος και μου τραβαει τη νυχτικια ή το παντελονι και κλαιει ή μου φιλανε τα ποδια

παπας εχω καταντησει χαχαχαχα

κοριτσια για τους σταθμους της εκκλησιας εχει ακουσει καμια τιποτα;

λεω να ρωτησω εχουμε κοντασ μας και θελουν 180 το μηνα

αλλα φοβαμαι μην ειναι τιγκα στους παπαδες και τις παπαδιες και αντι για ακαντου και gummy ακουνε τον εσπερινο και τροπαρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Εδω είμαστε και μεις!

Πολυ προβληματισμένες μου είστε!

Διαβαζω παιδικους,δουλειες κλπ!

Αρχιζουνε τα οργανα σιγα σιγα!

Εγω χαθηκα λιγο γιατι ψαχνω τα της βαπτισης.Πηγαμε και για μπανακι οποτε δεν ειχα χρονο.

Τα ειχα κανονισει ολα κομπλε απο το αν αγαπας.Προσκλητηρια ετοιμα και θα εφτιαχνα εγω μπομπονιερες και παιδικες και για μεγαλους.Ολα τελεια!Το θεμα τα παντα.ΚΑι ερχεται ο καλος μου και μου λεει απο δω θα τα παρουμε γιατι θα πουνε ο Α..... δεν αφησε στο νησι λεφτα!Ξερετε πως ειναι αυτα σε μικρες κοινωνιες!

Τεσπα..........μπορει να ειναι για καλυετρα!τι να πω?Απλα αντε παλι ψαξιμο.

ΘΑ μου πεις ευχαριστα ειναι αυτα.

Και ειχα κανει ενα ωραιο θεματακι μουρλια! :P

Παω για νανακια βρε ζουζουνες!Θα τα πουμε αυριο!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρκερ,μην απελπιζεσαι τοσο.....συμφωνω με την σωσω...οπου κ να τα στειλεις το 1ο εξαμηνο θα ειναι συνεχεια αρρωστα...δε βλεπεις τι εχει παθει η φροσω?????κ προβλεπω την πεθερα σου συνεχεια να καθεται σπιτι κ να τα κραταει...εσυ ποσες αδειες μπορεις να παρεις??

μηπως να της πεις παλι οτι προκειμενου να ειναι συνεχεια αρρωστα στον παιδικο κ να μενουν σπιτι μαζι της ειναι καλυτερα να σκεφτει την εναλλακτικη της κοπελας στο σπιτι??

μηπως να το ξανασκεφτοσασταν ολοι μαζι παλι?????

εγω εχω πολυ μεγαλο προβλημα με τον αντρα μου..απο τοτε που επιασα τη δουλεια με πρηζει συνεχεια..οτι η μικρη θα γινει κωλοπαιδο με τη μανα του,κακομαθημενη,οτι της λειπω..σημερα μιλησα 5 λεπτα στο κιν κ μου την ειπε επειδη η μικρη φωναζε μαμα κ εκλαιγε κ εγω μιλαγα....

καταλαβαινω οτι νιωθει ασχημα επειδη επιασα δουλεια γτ κ καλα δε μπορει να μου προσφερει εκεινος τα απαραιτητα κ πρεπει να δουλευουμε κ οι 2..ποσες φορες του εχω πει οτι η δουλεια μου κανει καλο γτ νιωθω οτι κ εγω προσφερω κατι στο σπιτι κ γενικα οτι δε μπορω αλλο κλεισμενη μεσα με τον τυραννο!!!!

εγω ειχα μαθει αλλιως...

αλλα δε με καταλαβαινει...

σορυ που σας επρηξα αλλα ειλικρινα εχω αρχισει κ σκεφτομαι οτι δε μας βλεπω καλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψω μου..μην αχωνεσαι και μη μου ταραζεσαι..κι αλλο..απλα σε συνιθησε καλο μου μεσα στο σπιτι με τη μικρη και του κακοφανηκε..δστου λιγο χρονο..και η μικρη κατσε...χαλαρωσε..ας παρει και αυτη το χρονο της.μη τρελαινεστε..ολα θα γινουν..εδω εμεις αλλαζουμε τοπο και ατομα και ζοριζομαστε..ποσο μαλλον τα μικρα..

μπα...τζουλιαξ;;συμφωνεις μαζι μου;;γιατι μονο που δεν επεσες πανω μου να με φας στο θεμα με το αυγο...χαχα..την αλλη φορα θα το βαλω στο γιαουρτι..

μαρκερ..τι να σε πω εσενα;;οσον αφορα τα εκκλησιαστικα!!!το μονο καλο ειναι οτι στα 3-4 χρονια τους θα θελουν να φοριυν μονο μαυρα ρουχα..

καθιστε να το σκεφτειτε..αν ειναι θεμα μονο οι αρρωστιες παντε εκει που σας αρεσε καλυτερα..αλλα κοιταξτε και το μαλλι..μη σας γινε το σκατο παξιμαδι..με το μπαρδον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα

σημερα πηγα παιδικο να γνωρισω τη δασκαλα του μπεμπακου ηταν καλη, γυρω στα 50, εχει πειρα, ο μπεμπακος την ηθελε με το που την ειδε πηγε στην αγκαλια της, τη χαιδευε και της πειραζε τα μαλλια, μου ειπε οτι ειναι το μικροτερο παιδακι θα το προσεχει και περισσοτερο. την πρωτη βδομαδα θα κλαιει σιγουρα και θα με θελει αλλα θα συνηθιση θα μιλαμε συνεχεια στο τηλεφωνο με τη δασκαλα μεχρι να ηρεμισω και εγω μου εδωσαν ενα τετραδιο οπου εκει θα γραφουμε τη θελω εγω απο τη δασκαλα και το αντιθετο. θα ερχεται 6 το πρωι το πουλμαν και θα περνει το μπεμπακο μου και θα τον φερνουν στις 3μιση. ααααα!!!! και απο την πρωτη βδομαδα συνηθως τα παιδακια αρρωσταινουν συναχακι και τετοια, εχει παιδιατρο που θα το βλεπει οτι χρειαστει θα μου πουν. αυτα.

κοριτσια φοβαμαι νιωθω τοσο ασχημα που θα αφησω το παιδακι μου;

πως θα τα καταφερω; νομιζω περισσοτερο προβλημα εχω εγω παρα ο μπεμπακος μου. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

νανουκα εγω του φοραω παπουτσακια απο πολυ μικρο τα πρωτα που του εβαλα ηταν 3μηνων σπορτεξακια, και οταν παμε βολτα παντα του φοραω παπουτσακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μαρκερ στον παιδικο που ειναι στο ιλιον τον παπαδων ειναι παρα μα παρα πολυ καλα. εχει τους παπαδες σε γιορτες και μαθαινουν τα παιδακια να κανουν το σταυρο τους και προσευχουλες οι δασκαλες ειναι πολυ καλες και ηρεμες ειναι οπως το δημοσιο με αργιες ,απεργιες, ειναι πολυ καθαρα τι αλλο ειναι 160 το μηνα αλλα παιρνουν απο 14 μηνων και πανω.

και αυτο με τα τροπαρια σου ακουγεται βλακεια αλλα ειναι πολυ σημαντικο τα παιδακια να ξεκινουν τη μερα τους με προσευχουλα, και την ωρα του φαγητου, και να κοινωνουν συχνα, μια φιλη μου που παει εκει το παιδακι της ειναι πολυ καλο και ηρεμο παιδακι. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: οτι αλλο θες να ρωτησεις για αυτον τον παιδικο εγω εδω ειμαι.χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...