Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

ρε σουζαν...ομορο το αντρακι σου...ησυχο φαινεται...

αλλα πως μπορεις με τετοιο κραγιον;;με τετοια ζεστη;;αν το αντεχεις ,οκ..

απο οσο φαινεται,νομιζω σου μοιαζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλεκακι είναι καρακουκλαρα!!!Μια ξανθια θεα!Φτου σου πουλακι μου!δεν καταλαβα όμως!Δεν ξηγιέσαι σωστά!Ακου Ο Στεφανακος της Χαρας!Ο Βασιλακης της Ντομ ο ψηλέας ο αντρας ο λεβεντης ο καραμπουζουκλης!!!!

Λοιπον θα ζητησουμε σχεση απο τη Μαρθουλα!

Γεια σου Newmama!

Σουζανιτα κουκλακος ο γιοκας,έχουμε ανταγωνισμο!

Μαρκατ φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα σωσω,προχθες εστηλα μηνυμα αλλα δεν μου απαντησε καμια και βγηκα.κοριτσια εχω ενα μικρο προβληματακι!!!!μαλλον ειμαι ξανα εγκυος,εχω 6 μερες καθηστερηση.ειμαι λιγο χαλια.τρις τι μπουμπουκος ειναι αυτος?να τον χαιρεστε κοριτσαρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ....Σωσω η αληθεια ειναι οτι στην καθημερινοτητα μου δεν συνηθιζω να φοραω κοκκινο κραγιον....το εβαλα για την φωτογραφια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ....Σωσω η αληθεια ειναι οτι στην καθημερινοτητα μου δεν συνηθιζω να φοραω κοκκινο κραγιον....το εβαλα για την φωτογραφια ;);)

ε ναι φανταζομαι..γιατι φαινεται πολυ ζουμερο και φρεσκο!! :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

suzanita έγραψε:

ε ναι φανταζομαι..γιατι φαινεται πολυ ζουμερο και φρεσκο!! :blush::blush::blush:[/quote:ati2uc0a]

χειλακι πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο... ρικο ρικο ρικοκο.....

α ρε σωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μωράκια σας είναι πανέμορφα.

Τρις όλα κι όλα κάτω τα μάτια από τη Μαρθούλα, είναι δική μας.

Ιατρικό ανακοινωθέν

Χριστόφορος πυρετός 38,7, ίωση και βροχιολίτιδα

Φίλιππος πυρετός 39, ίωση

and the winner is......Alexandrossssssss πυρετός 39,6 ίωση και αμυγδαλίτιδα.

Ναι ναι ξέρω περαστικά μας. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ειχα βαλει και βγηκα φωτο...στην καθημερινοτητα δεν βαζω τοσο κοκκινο μ'αρεσει δεν λεω αλλα εχω μεγαλα χειλη και φαινομαι πολυ προστυχαντζα.... :laugh: :laugh: ναι ο μπεμπης μου ειναι ησυχος...αλλα συνηθωσ γελαει σε αυτη δεν γελαει γιατι μολις ειχε ξυπνησει για αυτο και το ενα ματακι ειναι λιγο πιο κλειστο...αλλα αυτη η φωτογραφια ειναι η πιο προσφατη....προχθες την βγαλαμε...παλι γλωσσοδιαρροια με επιασε.... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω λεω θα χτυπησει δε θα χτυπησει..

να ειναι ανωδυνα..να μπαινεις και να σε φτιαχνουμε το κεφι..να μη φτασει κανενας 40..εδω που τα λεμε ρε φροσω ο νικηφορος κερδισε..εχει τη χαμηλοτερη βαθμολογια..

και ...περαστικα σας..δε μπορω να μη το πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σωσω τα μπαγκαζια σου τα συμμαζεψες? μηπως να πηγαινες στην φροσω για βοηθεια? τι το χεις το πτυχειο

να δεις και τον γαμπρο

φροσω τι να πω παλι ηρωομαμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frosobal έγραψε:

Ποιος νικηφορος ρε σωσώ. Ουυυυυ δεν ξέρεις το όνομα του γαμπρού σου.

Δεν πιστεύω να παίζει τίποτα με κανέναν νικηφόρο;;;;;;;;;;;

ιστεψε με γαλεαω σα τη χαζη μονη μου!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...