Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας ξεχαστούμε...Ας μιλησουμε για κατι αλλο..μεχρι.


Recommended Posts

Koritsakia mou emeis 8a pame krouaziera Santorini, Paro, Siro, Nissiro.. Opws 3erete eimai apo tin Kipro k POTE mas den pigame krouaziera k 8elame i prwti mas na einai sta Ellinika Nisia :woohoo: k vrikame auti tin eukairia.. 8a pame mazi me ena filiko mas zevgari!! 16 Augoustou-20 Augoustou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 504
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Συρος...όταν εμαθα οτι διοριστικα στις Κυκλάδς και παρουσιαστηκα στη Συρο για να ορκιστώ, δεν θα ξεχάσω την εικόνα της Ερμούπολης απο το λιμανι...έμεινα με ανοιχτό το στόμα...

παρακαλούσα το θεό να διοριστώ εκεί(αλλά δεν..)

.σαυτό το μέρος θα μπορούσα να περάσω όλη μου τη ζωή..

την λάτρεψα τη Συρο,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι πιπιτσα....εδψ στη δουλεια μου εχουν σπασει τα νευρα αλλα δεν θα τους κανω τη χαρη...τωρα με την κριση ολοι νομιζουν οτι θα σε βριζουν και θα σκυβεις το κεφαλι...αμ δε...

εσυ καλα???

γεια σου μιλινακιιιι.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pipitsazouzouna mou akougete SUPER alla to la8os einai pws den mas afinoune kan mia mera sto ka8e nisi, exei nisi pou 8a mas afisoun 4 wres mono :(!! den 3erw poso konta einai to ka8e nisi apo to allo.. Wspou na pas feugeis..8a prepei na 3ipname apo tis 6 to prwi gia na prolavenoume na ta vlepoume i na min koimomaste ka8olou apo tin vradini e3odo k na pigainoume kateu8eia :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Pipitsazouzouna mou akougete SUPER alla to la8os einai pws den mas afinoune kan mia mera sto ka8e nisi, exei nisi pou 8a mas afisoun 4 wres mono :(!! den 3erw poso konta einai to ka8e nisi apo to allo.. Wspou na pas feugeis..8a prepei na 3ipname apo tis 6 to prwi gia na prolavenoume na ta vlepoume i na min koimomaste ka8olou apo tin vradini e3odo k na pigainoume kateu8eia :laugh:

Ε............

Τί να πω τότε................

Καλά ξενύχτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου θα σου πω κάποιες ώρες που ξέρω και ίσως

μπορέσω να σε ξεμπερδέψω λιγάκι..

Με ένα συμβατικό πλοίο

Πειραιάς-Σύρος είναι 3 ώρες και 45 λεπτά

Σύρο-Τήνο είναι 35 λεπτά

Σύρο-Σαντορίνη γύρω στις 5 με 6 ώρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaa rwtisa k gia na pame Tino y apoti akousa den 8a exoun ka8olou proskinimata alla ta ploiakia 8a feugoune k 8a epistrefoun se wres pou den mas volevei...8a figei k i krouaziera na mas afisei sto telos :woohoo: ..AAxxx k i8ela toso poli na paw Tino.. Den piga pote mou k to exw kaimo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε!!!καλοριζικο!!!πολυ καλο το βρισκω το θεμα!!!Συρο ακουσα ηρθα τρεχατη!!!Τελειο μερος κοσμοπολιτικο,με τελειες παραλιες,εμεις μειναμε Γαλλησα,εχει την παραλια με την 'χρυση' αμμο!!!περασα σουπερ!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα και εγω....διαβασα τα καλυτερα λογια για συρο και ανυπομονω να περασουν οι μερες να παμε...

σε ευχαριστω millina που μου ειπες ολα αυτα και για τα 2 νησια ηδη πηρα χαρτι και στυλο και τα σημειωσα για να τα επισκεφτουμε ολα οσα ανεφερες...μενεις μονιμα εκει???? ποσο θα ηθελα και γω να παω σε καποιο νησι μονιμα...βαρεθηκα στην αθηνα με εχει κουρασει... ο αντρας μου ειναι απο μεσολογγι αλλα δεν το σκεφτομαι καθολου για εκει γιατι μενουν τα πεθερικα και δεν ειναι καθολου διακριτικοι...

λοιπον.. να προτεινω και εγω ενα βιβλιο που ειναι μεχρι στιγμης οτι πιο συγκλονιστικο εχω διαβασει... ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ της πασχαλια τραυλου απο τις εκδοσεις ψυχογιος.διαβαστε το θα με θυμηθειτε!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το πηρα χαμπαρι εγω το θεμα αυτο....ναι ναι ουτε κυκλους ουτε εγκυμοσυνες :laugh: :laugh: :laugh:

λοιπον εγω λεω να χτυπησω εξωτερικο το καλοκαιρι...με χιονια καπου...γροιλανδια :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eiste iperoxes exo parei xarti kai molivi kai simeiono..vivlia kai proorismous..auto to kalokairi etsi to fantazomai..vivlio kai paralia...aaaaaaaaxx..oraia kai sti siro..milinaki meneis ekei?ginetai xamos to iouli i ehei kai isixa meri na pas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando πες μας κι εσυ για Βαρκελωνη! Οπως ειχα πει πιο πανω πηγα Μαδριτη και τρελαθηκα και ωρα ψηνομαι για 5 μερουλες Βαρκελωνη, αξιζει? (Αν μου απαντησες πριν συγχωρα με, απλα γεμιζει τοσο γρηγορα το τοπικ που παιζει να μην το προσεξα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Cuando πες μας κι εσυ για Βαρκελωνη! Οπως ειχα πει πιο πανω πηγα Μαδριτη και τρελαθηκα και ωρα ψηνομαι για 5 μερουλες Βαρκελωνη, αξιζει? (Αν μου απαντησες πριν συγχωρα με, απλα γεμιζει τοσο γρηγορα το τοπικ που παιζει να μην το προσεξα!)

axizei paara poli.. :laugh:

einai san athina thesaloniki i antistoixia madriti varkeloni..i varkeloni einai san mia ligo pio omorfi thesaloniki..pio prasini,me thalasa,pio grafiki..gia polles voltes..kai polla pragmata na deis kai na kaneis..elate..apo athina ehei apeutheias ptiseis kai arketa oikonomikes..aegean,vueling,click air..kai alles..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κερκυρα,κερκυρα με το ποντικονησι..... τραλαλα,τραλαλα,τραλαλα.............

ειναι τελεια tesh πηγα δυο φορες και μπορω να πω οτι ανετα θα μενα εκει για παντα :):):)

ποιος ξερει? ισως στα γεραματα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

Εγω τωρα διαβαζω το 'Δεσποινις ετων 29..και κατι ψιλα'

Το ειχα παρει για την κουνιαδα μου γιατι της ταιριαζει ο τιτλος,αλλα το διαβαζω εγω τωρα που λειπει ο αντρουλης μου για να μην κολλαω συνεχεια στο pc..

Για διακοπες ακομα δεν ξερω..

Μηπως εχει βγει και το <Δεσποινις ετων 45 και κατι ψιλα>? Για δωρο στην κουνιαδα το θελω κ εγω :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβλιαράκια ελληνικά προτείνω :

* Μοιράιδα, Μια Μοίρα Σα Νεράιδα της Ευης Ομηρόλη,

* Η Κλάρα στο Μισοσκόταδο, του Κάρλος Χοσέ Σομόσα (επίσης το προτείνω και στα ισπανικά!)

είχα ξεκινήσει το Mujeres que corren con los lobos, αλλα τώρα θα το βάλω μπροστά πάλι...

επισης προτείνω ραπτομηχανή - κέντημα !

μπορεί να θεωρούνται παλαιομοδίτικα, αλλα εφτιαξα κάτι κουρτίνες τον τελευταίο καιρό...!! μούρλια !

ανανεώνεις το σπίτι σου, με το μισό κόστος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...