Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

kalhmera kai apo mas....το κομματι σηκω8ηκε 7..τι να πω...

αυτη εν τωμεταξυ γυρναει ολο το σπιτι και παει σε καρεκλες να δσηκωθει και τετοια..λετε να χασω τιποτα;;

ωστε νανα απο τωρα αρχισαν τα γλυψιματα,ε;;;κατσε να πω 2 κουβεντες στην αλεκα...

ρε ντομ μξη τρελαινεσαι για την υποψια σου..οκ ..κουλλ..συμβαινουν και αυτα!!!

καλα λεει η νανα..εκλπιζω η πεθερα να σερφαρει σε κανενα σαιτ με κολλεσ οδοντοστοιχειας η προσφορεσ βηματοδοτη για να μη σε χασουμε..

ξερεις,,να λεω σε καποιον το τρωω..να φευγει απο πανω μου..

οσον αφορα το κατερινγ...κατερινγ και φτηνο δε ξερω./..εκκλησακι,ε;;1 χαρα μου ακουγεται..πολυ κοσμο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα μανούλες!

τι κάνετε?

μου λείψατε αυτές τις μέρες..

εμεις σχετικά καλά, λίγο με τον ύπνο έχουμε πρόβλημα αλλά δε βαριέσαι θα στρώσουν που θα πάνε..

η διάθεση μου ηταν λίγο πεσμένη αυτές τις μέρες, στενοχωρήθηκα με κάποιον πολύ, αλλά τέσπα το ξεπερνάμε..

σας είπα οτι μου φτιάχνεται το κέφι, πραγματικά..

σωσω καλό ταξίδι, ο αντρούλης σου θα σας περιμένει πως και πως..

ντομ καλά να περάσεις στην Εύβοια

Καλυψώ συγχαρητήρια με τη δουλειά και καλή αρχή

βαγκ υπομονή με τον Πίπι

Νανούκα θες να αρχίσουμε μαζί δίαιτα?

εγώ έχω άλλα 7 που με βασανίζουν και δε φεύγουν απο πάνω μου..

σήμερα θα κάνω τσιπούρες ψητές και σαλάτα, θα προσπαθήσω να φάω λίγο ψωμί..

το βράδυ τι να τρώμε?

Μαράκι βοήθειααααααα

Ελένη καλή επιτυχία με τον Ασεπ, εύχομαι να σε πάρουν

Αλήθεια εχεις προϋπηρεσία?

σε λίγο θα έρθει η αδερφούλα μου, τελείωσε με το σχολείο και θα την έχω εδω το καλοκαιράκι

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Σωσώ... μην της το πεις...

χαχαχα!!!

Ντομ, αν δεν έχεις πολύ κόσμο, μπορείς να τα φτιάξεις μόνη σου...

Η κουμπάρα μου, είχε κάνει τη βάφτιση της κόρης της στο χωριό.

Πήρε 2 μεγάλα τραπέζια... έβαλε ωραία τραπεζομάντηλα που έγραφαν το όνομα της μικρής... έφερε αναψυκτικά, νερά, χυμούς... κι έφτιαξε διάφορες λιχουδιές...

Η πεθερά της έφτιαξε ποντιακά πισία και οτία, ο μπαμπάς μου της έφτιαξε λουκανοπιτάκια, η μαμά της τυρόπιτα, σπανακόπιτα, κρύα σαντουιτσάκια, οι θείες της φτιάξανε κάτι κέικ και πίτες, γλυκά και ήταν τέλεια!!!

Ο κόσμος είχε ενθουσιαστεί πολύ!!!

Βέβαια, εσείς κεί στη γλυφάδα δεν ξέρω αν καταδέχεστε τα σπιτικά... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σημερα ειχαμε πρωινο ξυπνημα

δεν πηραζει

βρε κοριτσια τα δικα σας ρεβονται

τα δικα μου το εχουν κοψει

οσξ ωρα και να τακρατας τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκατ σου μιλαω στο τσατ...με βλεπεις η δε προλαβαινεις να απαντησεις;;;

καλως να τη δεχτεις την αδερφη σου..θα σε ξεκουρασει και λιγο..οσο γινεται δηλαδη..

καλε νανα τι λες τι ντομ να μαγειρεψει;;αφου δε τοχει..

ρε ντομ,δε λες στο κατεριγκ που ερχεται να ναναλαβει και τη βαφτιση;;θα σας βγει οικονομικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω νιωθω τρελη κουραση ρε γμτ

σωσωκα μου καλο ταξιδι

αντε να πανε ολα καλα αυτη τη φορα

και αυτες τις μερες δεν προλαβαινω να μπαινω και καθολου

το σαββατο εχουμε γαμο θα λειπουμε απο νωρις και θα πρεπει να τα ταισουν οι δικοι μου - αντε να δουμε

και την κυριακη βαφτιση

απο τωρα κουραζομαι

και αυτα θελουν ολη την ωρα κατω ή αγκαλια - το παρκο με τιποτα

αα το μικρο σημερα ολο γουλιες κανει

λετε να ειναι κρυωμενο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ εμενα μου ρευεται που και που...και στο φαγητο κανει 1 διαλλειμαμα,ρευεται και μετα ξανα τρωει,..

μπορεικαι να μην ειναι τιποτα οι γουλιες..

αντε κοιταξε να χαλαρωσεις στο γαμο..ολα καλα θα πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

τρωω τα κορν φλεϊκς μου...

μετα θα παω να παρω τη μαμα μου... τα ντολμαδακια ειναι ετοιμα!!!

ο Πιπης, μαρκατ, σημερα ξηπνησε μονι στισ 3! τυχαιο;;; ειμαι σιγουρη!!! :laugh: :laugh: μ' αρεσει ομως που εσυ εισαι αισιοδοξη με τον υπνο των δικων σου. οποτε αφου εισαι πιο εμπειρη... απιρνω κουραγιο και παριμενω....

αποψε αφησαμε ανοιχτο ενα μικρο ανεμηστηρακι που πηραμε. χτυπουσε ψηλα και προς την πορτα. ισα που ανανεωνε τον αερα τους. και εκανε και το ζζζζζ... που ελπιζα να τα νανουριζει. οπως εκανε στην αρχη η Μαρκερ, που τα κοιμιζε κατω απο τον απορροφυτηρα! θυμασσαι βρε παιδι;;;

Ντομ αν δεν εχεις ιντερνετ εκει που πας, να μπεις καμια φορα απο κανενα ιντερνετ καφε. θα μας λειψεις...

και εγω που θα λειψω μια βδομαδα μεσα Ιουλιου, δε θα εχω ιντερνετ... ελπιζω να εχω μια καλη περιληψη απο τη Σωσω οταν γυρισω... :kiss:

Καλο ταξιδι Σωσωκα......

Νανα ειδες τι ωραια ειναι να κοιμασαι με τον αντρουλη σου;;;; γι' αυτο και εγω δε θελω να κοιμομαστε χωρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!!!

εμεις ξυπνησαμε στις 8:30..

ευελπιστω σημερα να μην κανει κανα εμετο...

το πρωι ηπιε 100 μλ γαλα...

εσυ μειωσει πολυ...

δεν πειραζει ομως...

μην κανει εμετο και τιποτα αλλο...

παω να φτιαξω φρουτοκρεμα...

φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη καλημερα..ειπα σε μια μαμα να ρωτησει καθ α μου πει..που εχουν ιστορικο παρομοιο..θα σε παρω τηλ μολις μαθω!εμενα δε κοιματια τι σκασμρνο..φτιαχνω κολοκυθοπιτα αλμυρη!οχι το κοκκινο τυο κολοκυθι...το πρασινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια,Domenique η αληθεια ειναι οτι σας διαβαζα αλλα επειδη το ιντερνετ τα ειχε παιξει δεν μπορουσα να κανω συνδεση....με την γαια εχουμε μιλησει και στο facebook μια χαρα κοπελα μου φανηκε εμενα...μπορει να κανω και λαθος και δεν πειραζει για τις υποψιες ..καλα κανετε γιατι χθες ειδα και εγω τι ειχε γινει πριν λιγο καιρο...οποτε φυλατε τα ρουχα σας να εχετε τα μισα....κοριτσια ο μπεμπης μου επεσε απο το κρεβατι χθες....πηρα την γιατρο και μου ειπε αν κανει εμετο,δεν τρωει και κοιμαται συνεχεια να τον παμε στο νοσοκομειο....αλλα ευτυχως δεν εχει τιποτα απο ολα αυτα αλλα εγω εχω τυψεις...σας εχει τυχει ποτε?????και σε αλλο θεμα ρωτησα αλλα δεν μου απαντησαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ολους θα συμβει..ειμαι σιγουρη..η πρωτη φορα φανταζομαι ειναι σοκαριστικη..μετα το συνηθιζεις..δε μου ψχει τυχει αλλα νομιζω ειμαστε κοντα..εχει τρελαθει να πεφτει με το κεφαλι πισω..

ελενη σε χρωσταω τετοια πιτα..οταν ερθω ηρακλειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω σε ευχαριστω για την απαντηση σου,σου ευχομαι να μην σου τυχει ποτεεεεεεεεεεεεεεε.......χθες ημουν μαυρα χαλια.....γιατι ενιωθα οτι φταιω εγω μισο λεπτο γυρισα το κεφαλι μου να παω κουζινα και ακουω ενα μπαμ και το παιδι μου εκλαιγε παρα πολυ πηγα τρεχοντας και τον αγκαλιασα με πιασαν και εμενα τα κλαματα..ευτυχως αυτος ηρεμησε...αλλα εγω και σημερα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου...ευχομαι να μην σας τυχει κοριτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Με συγκινείτε που θα σας λείψω και θέλετε να χει και η πεθερά ιντερνετ!Εδώ δεν έχει τηλέφωνο με αναγνώριση κλήσης, μου θέλετε και ιντερνετ στο χωριό!Να σας πω,δε θα μου χαλάσετε εσείς τη σχέση με την πεθερά μου!!! :laugh: Ζηλιάρες!

Σουζανίτα επειδή μου έχει πέσει κι εμένα το παιδί και...τρελάθηκα...σε καταλαβαίνω.Οπως σε σένα έτσι και σε μένα δεν έπαθε τίποτα!Ευτυχώς!Μόνο κανα πενταλεπτο έκλαιγε, έκλαιγα κι εγώ, και ίσως συνέχισε να κλαίει που με έβλεπε να κλαίω.Εγώ έκανα τη μαλακια να του δωσω ντεπον και λέω μαλακια γιατι η παιδίατρος που ήρθε τη μεθεπόμενη μέρα μου είπε αν το ξαναπάθει να μην του δίνω ποτέ ντεπόν για να καταλαβουμε αν πονάει.Σωστό, δεν το σκέφτηκα.Οπότε αφού δεν έχει και τίποτα από αυτά που σου είπε εσένα, μια χαρά είναι το παιδί! :cheer:

Μαρκερ από τότε που αρχίσαμε την κρέμα βανίλια αργούμε κι εμείς να ρευτούμε και βέβαια τα ρεψίματα είναι πιο διακριτικά,αλλά και με το γάλα τα βροντερά ρεψίματα αργούν.Καλέ πώς τα λέω η ατιμη!

Βσγκ να μπω λες σε ιντερνετ καφε γιατι αν δε μπω θα έχετε φτιάξει Νο20!Δεν πειράζει θα μου φτιάξει κι εμένα η Σωσώ περίληψη,μόνο σε σας θα φτιάχνει;(παράπονο :( )

Νανούκα ασε τη δίαιτα τωρα είναι καλοκαίρι, παγωτά, ουζάκια,μεζεδακια,ροξάκια...

Κοριτσαρες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα!Ξέχασα!Δε μου λέτε κυρίες μου Νανά και Σωσώ!Ποιές νομίζετε πως είστε πως είστε;Η Ευγενία Μανωλίδου;;;Τα ξέρω όλα!τα κάνω όλα τέλεια!Και τι δηλαδή εμείς στη Γλυφάδα δε ξέρουμε από μαγειρική;Αντε που κανεις εκει ένα τραχανα και νομιζεις οτι μαγειρευεις!Και η άλλη η προκόπα που τρώει στον αυλόγυρο όλη την ώρα και θα μιλήσει κι από πάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Ααααααα!Ξέχασα!Δε μου λέτε κυρίες μου Νανά και Σωσώ!Ποιές νομίζετε πως είστε πως είστε;Η Ευγενία Μανωλίδου;;;Τα ξέρω όλα!τα κάνω όλα τέλεια!Και τι δηλαδή εμείς στη Γλυφάδα δε ξέρουμε από μαγειρική;Αντε που κανεις εκει ένα τραχανα και νομιζεις οτι μαγειρευεις!Και η άλλη η προκόπα που τρώει στον αυλόγυρο όλη την ώρα και θα μιλήσει κι από πάνω!

εισαι μοναδικη λεμε!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο γραφω απο πισι του αντρα μου

εχω εθρει στο φ/θ

αλλα θα φυγω σε λιγο γιατι θα παει κατοικων

θα μου φτιαξει καφεδουμπα να παρω μαζι και την κανω

ωστε Γλυφαδιωτισσα η ντομ

αααα

γιαυτο τσαρκαρεις στη ταλασσα κοπελια συνέχεια ε;

εγω εχω μακρονια με κιμα απο χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Domenique σε ευχαριστω πολυ μα καθησυχασες αρκετα,καλο ταξιδι σε εσενα και την Σωσω...αν ξεχασα καμια συγχωρηστε με δεν τα διαβασα ολα...γιατι ειμαι αντιπροσωπος της avon και απο το πρωι προσπαθω να καταλαβω αν μια θεια του αντρα μου θελει να παραγγειλει ή οχι....πρεπει να παραδωσω την παραγγελια μεχρι τις τρεις και με εχει φαει το αγχος...δεν ξερω τι να μαγειρεψω κιολας σημερα...κατι με κρεας παντως γιατι ο συζυγος δεν μπορει χωρις,μου εχει σπασει τα νευρα με τα φαγητα...δεν τρωει λεω εγω κανα λαχανικο μπας και του πρασσινισει το σκατο...αμαν πια τα εχω παρει στο κρανιο...συγνωμη κιολας για αυτο που θα πω αλλα στο σπιτι της μανουλας του ετρωγε οτι να ναι...σε εμενα τον επιασαν τα κομλεξικα του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

δεν ξερω τι να μαγειρεψω κιολας σημερα...κατι με κρεας παντως γιατι ο συζυγος δεν μπορει χωρις,μου εχει σπασει τα νευρα με τα φαγητα...δεν τρωει λεω εγω κανα λαχανικο μπας και του πρασσινισει το σκατο...αμαν πια τα εχω παρει στο κρανιο...συγνωμη κιολας για αυτο που θα πω αλλα στο σπιτι της μανουλας του ετρωγε οτι να ναι...σε εμενα τον επιασαν τα κομλεξικα του....

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τώρα πια δεν έχω καμια αμφιβολία για τη γνησιότητα σου!!!

Δεν είσαι μόνη όμως!Ετσι είναι όλοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειναι τοσο σπαστικοι οι συζυγοι.......του λεω <αγαπη μου θα φτιαξω φακες σκετες να φαμε σημερα>και μου απανταει<ναι αγαπη μου ενταξει>ερχεται στο σπιτι και του βαζω φακες και μου λεει <σκετες φακες χωρις καμια μπιτζολα???>τον βριζεις ή δεν τον βριζεις????αυτα τραβ :angry::angry::angry::angry: αω καθε μερα...πλεον του λεω αν δεν σ'αρεσει το φαι μου πηγαινε στην μαμα σου πανω....η πεθερα μου μενει ακριβως απο πανω...δεν λεω καλη γυναικα αλλα πολυυυυυυυυυυυυυυυ παραξενη... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολο ξεχνάω να σας ρωτησω.

Ξερω ειναι δυσκολο να μου περιγραψετε γραπτώς αλλά καντε μια προσπαθεια

Πώς τα πλένετε τοπικά;Γιατί εγώ τον πλένω όπως όταν ήταν νεογεννητο,δηλ.τον στερεώνω στο αριστερό χέρι,πιάνοντας το αριστερό μπούτι με την παλάμη και το δεξί μου ελεύθερο για να πλένω κλπ.Ανάσκελα δηλ,οπως πλένουν και τα κορίτσια.Σωστή ασφαλής στάση αλλά τωρα έχει γινει αφορητο το στυλ αυτό αφου δε ζυγίσει πια 3 κιλά αλλά 10!Ποιος αλλος τροπος υπάρχει ρε γαμωτο.Μου χει σπασει και νευρα,καθε φορά που τον αλλαζω με κατουραει,εμένα και τον κοσμο γυρω του! καθε φορα όμως, και πολλές φορές 2 φορες στο καπακι!Και τον περιμενω να τελειωσει, να πεις οτι τον κοβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μεγαλο σφαλμα!Κινδυνος τα μικροβια του πωπου να πανε στον κολπο.

Μιλαω κυριως για μετα απο κακα πλυση.

Νανουκα γεμιζεις τον νιπτηρα ή τον καθιζεις απλα για να απαλλαγεις απο το βαρος;οπως και να ναι όμως πώς μπορεις να τον πλυνεις καλα στον πωπο μετα απο κακα και να τον ξεπλυνεις ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
    • Περαστικά κορίτσι, ταλαιπωρήθηκες πολύ!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια! Τα μικρά καλά είναι;
    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...