Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Όχι, θα μείνουμε μόνο το ΣΚ...

Διστάζω να το κάνω γιατί δεν μπορώ να λέω ψέματα...

α με ρωτάνε τι είχα και δε θα ξέρω τι να πω...

Άσε που η Κύπρος είναι πολύ μικρή και μπορεί να με δει κάποιος...

Πριν κανά 2 βδομάδες το έκανε 1 κοπέλα και την είδε μία άλλη κι αυτή η άλλη... το έκανε σούσουρο σε όλο το υπουργείο...

Σκέφτομαι να το πω στον προϊστάμενο μου...

Την άδεια την πήραμε το Σεπτέμβρη.

Επειδή ξεκίνησα δουλειά το Γεναρη, ήθελαν να μαζ΄ψω πολλές μέρες άδεια για να καθίσουμε 2 βδομάδες στην Ελλάδα...

Εγώ έφαγα 1 παγωτό σήμερα και για τιμωρία δε θα φάω τίποτα το βράδυ!!!

Έχασα 1 κιλό τηνπροηγούμενη βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον εγω την δικια μου την ταισα,την μπανιαρισα,ειναι ετοιμη για υπνο,Αλλα θα σας πω τι ωρα θα κοιμηθει, :P Τωρα την εχω στο παρκο και παλευει με ενα ταπερ.Μπας και κουραστει. :blink:

Νανα επειδη και εδω ειναι μικρος ο κοσμος σε καταλαβαινω...να πεις δηλαδη ψεματα και μετα να φοβασαι να κυκλοφορησεις...δεν θα το χαρεις ετσι και αλλιως αν σε καθε εξοδο τρεμεις να μην σε δει καποιος.

Σωσω σε ρωτησα γιατι αν θυμασαι και η Λυδια το ειχε αυτο ενα διαστημα και αμα σου πω πως εφυγε θα γελασεις.Εμενα η δικια μου δεν κλαιει σχεδον ποτε.Μια φορα λοιπον που ειχανε σφιξει τα κακα της θυμασαι που εκλαψε με μαυρο δακρυ απο τον πονο για να κανει?Ε!απο εκεινη την ωρα το ματι εστρωσε μαλλον ειχε βουλωσει και ξεμπλοκαρε με το εντονο κλαμα!

Εγω ακομα δεν εφαγα τιποτα και προβλεπω τωρα το βραδυ να φαω οτι υπαρχει μεσα στο ψυγειο. :blink:

Συμπεθερα αυριο το skype γιατι τωρα εχω σοβαρη αποστολη :blink: θα κανω αποπειρα να κοιμησω την Λυδια.Εδω γελαμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα είδες κι εσύ τη φέικ έ;Κι εγώ της απάντησα!Οχι θα έχανα εγώ τις συνήθιες μου!Καλά καλά δεν πάτησα το πόδι μου σπίτι κι ακούω ότι χάνετε κιλά ρουφιάνες!Ναι εσένα το λέω Νανούκα!Α!Και δεν ξέρω πόσο θα καθήσουμε γιατί ο άντρας μου θα δουλεύει έτσι κι αλλιώς,οπότε δεν είναι άδεια όπως την προηγούμενη βδομάδα.Οποια επιθυμεί τηλεφωνική επαφή τρίτου τύπου(!)μαζί μου ας επικοινωνήσει με τη Σωσώ ή τη Λατρεία(Xαρά),να σας δωσουν το κινητό μου.Ελεύθερα!Φάρσες για πίτσες δεν πιάνουν σε μένα!Τις δέχομαι και τις τρώω!:laugh:

Σόφη άσε τα συμπεθεριλίκια με τις άλλες, ακούω ακούω και δε μιλάω αλλά το δίκιο δίκιο!Δε γεννήθηκαν τα παιδιά μας την ίδια μέρα;!!

(Ακόμα να μου πεις την ώρα βεβαια και το μαιευτηριο,ρωτάω ρωτάω απάντηση δεν παίρνω)

Ε είναι γραφτό παιδί μου να σμίξουν!!!

Λατρεία!!!Θα σε πάρω να τα λέμε κι από το σταθερό,έχω ΟΤΕ κατεξοχήν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια....εμεις σημερα πηγαμε φαγαμε πηγαμε μπανιο και μετα μια βολτα...ο δικος μου δεν θελει να μπαινει καθολου στην θαλασσα δεν ξερω τι να κανω...με το που τον βαζω κλαιει...Ντομ απλα ειχα ανεβασει κατι βιντεο σε ενα αλλο θεμα και εδω με μακιγιαζ για αυτο το λεει η Σωσω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε γαμώτο!Το χασα και με ενδιεφερε!Σουζανίτα το κόλπο είναι στις σκιες αποσο εχω ακουσει,αληθευει;

Νανούκα μια σχεση καρμα δήλωσα!Ας γεννιοσασταν κι εσεις ιδια μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Νανουκα....ναι Ντομ το μυστικο ειναι πιο πολυ στο βαψιμο των ματιων γιατι απο τα ματια αναδυκνιεται ολο το πρωσοπο..το θεμα που ανοιξα ειναι <για κοκετες μανουλες>μπορεις αν θελεις να τα δεις και τωρα...και πες μου αν θες και την γνωμη σου... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Σωσω οτι ημουνα ετοιμη να στειλω πμ διαμαρτυριας!

Αλλα ειδα μετα οτι με θυμηθηκες και οκ...μου περασε!χαχα

Βρε τρελοκομεια?Τι κανετε?

Ντομ που εισαι βρε ψυχη?

Και γω θεμα με τον παπα εχω !Αστα!Να δω τι θα κανουμε!

Λοιπον ξεκιναω.

Αδιαθετησα.

Ολα οκ δηλαδη!

Πηγαμε θαλασσιτσα σημερα φαγαμε εξω μετα γυρισαμε σπιτι καναμε τα μπανακια μς και ξαναβγηκαμε.Διακοπες τυπου.χαχα!Τωρα ο ανδρεας βλεπει τον αγωνα και γω κολοβαραω μαζι σας!χαχα!

Καλα μηνυση σιγα μη της κανω.Που λεει ο λογος το εγραψα.Αδιαφορω μωρε.Αφου ειναι τρελη τσοκαρια η τυπισσα.

Ουτε στο μπλογκ εγραψα ακομη κατι αλλα με τρωει το χερακι μου να ειμαι ειλικρινής.

Παντως μου στελνουνε συγχαρητηρια οσοι το μαθανε!χαχα!

Μωρεεε αγαλμα πρεπει να μου κανουνε!χαχα

Καλα το μπλογκ ολο και το φτιαχνω.Εβαλα εφαρμογες για να κανετε share στο fb κλπ.

Του αλλαξα παλι εμφανιση.Που θα παει θα πετυχω καποια να μ'αρεσει..

Επανερχομαι παω τουαλεττα..... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα!

Λοιπον...

Νυσταζω πολύ!

Βγαλαμε το πανω δοντι!Ναιιιιι!Ετοιμαζετε και το αλλο απο ωρα σε ωρα!Φαινεται πολυ καλα και τα ουλα εχουνε κρεμασει!Μιλαμε εχει λιωει ο μικρουλης μου!

Δεν τρωει....Φυσικα!Απο δοντια λεω...Να δουμε.

Αυτα γρηγορα γρηγορα!Παω για νανι!Τα λεμε αυριο ομορφες!Μπαιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουζανίτα το πρώτο πρόλαβα να δω!Εχω τον μπεμπη ξυπνιο!Αυτο με τη μιξη των σκιων και τις γωνιες και τη σκουρα εξω και την ανοιχτη μεσα ποτε δε το καταλαβα!Ουφ!Εσυ καλα τα κανεις εγω ειμαι ανεπιδεκτη μαθησεως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ γεια σου ρε κοριτσι!!!!καλως μας ηρθες κ καλως να ξαναφυγεις...τυχερουλα!!!!

σωσω αυτες οι περιληψεις σου ειναι ολα τα λεφτα!!!αφου λεω να σου ζηταω περιληψη ισα ισα για να δω τι γραφεις...

νανουκα εγω δε θα την εχανα την ευκαιρια παντως για λιγες μερες διακοπες...

μαρκερ που εισαι καλε????

εμεις πηγαμε για μπανακι σημερα...ηταν τελεια η μικρη..

σουζαν θα συνηθισει κ ο δικος σου καλε...σιγα σιγα,ειναι κατι νεο κ ειναι λογικο να φοβαται ακομα....με το μαλακο μην τον πιεζεις...

σας καληνυχτιζω θα ηθελα πολυ να τα πουμε αλλα ο αντρας μου με αγριοκοιταζει,θελει κ αυτος λιγη σημασια...

απο αυριο δουλεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..ειναι 7.15 και εχουμε ξυπνησει εννοειτα και περιμενουμε να παει 8 παρα να ξεκινησουμε για παδιατρο..

τα παιδια χθες φυγαν 12-20..κομματια εγω..

ρε ντομ καλο ταξιδι...ασεπ ου θελεις να δεις και πως μπαινει η σκια..η σκια σε μαρανε...αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι ..η σκια μας...να μαζεψει..ντομ εγω ακομα δεν εχασα κιλα..οι ανορεξικιες χανουν..

σοφη εμενα καλο μου δεν ειναι δυσκοιλια...χαχα..

ασε που αν με ρωας να δεις που θα χρειαστει παροχετευση..ειμαι σιγουρη..τεσπα..τελκα τι ωρα κοιμηθηκε;;

καλυψω μας θυμηηκες και λιγο;;καλα εκανες και εγραψες 1 γεια..

αλεκα που εισαι;;

φροσω πως πανε τα μωρα;;

βαγκ πανυγηριζεις για την ισπανια;;

σουζαν μη μασας και μενα ετσ εκανε με το μπανιο..3 φορες πηγαμε και φυγαμε αρων αρων..προχτες εκανε σα τρελο..ητανε κρυα η θαλασσα..γι αυτο δεν εμπαινε..

α σας ειπα οτι εχω μυξες;;και το αριστερο ρουθουνι βουλωμενο;;

καλημερα λοιπο και καλη βδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σωσώ, ελπίζω να μας φέρεις καλά νέα από το γιατρό...

Το καμάρι μου ξύπνησε από τις 5 και ήθελε παιχνίδια...

Νυστάζω!!!

Μιλάτε για θάλασσα και ζηλεύω απίστευτα!!!

Μόλις πετύχω τον προϊστάμενο μου στις καλές του, θα πάω να του μιλήσω...

Δεν μπορώ να λέω ψέματα, ρε γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

περασαμε ενα γεματο σαββατοκυριακο...

με δουλειες του σπιτιου, βολτες και χωρις υπνο..

η μικρη κοιμοταν 1 ωρα κατα την διαρκεια της μερας και το βραδυ απο τις 11 μεχρι της 8..

μπανιο δεν πηγαμε γιατι φυσουσε.

σωσω ελπιζω να φερεις καλα νεα.

νανουκα καλυτερα να του πεις την αληθεια..πιστευω θα το εκτιμησει..

φιλια πολλα πολλα..παω για διαβασμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...ελενη παμε για μπανιο σημερα;;νομιζω εχει καλο καιρο...

και γυτισαμε απο γιατρο..ηταν ιωση και το γυρισε σε φλεγμονη,ελενη μη φοβαστε,

εχει πυωδη ρινιτιδα...αντιβιωση 10 μερες και τοβταντεξ(κορτιζονουχο)με οτριβιν μαζι στη μυτη..αντε να δουμε..της ξανα ξεκινησα αυγο...αφου δεν εβγαζε απο αυτο.εβγαζε απο το βηχα τελικα..δε βηχει πολυ..αλλα πνιγεται απο τις μυξες..αυτα..

ολα καλα στο τελος..νανα αν αισθανεσαι καλυτερα,καντο ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω μετά τις 10 μέρες να είναι σούπερ το κομμάτι!!!

Κορίτσια, του το είπα...

Νομίζω θα μ’ αφήσει...

Μόλις του το είπα χαμογέλασε... αλλά είπε οτι δεν μπορώ να φέρω χαρτί γιατρού... αφού δε θα είμαι άρρωστη...

Μου είπε να ρωτήσω την υπεύθυνη για τις άδειες και αν δεν μπορώ να δηλώσω κανονική άδεια... τότε το συζητάμε...

Πάω να ρωτήσω την υπεύθυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,εμεις ξυπνησαμε δεκα η ωρα σημερα...αχ κανω δουλειες παλι τωρα και βαριεμαι το μωρο παιζει...να δω ποτε θα τελειωσουν οι δουλειες...μαλλον ποτε.... :angry::angry: ;αντε να ερθει 31 του μηνος να παμε χερσονησο.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: στο ξενοδοχειο αυτο μονο τρως απο οτι μας ειπε η θεια του αντρα μου αρα θα παρω καμια δεκαρια κιλα...αχ πριμενω περιοδο αλλα τιποτα ακομα γμτ :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...