Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Σωσω μου σε αυτο βγαινει περιπου 820 το μηνα και ολα δικα τους

ενω στον αλλο 680 και θα τα βαζουμε ολα εμεις φρουτα - φαι- σαλιαρες-σεντονια -πανακια κλπ

οτι χρειαστει δλδ

καλα κοιταμε κιαλλους φυσικα δεν εχομε κλεισει τιποτα απλα ηταν παρα πολ καλος

Φροσω μου την γιαγια δεν εμπιστευεται κανεις και κοπελα στο σπιτι δεν θελει με τιποτα αντρας μου

ασε που εαν θυμασαι το ειχαμε συζητησει με την πεθερα μου και ειχε πει οτι ή θα κρατησει μονη της ή να τα παμε παιδικο γιατι κοπελα να μπλεκετε στα ποδια της δε θελει

κι εγω το προτειμω να ερθει μια κοπελιτσα με 300 θα ειμασταν μια χαρα και θα ειχα ξεμπλεξει

αλλα ειναι τελειως στραβοξυλα ασε

ps φυσικα να παρεμβαινεις μην το συζητας καθολου

θα τσακωθουμε εαν το ξαναπεις οκ;

χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο μας.

ΜΟυ ξυπνησε στις 8 ε οχι λεω κυρια μου!Εμ κοιμασαι στη 1 και μου ξυπνας και απο τις 8?Εκανε εκει δυο ακροβατικα,μια γεφυρα,ενα κατακορυφο και την θηλασα και ξανακοιμηθηκε. :P Ψιλοσερνομαι να σας πω.

Ο μαυρος κυκλος κοντευει να φτασει στα μαγουλα.

Καλυψω μεγια το μαλλι.

Χαρα ειδα αυτα που διαλεξες ωραια,αντε με το καλο να φτιαξεις και τα προσκλητηρια.

Εμεις ακομα διαφωνουμε με τον Δημητρη για το τελικο σχεδιο.Αντε να δουμε.

Φροσακι που ησουν καλε?μας ελειψες.

Μαρκερ καλυτερος μου ακουγεται ο δευτερος παιδικος αλλα νομιζω ακριβος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ακριβως...πανακριβος...αυτο που λεει και η φροσω ειναι μια λυση βεβαια..γιατ εχει ττοιο σκαλωμα ο αντρας σου;;αλλα οκ,σεβαστο..αμα δε θελει ο ανθρωπος...με το ζορι;;

φροσω!!!αντε ρε..μυξες,ε;;μα καλα θα ησυχασει ποτε αυτο το παιδι;;;

σοφη καλα της εκανες..την αλλη φορα να ην πλακωσεις στο ξυλο....χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω μεσα στη εβδ να μιλησω με τον προεδρο του δημου για τον δημοσιο βρεφονηπιακο

ελπιζω κατι να γινει

οσο γιατι δεν θελουν ανθρωπο

εγω απο οτι εχω καταλαβει αυτα τα 11 χρονια

ειναι οτι εχουν και μια μανια οτι ολοι θελουν να τους κλεψουν

κλειδαμπαρονται ολοι πανω κατω - εγω γενικα ειμαι αρκετα φλου

αφου δεν εχει τιποτα ακριβο το σπιτι δε μπα μπουν τιποτα δεν εχει να παρουν

το πιο ακριβο ειναι οι φωτογραφιες μας

πραγματικα ποσα λεφτα εχουμε δωσει δε λεγεται

φανατστειτε η πεθερα μου για αρκετο καιρο εβαζρ χαρτακια στο σπιτι και εγρφε οτι ξερει το ληστη και θα το πει στην αστυνομια για να τους φοβισει ελεγε

τι αλλο να πω δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας παλι δουλευει ο μπαμπας μας σχεδον ολη μερα.Θα σχολασει 2μιση και θα ξαναμπει 6μιση μεχρι 12 περιπου το βραδυ.Ξενερωμα.Εχουν νυχτερινη σημερα.

Σωσω πως και δεν βολταρεις?

Το Σαββατο εχω τον αρραβωνα της κουμπαρας μας και αποφασισα να τους παω μια ωραια ασημενια κορνιζα και για τους δυο.

Παω να φτιαξω καφε και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σοφη μου,ποσου καφεδες πινεις την ημερα;;;;χαχα..

δε πηγα βολτα γιατ φτερνιζομαι δυνεχεια και τρεχει η μυξα φουλ..και εχω και περιοδο..και ..δε ξερω..το απογ θα παμε σιγουρα..

ξεσηκωθηκα και για μπανιο..α;λλα δυσκολα..ασε μη κολησουμε και κανενα..

πλακα κανεις ρε μαρκερ;;;για τα χαρτακια λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα καφε την μερα.Αλλα τον πινω οποτε βολεψει. :silly:

Κρυωσες βρε θηριο?θες και θαλασσα.Καθηστε στα αυγα σας.Που θα βολταρετυε το απογευμα?

Η βαγια σημερα δεν θελει ουτε παρκο ουτε περπατουρα :blink: μονο αγγαλιτσα :huh: θα με τεντωσει.

Κατι αλλο να ρωτησω τις Αθηναιες.Οσες βαφτισατε Κυριακη που χτενιστηκατε?Δεν ξερω που θα παω εκεινη την μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω και κατι να γελασετε..μου μυρισε γιουβαρλακια..λεω αρρωστη ειμαι,τρελαινομαι για σουπες 1 χαρα..ξιναω βραζω νερο,παω να παρω το κιμα που ειχα φυλαγμενο,χαλασμενος..λεω τωρα;;θα παρω τη κοτα τη βρασμρνη της μικρης..1 χαρα και η κοτοσουπα..

την βαζω ...βραζει,παω να κανω αυγολεμονο και δεν εχω αυγα..καποιος δε θελει να φαω σουπα...χαχα..

και βγαζω τα κοτοπουλα της μικρης και εχουμε βραδσμενο κοτοπουλο..

και μη ξανα πει καποιος οτι η σουπα ειναι ευκολο φαγητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γυρισαμε και εμεις...πηγα ταχυδρομειο και σουπερ μαρκετ...ο μπεμπης κυριος καθοταν στο καροτσι γελουσε και μιλουσε(που λεει ο λογος)πολυυυυυυυυυυ ζεστη σημερα.....ασε marker η δικια μου πεθερα καθε φορα που ερχεται καμια φιλη μου η φιλος του αντρα μου και τους δει αφου μενει στην ιδια πολυκατοικια με μας...λεει ποιος/α ειναι αυτος/η που δουλευει???τι δουλεια κανουν οι γονεις του/της???ποσο καιρο γνωριζεστε????που μενει????ειναι απο καλη οικογενεια???εμενα αυτο που σπαει παρα πολυυυυυ τα νευρα μια μερα δεν κρατιομουν και τις κανω με το χαμογελο στα χειλη..ειναι ναρκομανης,ορφανος/η,μενει σε ενα σπιτι με πενηντα πακιστανους...εγω γελουσα και αυτη με κοιτουσε ξυνα χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά πολύ ωραίες οι μπομπονιέρες!

Τα μολύβια τα είχα πάρει κι εγώ στον Αλέξ.

Τα είχε βάλει σε ένα τελάρο με ψεύτικο γκαζόν καρφωμένα.

Ήταν πολύ όμορφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω πιστευω πως ενας σταυρος γινεται πιο κοριτσιστικος αν εχει πολλα μπριγιαν επανω.Η αν ειναι ροζ χρυσο.κατα τα αλλα το λευκοχρυσο ειναι και για αγορια και για κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...!!!

τι κανετε;;;

μου λειψατε καλε!!!

ποσες μεινατε;; νομιζα οτι θα ειχατε ανοιξει ηδη το επομενο!

εμεις για 3 μερεες πηγιαναμε στη μαμα μου και εβαφε ο αντρας μου τα καγκελα. 17μ μπαλ,κονι, με πυκνα καθετα κολωνακια και 2χρωμια! οποιος τα βαφει μια φορα, δε θελει να το ξανααναλαβει! :laugh: μια φορα τα ειχα βαψει κι εγω...

τις 3 τελευταιες σελιδες διαβασα προς το παρον.

Φροσω και Σωσω ακομα παλευετε με τις μιξες;;;

αντε να στερεψουν αυτες οι μυτες!

Μαρκερ τοσο εχουν οι καλοι παιδικοι;;; δε θελω ουτε να το σκεφτομαι!!! και οπως λεει και η Φροσω, τον περωτο χτονο ειδικα, ολο αρρωστα στο σπιτι θα ειναι. τζαμπα θα πληρωνεις... ετσι επαθε και η ξαδερφη και η κουμπαρα μου.

εμεις μεθαυριο φευγουμε για το χωριο, στα πεθερικα μου. αντε να δουμε... ποτε δεν εχουμε περασει μαζι τους πανω απο 3 μερες σερι και ιδιως τωρα με τα μωρα... λιγο μαγκωμενη ειμαι. ελπιζω να διαψευστω.

αυριο εχω και αποτριχωση το μεσημερι. και πραγματα ακομα δεν ετοιμασα ΤΙΠΟΤΑ! μου φαινεται θα αδιασω τα συρταρια και τα κρεμασνενα των μωρων σε μια βαλιτσα και τελος. τα δικα μου παντα τα ετοιμαζω σε 30'. ο αντρας μου κανει μονος του τα δικα του. ευτυχως εβαλε το πρωι τη μπαγκαζιερα στο μεγαλο αμαξι. σαν τους βρωμοτουρκους που ξεκινανε καθε καλοκαιρι απο Γερμανια-Γαλλια-Βελγιο για να πανε Τουρκια, με τις νοικιασμενες BMW-MERCEDES και ειναι τιγκα στα πραγματα.

θα διαβασω και τα προηγουμενα να δω τι εχασα...

αληθεια κατω κατω που γραφει: συντονιστες: σεσιλια και φιρφιρικος, τι εννοει;;; εμας θα συντονιζει ή γενικα οπως η Λενα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου συμπεθερα μου

ευχομαι να περασετε καλα

και τα μωρα να διασκεδασουν κι εσεις

οσο για τον παιδικο ακουγονται πολλα γιατι ειναι 2 τα παιδακια

αλλο να ακους 4000 και αλλο 8000

τωρα μπηκα στο σαιτ του δημου κι διαβασα οτι απο 16μηνων τα περνουν στου; βρεφικους μας

θα παμε αυριο στον προδρο του δημου γιαμ τους παιδικους να του τα πουμε ενα ερακιμπας και μας λυπηθει

τι να πανουμε και ελπιζω να βγει κατι καλο

γιατι τα 8 ειναι πολλα

βεβαια για 1 χρονο θα ειναι μονο

αλλα μηπως μας [ερισσευουν

ελπιζω οι αλλοι παιδικοι πουυ θα παμε να ειναι πιο φτηνοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την την βαγκ...που εισαι ρε;;;σε ποιο μερος ειναι η πεθερα;;;

παιδια νιωθω σα να με κουτουλησαν 3 ατομα..2 αντρες και 1 γυναικα..χαχα

βεβαια ψηνομαι για θαλασσα αλλα ..με επεισε η ελενη και καθομαι στα αυγα μου..εχει ζεστη σημερα..ευτηχως σε μας φυσαει λιγο.

η δικια μου η μυξα συνεχιζει αβετα..της μικρης οχι..πολυ..κορτινοζη θεοσταλτη..κανει θαυματα λεμε..

η λενα ζητησε εθελοντες συντονιστες..να διαβαζουν καποια θεμα τα ο καθενας για κακοβουλου χρηστες και τετοια...

αντε διαβασε μας και τα λεμε μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια τι μου κάνετε?

εδω και εγω..

μου λείψατε αυτές τις μέρες

βοηθούσα τον άντρα μου στη δουλειά και χάθηκα..

εμεις μια χαρά όλοι :)

περαστικά στα μωράκια που εχουν μυξούλες

Α ρε Φρόσω πόσο σε νιώθω με τον Αλεξ, ετσι και γω με την Κατερίνα, δεν τα αφήνει σε χλωρό κλαρί τα μωρά και δεν με ακούει καθόλου

μ' εχει γραμμένη κανονικά σας λέω

Χαρά όμορφες οι μπομπο

Ζήτησα δείγμα απο το αν αγαπάς για το προσκλητήριο που μου άρεσε, αυτό που είχε αρέσει και σε εσας αν θυμάστε

βρε κορίτσια διπλή απογοήτευση..

καταρχήν μου είπαν θα μου το στείλουν αλλα θα πρέπει να πληρώσω τη διπλή τιμή του + τα έξοδα αποστολής

εντάξει λέω, δεν είχα και αλλη επιλογή

σήμερα που μου ήρθε πλήρωσα 16,70 για ενα προσκλητήριο παρακαλώ, ημαρτον..

η 2η απογοήτευση, ενω μου άρεσε πολύ, οτι ηταν πολύ μικρό

εμένα μου αρέσουν τα μεγάλα, μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό :P

δεν ξέρω τι θα κάνω..

η αδερφή μου μου λέει να τα φτιάξουμε μόνες μας, αλλά που θα βρω χρόνο? ε?

λοιπόν πάω να φτιάξω μαμ για τα μωρά και τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σουζαν πανε κανε 1 τεστ..το λες και το ξανα λες...χαχα.

γεια σου μαρκτ..που εισαι ρε;;αντε να ξανα μαζυομαστε..

καλα πλακα κανεις;;;τι λες τωρα;;εννοειται και θα τα φτιαξετε μονοι σας..αν δυσκολευεστε στειλτε τα στην ισμηνη η στην νανα η στη χρουσουλα..

χαχα.ναι ρε..καντε τα μονοι σας..εσυ θα τους κανεις πλουσιους;;αντε μη τα παρω..

ε ναι ρε συ..κοροιια..και γιατι να πληρωσεις διπλα;;δε το καταλαβαα...

16,70 το ενα για δειγμα ας πουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ... τα διαβασα ολα!!

μου εμεινε το... αχουρι να το πω... που βρηκε το σπιτι και τα παιδια η Μαρκερ τις λιγες ωρες που ελειψε...

η "βαγια" της Σοφης... :laugh:

τα σκηνικα με το Δον!!! :woohoo: που εμεις καλα, μας φαινονται γλυκα και αστεια, αλλα αν ημουν η Φροσω, ισως και να του ειχα περασει χειροπεδες!!! το ειχα κανει παλια στον ανηψιο μου για πλακα.

εμενα ακομα στην μαμα μου, ο ανηψιος μου μικρος και τον ειχε πιασει η μουρλα. τον λεω κατσε καλα μη σε δεσω με χειροπεδες που δενουμε τους κακους, αυτος με κοροϊδευε. περνω το σιωπηρο οκ απο την αδερφη μου και φερνω τις μιασ χρησης πλαστικες χειροπεδες, τα τάιρ απς, γιατι σιγα μη του φορουσα τις κανονικες που τις ειχα βαλει σε ποσους βρομιλους, μπλιαξ!. με το που τον εδεσα τα χερια, χαλαρα βεβαια, τρελαθηκε ο μικρος! αρχισε να κλαιει, να λεει θα ειμαι καλο παιδι και τετοια. του τις εβγαλα και ολο το βραδυ ηταν αγγελουδι, το χρυσο μου!!!

καλε γυρισε και ξαναεφυγε η Ντομ!!! αντε καλα να περναει!!!

καλα να περασεις και εσυ Νανα στην Παφο!

εγω αν ολα πανε καλα θα λειψω μια βδομαδα.

φιλια σε ολες, αν δε προλαβω ν ξανα μπω!!!

και φυσικα σωσω οταν γυρισω θελω σουπερ περιληψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω Αγιο Αθανασιο Δραμας θα παμε. ευτυχως ειναι κοντα στην Καβαλα και θια πηγαινουε για κανενα μπανακι. ετσι λεμε τωρα. να οδυμε και πως θα αντιδρασουν τα μωρα.

Σουζανα αντε κανε το τεστ, αν υπαρχει περιπτωση... να ξερω πριν φυγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ρε σωσω πραγματικά ομως ενιωσα κορόιδο..

τα μωρά εφαγαν μια χαρα κρεμούλα, το γιαουρτάκι δεν το θέλουν καθόλου

Βαγκ καλά να περάσεις, να μας ερθεις ανανεωμένη :)

Σόφη δε θυμάμαι αν το εχεις γράψει, αλλα τι δώρο θα πάρεις στους κουμπάρους?

ακόμα ψάχνομαι..

σουζάνα ωραίο θεματάκι το κοκέτες μανούλες, ργω εχω ενα θέμα με τα φρύδια μου συνέχεια τα χαλάω..

λοιπόν πάω να μαγειρέψω για τα κορίτσια, θα τους κάνω μακαρόνια,

και μετά να τα μπανιαρίσω όοολα

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δυστυχως 'η ευτυχως αδιαθετησα μολις τωρα....ειχα αρχισει και ανησυχουσα γιατι παντα στιις 12 του μηνος τα ξημερωματα αδιαθετω μετα την γεννα...απο εδω και περα προφυλαξη θελει δεν θελει ο συζυγος δεν μποω να ζω με το αγχος...markat μου χαιρομαι που σ'αρεσε το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Markat εγω στους κουμπαρους πηρα ρολογια τελικα.Κλασικη επιλογη αλλα κανεις τους δεν ειxe ενα καλο ρολοι τελικα.Ετσι τους πηρα εγω vogue στην κουμπαρα και calvin klain στον κουμπαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω ρε Σωσώ...

Επίτηδες το έκανες;

Δεν ξέρεις από πού είναι ο άνδρας της Βαγκ;

Τώρα αν αρχίσω πάλι την γκρίνια, θα φταίω;

Ρε κορίτσια!!!

Γιατί είναι τόσο ακριβός ο παιδικός;

Εδώ είναι γύρω στα 200- 300...

Στη γυναίκα που μου τον κρατάει δίνω 280...

Μαρκάτ, εσύ προλαβαίνεις να κάνεις μπάνιο;

χαχαχα!!!

Αν κάνεις και τι μπομπό... τι να πω...

ΑΞΙΑ!!!

Ναι, ρε Χαρουλίτσα... ξέχασα να σχολιάσω!

Πολύ όμορφες επιλογές!

&μένα η νονά μου, μολυβάκια είχε κάνει... χαχαχα!!!

Θυμάστε που σας είχα πει οτι είχα φτιάξει βραχιολάκια με μαργαριταράκια σβαρόφσκι;

Τα είχα περάσει σε απλό λαστιχάκι...

Αγόρασα ειδική κλωστή και ασημένιο κούμπωμα και τα έφτιαξα κανονικά!!!

Γίνανε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...