Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Χρυσουλιτσα μου κι εγω αυτο λεω εαν κανονισει δουλεια θα κατσουμε εδω

αλλιως θα ταλαιπωρηθω πιο πολυ

στο σπιτι τουλαχιστον μπορω να τα παρω και να τα παω και στη μανα μου λιγο

Σωσωκα μου

εννοειτε πως θα κοιταξω κι αλλου

ενε τα παω εγω τα αγορια μου οπου κιοπου

κοριτσια σας καληνυχτω

τρωω και νανι

αληθεια το γκρεις τελειωνει αυτη την εβδομαδα;

την αλλη ειδα στις 11 εχει μποουνσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε κοριτσια..να σας ρωτησω..ο βαφτιστικος σταυρος απο που εως που κειμενεται;;

ο πιο φτηνος;;εγω δε θελω υπερπαραγωγη..θελω λευκοχρυσο..χωρις τον εσταυωμενο..δηλαδη πολυ απλος..ποσοσ μπορει να μας βγει;;ξερω η νονα πληρωνει αλλα να ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω το κινητο θα το αφησεις να ξεφορτιστει τελειως και μετα θα το φορτισεις για τουλαχιστον 12 ωρες την πρωτη φορα

οσον αφορα τις οδοντονουρτσες υπαρχουν στα φαρμακεια κατι σαν λαστιχενιες (απο αλλο υλικο ειναι, δεν ξερω τι ομως) οδοντοβουρτσες που μπαινουν στο δαχτυλο σας, (σορρυ σαν προφυλακτικο) και ετσι δεν κινδυνευουν να πληγωθουν τα ουλα τους. νιωθεται τι κανετε και φυσικα δεν χρησιμοποιειται οδοντοπαστα , μονο με νερακι ακομα.

χρυσουλα οπως στα πε και η φροσω

ετσι βγαινουν ειδικα τα πανω και σιγα σιγα οσο θα εμφανιζονται και αλλα θα ερθουν πιο κοντα.

σωσω δεν θυμαμαι. εμας μασ πηρε απλο σταυρουδακι , μικρο σαν κοσμημα ολο με μπριγιαντακια και απο ροζ χρυσο. ειναι πολυ τελειος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλαρες.

μολις γυρισαμε απο βολτα, εχει εδω εναν αερα αλλο πραγμα σε παιρνει και σε σηκωνει.

Η μπουμπουλα φυσικα ακομα ξυπνια.μην χαλαμε και τις παραδοσεις.

Αλεκακιιιι!!!!!!!!!!!!!!!πως τα περνας βρε ψυχη ?κανετε μπανακια?

Σωσωκα εμεις πηραμε σταυρο τωρα που ημασταν Αθηνα.Πηγαμε μαζι με τον νονο μας.580 μας βγηκε.Ουτε φθηνος αλλα ουτε και πανακριβος.Μετα απο αυτη την τιμη πηγαιναμε σε διαμαντενιο απο 900 και πανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ακουω ρε παιδια....500 και 600.;;;παμε καλα;;μη τρελαθουμε τωρα...πλακα μας κανετε..

ε δε παμε καλα..αντε ττωρα να μη σχολιασω..

αντε..

ρε νανα;;;ουτε 1 καληνυχτα;;;απαραδεκτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια εγω σου ειπα δεν τα γραφω παντως αν πας να παρεις σταυρο και δεν πεις οτι ειναι για βαφτιση τον περνεις πιο φτηνα αυτο ειναι σιγουρο.

γεια σου σοφακιιιιιιι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω εγραψες πρωτη στην σελιδα 69

ειδες καλυψω?

σοφακι καλα ειναι, αν και ειναι κρυα η θαλασσα

σημερα μου λειπει ο δημητρος μου

τον πηρανε ο αδερφος μου στο σπιτι τους στο δευτερο ποδι

πρωτη φορα διανυχτερευει αλλου (εκτος απο την μαμα μου) και νιωθω περιεργα. τον εχουν παρει πολλες φορες αλλα οχι και για υπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα!!!

Αλεκακι ευχαριστω και εσενα για τα δοντια..παρεκκλινα από τις αποψεις μου για λιγο οτι μονο για θεματα υγειας σκαμε αλλα και αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι..

Σωσωκα βιαζεσαι να χρησιμοποιησεις το καινουριο κινητο???

ο σταυρος του μικρου ειναι παρα πολυ απλος αλλα δεν ξερω τιμη..πρεπει να ηταν λιγο τσιμπημενη. :(:(

δεν ξερω τι να πω και εγω για αυτο το θεμα..αλλοι λενε οτι ειναι προτιμοτερο να ειναι ο σταυρος καλυτερος και τα βαφτιστικα ας ειναι πιο φτηνα αλλοι το αντιθετο...εγω λεω πως οπως τιθενται οι υποχρεωσεις μας σημερα καθημερινα, ολα πρεπει να τηρουν το μετρο...και ειδικα για πραγματα που αποτελουν μια ιδεα..

Μαρια τη ιδεα να παρεις καποια στο σπιτι την απερριψες εντελως???τουλαχιστον να καλυψεις καποια πραγματα...και να μη βγαινουν καθε πρωι τα παιδια από το σπιτι οταν θα χειμωνιασει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aλέκa έγραψε:

σωσω εγραψες πρωτη στην σελιδα 69

χαχαχαχααχαχα

καλε αλεκα ντροπη να μιλας στη γεωργια για σεξ και ποσο για το 69 ντροπη

χαχαχαχαχαχ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempakos έγραψε:

aλέκa έγραψε:

χαχαχαχααχαχα

καλε αλεκα ντροπη να μιλας στη γεωργια για σεξ και ποσο για το 69 ντροπη

χαχαχαχαχαχ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:1m0fn52n]

δε πατε να δειτε και οι 2 αλεπουδες αν εχομαι;;;και να εχομαι..κεραστε με και τιποτα!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι στιγμης κοιμαται και δεν εχει ξυπνηση καθολου για να δουμε και αποψε τη θα κανει.

σημερα ειχε ερθει και ο ανηψιος μου τρελλαθηκε ο μπεμπακος του τραβουσε τα γεννια και γελουσε ηταν καλο παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια ...εξατμιζομαι..(μακαρι να μπορουσε να γινει)...χαχα..

ξεπουπουλιαστηκα μεχρι τη γαμπα..τα αλλα απο βδομαδα στη ξεπουπουλιαστρα..ειμαι μανα..δε μπορω να τα κανω ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τον πηγαμε βολτα Ιτεα και ηταν ηρεμοτατος στο καροτσι , σαν αγιο παιδακι κοιτουσε εδω και εκει...ολοι οσοι τον εβλεπαν ελεγαν ποσο καλο και ησυχο παιδι ειναι :angry::angry::angry:

και κοιμηθηκε κιολας μεσα στο καροτσι και προλαβαμε και τσιμπησαμε κατι εξω...ηρθαμε , ηπιε γαλα κοιμισμενος και τον εβαλα κουνια αμεσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το παιδι μου δεν ξερει τι θα πει υπνος.Ουτε υπνος στο καροτσι.

Ημουν μιση ωρα τωρα μεσα και προσπαθουσα να την κοιμησω και τιποτα χτυπιοταν σαν το ψαρι.Με το που την εφερα παλι σαλονι κατουραει απο την χαρα της.

Εχω κουραστει να ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΩ.

Θελω λιγο και'γω να κατσω ΜΟΝΗ μου γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα, τωρα καθισα απο το πρωι!! Περιμενω αυριο κοσμο και εβαλα να μαγειρεψω τωρα που κοιμαται γιατι αυριο πρωι δεν θα προλαβω, δεν με αφηνει ουτε λεπτο σε ησυχια! και δυσκολα κοιμαται πανω απο μισαωρο στη διαρκεια της ημερας. Ποσο γλυκα ειναι σε αυτη την ηλικια, εχω ξετρελαθει!

Πηγαμε τζαμπο και πηρα μια μικρη φουσκωτη ¨πισινουλα¨, θα την βαλω αυριο να δω πως θα της φανει.

Σωσω κι εγω απο τοτε που γεννησα σκεφτομαι οτι μανουλα ειμαι, δεν πειραζει οπως και να ειμαι... Εχω ενα μηνα που σκεφτομαι να βαψω νυχια ποδιων κι ακομα... Αλλα τωρα που θα παρει αδεια ο αντρας μου και θα παμε αθηνα θα το ριξω στις βολτες και την περιποιηση λεω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει να κοιμηθει απο τις 3 το μεσημερι αν αυτο σας λεει κατι.

Ολη μερα στο παρκο να κανει κολοτουμπες,κατακορυφα,καμψεις και οτι αλλο μπορειτε να φανταστειτε.

Λιγο στην περπατουρα να αλωνιζει ολο το σπιτι,παιχνιδια,γελια,χαμος!!!Ποσο δηλαδη ακομα να κουραστει?Μα απο τις 3 ξυπνια και με συνεχεις δραστηριοτητες.

Το εχω τσεκαρει οτι ολες της οι αναγκες ειναι καλυμενες,ταισμενη,αλλαγμενη,δεν ποναει καπου,δεν ζεστενεται,δεν κρυωνει τι αλλο να την ενοχλει?

Κπου διαβασα οτι επειδη ανακαλυπτουν τον κοσμο τωρα, θελουν να κοιμουνται ολο και λιγοτερο.

Εχω κουραστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουζαν εχω παραγγειλει πολλες φορες βιβλια και δεν ειχα κανενα προβλημα....

Σοφη η μικρη ειναι σαν εμενα μικρη...ετσι εκανα λεει η μαμα μου...

κουραγιο..συντομα θα ηρεμησει ο υπνος της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι?Χρυσουλα μου εσενα ποτε ηρεμησε? :laugh: για να δω τι με περιμενει δηλαδη :P

Γεια σου συμπεθερα μου τι κανει ο στεφανακος?η νυφη σου μεταλλασεται σε νυχτεριδα παντως :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ Χρυσουλα ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω κατι μεσω internet και δεν ηξερα καθολου...αλλα αυτο το βιβλιο το ηθελα πολυ και δεν ηξερα αν το εχουν στα χανια και λεω που να τρεχω να ψαχνω βιβλιοπωλειο που να το εχουν...και ετσι παραγγειλα...με αντικαταβολη ομως δεν εχω πιστωτικη...θα τα πληρωσω την ιδια μερα στον κουριερ που θα τα φερει????και ποσες μερες κανει συνηθως να ερθει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

σοφακι μου κανε υπομονη θα ηρεμιση καποια στιγμη που θα παει θα βρει το ρυθμο της.

ο μπεμπακος κοιμαται και πιστευω να το παει ετσι μεχρι το πρωι, γιατι και ο αντρουλης μου δουλευει και δεν θα εχω σε ποιον να τον αφησω να παω κρυφα για υπνο χεχεχε, χθες το βραδυ ενω τον κρατουσα μια ωρα και επαιζε με τα μαλλια μου πονουσαν τα χερια μου, ηρθε ο αντρας μου να με ρωτησει αν θελω κατι δεν προλαβε να καταλαβει, του τον πασαρα και πηγα στο κρεβατι χωρις πολλα λογια, μετα που ηρθε ο αντρας μου εγω ειχα πεσει σε βαρυ υπνο χαχαχαχαχα, το πρωι του περασε ολα καλα. γιαυτο σου λεω δεστο λιγο πιο χαλαρα οσο μπορεις φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...