Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΙΤΡΟΧΟ ΚΑΡΟΤΣΙ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

Θέλω ν αγοράσω ένα τρίτροχο καρότσι για το μωράκι μου και είμαι μεταξύ τριών: του QUINNY, PEG PRREGO, HIGH TRECK.Το τρίτο είναι και το πιο ελαφρύ , απλά νομίζω ότι είναι λίγο ογκώδες. Help! Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω για τα παραπανω...εγω εχω το τριροδο της chicco..

αν και ειναι βαρυ κ ογκωδες ειναι τελειο...δεν δυσκολευεσαι να το στριψεις με ενα χερι...αθανατο καροτσι...2 χρονια το ελυωσα με τον γιο μου κ ομως ειναι καινουργιο...ειναι λιγο ακριβο μονο...

εγω το πηρα με την λογικη οτι εχεις ενα παιδι στο χερι κ το αλλο στο καροτσι να μην δυσκολευεσαι να στριψεις...πραγμα που σε δυσκολευει στα 4ροδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΛΙΑΝΑ έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Θέλω ν αγοράσω ένα τρίτροχο καρότσι για το μωράκι μου και είμαι μεταξύ τριών: του QUINNY, PEG PRREGO, HIGH TRECK.Το τρίτο είναι και το πιο ελαφρύ , απλά νομίζω ότι είναι λίγο ογκώδες. Help! Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο άλλο?

ax maresi to HIGH TRECK!!!!!!!!!!!!!!!!!!me to ka8ismataki aytokinitoy ti timi exei????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΣ PEGPERGO ΤΟ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΟ. ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ (ΣΑΝ ΟΜΠΡΕΛΑ) ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΡΙΤΡΟΧΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΡΤΠΑΓΚΑΖ. ΤΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΙΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙ!! ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ!!! ΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΤΟ ΤΡΙΤΡΟΧΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ έχω το Quinny SpeediSX και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Είναι απαλό και εύκολο στο δρόμο, με αρκετό χώρο για το παιδί. Έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα και αντεχει ακόμα γερά. Βέβαια είναι κοντά 16 κιλά και ζόρικο για το αυτοκίνητο. Για το λόγο αυτό έχω και ένα buggy που το βάζουμε στο αυτοκίνητο όταν είναι να πάμε κάπου (το πήραμε όταν η μικρή έγινε 9 μηνών). Αλλιώς έπρεπε να αφαιρούμε τις ρόδες για να το βάλουμε στο αμάξι.Όχι ότι ήταν πρόβλημα αλλά δεν ήταν μια γρήγορη διαδικασία.

Οπότε πρέπει να σκεφτείς ποια θα είναι η χρήση του. Εγώ δεν οδηγώ και τα παιδιά μπαίνουν στο αυτοκίνητο τα Σαββατοκύριακα. Οπότε ένα μεγάλο και άνετο καρότσι για τον δρόμο με βολεύει πάρα πολύ. Στρίβει με το ένα χέρι χωρίς πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με το πορπαγκαζ ειναι κολαση..ενα σαξο εχουμε κ κανουμε πατεντα για να χορεσει θα μπορουσμε να το βαλουμε στην σχαρα αλλα δεν μας εκοψε τοτε...περισυ για να παμε διακοπες αναγκαστηκαμε να παρουμε ενα της πλακας φτηνιαρικο, χορεσε μια χαρα στο μπροστινο καθισμα αλλα μας εβγαλε την πιστη στο να το σπρωχνουμε...κ το χουμε μονο αμα παμε διακοπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siliana kalispera,ego eixa to high treck,to eixa parei me to port bebe,kathisma autokinitou !to voleutika para polu,polu eukolo,elafri.apla den xreiastikame sxedon katholou to potr bebe,mono gia 1 mina!meta koimotan to moro sto autokinito,ksekoumpona to kathisma kai to evaza sto karotsi souper voliko!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το high trek ειναι τελειο!!!! το εχω λατρεψει δεν το αλλαζω με κανενα ελαφρυ..

βεβαια ειναι ζορικο στο πορτ μπαγαζ ή στο σπιτι στην αποθηκευση αλλα τις βολτες που εχω κανει δε τις αλλαζω!!!!!!! καταρχην παει και με ενα χερι,εχει αναρτησεις και το μωρο δεν χαζοκουνιεται,ειναι σχετικα ψηλο κια θελει οι ροδες να ειναι καλα φουσκωμενες για καλυτερη βολτα!

ανεβαινει κατσαβραχα πεζοδρομια και δεν καταλαβαινει τιποτα..λακουβες...εμποδια μεχρι και απο πανω απο ριγμενα κλαδια δεντρου εχω περασει με ανεση..

επισης να παρετε και την ομπρελα γιατι μπαζει ηλιο απο πανω.κοστιζει 30ε.

εγω εχω σε μπεζ και το λατρευω!

βεβαια οπως λεει η αθηνα παιζει ρολο η χρηση..αν θα ειναι βαλε βγαλε σε αμαξι εινα ιλιγουλακι ζορικο αλλα και αυτο ειναι θεμα συνηθειας. απλα πιανει πολυ χωρο.

εγω δεν ειχα παρει πορτ μπεμπε γιατιγεννησα καταχειμωνο και που θα πηγαινα αλλα και να πηγαινα ειναι τοοοοσο επιπεδο το καθισμα οταν ειναι ξαπλωτο που και η παιδιατρος μου ειχε δωσει το οκ να τον βαλω απ οτον πρωτο μηνα.

μεγια!!!(αυτο να παρεις!!!) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι βολευεται ο κα8ενας τελικα ...

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟ 3 ΡΟΔΟ (ΕΣΚΑΣΑ 400Ε) ΔΕΝ ΤΟ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑ 8Ο ΛΟΥ!!!

ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΟΥ , ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ , Η ΤΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ , ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΑ ΧΙΛΙΟΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ! ! !

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΣ SILVER CROSS (8ΕΛΩ Κ DESIGN Η ΨΩΝΑΡΑ) ΑΛΛΑ 350Ε ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ''ΛΙΩΝΩ'' 5 ΚΙΛΑ (ΤΟ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ) Κ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕ 1 ΚΙΝΗΣΗ.

ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ 8Α ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...