Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ααααα εσύ είσαι πολύ ενημερωμένη φίλη μου!!! Χαχαχαχα  Λοιπόν, τα δικά μου: - θεωρία Ραμζι (παρεπιπτόντως δεν έχω καποιο λινκ, μπορείς να το γκουγκλαρεις ή στο τικτοκ και να δεις σχετικά) - κορίτσι  - Χοριακή: ? (Έκανα μόνο μία) - παλμοί: αγόρι  - πρόσωπο: αν κρίνω απ ο,τι έχω βγάλει σπυράκια και ξηρότητα στο αριστερό βλέφαρο, κορίτσι! Με λες και Κουασιμόδο 🥴 - κινεζικό ημερολόγιο: αγόρι  50/50 με βλέπω, δε βγάζω άκρη 🤣🤣🤣
    • Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μα ναι έτσι ποιο λογικό μου φαίνεται!! Δεν υπάρχει κανένας φόβος με τα κολπικά υπόθετα!! Πολύ πιθανόν να πρόκειται για κανά μύκητα τίποτα.. είναι πάρα πολύ συχνό φαινόμενο στην εγκυμοσύνη λόγο της αλλαγής του pH στο κόλπο και των αυξημένων υγρών στην περιοχή.. μια χαρά σε πάει λοιπόν!! Να τα συνεχίσεις τα προβιοτικα! Μόνο καλό κάνουν! Και εγώ γιαουρτακι και κεφίρ καθημερινά.. είναι και πλούσια σε ασβέστιο! 
    • Έλα!!!! Παράνοια παρών!!!! Πολύ τα γουστάρω και εγώ κάτι τέτοια!!!! 🤣🤣🤣🤣 Που μη λέμε μλκιες.. υγιές να είναι πάνω απ' όλα και ότι θέλει ας είναι..!!! Αλλά έχουν πολύ γέλιο κάτι τέτοια!!! Λοιπόν εγώ στηρίζομαι στις έρευνες (ως λογικός κατά βάση και κατά τα άλλα άνθρωπος..!! 😝🤣🤣).. όπως έγραψα και στην Τόνια σύμφωνα με έρευνες, το ύψος της χοριακής ορμόνης στα κορίτσια είναι πάντα πολύ πιο ψηλά και κάνει τρέλες αυξήσεις.. επίσης στα κορίτσια η καρδιακή λειτουργία είναι πολύ πιο ψηλά, δηλαδή στα αγόρια έχουμε συνήθως μέχρι 140 χτύπους ενώ στα κορίτσια πάνω από 140... Σύμφωνα με τα δικά μου στοιχεία, περιμένω κοριτσάκι.. είμαι δηλαδή αρκετά σίγουρη!! Στο προηγούμενο ήμουν σίγουρη ότι ήταν αγοράκι και ήταν όντως αγοράκι.. για να δούμε τώρα τι θα δείξει...!!  Αν πιάσουμε τους λαϊκούς μύθους, στην αρχή μιας εγκυμοσύνης αν μια γυναίκα "αγριεψει" στο πρόσωπο λέγεται ότι περιμένει κοριτσάκι γιατί και καλά το κοριτσάκι "κλέβει" την ομορφαδα της μαμάς.. ενώ στο αγοράκι γλυκαινει το πρόσωπο της... Για την μυτερή κοιλιά δεν θα αναφερθώ γιατί δεν υφίσταται ακόμα κοιλιά και σίγουρα μέχρι να πεταχτεί τόσο θα ξέρουμε σίγουρα!! 🤣🤣🤣 Υπάρχει μετά και το κινέζικο που προβλέπει τι φύλο μωρού κυοφορείς ανάλογα με το έτος γέννησης της μητέρας και την ημερομηνία σύλληψης.. βέβαια λόγω του ότι είμαι από εξωσωματική πως υπολογίζω ημερομηνία σύλληψης;; Τη μέρα της γονιμοποίησης του ωαρίου ή την ημερομηνία ετ..;;; 🤔 Αυτό που λες δεν το ξέρω.. για στείλε link να "παίξουμε" όταν μάθουμε τη θέση του πλακούντα!!! 😝🤣🤣🤣🤣 Όχι εγώ... Μια φίλη μου...!! 🙄
    • Δε θα είναι επικίνδυνο; Τεσπά, ας γεννηθεί το μανεκέν (χαχαχαχα πολύ μου άρεσε όπως το είπες) και βλέπουμε! Ναι, ναι... Γενικά μου φαίνεται πολύ καλή. Κρίμα που είναι στο δημόσιο απο τη μια αλλά απο την άλλη ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιοι καλοί γιατροί και στο δημόσιο!
    • Άστα!!! Απορώ αν θα μπορώ να κινηθώ καθόλου τον Ιούλιο και τον Αύγουστο! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...