Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

κοιμηθηκαν

μα καλα και στον υπνο τους κουρασμενα ειναι;

λεω μωρε

θα το αφησω με μιση φρουτοκρεμα;

ας δοκιμασω να μπας και του δωσω λιγο γαλα

κοριτσια το μικρο ηπιε 180 και ξεραθηκε

μισοκοιμισμενο το ηπιε γιατι ξυπνιοι εχουμε πει

γουλια

γιαιτ καλε το θουλη ειναι γουστοζικο

αλλα καλυτερα Μαρθα γιατι στο σχολειο θα την κοροιδευουν

αχ να σας πω αν εκανα κι αλλο γιο

θα ηθελα αν τον βγαλω Κωστα οπως τον αντρα μου

αλλα σκεφτομαι εναν θειο μου που τον λενε Δημητρη τη γυναικα του Δημητρα και ονομασαν και την μικρη κορη Δημητρα οποτε καταλαβαινετε Δημητροσογο χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιαιτ καλε το θουλη ειναι γουστοζικο

αλλα καλυτερα Μαρθα γιατι στο σχολειο θα την κοροιδευουν

γιατι καλε να ην κοροιδευουν;;;αλλο παλι και αυτο...η αδερφη μου δεν ειχει κανεναπροβλημα παντως...

απο το να την λενε λινα...απο μπουμπουλινσα...μη χειροτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

γιαιτ καλε το θουλη ειναι γουστοζικο

αλλα καλυτερα Μαρθα γιατι στο σχολειο θα την κοροιδευουν

γιατι καλε να ην κοροιδευουν;;;αλλο παλι και αυτο...η αδερφη μου δεν ειχει κανεναπροβλημα παντως...

απο το να την λενε λινα...απο μπουμπουλινσα...μη χειροτερα..

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κ τα δυο ονοματα με αρεσουν..

μη σας πω το θουλη περισοτερο :S

αλλα τη ανηψια θα τη λεω θουλιτσα :P :laugh: :P :laugh: :P

καλημερα κ καλο μηνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη γειααααααααααααααα!!!

Τι κανει ο θοδωρακος?Το σπορακι?χιχι!

Φιλακια στη κοιλιτσα!!!!!!

Λοιπον η Θουλη και ας μην εχουμε μιλησει πολλες φορες ειναι η αδυναμια μου!

ΚΑι αυτο γιατι εχω ενα πολυ καλο φιλο που τον λενε Σταθη και εγω χαϊδευτικα τον φωναζω Θουλη!χαχαχχχαα!Σταθουλη=Θουλη!χεχεχεχεχε!

Επισης οταν εγραφα για τον θηλασμο τα προβληματα κλπ μου απαντησε αμεσως και ητανε προθυμη να βοηθησει και τελος την εχω συνδιασει με την εγκυμοσυνη γιατι μου πρωτοαπαντησε οτσν το ανακοινωσα και ητανε ετοιμογεννη!Αυτα!!!!!! :P

Ντομ εχεις οιστρο σημερα!χαχαχαχαα!

Πεστα ρε Κυριακη πανε να μας φανε τη νυφη!

Αλεκα καλα μπανια!Θα σου ρθω μαλλον αυγουστο!μη με ρωτησεις που ομως!Παλι δε ρωτησα!χαχαχχαχαα!

Ρε Βαγκ λυθηκα στο γελιο χθες!Βρε τρελα για να τα γλυφουνε ειναι για τα ουλα!ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!χαχαχα!

Ειναι παντως πανευκολα μεχρι αηδιας!Και εχουνε γινει αναρπαστα!Τα γλυφει σαν λυσσασμενο!χαχαχα!

Μαρια(μαρκερ) και μενα δε τρωει!Τρωει δηλαδη με πολλα νουμερα!Και πολυ υπομονη!Παντως γαλα μονο πρωι βραδυ το βλεπει πια!Κομμενο τη μερα!!!!!Και αν θελει μπιμπερο μετα του δινω συνεχεια νερο!χαχαχα!καλο του κανει!

Που θα παει θα στρωσουνε!

Ελενη μου δεν την πας καλη μου και σε κανενα αλλο γιατρο?Δεν πρεπει να κανει συνεχεια εμετους!Ποσους κανει?Το στομαχακι ερεθιζεται !Και τωρα με τις τροφες ακομη πιο πολυ!Παιδογαστρεντερολογος υπαρχει εκει?Ή εστω στο Ηρακλειο!Ασε που αφυδατωνεται κανει και ζεστη.

Δεν θελω να σε ανυσηχησω αλλα καμια φορα πρεπει να παιρνουμε 2η γνωμη.Και οι γιατροι δεν ειναι θεοι.Αυτο παντως με το ευαισθητο στομαχακι δε το καταλαβαινω......Περαστικουλια σας!!!Να μου τη φιλησεις!

Τι αλλα ρε παιδια?Γραφετε και πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαρασκι εισαι ολα τα ευρω...

ελπιζω να μην φωναζουν το παιδι μου αυριο μεθαυεριο σταθη...προτιμω τοτες το θουλη..θα πας και χαλκιδικη πουλακι μου;;;μπανιο κανατε μαρακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αυτο λεω

το θουλη ειναι και πιο ωραιο και μενει στον αλλο πιο ευκολα

αλλα καποια παιδακια ειναι λιγο περιεργα

πχ την αδερφη μου τη λενε Βλασια

και στο σχολειο ολο και κατι ακουγε η κακομοιρα στην αρχη

αλλα κι εγω ειμαι υπερ στα ονοματα που μενουν πιο ευκολα στη μνημη

Μαρακι μου δεν του συμπληρωνεις γαλα;

ξερω γω φοβαμαι μην πεινανε ρε γμτ

μηπως εχω κανενα συνδομο πολέμου;

χα

χα

Θούλη μου γιατι σε λέγανε μουμπουλιτσα καλέ

Μάρθα δε σε λένε;

χα

χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι ξεχασα!

καλο μηνα σε ολες! και καλες διακοπεςσε οσες ειναι ηδη ή θα πανε!

βρε Ελενη, τι ευαισθησια εβγαλε δηλ ξαφνικα το μωρο;;; μηπως ειναι αυτο που μας ειπε η παιδιατρος "κοιλιάκι" που το παθαιναουν μερικα μωρα που τρωνε κατι που περιεχει γλουτενη πριν το τελος του 8ου μηνα; γι'αυτο εμεις φαριν λακτε, αστρακια φιδε μακαρονια και οτι εχει αμυλο σταριου, θα το ξεκινησουμε λιγο πριν κλεισουν τον 9ο για σιγουρια.

σωσω τι εμπορικο καλε στα Λαγυνα;;; η αληθεια ειναι πως χτιστηκε ενα περσυ, και εχει μια ωραια καφετερια-μπαρ, κομμωτηριο ψιλικατζηδικο, παιδικα ρουχα και στον πανω οροφαο φροντηστηριο για γυμνασιο-λυκειο.

μαρακι τελικα λεω να τα κανω και εγω τα μπισκοτα. και μη βγει παραεξω η γκαφαμου! :P

μαρκερ εγω μερα σταματησα να τους δινα γαλα. ασ φανε το επομενο γευμα με ορεξη. σημερα που ο Σπυρος ξυπνησε με ουρλιαχτα (παλι...) ενω ηταν στο κρεβατι μας, ο αντρας μου ειπε μηπως πειναει. αφου μαλωσαμε λιγο, γιατι ηταν μονο 5:30, του εφτιαξα γαλα και ηπιε μονο 100μλ απο τοτε ξαναεφαγε φρουτοκρεμα κανονικα στις 11. την τσακισε, καπου 200μλ, με σκονη+αχλαδι+βερυκοκο και οταν ετρωγε η Μαριανα του εδινα και απο τη δικια της μια μου δεν την ετρωγε ολη. κλασσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σωσω τι ωραιο μαιλ εστειλες... με συγκινησες... θυμηθικα τα παιδικα μου χρονια... γιατι ετσι μεγαλωσα... και τωρα να δουμε πως θα μεγαλωσουν τα δικα μας παιδια και τι παιδικη ηλικια θα εχουν να θυμουνται... ηταν ενας απο τους λογους που αγορασαμε σε χωριο, μηπως ειναι καλυτερα τα πραγματα... αλλα και εδω αρχιζει να γινεται σαν πολη...

δε μου λετε... βαζετε κανενα αντικουνουπικο στη μπριζα;;; κανει;;; ενταξυ μεσα στο παιδικο to much αλλα απ'εξω με ανοιχτες τις πορτες;;

και κατι αλλο που εμαθα χθες και στεναχωρεθηκα λιγο... μιλησαμε με το δικηγορο για το +9μηνες που θα κανουμε αιτημα στο Εφετειο. ειπε οτι δεν πρεπει να πεταω στα συννεφα οτι θα το παρω σιγουρα, γιατι ναι μεν το Εφετειο εχει βγαλει θετικες αποφασεις, αλλα μετα το Δημοσιο παει στο Συμβουλιο της Επικρατείας και αυτο εχει ηδη βγαλει 2 αποφασεις υπερ του Δημοσιου (γιατι αραγε;;; μεταξυ οτυς;;;) που ακυρωνουν τις αποφασεις του Εφετειου. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, ελπίζω να κερδίσεις το 9μηνο!!!

Μαράκι, λέω να τα φτιάξω κι εγώ τα μπισκοτάκια σήμερα.

Θα έρθει η κοπέλα για τις δουλειές, τον Άνθιμο θα τον αναλάβει ο μπαμπάς του κι εγώ θα κάνω τα μπισκοτάκια!!!

Σωσώ γιατί δεν ασχολείσαι μαζί μου;

Επειδή δεν κοιμάμαι πλέον με τις κότες της Μαρκάτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη τι δεν πλήρωσες?δεν καταλαβα........

Σωσω χαχαχαχα!Μ'εκανες και γελασα παλι!

Ναι καναμε!Και χθες ειχαμε παει παλι!Τρελενεται για μπανιο!Δεν ξεκολλαει!

Αλλα εκανα και μια μαλακια!Τον εχωσα ολοκληρο μεσα χθες!Πατητη!Οταν τον εβγαλα ειχε φρικαρει!Γουρλωσε τα ματακια του και ειχε πιει νερο ρε γαμωτο!Ειμαι ηλιθια το ξερω!

Επηρεαστηκα απο τη Γαλαζια λιμνη......

Ευτυχως του περασε και ξαναπλατσουριζε κανονικα σαν να μη συναιβει τιποτα!

Εγω φοβηθηκα για τα πναυμονακια μην παει νερο και τετοια!Αφου εκανα τη μαλακια πρωτα.

Βαγκ κοιλιοκακη εννοεις.

Ναι παιζει κι αυτο, μονο που εκδηλωνεται πιο πολυ με διαρροιες.

Παντως Ελενακη πανε σε εναν αλλο γιατρο να εισαι ήσυχη ρε παιδι μου!

Στα μπισκοτακια χρυσοχερες μου βαλτε εσεις τις ποσοτητες για να βγει αποτελεσμα σωστο.

Εγω τα εκανα λίγο χοντρα τυπου κουλουρακια για να τα πιανει!Πολυ γελιο!

Σημερα εφαγε και 2 βανιλιες!Κανονικα!Μονο κουκουτσι εμεινε!Μεγαλωσε το καμαρι μου!

Εσπρωχνα το φαγακι μ'αυτες καλο?Τις εγλυφε και εχωνα τιςε κουταλιες!Γκουρμε γευσεις ο γιος μου!Τι να του κανω?

Καλα Μαρκερ κομμενο το γαλα!Δεν το εκοβε με τιποτα!Επινε πολυ και δεν ετρωγε!

Σωσω να χαίρεσαι το Θουλακη σου μωλεεεε!μεγαλωσε η τσουπρα!χεχε!Εσυ την κανες ακομη μπανιο ή φευγει σφαιρα μολις ακουμπησει ποδι στο νερο?

Φωτογραφιες απο συναντηση που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα λες εκπληκτικα εχω νμα πω...και δεν εισαι ηλιθια..και γω το ιδδιο θα εκανα ..αν της αρεσε..αλλα με τιποτα ρε παιδια..τελος..δε θελει..πως να το κανουμε;;του χρονου..θαλασσες δεν εχουμε;;

αντε ντε;;που ειναι οι φωτο;;εοεο;;

νανα δε νασχολουμε γιατι δε σε παρακολουθω στενα..

μαρακι μπραβο που δε δινεις γαλα ολξη μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εννοω οτι δε σε πληρωσα για να πεις ολα αυτα τα καλα λογια :kiss:

οσο για το μπανιο..καλα εκανες κ το εβαλες ολοκληρο..

κ γω περισι τον εβαλα..κ φετος θα τον βαλω..

κανει καλο..

καθαριζει αυτια μυτη ;)

παλι θα λεει η αδερφη μου τι χωνεσε εσυ?>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανα και γιος το κανουν επιτιδες για να με εξοντωσουν

δεν υπαρχει αλλη εξηγηση

καναμε μια ωρα να κιμηθουν και τι κανει βρε κοριτσια τι;;;;;;

φευγει για δουλεια και περνει τηλ

ενω ξερει οτι με το τηλ ξυπνανε

γιατι ;;;;;;

για να μου @#$%^^%$#$@@%^&**()()_)_)_))

και τωρα κλαινε ασταματητα

αχ ποιον να βρίσω;;;;;

ποιον να ξεθιμάνω;;;;;

επιτιδες το κανουν ή δεν κοβει

αχ θα φρικαρω πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη μπερδεψες το τρενακι με τις μανουλες;;;

ρε μαρκερ τι να πω..μη βρισεις κανενα...αστο..δεν εχει νοημα νομιαζω..

θα κανω ποντιακα πισια σε λιγο..

καλε να σας ρωτησω που ολο το ξεχναω..

νερο η δικια μου πινει 50 μλ το πολυ///εσας;;

και την πιπερια που βρα;ζετε στο φαι,βγαζετε τη πετσα μετα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το μειλ

ποσο δικαιο εχει ο ποιητης

ετσι τα θελω κι εγω τα παιδια μου

αχ τι θυμηθηκα μακαβριο

εμεις ειχαμε κοντα στο μαγαζι του πατεραμου ενα σπιτι με κηπο το οποιο εχει ενα δεντρο κοντα στο φραχτι τιγκα στα τζιτζικια

και πηγαιναμε ολα καλοπαιδα εκει και καναμε διαγωνισμο ποιος θα κοψει ταπερισσοτερα φτερα απο τζιτζικια

μετα τα φηναμε κατω και κανε αυτα γυρω γυρω γυρω χωρις φτερακια τα κακομοιρουλια

αλλα αυτα εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ..

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΒΛΑΚΕΙΑ..

ΠΧ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ..

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΘΙΑ..

ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ... :(

ΣΩΣΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ??????

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ...

ΕΓΩ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ 10 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να δεις ελενιτσα δεν θα ειναι τιποτα απλα θα το κανει απο κονξα

κι εμενα ενα διαστημα το εκανε ο Στελιος για κανα μηνα δλδ που δεν ηθελε πολυ να φαει

κι ακομα μπορει να αρχισει να αναγουλιαζει επιτιδες για να μην φαει

αλλα πλεον δεν κανει εμμετο σπανια δλδ εκτος εαν ταιζει η πεθερα μου που μπορει να του δωσει και τον εμμετο να φαεει χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα το ε-μαιλ δεν μου ήρθε ολοκληρο..δεν ξερω γιατι..

Ελένη κι εγω νομιζω να ρωτησεις 2η γνωμη...

Έχω τσαντιστει τωρα γιατι χασανε το καπέλο του μικρού στο σχολειο..και σίγουρα μπήκε σε λάθος τσαντα..αλλα η μαμα που το βρηκε δεν θεωρησε οτι πρεπει να το επιστρεψει...

Εγω φταιω που πήγα κι εδωσα 30 ευρω..

Και του πήρα κι αλλο τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε Ισμήνη, κρίμα...

Μερικές είναι πολύ ηλίθιες...

Του ανιψιού μου του είχαν κλέψει το καρότσι από το παιδικό...

Βασικά ήταν 2 ίδια.

Της νύφης μου ήταν καινούριο και πολύ καθαρό... το πήρανε εκείνο και της αφήσανε 1 βρώμικο...

Θα πάω να κάνω 1 ντουζάκι και μετά θα φτιάξω τα μπισκοτάκια...

Για να δούμε...

Της κουνιάδας μου η μικρή, ακόμη κάνει εμετό πάρα πολύ εύκολα...

Δε μασάει καλά την τροφή της και τα βγάζει...

Δε φταίει και το μωρό αφού μέχρι και τώρα τους ταΐζουν αλεσμένα... είναι 3,5...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι, τι κοιλιακι τι κοιλιακακι! ειδες που καταλαβες παντως; :laugh: αν εχεις το Σπυρο αγκαλια στην καρεκλα να προσπαθεισ να τον συγκρατησεις να μην ορμιξει στο γραφειο της παιδιατρου... ολο και καποια συλλαβη θα ξεφυγει! :P

βρε μαρκερ με αηδιασες με τον εμετο και την πεθερα!!! :S

εμενα σημερα που εφαγαν κοτοπουλο, μαλλον του ηρθε μπουκωτικο και πηγε να κανει... σταματησα το τάισμα πηγα να του δωσω τσαγακι, τραβιωτανε. τον αφησα στην ησυχια του και αρχισα να ετοιμαζω να φαει η Μαριανα. ηρεμισε και ζητουσε με ορθανοιχτο στομα παλι να φαει. του εδωσα ακομα λιγο συγχρονως με τη μικρη μεχρι που ξεχαστηκε. πρωτη φορα το εκανε αυτο. αλλα και την πρωτη φορα που εφαγε κοτα, δεν το εφαγε ολο. σημερα ηταν η 2η.

οσο για το τηλ κυρασυμπεθερα, οταν κοιμουνται κλεινω και το σταθερο. γιατι στην αρχη με περνανε απο κατι τραπεζες ή εταιριες κινητης ή η ηλιθιες απο τη φορθνετ γιαν να μου πουν τις προσφορες τους και τα ξυπνουσαν. και ειπα οποις μας θελει ας ξναπαρει.-

σωσω τα ματιασες τα Λαγυνα! το μεσημερι εγινε ληστεια στο κοσμηματοπωλειο!!! :woohoo: ναι εχουμε και απ' αυτο! το ακουσε ο αντρας μου στον ασυρματο. βεβαια οι δραστες ξεφυγαν προς Φιλυρο και μην τους ειδατε... μεχρι να παει το περιπολικο του Λαγκαδα... ζητω που καηκαμε... εμ, αφου το δικομας απο τη Λητη το στελνουν να φυλαει το Αμερικανικο Προξενειο στην Αριστοτελους!!!;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΚΕΡ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ!!!!!

ΙΣΜΗΝΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ...

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΟΥΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΛΕΨΙΑΣ...

ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΜΟΥ 300 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ...

ΑΦΑΝΤΟΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ... ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΟΒΑΣΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε νανα κανε τα κουλουρακια να δουμε.

και δε μου λετε... δεν τριβονται κομματακια;;; μη γεμισει ο τοπος, κολησουν πανω τους με σαλια και υρδωτα... μπλιαξ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλοπη 300Ε σε νηπιαγωγειο!!!!;;; :woohoo:

δηλαδη αυτο το "παιδακι" οταν παει γυμνασιο τι θα κλεβει;;;

αμ και η μανα;; δεν τα πηγε σπιτι τα λεφτα;;; δεν τα βρηκε στην τσαντα ή στην τσεπη του;;; τι ειπε, μπραβο, καλο μεροκαματο εβγαλες παιδακι μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες..

μπηκα στα γρηγορα να σας πω τα καλα νεα...βρηκα δουλεια!!!!!σε ταξιδιωτιξο γραφειο πολυ κοντα στο σπιτι μου..θα ξεκινησω με 4ωρη εκπαιδευση κ απο αυγουστο κανονικα 8ωρο αλλα απο σεπτεμβρη που πεφτει η δουλεια 1-2 μερες θα το κανινιζω με την αλλη κοπελα κ δε θα πηγαινω..κ 2 σαββατα το μηνα για 4 ωρες ...μια χαρα..ευτυχως δε θα ΄λειπω ολη μερα απο το παιδακι μου..ηδη νιωθω πολυ καλυτερα ψυχολογικα..κ ηδη νιωθω οτι μου λειπει η μικρη!!!!αλλα πρεπει να δουλεψω...

σκασανε τελικα μυτη τα 2 πανω δοντια..τωρα τα ανακαλυψα που της εδωσα να ροκανισει μια γωνια απο ψωμι..

φωτος στη συνατηση βγαλαμε φευγοντας μονο τα μωρα στα καροτσια αλλα εγω εχω μακρινες,δεν ξερω τα κοριτσια...ξεχαστηκαμε...δεν ειχαμε κ τη σωσω τον παπαρατσι..

ντομ ουτε εγω προλαβα να το φαω το κρουσαν γτ με κοιταγαν ολα τα πιτσιρικια στο στομα!!!!το αφησα στην ακρη..αχ μου στοιχισε!!!!

μαρκερ με το που κοιμαται η μικρη το μεσημερι βγαζω το τηλ απο την πριζα..εννοειται!!!

μαρακι συμπεθερα τι κανεις????μαθαινεις τον γαμπρο μου βουτιες????ετσι,γτ η νυφη θα του βγαζει το λαδι!!!!να μαθει απο τωρα στα βαθια!!!!

νανουκαααααα...

αλεκααααα..

χαραααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...