Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

να βαλεισ μαρια..γιατι οχι..εγω χω ακομα την τρυπα αλλα δε ην φοραω εδω και χρονια..και να φανταστειλς μαρια οτι την ανοιξα μονη..ασε σου λεω..τρελα..

σουζαν αντε ωραια..να πατε να χαλαρωσετε!!να ζησετε τον ερωτα σας..

μωρη νανα σε εφαγε στη στροφη το μαρακι..λες να εισαι η πρωτη που θα μεινεις εγκυος;;ε ρε γλεντια..

στην νανα ημου νσιγουρη οτι δεν ειναι..σε σενα..το εχω λιγο..αλλα προς οχι ειναι..οχι ακομα εννοω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ ναι κοριτσια περιμενω πως και πως την ημερα που θα φυγουμε...επιτελους θα περασουμε καλα...η σελιδα ειναι στο facebook <με την avon γινομαστε ολες ομορφοτερες>κοριτσια εγω εχω τρυπα στα αυτια,στη μυτη και στα χειλη θα σας βαλω φωτο... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη με λες τετοια Σωσω!Γιατι εχω και ναυτιες ολη μερα σημερα!

Εβαλε ο αντρας μου το αρωμα του πριν και μου ρθε να ξερασω!

Του λεω!Καλα 10 κιλα εβαλες!Σαν αντικουνουπικο βρωμαει!Το φοραει χρονια τωρα!χαχαχαχαχα!

Οταν ημουνα εγκυος παλι τα ιδια!Του ελεγα να μη βαζει!

Ενω σε κανονικες συνθηκες μοσχοβολαει το αντρακι μου!

Ρε λετε?

Μπορει επειδη περιμενω περιοδο να ειμαι ετσι!

Σοβαρα τωρα....Θελω πολυ αλλα μολις χρονισει ο μπαμπουλακος και μετα.Απο κει και περα οποτε κατσει.

Θελω να τον φχαριστηθω!!!!!!!!!!!!!Ειναι τοσο αφρατουλης!χεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ Σωσω μου την ιδια μερα με την προηγουμενη φωτο που ειχα με το μωρο ειναι...απλα αυτη ειναι η πιο προσφατη που φαινεται το σκουλαρικακι μου...χιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls

ο καιρος εδω.... ψιλοχειμωνιασε

ακους φροσω?????????

ευτυχως τωρα κοπασε ο αερας και απο αυριο ειπε οτι φτιαχνει παλι

αααααχχχχχχ αντρες, μην ανοιξω και εγω το στομα μου-χερι μου και αρχιζω να γραφω κατεβατα ολοκληρα

μαρακι τι εγινε? λες????????

η ισμηνη εφυγε χαλκιδα

θα πηγαινοερχεται ομως

αχ σοφακι γιατι εισαι τοσο μακρυα?

εκανα πεντικιουρ μονη μου. λεμε τωρα

αφου και ο δημητρης γελουσε που με βλεπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ αλεκα μου,συνηθως ετσι ειμαι καθημερινα αλλα πλεον με πιο σκουρο μαλλι και μου λενε οτι μοιαζω ακομα περισσοτερο...σε ευχαριστω και παλι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, μπηκα να πω μια καλησπερα (ξερετε δεν πολυμπαινω γιατι δουλευω στον υπολογιστη).

Χθες αφησα τη μπουμπου 3 ωρες με την κοπελα και πηγα στη δουλεια μου να συννενοηθω για τα μαθηματα του Σεπτεμβριου. Μια χαρα τα πηγανε και μονες τους. Εγω επαθα πολιτισμικο σοκ, η ζωη συνεχιζεται εκει εξω κι ας εγω εκανα μωρο και καθομαι σπιτι!!!! χαχαχαχα

Το κοριτσι μου μπουσουλαει με εναν περιεργο τροπο, το ενα ποδι κανονικα και το αλλα το σερνει αλλα μετακινειται με καταπληκτικη ταχυτητα και ειναι ολο στη ζαβολια, να πιασει καλωδια, μπριζες γενικα ο,τι δεν πρεπει...παει η μεση μου να την κυνηγαω.

Εφτιαξα και τα μπισκοτακια που ειπες Σωσω. Δεν ξερω αν αρεσαν στο μωρο αλλα σιγουρα αρεσανε στον αντρα μου, τα εφαγε ολα!

Απο δοντια εμεις τιποτα, ουτε που φαινονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα στεκεται ορθια η μικρη?

το παταει αυτο που σερνει?

σορρυ που ρωταω αλλα μιας φιλης μου ετσι μπουσουλουσε και τελικα το ειχε βγαλει το ποδι η μικρη της

ειχαν μια κουνια απο αυτες που το μωρο χοροπηδαει και ετσι το βγαλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε δημητρα...σορυ κιολας γιτι εχω οιστρο...γιατι την κυνηγας;;;αστην λιγο μονη..να παει να εξερευνισει...

εγω δε τα ξανα κανω δημητρα γιατι τελικα το κουακερ δε μπορει να το μασησει..και την πνιγει..κανε τα αλλα της μαριας..τελια μιλαμε..και καντα με τη κρεμα της χολ..και γω ετσι τα κανω..και τα μασουλαει η δικια μου..δε τα πτρωει με τιποτα αλλα μασουλαει..

παιδακια θα την κανω σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Αλεκα, μια χαρα. Τρωει και λιγο πιο ευκολα η μικρη, εχω και την κοπελα κι εχουν ισιωσει τα νευρα μου....

Σε καμια βδομαδα θα παμε αθηνα, στις 24 εχουμε τη βαπτιση. Εκατο ατομα θα εχουμε! Περιμενα πιο λιγα γιατι δεν φανταζομουνα να ξεκινησουν οι συγγενεις μου απο μακρια, αλλα ειπανε θα ερθουν. Πηρα ενα φορεμα και τωρα φοβαμαι μηπως παραειναι απλο και ειμαι πιο απλα ντυμενη κι απο τους καλεσμενους. Το σκεφτομαι, θα δω τι θα πει και η αδερφη μου οταν το δει. Σας εχω πει οτι η αδερφη μου περιμενει μωρο? Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω σε πια σελιδα να κοιταξω για τη συνταγη της Μαριας?

Αλεκα, ναι μια χαρα ειναι το ποδαρακι της, το παταει, απλως εγω εγραψα οτι το 'σερνει' γιατι δεν ξερω πως να σας περιγραψω καλα τον αστειο τροπο που μπουσουλαει. Στεκεται ορθια. Οπου βρει πιανεται και σηκωνεται, ειναι πολυ αστεια. Σωσω την κυνηγαω γιατι ολο και βρισκει κατι να το βαλει στο στομα της και τρομαζω. Δεν εχω κλεισει ακομα και τη σκαλα και φοβαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουζαν με ροκαλεις με τα βιντεο..και οσο βαζεις τοσο θα σχολαιζω..

λοιπον..

ακλε εσυ αυτο το λες καθημερινο βιντεο;;πλακα κανεις;;

δηλαδη το νυφικο πως ειναι;;ε ρε τι εχω να περασω..

και επεισης εσυ χρειαστηκες 7,3 λπετα να κανεις ολο αυτο..και χειριζεσαι τα πινελα σα το πικασο(μαγκια σου δε λεω)..εγω μεχρι να φτασω στο γκλος..θα μου χει φυγει η πανω δεξια σκια..

ωραια δε τα λεω;;;

και επισης αυτο δεν ειναι το μαμυ..αυτο ειναι το marie claire!!!

filikα...

σωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

σουζαν με ροκαλεις με τα βιντεο..και οσο βαζεις τοσο θα σχολαιζω..

λοιπον..

ακλε εσυ αυτο το λες καθημερινο βιντεο;;πλακα κανεις;;

δηλαδη το νυφικο πως ειναι;;ε ρε τι εχω να περασω..

και επεισης εσυ χρειαστηκες 7,3 λπετα να κανεις ολο αυτο..και χειριζεσαι τα πινελα σα το πικασο(μαγκια σου δε λεω)..εγω μεχρι να φτασω στο γκλος..θα μου χει φυγει η πανω δεξια σκια..

ωραια δε τα λεω;;;

και επισης αυτο δεν ειναι το μαμυ..αυτο ειναι το marie claire!!!

filikα...

σωσω

xaxaxaxaxaxaxaxaxa σωσω

το seventeen ειναι για κοριτσια

καληνυχταααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μου αληθεια ειναι πολυ ευκολο...μπορεις να χρησιμοποιησεις και τα δαχτυλα σου αντι για πινελα...το βιντεο απλα το εβαλα αν καποιες μανουλες ενδιαφερονταν...δεν παρεξηγω βεβαια.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...