Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

γειαααααα σας να με και εγω

χτες πηγαμε για καφε με της κουνιαδες μου ο μπεμπακος δεν της γνωριζει σχεδον καθολου της ειχε δει λιγο μετα το πασχα της κοιταζε καλα καλα πηγε οταν τον πηραν αγκαλια αλλα ηταν πολυ σοβαρος δεν γελαγε καθολου παντως ολα καλα,σημερα ξυπνησε απο τις 7 ευτυχως σηκωθηκε ο αντρουλης μου και κοιμηθηκα μια ωρα παραπανω μετα ετρεχα για δουλειες πηγα και λαικη πηρα ενα καρπουζι πολυ μικρο και οταν το ανοιξα μεσα ηταν κιτρινο σαν το πεπονι πολυ νοστιμο αλλα δεν εχω ξανα δει τετοιο χρωμα.

τελικα τις προσκλησεις για την βαφτιση θα ειναι πουγκακια με κοχυλακια μεσα, γιατι το μπουκαλακι που ηθελα αρχικα μου ειναι πιο ακριβο δεν θα εχω και πολυ κοσμο οποτε θα τα φτιαξω εγω.

φροσω σου ζησουν.

φευγει η αδερφουλα μου θα παει για παντα στο χωριο και εγω ειμαι χαλια θα μεινω μοναχουλα την εχω σαν αδερφη, φιλη, μανουλα, ειναι τα παντα για μενα αλλα..... τοσα χρονια μαζι τεσπα σταματαω γιατι θα με παρουν τα κλαμματα και δεν θελω.

αλεκααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello κοριτσαρες

εγραφα εγραφα εγραφα και τσουπ κλεινει το pc του μπαμπα μου. τωρα μιλαω απο το δικο μου

βλεπετε πριν επαιζε ο δημητρης mame

ναι ναι ναι εφυγε ο φιλος του και χαλαρωνωωωωω. δεν ακουγαν τιποτα, κοιμοντουσαν αργα, ενω ξαπλωναν κατα τις 10 και ξυπνουσαν απο τις 7(η μικρη απο τις 6 και κατι, τα νευρα μουυυυυ)

δεν μπορουσα να τους μαλωσω και πολυ. ο δημητρης εφαγε και κανα δυο στον πωπο αλλα τον φιλο του.....δεν μπορω να δωσω ξυλαρακι σε ξενο παιδι, αν και ο μπαμπας του ειχε δωσει ενα χαστουκακι στον δημητρη παλια...... :angry::angry::angry:

φροσω να χαιρεσαι τους αγοραρους σου.ειστε καλυτερα?

καλυψω τι δουλεια? εχασα επεισοδια

τουλαχιστον θα χαλαρωσεις λιγουλακι μιας και δεν θα εισαι ολη μερα με την "αγγελουδα " σου

χαρα μου τι κανει η χαρα της ζωης σου?

η ευη που χαθηκε?

σοφακι? τι κανεις βρε πορτογυρα? ολα καλα ε? τελειωσαν τα πολλα πολλα

με τα βαπτησια.

η ισμηνη εφυγε χαλκιδα?

ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

απο αυριο προσοχη στην παραλια της καψοχωρας, αναμενονται ορκες στα ρηχα :P:P:P:P:P:P

μου τελειωνει η περιοδος βλεπετε

αθηνα εγω με φασολια την εχω πατησει ετσι δυο φορες

οσον αφορα το φαγητο της δινω παντα και λιγο απο το δικο μας

ακομα και φασολια και φακες.λιγο ομως και φροντιζω να εχει μεσα πολυ πατατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου

τι ειναι αυτο το πργαγμα το πρωι

μα γιαυτο την πεφτουν ολο το βραδυ

μου εχον αλλαξει πεταλα

και ο αντρουλης μου εχει δεν εχει δολεια κατι θα βρει να μην ειναι σπιτι

τυχαίο;;;;

βρε κοριτσια

τα βαζουμε για υπνο μετα απο κουνημα και ειδικ ο Στελιος μετα απο μιση ωρα

αρχιζει τα ουρλιαχτα του σφαξιματος - ξυπναει και υο μικρο που ρχιζει και αυτος τα ουρλιαχτα και γινεται το σωσε

ολη μερα με το ζορι κοιμουνται 30λεπτα το πρωι και αλλα 30 το μεσημερι

το βραδ στις 10

μα πως αντεχουν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αλλο εχω κσνει πσιδοτοπο ολο το σαλονι εχω βαλει κατω τα παζλ με παλτωματα για να ειναι μαλακα

και ολη την ωρα ειναι η πανω στο ταπαζακι ή πανω στον καναπε ή στο πατωμα

τι να πω μπουσολανε και κανονικοτατα τωρα μονο ο νικος παει σαν καβουρι

το ενα ποδι το παταει και σηκωνει τον πωπω του και τον μετακινηει οπου θελει να παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου καλα ειναι κοιμαται ξυπναει αυτο συνεχεια.

μου εμειναν 3 βδομαδες και παω για δουλεια πωσ θα αφησω το αγγελουδακι μου δεν θελω να περασει ο καιρος.

μαρκερ μου μεγαλωνουν και θα κοιμουνται ολο και πιο λιγο τη να κανουμε;

καλε κοριτσιαααααααααα που ειστε οι αλλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπακος μου την αδεια την φετινη την πήρες;

εγω κανονικα γυριζω στις 20 αλλο εχω και τις 3 βδομαδες τις φετινες οποτε περιπου το 1ο 10ημερο του αυγουστου γυριζω

α φροσω μου κι εμενα μου εχει πει εαν εχον εντονη γκρινια να δεινω ντεπον

βεβαια μονο 3 φορες εχει χρειαστει γιατι με την κρεμουλα καλα την βγαζομε ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Αλεκαρα

τωρα ειδα το μηνυμα σου

μαζι τα γραψαμε

καλα ειστε βλεπω και εχετε και πολυ χιουμορ

χα χα

εγω παλι δεν μετραω καθολου μερες

βαρεθηκα

αλλα θα το ξανατχισω γιατι δεν ξερω ποτε θα αδιαθετησω παλι

ααα μολις εξυλωθειν η κουτρινα μας

ααα τι ωραια!!!!!!!

αν τα αλυσοδεσω σαν την Κωσταλεξη πειράζει;;;;

μεχρι τον Σεπτέμβρη βρε κοριτσια οχι πολυ

να πανε παιδικό χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει ν ΦΑΕΙ ΑΠΟ τις 12..τι να πω..την καθισα4 φρες και δε θελει να φαει μεσημεριανο..τρωει 1 κουταλια και μετα δε θελει..

ε λοιπον..ειναι 5 κ και δε τρωει..αυτο α φαει..αφου χθες το εφαγε 1 χαρα..αν μεχρι τις 6 δεν εχει φαει,θα δω τι ΚΑΝΩ..

γεια σου ρε αλεκα..ακουσε εκει ορκες..

φροσω μεγεια το καινουργιο δοντι και χρονια πολλα και στουσ ...3...

δημητρα/..εγω κανω μπισκοτα μαλακα απο κουακερ και μπανανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω η αδεια του οαεδ τελειωσε 27 ιουνιου και αρχισε του 2010 λες να εχει γινει λαθος; μου βαζεις ιδεες, για να το ξαναδω αυριο θα παω οαεδ, λες να μου την εφεραν απο τη δουλεια δεν ειναι η πρωτη φορα οποτε δεν αποκλειεται. δεν ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρούλα μου, ψαξ' το καλύτερα!!!

Γιατί θα φύγει η αδερφούλα σου;

Αν δε σε πιέζω...

Άντε, ρε Σωσώ... κρίμα το κομματάκι μας...

Ελπίζω να περάσει γρήγορα με τις στραγόνες...

Βαγκ μου κι εγώ πολύ εκνευρίζομαι που κάνουν το μπάνιο τους μτην ησυχία τους... ενώ εμείς πρέπει να κάνουμε γρήγορα γρήγορα και να ετοιμάσουμ όλα τα συμπράκαλα... και μας τη λένε αν αργήσουμε... :angry:

Αγοράσαμε καινούριο καθισματάκι αυτοκινήτου.

maxi cosi 135 ευρώ, καφέ- μπεζ.

Πολύ του άρεσε!!!

Αχ, κορίτσια... θα τον φάω!!!

Όταν κλαίει φωνάζει: "μαμά μου"!!!

Δεν αξιώθηκα ακόμη να φτιάξω τα μπισκοτάκια...

Αλλά δίνω κάτι από το σούπερ... λέγονται φάρλεης...

Λιώνουν και γίνεται χάλια...

Του δίνω και κάτι κέλλοκς τα ράιζ κρίσπις...

Αυτά τα δίνω περισσότερο για να μάθει να πιάνει με τα δαχτυλάκια του...

Δημητράκι μου κι ο δικός μου είχε κάνει εμετό από μπισκότο...

θέλει πολύ προσοχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄για δες το

εγω βεβαια ειχα υπολοιπο απο το 9 και μου την εδωσαν το 10 υποχρεωτικα

για δες το ομως

αφου εχεις γεννησει ενα μηνα μετα απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana τη χαρας η αδερφη την κανει..οχι της χρυσουλας..

βαλτε σκαι τωρα..

δημητρα 1 κουπα κουακερ και 1,5 μπανανες κΙ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΕΝς ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..α το δεις..τα ζημωνεισ και βαζεις και μισο κουτα μπεκιν..

τα ψηνεισ στιυς 170 για 20 λεπτα περιπου..

τα βλεπεις..να γινουν μαλακα..και ειναι τελεια..και εμενα μου αρεσουν..

κΙ ΜΕΙς ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ 135 ΑΛΛΑ ΚΙΚΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα

δεν κοιμαται με τιποτα ο μπεμπακος δεν ξερω τη τον επιασε

ναι θα το ψαξω σιγουρα

η αδερφη μου φευγει ειναι πολλα που την ανοχλουν αλλα η αφορμη ειναι το σκυλακι μας.

η αδερφη μου ειναι τα παντα για μενα το Α και το Ω στη ζωη μου 33 χρονια μαζι και που παντρευτηκα βρηκα σπιτι στην ιδια πολυκατοικια για να ειμαστε μαζι και τωρα ετσι απλα φευγει σαν να μην εχουμε περασει ποτε τιποτα σαν αυτα τα 33 χρονια που ζησαμε μαζι και δυσκολα χρονια δεν ηρθαν ποτε, την επερνα τηλεφωνο πριν κοιμηθω,και με το που ξυπναγα, οταν γυριζα απο τη δουλεια πηγαινα σπιτι της να την δω εστω και λιγο πριν παει για δουλεια το βραδυ που σχολαγε την περιμενα και δεν κοιμομουν για να μην ειναι μονη της οτι ηθελε προσπαθουσα να την βοηθησω σε οτι χρειαζοταν προσπαθουσα να ειμαι εκει πολλες φορες παραμελουσα τον αντρα μου για να ειμαι διπλα της ειχα πολλες φιλες αλλα της αφησα για να βρισκω χρονο για αυτην παντα θελω να γελαει και νιωθει καλα αλλα τελικα αυτο δεν ειναι αρκετο για να κανει εναν ανθρωπο ευτυχισμενο και αν οχι ευτυχισμενο χαρουμενο, και τωρα ετσι απλα φευγει σε μια βδομαδα φευγει.

σας επριξα αλλα νιωθω τοσο ασχημα για αλλη μια φορα το ενα μετα το αλλο να δω τη αλλο μπορει να συμβει περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου σας προλαβα στο 11 παλι καλα....

τωρα που δουλευω πρωι με τα καλοκαιρινα μαθηματα δε μου φτανει η μερα με με τιποτα..μεσημερι κοιμαμαι και απογευμα παμε βολτες τον μικρο ή για μπανιο..και ολες οι δουλειες βραδυ... :(:(

σας διαβασα ομως και ολα καλα που ειναι ολα οκ!!!

Καλυψω καλη αρχη!!!!!

Ελενη περαστικα να ειναι της μικρης ολα!!!

Αλεκα δυστυχως δεν ερχομαστε Χαλικιδικη ουτε και φετος :(:(

Σωσω και στη Μαρθουλα περαστικα με το ματακι της!!!

Ισμηνη εδω "εξαφανιζονται" τα καπελα του αντρα μου ανα καιρους στο σχολειο οχι του μικρου :angry::angry: , ο οποιος εχει κολλημα με τα καπελα ελλείψει μαλλιων :P:P

τα δικα μου..ο μικρος βγαζει σιγα σιγα τα 4 πανω μπροστινα..δε φαινεται να ποναει--μονο ταραχη οποτε τη βγαζουμε μασωντας εντονα..μπισκοτα του δινω της nutricia , ειδικα την ωρα που τρωμε εμεις γιατι του τρεχουν τα σαλια..αυριο θα του δωσω ψαροσουπα..καναμε εμβολιο, το επομενο στου 14 μηνες :) ειναι 12 κιλα :unsure: και 80.. ποντους..

Μαρακι και εγω βαριεμαι ..οταν ο αντρας μου κοιμαται τοοοοσο νωρις :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A πηγαμε παιδιατρο, ειναι 7350 και 70,5 ειπε οκ, ειναι πανω στην καμπυλη που γεννηθηκε, ειναι λεπτουλα αλλ δεν πειραζει, πανω στο χρονο θα πιασουμε λεεει τα 8 κιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα δημητρακι..οτι χρειαστεις παρε τηλ..αλλα θα με υμηθεις..ειναι σουπερ..

μη στεναχ για τα κιλα..η καλυτερη θα γινει ..κορμαρα..

χρυσουλα..τοσα λεφτα απο δουλεια,τι θα τα κανεις;;

κανετε μπανιο;;του αρεσει;;

χαρα.τι να οω..ετσι ειμαστε και εδω με τη θουλη..ερωτας μιλαμε..αλλα οταν εφυγα...ετσι επρεπε να γινει..συμβιβαζεσαι..δυστηχως η ευτυχω..

τρελαινομαι που ειναι μακρυα αλλα και τι να κανω..

οπως λεει,ειναι κομμωτρια και ο γαμπρος μου βαφεας αυτοκ..και λεει να ερθω κρητη και να ανοιξουμε τι;;

ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ;;;

to kakko me thn aderfh sου ειναι οτι δεν εχει οικογενεια..οποτε μενει πισω μονη της..αυτο ειναι η μαλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα προσθεσω και κατι ακομα για την αδερφη σου χαρα και ας μην μου ξαναμιλησεις

ειναι αδερφη σου οκ

αλλα απότι φαινεται ο εαυτος της ειναι πανω απόλα και οχι εσυ.

κοιτα τον αντρα σου , τον στεφανακο σου και ειδικα εσενα και ασε τους αλλους....

αυτη δεν σε σκεφτεται και φευγει.

σταματα να εισαι το χαλι για να σε πατανε.

σορρυ αλλα σε συμπαθω παρα παρα παρα παρα πολυ και στεναχωριεμε που εισαι χαλια για τους αλλους ενω αυτοι.....

δημητρα και μενα η δικια μου κοντα σε σας ηταν πριν καμια 10αρια μερες που υποτιθεται οτι τρωει κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Ποιος στεναχωρησε ποιον να τον δειρω?

Νυσταζω πολυ! Αυριο θα διαβασω τι ειπατε και θα επανελθω δριμυτερη!! Κοριτσια σημερα κοιμησα τον μικρο μου με νανουρισμα :) κι επιασε!! :woohoo: :woohoo: Σαν πουλακι κοιμηθηκε. Ελπιζω να μην ξυπνησει 10 φορες.

Ουφ σας καληνυχτιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...