Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δείξε μου τον Σκύλο σου


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ElenaKos έγραψε:

420-20100627.JPG

ama nustazei..de ti krataei tipota or8ia!kamia fora to kefalaki tis kremetai apo ti polu8rona!!kai roxalizei pio dunata k apo ton pappou mou!!xaxaxa! :laugh:

τι φατσα ειναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια τα σκυλοζουζουνια σας τα εχετε βαλει στη θαλασσα? και αν ναι,μπηκανε μονα τους ή τα ζορισατε?

Θελω κ εγω να κανω μια δοκιμη φετος αλλα δεν ξερω πως,για να μη την τρομαξω.... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν ξέρω lollipop μου...

και το κυριότερο : εσείς που τα εχετε ήδη βάλει στη θάλασσα, τι αντιδράσεις εχουν οι υπόλοιποι στην παραλία ;; στραβώνουν ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι κ αυτο ενα θεμα.....

Υπαρχουν ανθρωποι που δεν θελουν να μπαινουν τα σκυλια στη θαλασσα.Καταλαβαινω μονο την περιπτωση να τα φοβουνται αλλα δεν δικαιολογω αυτους που τα σιχαινονται!!!!!Δηλ οταν μπαινουν αυτοι μεσα στο νερο,κατουρανε κ μετα κανουν μπανιο κ βουτιες δεν σιχαινονται???????

Τα ζωα τουλαχιστον δεν κατουρανε μεσα στην θαλασσα!!!!!Ασε που εχουν πιο πολα εμβολια απο ολους μας!!!!!!Νευριασα τωρα :angry::angry:

Καταρχην δεν θα πηγαινα στην παραλια με το Μπουμπουλακι μου νταλα μεσημερι 1ον για τη ζεστη κ 2ον για τον κοσμο.Σε ολοκληρη παραλια καπου θα εχει ενα σημειο πιο μακρυα απο τους λουομενους. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστό κι αυτό!!

και γω βρε φιλενάδα, ετσι σκέφτομαι ... και ετσι σκεφτόμουν και ΠΡΙΝ παρω το κουτάβι !!!

τουλάχιστον το νερό της θάλασσας ανανεώνεται συνεχώς !

πλατσα πλούτσα...

ααααααχχχχχ να ήμουν σε μια παραλιούλα τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια, είμαι και εγώ σκυλομαμά.

έχω μαλώσει σε παραλία με μία κυρία για αυτό το λόγο. καλό είναι να μην μπαίνει ο σκύλος στην θάλασσα όταν έχει κόσμο για να αποφεύγονται φασαρίες αν και υπάρχουν άτομα που είναι μες στην γλίτσα και κανείς δεν παραπονιέται. εγώ ανακάλυψα πέρσι μια παραλία στην Καβάλα όπου μπορώ και βάζω την μερέντα μου να κολυμπήσει χωρίς κανένα πρόβλημα απο τους τριγύρω. παρατήρηση σου κάνουν μόνο αν είναι λυμένος.

πως μπορώ να κατεβάσω φώτο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκανε μονα τους ή τα ζορισατε?

αν το ζορίσεις έχεις χάσει το παιχνίδι

κάτσε εκεί που σκάει το κύμα μαζί με το σκυλάκο σου και σιγά σιγά κάνε και κανένα κλικ προς την θάλασσα εκεί που θα παίξετε ;)

ίσως να μην χρειαστεί να κάνεις και τίποτα B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου merentoula !!!

λοιπον! οπως θα γράφεις το κείμενό σου, στο τέλος, πριν από την υποβολή-προεπισκόπηση-ακυρο, εχει Αποστολή εικόνας ! πατας στο Browse... βρίσκεις την φωτό που θές να ανεβάσεις από τα αρχεία σου και οκ !

πρόσεξε να μην είναι πολύ μεγάλη (σε pixel) γιατί δεν την αποδέχεται !

:):) καλή επιτυχία !! περιμένουμε να δούμε το ζουζούνι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

πως μπορώ να κατεβάσω φώτο ;

Μερεντακι θα πας στην <απαντηση στο θεμα> και θα δεις που γραφει κατω <απστολη εικονας> κλικαρεις στην <αναζητηση> βρισκεις μια ειον απ τον υπολογιστη σου κ μετα κλικ στην <υποβολη> οπως κανεις για καθε απαντηση.

Ελπιζω να τα καταλαβες ετσι οπως τα εγραψα :silly: :silly:

Περιμενουμε φωτοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti an8rwpoi einai autoi mou lete??psuxi den exoun re gmt??molis evlepa sti tileorasi gia ena skulaki sti keratea pou kapoio ili8ioi to karfwsan me 70 kalamakia apo souvlakia!!xriste mou an einai dunaton..ti pono 8a travikse to kormaki autis tis psuxoulas..de mporw allo na akouw na vasanizoun ta skulakia,gatakia..prepei na timwrountai me ton xeirotwro tropo oloi autoi oi apan8rwpoi ta ktinoi!!ena na eixa mprosta mou kai 8a ton tsakiza!ti kanei auto to vrwmo kratos gia ola auta ta adespota mou lete???den eprepe o ka8e dimos na frontizei me opoiondipote tropo gia tin peri8alpsi tous??ki oxi na ta vlepoume skotwmena,peinasmena k arrwsta na kukloforoun stous dromous..as voi8isoume oloi opws mporoume,estw me ligo neraki kai ligo fagito anti na to petame as to vazoume dipla apo to spiti mas kai kapoio kaimenouli 8a perasei gia ligo fagito..EINAI KRIMA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !

και γω το είδα τώρα το πρωί...

εχεις απόλυτο δίκιο ! τι να πω...;; ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΙ !!!!

και είναι ανθρωποι που κινούνται και ζούν δίπλα μας...

ποτέ δεν ξέρεις ποιός είναι τέτοιος...απαπααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai re Maraki alla kati prepei na ginei,einai AMARTIA na upoferoun tosa zwntana.. o an8rwpos pou den agapei ta zwa exei polu kakia mesa tou!allo na ta agapas kai na min 8es na exeis mesa sto spiti sou ki allo na mi ta agapas kai na ta vasanizeis kiolas!katse na tous pei kapoios!ti se peirazei to skulaki?!giati re gamwto??de mporw,stenaxwriemai toso polu..psuxoules einai kai exoun kardoula na xtupaei opws emeis..posa paradeigmata exoume dei pou zwa swzoun an8rwpous e?to anti8eto giati de ginetai???ntropi tous loipon pou kukloforoun anamesa mas!! :angry:

Mono emeis katalavainoume pou exoume skulakia kai gatakia spiti mas..ax kai na ikseran oloi autoi poso omorfa einai na exeis ena tetrapodo filaraki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos το κρατος δεν φροντιζει για εμας,θα φροντισει για τα αδεσποτα????

Οσο για αυτους που κακοποιουν τα ζωα τι να πω....ολα ειναι θεμα παιδειας και οικογενειας...κ ψυχολογικων καταστασεων.

Οι περισσοτεροι απο αυτους ειναι θρασυδειλα ανθρωπακια, κοινως

"μαγκια-κλανια"... ψευτονταηδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sony έγραψε:

Να & ο δικος μου σκυλος.Λεγεται θοδωρης _-20100710.jpg

Κουκλος ο Θοδωρης!!!!! Πως σας ηρθε αυτο το ονομα κ δεν τον βγαλατε κατι πιο σκυλισιο :woohoo: ; Παντως μου αρεσει πολυ και το μουτρο του κ το ονομα του!!!!!! ;);)

Αντε κοριτσαρες.....δειξτε τα σκυλακια σας σε νεες ποζες κ περιπετειες :cheer::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...