Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

πού είσαι ρε Σοφάκι!!!

Δε μας αγαπάς άλλο;

Δε μας το έγραψες... χαχαχα!!!

Άντε και στερέψαμε από νύφες... τις καπάρωσε όλες η Φρόσω... χαχαχα!!!

Μάρκερ καλά του έκανες...

ε μα πια... θα μας σκάσουν...

Το πιστεέυετε οτι εδώ στην κύπρο, δε βρίσκω γιαουρτάκι με πέτσα;

Τα κατσικίσια πολύ τα σιχαίνομαι!!!

Μαγείρεψα για τον Άνθιμο και έβαλα 1 πλυντήριο...

Πάω να βάλω το 2ο και να σιδερώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα!!!!!!!!!!

περασα απιστευτα χθες το βραδυ...

ειχα να το κανω απο το μπατσελορ...

ηπια και τρια ποτακια και λιγο με χτυπησε...

η μικρη μολις μπηκα στο σπιτι αρχισε να μουρμουραει...

τι στο καλο φωτοκυτταρο μου εχει βαλει??????????

μετα ξυπνησε 9 η ωρα αλλα εγω δε μπορουσα να σηκωθω και πηγε ο αντρουλης μου....

εγω σηκωθηκα 10 και αρχισα την φασινα...

εχω βαρεθει να καθαριζω ρε γαμωτο...

εσεις τι κανατε το σαββατοβραδο???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ελενακι. Καλα εκανες και το ριξες εξω!

Εμεις εχθες το βραδυ βγηκαμε οικογενειακως .Πηγαμε πρωτα βολτιτσα παραλιακη και αφου η κυρια κοιμηθηκε στο καροτσι λεμε αντε να κατσουμε να φαμε καπου.Σε ενα ωραιο εστιατοριο που παντα ηθελα να παμε μπροστα στη θαλασσα,λεω ωραια κοιμαται και το μικρο θα χαλαρωσουμε να το φχαριστηθουμε.Ε μολις κατσαμε και παραγγειλαμε να'σου η κυρια νταχτιρντι ξυπνια και με τρελη ορεξη.

Περιτο να σας πω οτι μας τεντωσε ,ηθελα και εστιατοριο τρομαρα μου,ηθελε να πιασει οτι υπηρχε πανω στο τραπεζι και φλερταρε και με τον σερβιτορο ολη την ωρα γελακια και χαρες του εκανε και ο μπαμπας της ελεγε απο τωρα μωρη?θα σε κανω καλογρια :laugh: :laugh:

Κοιμηθηκε στις 2 το σκατο αυτο ειναι νυχτεριδα μεταλαγμενη σε μωρο :blink:

Α!σας το 'πα?χτυπαει παλαμακια,κανει κουπεπε,μπουσουλαει,σηκωνεται ορθια,εβγαλε τρια δοντια....... :huh: αυτα...σε 20 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και επισημως!

Σας εγραφα στις 5¨30 το πρωι οποτε καταλαβαινετε ειχα λιγη ενταση.

Βασικα ειναι δοντια σιγουρα!Εχουνε γινει τα πανω ουλακια χαλια!Μαλλον υποφερει.Αποψε μπορει να δωσω λιγο ντεπον.Δεν εχω ξαναδωσει παρα 2-3 φορες πιο παλια.

Θελει γαλα για παρηγορια και τριβει και τα ουλα στη πιπιλα.Κατα τ'αλλα τρωει πολυ τη μερα και γαλα οπως σας εχω πει με το παραπανω.Οποτε δεν πειναει.Θελει παρεα ,ποναει οτι να 'ναι!

Τελικα ηπιε γαλατακι στις 6:30 και ξυπνησε στις 10.ΠΑλι καλα κοιμηθηκα λιγο.Ευτυχως εφαγε φρουτοκρεμα ανετα.Παλι καλα.

Ειχα βγει ηπια κανα δυο κρασακια παραπανω και ημουνα λιγο γκολ...Πως να σηκωθω?Βρηκα κουραγιο χαλαρα!Πεταγα!Αλλα ενταξει εχω παθει ρονια κοπωση!χαχαχαχαχα!Παντως γενικα γαλα νυχτα ειχε να πιει απο 3 μηνων.

Τεσπα.

Σας αφηνω Κυριακη καταλαβαινετε.......

Φιλουθκιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε????εγω χθες περασα τελεια...βγηκα γυναικοπαρεα σε κλαμπ....ειχα να το κανω οχτω μηνες...το μωρο πιο πριν δεν ηθελα να τον αφηνω αλλα χθες το αφησα στον αντρα μου κοιμισμενο και πηγα σε κλαμπ..με την ιδια παρεα ειχα παει και πιο πριν για καφεδακι με το μωρο μαζι...μετα πηγα τον αφισα και εφυγα...ιπια και ενα ποτακι χορεψα και ηταν πολυυυυυυυυυυ ωραια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε καλε ολες σημερα ?Θα μου πεις Κυριακη που θες να 'μαστε κοπελια για μπανακι.

Λοιπον εγω στην Αθηνα στην πεθερα μου δεν ειχα internet και γι'αυτο χαθηκα.Επισης δεν ηξερα και για την συναντηση και ουτε ειχα τηλεφωνα.Τυχαια μπηκα το προηγουμενο βραδυ στο φεις απο το σπιτι φιλων και με πετυχε η Χαρα και με ενημερωσε.Αλλα ειχα ειδη κανονισει τοσες δουλειες που ηταν αδυνατο να τις ακυρωσω.

Πολυ τρεξιμο με την βαφτιση.Επρεπε να τα κανονισουμε ολα σε τρεις μερες αλλα ευτυχως τελειωσα.Εχω τραβηξει και φωτο να σας βαλω.Ολα ειναι στο υπεροχο ροζ με λευκο!

Πηρα και οτι υλικα χρειαζομουν ακομα για τα προσκλητηρια και απο αυριο ξεκιναω χειροτεχνειες.

Παρηγγειλα αδεια βαζακια με κουταλακια τα οποια θα γεμισω με γλυκο του κουταλιου κερασι και θα τα διακοσμησω απο πανω.

Καθε τι που τελειωνω θα σας βαζω φωτο.

Κλεισαμε φωτογραφο,στολισμο εκκλησιας απλα υπεροχο,μπομπονιερες,βαφτιστικα,σταυρο,δωρα κουμπαρων ρολογια vogue και calvin klain παρακαλω ξεπαραδιαστηκαμε,κεντρο για φαγητο...τι αλλο......αυτα.

Ειστε ολες καλεσμενες στην βαφτιση 12 Σεπτεμβριου.

Σημερα ειμαι μονη μου ,ο Δημητρης δουλευει και θα φαω μακαρονια με κιμα.

Αντε καλε που ειστε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σοφη...αντε ωραια που τα κανονισες..ενημερωσε μας με φωτο και λεπτομερειες οποτε μπορεισες..

ωστε χειροτεχνιες,ε;;μπραβο και συ..αξια οπως και αλλες προκομενες εδω..

και τοσα πραγματα σε 20 μερες το μωρο;;μπραβο!!

τρωτε;;ηλαζετε;;μπανιο κνατε;;διακοπες;λεμε τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρωμε 2 γευματα την ημερα.Το ενα φρουτα και το αλλο κρεας η κοτοπουλο με λαχανικα.Τα υπολοιπα γευματα θηλαζουμε.

Μπανιο στην θαλασσα μονο τα ποδαρακια της εχει βρεξει.Τωρα που γυρισαμε ομως και συγκεκριμενα απο αυριο βουρ για παραλια.

Διακοπες λεμε οτι ηταν αυτες που καναμε και αλλη μια βδομαδα τον Σεπτεμβριο μετα την βαφτιση αλλα δεν ξερω για που.

Σωσω εσυ μια χαρα τις κανεις τις διακοπες σου.Επιτελους σας διαβασα γλωσσοκοπανες και εμαθα τα νεα σας.Για να μην σου ζητησω περιληψη :laugh: Αν και επεισοδιακες καλη ηταν η Σαντορινη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

omorfh h σαντορινη αλλα δεν ειναι του στυλ μο..αμοργο καλυτερα..

ε τωρα να σας πω;;

ειμαστε καλεσμενοι σε κατι πολυ καλου φιλους σε βαφτιση 4 σεπτ στη σαντορινη..απο κρητη ειναι τα παιδια..

αλλα δε νομιζω να παω..

φτανει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη σημερα...ολες σουρτουκι...

Εγω περιμενω τον αντρα μου και λεμε αμα μας κανει την χαρη η μικρη και κοιμηθει στην ωρα της να κατσουμε μπαλκονατο με καμια μπυριτσα.Εχει τελεια βραδια.

Ολη μερα παλι καηκαμε απο την ζεστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ψιλο χαιρομαι γιατι θα ερουν στο ηρακλειο οι james kai oi puressence...mallon ε τους ξερετε αλλα χαιρομαι τοσο πολυ..και ειμαι και κωλοφαρδη γιαι πεφτει σαββ που δουλευει ο αντρας μου..

αλλα α ειναι η πεθερα μου..θα ερει τελη ιουλη για 1 βδομαδα..

οποτε θα κρατησει τομωρο και θα παω...μονη μου..

δεν εχω κανενα προβλημα!!!

απο βδομαδα παω να παρω εισητηρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μας...μου λειψατε.

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω..ελπιζω να ειναι ολα καλα!!!

εμεις πηγαμε 3ημερο στους δικους μου για να τους μαθει λιγο η μικρη..ευτυχως πηγαμε καλα...

απο αυριο ξεκιναω τα μεσημερια δουλεια οποτε θα μπαινω πλεον βραδυ..εχω ηδη αχωθει πως θα τα προλαβαινω ολα αλλα αφου μπορουν οι μανουλες με πολλα παιδακια μπορω κ εγω!!!

θα προσπαθησω να μπω το πρωι..

καληνυχτα φιλεναδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!

Καλή βδομάδα!

Καλυψούλα, καλή αρχή στη δουλειά!!!

Είναι λογικό να αγχώνεσαι αλλά όλα θα πάνε καλά!!!

Η δουλειά θα σε βοηθήσει πολύ στην ψυχολογία σου!

Ειδικά εσένα που η Αγγελικούλα σου είναι ζόρικη... χαχαχα!

Να σκέφτεσαι οτι εγώ ξεκίνησα όταν ο Ανθιμούλης μου ήταν τεσσάρων μηνών και θήλαζα και δούλευα παραπάνω ώρες απ’ οτι θα δουλεύεις εσύ και έτρωγα πάνω από 1 ώρα στους δρόμους!!!

Απλά εγώ πήρα γυναίκα για να μου κάνει τις δουλειές :P

Περιμένουμε νέα σου!!!

Σόφη μου, τέλεια!!!

Αφού τα κανόνισες όλα!!!

12 Σεπτέμβρη, θα είναι Ελλάδα, πού θα κάνετε τη βάφτιση;

Χθες έκανα κι άλλη βλακεία!!!

Έβραζα παντζάρια...

Σε κάποια φάση τα κοίταξα και θέλανε λίγο ακόμη... οπότε είπα να πάν επάνω να απλώσω τα ρούχα και μετά να κατέβω να τα κλέισω...

Έλα, όμως, που άλλαξα γνώμη και μετά το πλυντήριο είπα να σιδερώσω...

Έκλεισα και την πόρτα για να ανάψω το κλιματιστικό...΄οπότε δεν πήρα μυρωδιά...

Καλά που δεν πήραμε φωτιά...

Ο πετρής και το μωρό ήταν στην πεθερά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..8 παρα το κομματι..

χες ειδαμε ταινια..το σατερ αιλαντ...

με ντι καπριο..πολυ καλο..οχι αριστο αλλα καλο..

σημερα λεω να παρω να κλεισω ραντεβου για τη μικρη..να δουμε ποτε α μας βαλει..βεβια εδω ηρακλειο..

καλα ρε νανα τα πστζαρια;;και θα γινοταν κοκκινο ολο το σπιτι..

καλυψω...πολυ καλα για τη δουλεια..καλη αρχη..δεν εχει ντερνετ εκει;;η εχει τοσο πολυ δουλεια;;

τι ακριβως α κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας.

Εμεις ξυπνησαμε 9 αλλα σερνομαι.Ολο το βραδυ με στραγγιξε.Τουλαχιστον κοιμηθηκαμε δροσερα.Ειχαμε ανοιξει το κλιματιστικο της κουζινας και ερχοταν στην κρεβατοκαμαρα ισα ισα μια ωραια δροσια οχι παγωνια.

Σε καμια ωρα θα βγω να παμε να παρουμε κολοκυθακια ,πατατες,καροτα για το φαι της.Σημερα μοσχαρι και εμεις κοτοπουλο.

Παω να φτιαξω καφε.Νυσταζωωωωωωωω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...

σηκωθηκαμε 8 και μιση

και τωρα παιρνουμε τον κολατσισιο μας υπνο...

καλυψω καλη αρχη...

μαλλον πως η επομενη θα ειμαι εγω γιατι δεν την παλευω στο σπιτι...

σημερα πηρα την παιδογαστρεντερολογο...

λειπει διακοπες και θα ερθει 16 του ιουλιου...

ευελπιστω μεχρι τοτε να μην την χρειαζομαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη βδομαδα σε ολες.....

Καλυψω καλη αρχη και καλορυζικη η δουλεια!

Σοφη καλως ορισες!!! χαιρομαι που περασες καλα, εκανε προόδους αναπτυξης η μικρη σου και κανονισες τις λεπτομερειες της βαφτισης!!! αντε με το καλο!

βρε κοριτσια γιατι να μην τα δωσω παυσιπονο;;; αφου η μικρη, που ειναι και πολυ υπομονετικη με πονους, απο το πρωι εσφιγγε το στομα της μουγκριζε και ουρλιαζε η καημενη και ο Σπυρος, ξαφνικα τσιριζε και ορμουσε να δαγκωσει οτι εβρισκε μπροστα του. εφαγαν λιγο μεσημεριανο και συνεχει μασουλουσαν τα χερια τους και το καθησματακι φαγητου. να τα αφησω να πονανε;; και δεν τα δινω τοσο συχνα. τωρα τελειωσε το κουτακι με τα 6 υποθετα που ειχαμε παρει πριν κανενα δυμηνο τουλαχιστο. και η γιατρος ειπε οταν δειχνουν να πονανε τα δοντια, να τους δινω να ηρεμουν γιατι ο πονος των δοντιων ειναι ο χειροτερος.

χθες και εγω τα πηρα με τον αντρα μου. συμπτωση;;;

ειχαμε κανονισει το απογευμα μολις ξυπνουσαν τα μωρα να φευγαμε, να πηγαιναμε τη μαμα μου σπιτι και απο κει στην ξαδερφη μου στην Περαια επισκψη και να τρωγανε εκει το απογευματινο... για το λογο αυτο, τα ταϊσαμε το μεσημεριανο μιση ωρα νωρητερα και τα βαλαμε για υπνο νωριτεερα... τα κοιτουσε η μαμα μου και ανεβηκαμε και εμεις για υπνο γιατι ειχαμε ξενυχτησει με το γαμο το Σαββατοβραδο... εβαλα ξυπνητηρι 17:45... σηκωνομαι, τον ξυπναω. κατεβαινω κατω, ξυπναει η μικρη και σε λιγο και Σπυρος ο οποιοσ χεζει και τον αλλαζω... ετοιμαζω την τσαντα με τα απαραιτητα, αλλαζα και ντυνω 2 μωρα, ντυνομαι και εγω. ολα ετοιμα στις 18:15! ξεκινησαμε;;;; ΟΧΙ!!! γιατι;;; γιατι μεχρι να κανει ενα ντουζακι, στα γρηγορα ο αντρουλης μου, γιατι ειχε υδρωσει απο τον υπνο, να βγαλει το αμαξι και να ετοιμαστει, εφτασε η ωρα 18:40!!!!!!

στο δρομο απο καποια στιγμη και μετα, τα μωρα ψωμολυσσαξαν! με το δικιο τους! εφαγαν νωριταρα μεσημεριανο και ειχε περασει η ωρα! γκρινιαζαν συνεχεια. φαγανε τελικα στις 19:30 τα καημενα!

ισα που προλαβαμε να τους δουμε. φυγαμε 21:15 γιατι φοβομασταν μην εχει κανενα μποτιλιαρισμα απο την επιστροφη απο Χαλκιδικη... δηλ. τζαμπα τα χιλιομετρα...

μα ποτε θα καταλαβει οτι πια δεν ειμαστε μονοι μας;;; καλα, τοσα χρονια ειχα συνηθισει, οταν ηταν να παμε καπου να ειμαι παντα ετοιμη μη να τον περιμενω ορθια στην πορτα και να αργουμε συνηθως, αλλα τωρα εχουμε και 2 μωρα που να παρει!!! στην κοσμαρα του ωρες ωρες... θα βγαλει λεπια απο τα ολλα ντουζ!

τελοσ παντων...

εκανα και τα μπισκοτα οδοντοφυϊας...

την πρωτη φορα που τους εδωσα ολα οκ. οτνα ξαναεδωσα στο σπιτι της ξαδερφης μου στο Σπυρο, σε χρονο ρεκορ το ειχε μουλιασει, ειχε κοψει τον κρικο σε 3 κομματια και ειχε φαει και λιγο γιατι μετα εφτυσε 2 κομματακια! και να μην πω σε τι χαλι ηταν η μπλουζα του!!!

εκανα κατι λαθος;;;;;

ουφ σας επριξα αλλα ηθελα να προλαβα πριν ξυπνησουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψουλα καλη αρχη για σημερα και ειμαι σιγουρη οτι θα βρειτε τον τροπο να μπειτε σε καλο προγραμμα τωρα με την δουλεια.

Κατι αλλο τωρα που ηθελα να ρωτησω γιατι εχω κολλησει.

Στις 17 ιουλιου αρραβωνιαζεται η κολλητη μου και νονα της Λυδιας.Ειμαστε φυσικα καλεσμενοι αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω σαν δωρο.Πρεπει να παρουμε κατι και στον αντρα της?Παει πολυ μετα οικονομικα και τωρα με την βαφτιση στριμωχτηκαμε λιγο.Στην ιδια τι να παρω?Η μπορω να παρω κατι και για τους δυο?Συμβολικο?Δεν ξερω πειτε καμια ιδεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια σε αυτο που ρωτας δε μπορω να σου πανατηω..γιατι αποφευγω τις κοινωνικες εκδηλωσεις...

ρε βαγκ δικιο εχεις..τζαμπα τα χλμ..

καλε εμεις δεν εχουμε καν υπθετα στο ψυγειο μας..

και υποετα κιολας;;

τοσο πολυ πονανε;;τι να πω..

εναι ευκολο να μου ξανα πειτε τα μπισκοτα;;αλλα και τα κουακερ με μπανανα μπισκοτα ειναι πολυ καλα..

πηγαμε οφφαλμιατρο...

της πηρε καλιεργεια, αντιβιωγραμμα.σε 2 μερς α ειναι ετοιμα..

της εδωσε τομπρεξ 2 σταγονες και αλοιφη για το βραδυ..

μονο βαμβακι στο ματι..και φυσιολογικο ορο..

αν μην την αφηνω καθολου με τσιμπλες..και γυμναστικη στο ματι..

την ρωησα αν οι μυξς ειναι απο κει ..εγω πιστευω οτι ειναι..12 μερες μονο μυξα πρασινη και τουλαχιστον 10-15 φορες απο 1ο σσ ορο..ελεος..

και να το στεγνωνω καλα..το καλμενο..και ποναει καθε φορα..

σε 10 μερες επανελεγχο..και βλεπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον ιανουαριο που μας περασε αρραβωνιαστηκε η ξαδερφη μου & το δωρο που καναμε ηταν μια ασημενια εικονα της Παναγιας αυτο αντιστοιχει & στους δυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sony έγραψε:

τον ιανουαριο που μας περασε αρραβωνιαστηκε η ξαδερφη μου & το δωρο που καναμε ηταν μια ασημενια εικονα της Παναγιας αυτο αντιστοιχει & στους δυο.

μας την πεσανε... :laugh: :laugh:

για σου σονυ..εχεις παιδι στην ηλικια των δικων μαση απλα προτεινεις δωρο;;πως σε λενε;;απο που;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια πως ειστε? Εμεις καλα, ψιλοτρωει η μικρη, μονο με τα βραδινα ξυπνηματα με εχει λιωσει....

Καλυψω καλη αρχη!

Πειτε μου κι εμενα για τα μπισκοτα, που τα βρισκεται? Εγω πηρα κατι της χολ που ελεγε απο 6 μηνων και με το πρωτο που δοκιμασε πνιγηκε και τα επαιξα. Που υπαρχουν μπισκοτα που να λιωνουν και να μην ειναι επικύνδυνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψώ καλή αρχή στη δουλειά! Θα βρεις τον τρόπο να τα προλαβαίνεις όλα. Μην αγχώνεσαι. ;)

Δημητράκι εγώ τους πάιρνω τα μπισκότα της νουτρίτσια από το σουπερμάρκετ αλλά τώρα τους αρέσει να τους δίνω κόρα από το ψωμί.

Δεν πνίγονται τόσο εύκολα.

Σόφη πάρε κάτι για το σπίτι.

Σωσώ τί να πω με το ματάκι σας. Περαστικά μωρέ το καημενο.

Υπόθετα κι εμείς έχουμε από πέρισυ ένα πακέτο. Λέτε να χάλασαν;

Τα ούλα δεν πονάνε τόσο πολύ, απλά τα τρώνε.

Δεν ξέρω ποια δίνει ντεπόν για τα δόντια; Εγώ πάντως όχι.

Πάντως εμείς με τους πυρετούς αυτές τις μέρες χαλάσαμε 2 μπουκαλάκια ντεπόν :blink: .

Σήμερα γίναμε 9 μηνών και ο Φίλιππος πλέον δεν είναι φαφουτάκης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...