Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

βρε κοριτσια παταω εδω και μερες αποσυνδεση....και με εχει συνεχεια σε συνδεση..εκλεισα τον υπολογιστη 500 φορες αλλα τιποτα τα ιδια....νανουκα μια φορα με το ζορι μου ειχε φερει μια γυναικα και μαντεψε τι εγινε....ρωτουσε συνεχεια που ειναι το αζαξ????που ειναι το χαρτι κουζινας???που ειναι η χλωρινη???τις τα ειχα πει 10 φορες που ειναι το καθενα και αυτη συνεχεια ρωτουσε...ετσι ηταν στο σπιτι αυτη και εκανε δηθεν δουλειες ενω τα εκανα οοοοοοοολα εγω....μετα ερχεται ο αχαρηστος αντρας μου και λεει λαμπει το σπιτι μπραβο στην γυναικα ενω εγω τα ειχα κανει ...σε εμενα δεν λεει ποτε μια καλη κουβεντα μονο αν θελει καμια χαρη...ο αντρας μου την πληρωσε κιολας 30 ευρω για μια ωρα που εκατσε χωρις να κανει τιποτα....και η αλβανιδα τα πηρε... :angry::angry: και μετα του λεω οτι εγω τα εκανα και μου λεει σιγα μην τα εκανες ο βλααααααααααααακας..... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαιρετω!!!!!!!

εμεις ειμαστε μια χαρα σημερα...

ουτε εμετους ουτε τιποτα...

το φαγακι μας το φαγαμε μια χαρα....

φτου φτου!!!!!!

καλε φτυξτε και σεις!!!! :laugh:

νανουκα φανταζομαι τι σωμα θα κανει ο γαμπρουλης μου..

μονο μην με κολασει και μενα ε?????? :laugh: :laugh:

ρε σουζαν ποσο χρονων ειναι ο ανδρας σου????

και αφου ειναι ετσι οπως ειναι σορρυ κιολας αλλα γιατι τον παντρευτηκες?????? :dry::blink:

θελω και γω διακοπουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mh brizete τους αντρες σας...κουλ..συζητηστε...και στην τελικη επιλογη σας ητανε...χαχα..ας προσεχατε..πλακα κανω..λιγο πλακα..

το θεμα σεξ σοφια δε το σχολιαζω..ξερετε..

αλλα συζητηστε τα παραπονα σας,οτι σας απασχολει..γιατι σε οιον να α πεις και να σου δωσει λυση;;με αυτον ζεις,αυτον θα μιλησεις..

το απογ θα της δωσω σουπα με κουακερ..αντε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααα

εμεις ολα καλα.

καλα ο προισταμενος το πετρη μου ειναι για πολλες κλωτσιες δεν ειναι στο χαρακτηρα μου αλλα σ'αυτον θα της εδινα ευχαριστως δουλευε απο χτες της 5 το απογευμα μεχρι της 11 το πρωι ηρθε κομματια ουτε τον μπεμπακο δεν μπορουσε να παρει αγκαλια μου τον κουρασε πολυ τεσπα

λεω αντι να δωσω 350 ευρω για μπαλονια για την βαφτιση να παω στα τζαμπο και να παρω μπαλονια να δοκιμασω αν μπορω εγω να τα φτιαξω. εχω σκεφτη να φτιαξω δυο μεγαλες στυλες σαν αεροστατο με πολλα χρωματα πιστευω να τα καταφερω και μετα θα τα δωσω στα παιδακια μακαρι να τα καταφερω.

φροσω για της φωτογραφιες δεν ειναι λιγες 60,

γεωργια-σωσω για το αφης εχει ο πετρης και δεν τον βολευει καθολου ειναι LG. ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο κλεισαμε να δουμε βρεφονηπιακο αριο και την δευτερα

μη νομιζετε δεν εχουμε και πολλες επιλογς γιατι αργησαμε μας ειπε ενας

ελπιζω να βρουμε καποιον καλο

ρε συ μπεμπακος πολλα τα 350 για μπαλονια τι λες τωρα

εμας εδω στο ιλιον για ενα τεραστειο αεροστατο μας εινε πει 50Ε

δεν το ψαχνεις κιαλλο

αν θες να σου πω πως το λενε το μαγαζι οταν θα ξαναπερασω απο εκει

εμεις δεν κανανε βεβαια γιατι ο παπαας δεν ηθελε μπαλονια

εχει καμια σας notebook

λεω τελικα να μην δωσω μια περιουσια για πισι αλλα εχω την εξης απορια

παιχνιδια μπορεις να παιξεις ανετα ή τα κολλάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλην εσπερα!

Εε καλα και δεν σας ειπα τιποτις για το σκηνικο.Ρομπα τελειως η τυπισα.

Τεσπα.

Τι κανετε κοριτσουδακια μου?

Εδω εχει εναν αερα τα χει γ...ι ολα!

μου κανε μια βεραντα χαλια.Γιατι εσπασε μια πηλινη γλαστρα και γινανε ολα ρημαδιο.Χωματα παντου...

Ε καθαρισα....λες και δεν ειχα αλλα να κανω.

Ξεβρακωσα(χαχα) τον καναπε του σαλονιου χθες το βραδυ και επλυνα τα καλύμματα.Μετα τα σιδερωσα και αντε παλι να τα βαλω.Ειναι και μεγαλος γωνιακος (το θηριο)αλλα ειναι σε εκρου και λερωνεται καταλαβαινεται.Τωρα ριχταρακι θα μπει γιατι δεν εχει αλλη φασινα.Εε μα!

Σουσανα μου,μου έκανες friend request στο fb αλλα συγγνωμη δεν κανω accept σε ατομα που δε γνωριζω προσωπικα......Γι'αυτο δεν απαντησα.Το εχω σαν αρχη. :):):):):):):):):):)

Τα λέμε σε λίγο, παω να ξαπλωσω τωρα που ηρεμησε τον εχουνε τρελανει τα δοντια.Μιλαμε εχει γινει χαλια πανω στα ουλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker εμεις εχουμε και υπολογιστη και notebook το notebook με βολευει καλυτερα...ειναι γρηγορο και δεν κολλαει...ειναι μαρκα acer ...maraki1978 το ονομα σου το βρηκα στο blog σου που ειδα για τα μπισκοτα...συγνωμη για το αιτημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου εμεις ειδικα με τον Στελιο που ειναι ψιλομαμακιας και λεπτεπίλεπτος χωρις αλοιφη δεν μπορει να κοιμηθει

ουρλιαζει σνεχεια

του βαζω αλοιφη και του δινω και λιγο γαλα για να κοιμηθει

αχ σουζανιτα πολυ χαιρομαι γι ατα που γραφεις

μωρε σκεφτομουν αφου μπορω να κανω και τη δουλεια μου με 500Ε γιατι να δωσω 1400

βεβαια ενταξει η διαφορα ειναι μεγαλη και στην αποδοση αλλα τι να κανεις οικονομια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker πραγματικα ειναι πολυ καλο τωρα ειμαι στο κανονικο και μου εχει σπασει τα νευρα γιατι εχω συνηθισει το αλλο ..το notebook το εχει ο αντρας μου για μια δουλεια εδω και 3 μερες...εγω το δικο μου το ειχα παρει απο το expert με 300 ευρω...το σημαντικο ειναι οτι μπορεις και κανεις καλα την δουλεια σου...δεν κολλαει και ειναι και πολυ βολικο στην γραφφη.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ_SK ο αντρας μου ειναι 24 και εγω 20...πριν παντρευτουμε δεν ηταν ετσι...συνηθως οταν μενεις με τον ανθρωπο σου καταλαβαινεις τα ελλατωματα του..ωρες ωρες ειναι πολυυυυυυ καλος αλλα τωρα τελευταια το εχει ξεχασει αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα...

Σωσω από ο΄,τι ειδες τα κινητα αφης δε βολευουν...εμενα τουλαχιστον δε μου δινει ταχυτητα..

Χαρα πολλα τα χρηματα για τα μπαλονια...εγω δεν ειχα ρωτησει γιατι δε μου αρεσουν κιολας..προτιμησα να δωσω κατι παραπανω στο στολισμο του τραπεζιου..

Σωσω πηραμε δυο για να εχουμε και στα δυο σπιτια..ετσι τα παιρνουμε ολα διπλα αλλα ο μικρος δεν τα πολυεκτιμαει..

Μαρια τωρα που ηρεμησες αρκετα με τα παιδια, μην φορτωνεις με τον αντρα σου..πιεζονται και αυτοι..εμενα ο δικος μου που τελειωσε με τη δουλεια αλλα αλλες υποχρεωσεις τρεχουν με το παιδι αρκετες φορες τα φτυνει..κουραζεται πιο ευκολα από το να κανει 1000 αλλες δουλειες...

Επίσης για το netbook--εγω πηρα οταν χαλασε το φορητο..της acer τελειο..δεν πιανει καθολου χωρο και το εχω συνεχεια στην ακρη πανω στη νησιδα στην κουζινα..240ευρω από eshop, παροτι ο Νικος εφτιαξε τον φορητο χρησιμοποιω παντα αυτο..

Φροσω ο Αλεξ ηταν ζωηρος πολυ οταν ηταν στην ηλικια των μικρων??γιατι αν ο μικρος εξελιχθει σαν τον Αλεξ εχει καλως ...αλλιως δε με βλεπω καλα..

μαλλον η επομενη που θα παει διακοπες ειμαι εγω...αλλα δε με πιανει η γκαντεμια χαχαχχαχα!!!! :silly: :silly:

Αλεκακι????Ισμηνηηηη????ποσα ηηηηη πρεπει να βαλω για να εμφανιστεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουζαν ποσο ειστε?????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βρε εδω που ειμαστε εγω 33 και ο αντρας μου 37 και πιεζομαστε με τις υποχρεωσεις...αλλαξε τοσο πολυ η ζωη μας μετα το παιδι...

συγγνωμη για τη αντιδραση μου αλλα μου φαινεστε πολυ μικροι.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου χρυσουλα μου

ο γιοκας σου μια χαρα ειναι

μπραβο μπραβο

καλε τα δικα μου εχουν μουρλαθει στην κουτουλια

ο Στελιος σκαρφαλωνει οπου βρει και κουνιεται σαν μουρλο -χορευει δλδ γλιστραει και τρωει ολο κατι σουπες

αχ

χα

να μην τον αφησεις οπυρλιαζει

να του πεις μη - γελαει σταματαει λιγο και μετα παλι τα ιδια οποτε τον αφηνω και βλεπουμε με επιβλεψη

οσο για τον αντρα μου

ασε σου λεω ωρες ωρες λεω αλλον παντρευτικα

και τωρα ειμαστε καλυτερα με τα παιδια γιατι εχω πατησει ποδι και τον πριζω αλλιως μονη μου θα με ειχε παρατημενη

οσο εχει πολυ δουλεια δε λεω οκ - αντε το περνω αποφαση

ενταξει γλρινιαζω και λιγο αλλα καταλαβαινω

τωρα που δεν εχει δουλεια

ε οχι δεν το ανεχομαι να καθετε στο ιατρειο και να παιζει στον υπολογιστη και εμενα να μου βγαινει ο κωλος εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αμα δε συγκατοικησεις με καποιον, δεν καταλαβαινεις ποιος πραγματκα ειναι! και μιλαω εκ πειρας!

με τον πρωην ου χωρησαμε μετα απο 7 χρονια που ειμασταν μαζι, λιγο πριν το αμην!

ηταν αλλος ανθρωπος στο σπιτι! σα να μην ηπηρχα ωρες ωρες ενοιθα. ετσι πηρα τη μεγαλη αποφαση και ειπα το "γεια χαρα..." βγηκα η κακια βεβαια, ολοι πεσανε να με φανε, αλλα ημουν απολυτα σιγουρη για την αποφαση μου και μου βγηκε σε καλο!

με τον αντρα μου φυσικα σθγκατοικισαμε πριν ξεκινησουμε τα σοβαρα.

δεν τον αλλαζω με τιποτα! κιας με νευριαζει μερικες φορες. το πιπερακι στη σχεση! να αναβουν τα αιματα. χιχι! εχω και εσας και ξεδινω!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς με τον Ανδρεα συζήσαμε κανα 2 χρόνια πριν παντρευτούμε.Ήτανε λίγο πριν αρραβωνιαστούμε.

Ηξερα οτι δεν είναι και ο πιο τακτικος ανθρωπος στον κοσμο αλλα ενταξει ειναι και στη δουλεια απο το πρωι μεχρι το βραδυ.

Θα συμμαζεψει θα βοηθησει αλλα δεν θα σφουγγαρισει δεν παρει πρωτοβουλιες νοικοκυριου.

Και το συμμάζεμα θα γίνει καμια κυριακη τιποτα χριστουγεννα.Μονο τα πραγματα του ετσι?Να ξηγιομαστε!χαχαχαχαχα!

Εγω πάλι τακτική μέχρι αηδίας.

Αλλα ενταξει προσπαθουμε να μην εχουμε τριβες γι'αυτο το θεμα...δεν αξιζει.Γενικα ειμαστε καλα.

Απλα εγω απο κει που ημουνα ανεξαρτητη με δικη μου δουλεια,δραστηριοτητες κλπ ξαφνικα ασχολουμαι με πεθερες κλπ.

Δε μου παει..

ΚΑναμε γαμο 80 ατομων και το ιδιο θα παιξει και στη βαπτιση.

Δεν θελουμε κανεναν ασχετο στο κεφαλι μας.

Η πεθερα μου ειναι πολυ προθυμη για ολα!Αυτο ειναι το θεμα.Δεν θελω...Με πνιγει.

Ειμαστε και οι δυο πολυ δυναμικες.Μα παρα πολυ!

Πρόβλημα εμφανες δεν υπαρχει αλλα εγω θελω να κανω κουμαντο εδω!Κανενας αλλος!

Με λιγα λογια μου τη σπανε αλλοι γιατι με τον αντρα μου ειμαστε πολυ καλα!

Τεσπα.

Που την εφτασα παλι την κουβεντα!

Απο αλλο ξεκινησα!

Σουζαν εγω σορυ!Εσυ μη ζητας!Το φεισμπουκ ειναι χυμα αλλα εγω κραταω λιγο γιατι εχω προσωπικα πραγματα στο προφιλ μου!Γι'αυτο! ;)

Παλια ημουνα και γω χυμα αλλα διεγραψα πολλους και το εκανα προσωπικο.

Μπορεις να γινεις ομως μελος εδώ http://www.facebook.com/group.php?gid=130286940340037

ειναι το γκρουπάκι για το μπλογκ!

Αληθεια τα εφτιαξες τα κουλουρακια?Για πες εντυπωσεις!

Νιουμαμα!Τελικα τι εγινε εκανες τεστ?Σου ηρθε?

Εγω εχω 2 μερες καθυστερηση!

Αλλα δεν νομιζω........

Τα ορμονικα τα χουνε παιξει!

Και μιας και ειπα βαπτιση πριν....

Εχουμε προβλημα τελικα!Με την ενορια!Που σας ελεγα!Θυμοσαστε?

Δεν δινουνε αδεια!Παρολο που κλεισαμε με την εκκλησια!

Προμπλεμ!

Η άλλη που ειναι η ενορια μας εχει ημερομηνια παλι καλα!Αλλα ψηνομαστε να φυγουμε!ΝΑ παμε αλλου!

Θα σας πω σνεα συντομα!

Παντως εγω συνεχιζω ετοιμασιες!χαχαχχαχαχαχαχα!ΚΑνονικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εισαι λιγο χειμμαρος οταν γραφεις η μου φαινεται;;;; :P

τα λες ολα πολυ παραστατικα....

σου παει το συγγραφιλικη!! :laugh:

ειχα μια εντυπωση οτι ανδρεα ελεγαν τον γιο σου...

τεσπα τα δικα μας...

πηγαμε για μπανιο με την σωσωκα...

τελεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki_1978 δεν πειραζει σε καταλαβαινω για το facebook...τωρα λεω να φτιαξω τα κουλουρακια...χθες το βραδυ ειδα την συνταγη...αλλα δεν προλαβα να τα φτιαξω...αυριο θα σου πω εντυπωσεις... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!

ο μικρος κοιμηθηκε...τρωω ενα τοστακι μονο :side::side: αν και λιμοκτονω...ολο το απογευμα δεν εκανα τιποτα..ασχοληθηκα μονο με το παιδι που ευτυχως ηταν ηρεμος... :):)

Ελενη Σωσω σημερα γνωρισα το γιο ενος παιδιατρου , πολυ καλου στο Ηρακλειο..ειναι "φιλος" μιας γνωστης μου...και αυτος παιδιατρος...εχει ονομα συνθετο ..αν μου το πειτε θα το θυμηθω ;);)

και εμεις συζησαμε δυο χρονια πριν αρραβωνιαστουμε..δεν ξερω διαφορετικα αν θα ειχαμε προχωρησει και αν θα ειχαμε δεσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gyriσαμε και εμεις..λοιπον..το απογ πηγαμε με ελενη σκ μπανιο..παιδια..ναι..της αρεσε πολυ η θαλασσα..τελικα ηταν κρυο το νερο γι αυοτ δεν εμπαινε τις αλλες φορες..μιλαμε πολυ χαρηκα..

πηραμε και το σωσιβιο της ειρηνης..

η ειρηνη ειχε μπει ηδη δτη αλασσα οποτε δεν την πετυχαμε μεσα..αλλα εχουν πολυ γελιο..τα βαζουμε αντικριστα..και το ενα παιρνει το παιχνιδι που παιζει το λλο..τελεια ειναι..

οσον αφορα τους αντρες..και μεις συζησαμε..γενικα συμφωνω οτι ειπε το μαρακι..σχεδον..

και δεν ειχα με τιποτα να ασχοληθω με πεθερες και μαλ..

μαυρο μαλλι,σταρακια,σκουλαρηκι στη μυτη,στρατ αρβυλες...και σκυμενο το κεφαλι με walkman..θα με ελεγες και τζανκι..χαρα μη τρωτησεις τι ειναι..

καουακερ ειναι η βρωμη..αυτο που τρωνε τα αλογα..

και συνεχιζω..μετα πηγαμε σε κατι φιλους..

δε θα παρω κινητο αφης..με πεισατε..αλλωστε γι αυτο ειναι οι τσατ-οφιλες..

καλε σουζαν τοσο μικρουι ειστε;;..αχ...τα καλυτερα χρονια ρε παιδια..πωπω..

αλλα κοιταξε να σοβαρευτειτε..τωρα που ηρε και το μεμπε..

χρυσουλ με τοαστ;;ελεος βρε συ..

η ισμηνη την εκανε διακοπες..δε ξερω ομως αν χαιρετησε..

η αλεμκα μπορει να μην εχει ιντερνετ λογω κεραυνων...χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Σωσω!!!!!

Γοργονιτσα η μικρη!Φανταζομαι γελια που θα κανατε!

Χεχε!Ειναι τελεια η αισθηση μεσα στο νερο!Να παιζεις να τα παιρνεις αγκαλιτσα!

Τελειες στιγμες!

Τωρα που ειπες ομως σκουλαρικι στη μυτη!

Θελω να βαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Μη πει καμια "στα γεραματα!"χαχαχχαχαχα!

Ειχα και παλια!Θελω παλι!

Το ειπα στον αντρα μου και μου λεει σοβαρεψουυυυυυυυυυυυυ!

Εγω θελωωωωωωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τωρα μπορω να μιλησω ανετα...το μωρο κοιμηθηκε....σημερα επιτελους μιλησα με τον αντρα μου και μου ζητησε συγνωμη για ολα....εκλεισε και για 31 του μηνος εως 3 αυγουστου να παμε στην χερσονησο σε ενα πολυτελες ξενοδοχειο οι τρεις μας...αχ χαρηκα παρα πολυ γιατι δεν εχουμε παει πουθενα για τοσες μερες εδω και καιρο... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα για τις πεθερες...

Τρωγωμαι και γω με τα ρουχα μου ωρες ωρες!Ειναι και η κλεισουρα!Ναι γουσταρω πολυ αλλα οταν εισαι ωρες στο σπιτι ολα κλωθωγυριζουν στο καφαλι!ΝΟμιζω?

Και ενταξει απ'την αλλη λεω ταιριαξα με τον γιο της δε σημαινει οτι θα ταιριαξω και μ' αυτη!

Ειχαμε πολυ καλες σχεσεις πριν.Την γνωριζω απο την αρχη της σχεσης.Δηλαδη 7 1/2 χρονια.Τωρα με το μωρο εγινε πιεστικη.Πριν ητανε χαλαρη πολυ.Μετα μεταλλαχτηκε!

Απωθημενα.Οχι δικα μου.Δικα της.

Αλλα θα αποκτησω και γω!χαχαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...