Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

Πού είσαι ρε Δήμητρα και σε ψάχναμε;

πώς πάτε με το βραδινό θηλασμό;

Βελτιώθηκε καθόλου η κατάσταση;

Ρε Βαγκ... πώς μπορείς και βλέπεις ποδόσφαιρο;

Πολύ σε ζηλεύω...

Δεν το μπορώ καθόλου και ο Πετρήε μου είναι μανιακός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ρε Δημητρα!!! νομιζα πηγες Ιταλια που ελεγες...

Νανα αθλητικα βλεπω σχεδον ολα τα αθληματα. με μανια θα ελεγα... απο μικρη εβλεπ[α με τον συγχωρεμενο τι μπαμπα μου και καθε Σαββατο του διαβαζα τα νεα των ομαδων για να παιξει ΠΡΟΠΟ. τι με θυμησες.... οταν εχει Ολυμπιαδα, Παγκοσμιο/ ευρωπαϊκο πρωταθλημα Στιβου, μπεσκετ, ποδοσφαιρο, κολυμβηση, γυμναστηκη κλπ... ασε με μονη στο σπιτι και πανε οπου θες. στο ιδιο μερος θα με βρεις... :laugh:

κατσε και εσυ καμια φορα με τον τοσο γλυκο αντρουλη σου να δειτε μαζι κατι... ισως να σ' αρεσει...

τωρα με τα μωρα ομως... ισα που προλαβαινω να δω κατι...

ευτυχωσ χανει η Αργεντινη... μου τη σπαει ο Μαραντονα... :angry: εγιανε και προπονητης τρομαρα του :angry: μες το ναρκωτικο ειναι. καλο παραδειγμα για τη νεολαια! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kqale bagk giTI EΔΩΣΕς ΝΤΕΠΟΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;τοσο πολυ πονανε;;εμενα με αρεσει το παοδσαιρο παντως..αλλα μονη σε ψηνομαι..

πηγαμε 1 μινι βολτα..

δημητρα.........που εισαι ρε;;ολα καλα;;;μπουσουλαει η σκατου σου;;μπραβο το καλο μου;;αληθεια με το φαγητο που λεει και η νανα πως πατε;;χρυσουλα...υπαρχεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κοροτσια, δεν εχω φυγει ακομα, σε 15 μερες θα παω πρωτα αθηνα για βαπτιση και μετα ιταλια. χαθηκα γιατι προσπαθω και να δουλευω λιγο στο σπιτι

με το θηλασμο συνεχιζουμε.... και το βραδυ δυστυχως 2-4 φορες θα ξυπνησει...εχω κπυραστει πολυ με αυτο ειναι η αληθεια. τα φαγητα της δεν τα πολυτρωει. οχι και τιποτα οπως παλια, ε, 80 μλ καμια φορα μπορει και 150... ειναι ακομα 7200, γενικα εχω σκασει με το θεμα του φαγητου.

με το μπουσουλημα... πολυ τρεξιμο, δεν θελει καθολου να παιξει πια με τα παιχνιδια της, το μονο που σκεφτεται ειναι πως να πλησιασει σε κανενα τραπεζακι για να σηκωθει και να παρει τα πραγματα που εχει πανω...

πρεπει επειγοντως να βαλω πορτα στη σκαλα και μου ειπαν οτι αυτες απο α mothercare δεν ειναι και πολυ καλες. εχει καμια σας γνωμη επαυτου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κορίτσια έκανα μια μεγάλη βλακεία!!!

Τρέμω στην ιδέα του τι μπορούσε να συμβεί...

Ανέβηκα στο δωμάτιο με τον μικρό και ταχτοποίησα τα συρτάρια του...

Μετά τον άφησα μόνο του και πήγα να γεμίσω την μπανιερίτσα του για να τον κάνω μπάνιο...

Ξαφνικά, τον είδα δίπλα μου...

Τρελάθηκα για την ανευθυνότητα μου...

Το δωμάτιο του είναι ακριβώς δίπλα στη σκάλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νανα...οκ..μαλακια αλλα ενταξει..τελος καλα ολα καλα..και γω την αφηνω μονη αλλα δεν εχουμε σκαλες... :blink::blink:

θελω να πω εμεν ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΘΕΙΑ..ΜΟΝΟ οταν παω για τσιγαρο την αφηνω στο παρκο..

ελα ενταξει..παρακατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα για μενα ειναι τα σκουλαρικακια.. :P

ελα ρε μην στεναχωριεσαι...

αλλη φορα θα το ξερεις και δεν θα τον αφηνεις μονο του..

σωσωωωωωωωωωω ετοιμαζομαστε για μπαροτσαρκα..θα ερθειιιιιιιιιιιις???

εγω κοιμησα την μικρη και θα βγω με μια φιλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νανα αφού δεν έγινε τίποτα ξέχασε το..

Έπαθα το ίδιο προχθές..μιλούσα στο τηλ και την είχα στη στράτα διπλα μου κι όρθια εγω..

Μέσα σε κλασματα δευτερολέπτου έσπρωξε δυνατα με τα πόδια της κι επειδη στο ξύλινο πάτωμα γλυστραει πολύ η στρατα..έφτασε με τη μια εκει που ξεκιναει η σκαλα για το υπόγειο..

Μιλάμε έχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου!

Ούρλιαξα το ονομα της κι ευτυχως γύρισε και με κοιταξε!

Τι να πω..τα μωρακια έχουν φυλακα αγγελο....

Προς γνωση και συμμορφωση..απο τοτε δεν την ξαναβαλα καν στη στρατα απο την τρομαρα μου..

Φροσω πώς πάνε οι πυρετοί??

Χρυσούλα?? Μπες να μας πεις κανα νεο..

Ινερνετ σωσω δεν θα εχω εκει που θα παω..αποτοξινωση..μονο παραλια και παιχνιδι με τα παιδια να τα ευχαριστηθω..γιατι από σεπτεμβρη...άστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και παλι

vagman μου με ολο το θαρρος και επιπλεον επειδη σε συμπαθω πολυ και σενα και τα ζουζουνακια σου και επειδη πιστευω οτι δεν θα παρεξηγηθεις, μηπως τα δινεις πολυ deponaki? μην το συνηθισουν ρε συ και αν χτυπα ξυλο αρρωστησουν δεν τα πιανει μετα.

εμεις εδω τρελα με κορδελα. παλι καλα που ειναι ο γιωργος εδω και παει τα μεγαλα για μπανακι και εχω μονο την μικρη τοτε. η γκρινια παει συννεφο ομως. δεν ξερω τι επαθε.

βεβαια να πω την αμαρτια μου δεν με ενοχλει που θα φυγει την δευτερα ο αντρουλης μου.

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟ....ΛΟ

vag ο καιρος ειναι μια χαρα εδω

την μερα ζεστη και το βραδυ δροσουλα

δημητρουλα τι κανεις βρε ψυχη? ποε ειναι η βαπτιση? ξεχασα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα από το στόμα μου το πήρες.

Βάγκ θα τα καταντήσεις ναρκωμανείς τα παιδιά :P :laugh: .

Αν δεν πιουν ντεπόν δεν θα κοιμούνται.

Εμείς φαντάσου ότι έχουν όλοι περίπου 38 και δεν τους δίνουμε τίποτα.

Πρέπει να μάθει ο οργανισμός να αμύνεται μόνος του.

Μια φίλη μου που μένει Ιαπωνία εκέι λέει δεν τους δίνουν ούτε με 40!

Μόνο μπα΄νιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να σας πω και κατι τελευταιο και να πεσω για νανι..

βαζω τη μικρη για υπνο...σηκωνοταν στο κρεβατι καθιστη και μουρμουρουσε..

πηγα κανα 2 φορες..καποια στιγμη ακουω ησυχια..φανταζομαι οτι κοιμαται..παω και την βλεπω ορθια στο κρεββατι μαγκωμενη απο το καγκελο να αγναντευει..

ηταν λες και περιμενε τον αντρα της το ναυτικο απο υπερατλαντικο ταξιδι!!το καλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα θα σας πω...............

Το κομμάτι (που λεει και η Σωσω) η ωρα ειναι 05:26 ειναι ξυπνιο και τον τλευταιο καιρο ξυπναει ανα 2 ωρο!Ετσι και αποψε.Πηγα μια βολτα και μου βγηκε απο τα αυτια!Ουτε νεογεννητο!Εδω και λιγες μερες με εχει ξεκολωσει!Θελει γαλα αλλα δινω νερο!Κανω καλα?Τι να κανω?Σιγα μη του δωσω και κοτοπουλο!ΚΑνω και πλακιτσα τρομαρα μου!

ΚΑνει και ζεστη!Και μη μου πειτε ααα φταιει η ζεστη!Ειδα και χθες που ειχαμε ερ κοντισιον τι τραβηξα!

Τα νευρα μου!

Καλυψω συμπασχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς όρθιοι από τις 6...

Δε με παίρνει να παραπονεθώ γιατί χθες κοιμήθηκε από τις 8...

Πολύ με αγχώνει αυτή η σκάλα...

Πρέπει να βάλω κάγκελα από τώρα!!!

Δεν είναι και καμιά τρομερή προστασία, αλλά από το τίποτα...

Ισμήνη, καλά λες... αποτοξίνωση... και μένα είστε το ναρκωτικό μου... τι κόλλημα έχουμε φάει;

Μαράκι μου, προφανώς, θέλει το γαλατάκι του και γι' αυτό ξυπνάει...

Φαίνεσαι τσιτωμένη... πού είναι τα αστεία σου;

Φρόσω;

Ο Χριστόφορος θα γίνει ναυτικός;

Μη μου πεις... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..σηκωθηκαμε 8.20..δεν εχω κανενα παραπονο ομολογω..

νανα τρελο γελιοα και με το χριστοφορο ναυτικο.δεν το σκεφτηκα να σε πω την αληεια..

ρε μαρακι τι να πω...να πω φαση ειναι..να την πω...

τουλαχιστον κοιματι ολη την ημερα;;;

και οταν λες δινεις γαλα τι εννοεεις;ποσες φορες τον ταιζιες γαλα την νυχτα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα

εμεις ολα καλα

τελικα χθες ας μην μου απαντησατε εγω εφτιαξα παστητσιο χααχαχαχαα

ξυπνησαμε στις 8 και τωρα κοιμαται.

καλε μαρακι υπομονη περνουν και αυτα τη φαση τους και το κακο ειναι οτι δεν μπορουν να μας το πουν αλλα εχουμε τα καλυτερα παιδακια του κοσμου.

νανουκα μια φιλη μου που εχει σκαλα στο σπιτι πηγε στα τζαμπο και πηρε καγκελα και βρηκε την ηρεμια της.

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσώ...

Το μωρό θέλει γάλα αλλά το Μαράκι του δίνει νερό...

&μετά θα με πεις κουτσομπόλα...

Μα να μη σου εξηγήσω;

Αφού δεν κατάλαβες τι έγραψε...

Πήγαμε εκκλησία, κοινώνησε ο Ανθιμούλης και τώρα κοιμάται...

Πάω να βάλω πλυντήριο και να σιδερώσ τα ρουχαλάκια του...

Εφού πρώτα φάω λίγα κέλοκς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kortisiaaaaaaaaaaaaa..ερωτησεις σοσ....

λοιπον..λεω να ξεκινησω να της δινω γιαουρτι..η παιδιατρος ειπε αυτο με τη πετσα..εγω της πηρα κατσικισιο..αλλα ειναι σε συσκευασια χωρις πετσα..δε λεει πανω αν ειναι στραγγιστο..ξερει καμια..;;αν δηλαδη αυτα χωρις πετσα ειναι στραγγιστα;;;

και γιατι οχι στραγγιστο;;

δευτερη ερωτηση...

θυμαται κανεις τη συντσγη της σοφης για γιαουρτι;;αν ναι,ας μου την δωσει..

ευχαριστω εκ των προτερων..χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!καλημερα!!!!!!!

παρουσα!!!!!!!

μου λειψατε πολυ!

Γυρισαμε Παρασκευη αλλα προσπαθουσα να βαλω μια ταξη στο χαος γιατι λειπαμε και τρεις βδομαδες.

Εχω πολλα νεα θα σας τα γραψω ολα εχω και φωτο.

Σωσω βραζεις γαλα λεμε 1 λιτρο για αρχη.Μολις φουσκωσει το αφηνεις λιγο να χλιαρινει και ανακατευεις μεσα 2 κουταλιες γιαουρτι απο αυτα που παιρνεις με την πετσουλα ΟΧΙ ΤΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΤΥΠΟΥ ΤΟΤΑΛ Κ.Τ.Λ.Βεβαια αφαιρεις την πετσα.Το αφηνεις σε μια κουβερτα 3 ωρες τωρα το καλοκαιρι ειναι καλα που εχει ζεστη ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΞΕΙ.Μετα το βαζεις ψυγειο να παγωσει.

Επανερχομαι. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

καλε που φτασατε;

εχθες στο γαμο ηταν τελεια

βεβαια εγιναν κατι κουλα

ο παπας ειχε βαλει γαμο στο μισαωρο μετα το γαμο της φιλης μου και εκανε το μστηριο σε 20λεπτα και δεν αφησε να χαιρετησουμε

μας εδιωξε αρον αρον και ειπε οι χαιρετουρες στο κεντρο

εγω θα τα επαιρνα κρανιο

μπας περιπτωση

εμενα γιαορτι μου ειπε μονο του τυπο advance και αυτα ειναι τα καλτερα που το εχει ψαξει οχι ακομα απο τα δικα μας

εαν τρωει τετοιο γιαουρτι τοτε ποιος ο λογος να πειενι σκονη και να μην της δινεις φρεσκο γαλατακι που μπορει να τις αρεσει και καλυτερα και θα σου βγει ποιο οικονομικο;

τωρα εαν ειναι στραγγιστο αυτο με την πετσα δεν ξερω να σου πω

λογικα δεν θα ειναι;

τι να σοπω

τελικα πραγματικα ο καθενας τα δικα του

στο σοπερ βρηκα αλλημια με διδμα στην ιδια ηλικια και μο ελεγε οτι αυτοι εχουν αρχισει ψαρι απο τον 7 και μαλιστα απο τον 8 και οσπρια

φωτιες θα βγαζει ο κωλος τους

χα

χα

γιατι τους δινει και φασολαδα χα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ειστε και κοτσομπόλες

χα χα χα χα

σημερα μου εσπασε τα νευρα ο αντρουλης μου και του τα εχω παρατησει πραγματικα να τα κανει οτι θελει

οχι να δει τι περναω

του λεω φτιαξε την στρατα που μου εχει @##$%$%%#$@@$%^ τα ποδια

ρε κοριτσια πεφτουν με δυναμη πανω μου και μου εχουν κανει χαρακιες

τρεχουν αιματα πλεον

και το εχω πει ισα με 100 φορες αλλα με γραφει $%&*&&^$% του

οποτε σημερα επεσε μεθοδος ουρλιαχτο χα χα χα

ε δεν αντεχετε του αφησε και τα παιδια

και να πως γινονται ολα στο τσακ μπαμ

αντε μην χεσω

θελουν παρακαλετο για να γινει μια χαζοδουλεια

περιμενε εγω να ντυσω την στρατα

και τι μου λεει

ε να φορας καλτσες ή παντοφλες

$^^%$#%^& μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε οδοντιατρο

ειναι φιλη τους οικογενειακη

θα παρω και τα μικρα

θα του εξεγωγη

οποτε τι μαρτυριο θα περασω σημερα δε λεγετε

γιατι ειναι χειροτερος απο τα μωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sot re sofh..se peymhsa re xazo...

καλα ρε μαρκερ..κυριακατικα δοντι;;απαπα....

εμεις λεμε να παμε σε κατι φιλους..θα φαει η μικρη μεσημεριανο..ελπιζω οταν θα γυρισω να εχω απαντησεις για τα γιαουρτια..χαχα..

εδω φυσαει..

ελενη πως περασες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...