Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δείξε μου τον Σκύλο σου


Recommended Posts

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΟΝΑΖΟΥΜΕ ΒΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΧΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ....ΘΑ ΜΙΚΡΑ ΟΜΟΣ ΘΑ ΔΟΣΑΜΕ ΕΧΤΕΣ..ΙΧΑΜΕ 3 ..ΙΤΑΝ Η ΑΣΠΡΟΥΛΙΤΣΑ,Ο ΧΟΥΖΟΥΡΙΣ {ΚΙΜΟΤΑΝ ΣΙΝΕΧΙΑ}ΚΑΙ Ο ΚΕΦΑΛΑΣ {ΙΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝ ΠΟΥ ΙΧΕ ΜΕΓΑΛΤΕΡΟ ΚΕΦΑΛΙ}...ΜΕ ΠΟΛΙ ΛΙΠΙ ΟΜΟΣ ΧΡΙΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΘΑ ΔΟΣΟ..ΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣΙ ,ΙΤΑΝΕ 2 ΜΙΝΟΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Lollipop έγραψε:

Κανω την αρχη και σας δειχνω με καμαρι την καλυτερη μου φιλη! 14_06_08_2018.jpg

KALA TWRA THN EIDA K AUTH TH MPOUMPOU!!!TH MOUSOUDA EINAI AUTH!!!SIGOURA 8A THS EDINA FILAKIA!!!KAI TI MALLI TELEIO!!!TRELAINOMAI OTAN MAZEUOUN ETSI TA PODARAKIA TOUS!!! EINAI PANEMORFH!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

αυτό το τσιλάκι ήταν το όνειρό μου να αποκτήσω..είναι Basenji,απο τις λίγες καθαρές πρωτογονες φυλές. κατάγεται απο το Κονγκό της Αφρικής.

λέγεται και το σκυλι του Χέοπα γιατί βρηκαν οστά του σκύλου στον τάφο του και σε άλλους αιγυπτιακούς. ειναι ενα απίστευτο σκυλί με χαρακτήρα.. γάτας, και ..δεν γαυγίζει! είναι βουβό. μόνο κλαψουρίζει το μανάρι μου αραιά και που. τον αγαπώ όσο τιποτα άλλο. εχει άλλα 2 στην Αθήνα ;)

απο του χρόνου θα πρέπει να τον ζευγαρώσω κιόλας...το μανάρι μου...αλλά κάτσε να γίνω πρώτα έγω μαμά και μετά θα γίνει κιαυτος μπαμπάς!!

:):) :silly: :kiss:

Μαλιστα....καταρχην εμαθα την ρατσα (που δεν εχω ιδεα απο ρατσες)κ δευτερον εμαθα οτι το Κονγκο ειναι στην Αφρικη (και αγεωγραφιτη) :blush:

Η Μπουμπουλα μου ειναι ρατσα "απ'ολων" (αγνωστου μητρος κ πατρος)με λιγα λογια ειναι καρακαταημιαιμη κ μοναδικη.Ηρθε στο σπιτι μας αφου ειχε αλλαξει ενα σωρο αφεντικα στους 6 πρωτους μηνες της ζωης της!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ...η απώλεια..δύσκολο πράγμα...Τρισευτυχισμένη δεν σκέφτεστε να αναπληρώσετε το κενό με ένα άλλο σκυλάκι? είναι δύσκολο ε?

Νikulina έβαλες φωτό? δεν εμφανίστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλι η μπουμπουλίθρα σου ειναι στάνταρ τεριεδάκι. μπορεί να έχει και λίγο κανισάκι στο αίμα της- κι αυτα τερριέ είναι. είναι μια κουκλίτσα, την αγαπώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

:(:( Το μαναρι μοτ το χασαμε 16-6 απο γηρατεια... Σε σκεφτομαι συνεχεια και μου λειπεις αγορινα μου... 04-20100622.jpg

Ειναι ζωοαγγελακι, σας κοιταει απο τον ουρανο και κουναει το ουρακι του!!!! Ετσι δεν ειπαμε? ;)Δεν θελει θλιμμενες φατσες!!!!! Κανεις δεν πεθαινει οσο υπαρχει στην καρδια μας κ στις αναμνησεις μας!

Μακαρι οοοολα τα ζωακια να ειχαν την ζωη που εχουν τα δικα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax...όταν βλέπω στο δρόμο αδέσποτα, η ψυχή μου μαγκώνει...μόνα και έρημα στο κρύο,στη ζέστη..και τα ριχνουν και φόλες- άκουσον-ακουσον τον 21 αιώνα ο ανθρωπος ακόμα δηλητηριάζει αθώες ψυχούλες.

κορίτσια, έστω ένα κουπάκι με νερο τώρα το καλοκαίρι έξω απ'το σπίτι σας, τα φαγητά που μας περισσεύουν και πολλές φορές πετάμε, με ένα αλουμινόχαρτο, μια χαρά θα το φάνε οι ψυχούλες-

ενισχύστε και αν μπορείτε με όποιο τρόπο γίνεται την φιλοζωική της περιοχής σας. Στο Facebook γινεται ένας τεράστιος αγώνας για τα αδέσποτα. υπάρχουν άπειρα group που μπορούμε να ενημερωθούμε για την τύχη τους και αν χρειάζονται βοήθεια και πως μπορούμε να την προσφέρουμε πανελλαδικά.

ακομα ακομα μια φωτογραφια με το κινητο να βγάλουμε ένα σκυλάκι που είδαμε στο δρόμο και την αναρτήσουμε- ποτε δεν ξέρεις- κάποιο σπίτι μπορεί να την πάρει κοντά του, ή να την βρεί αυτός που την έχασε.

βέβαια είναι πολύ σκληρές οι εικόνες πολλές φορές, και στην κατάσταση που είμαστε είναι λίγο ψυχοφθόρο. είναι για γερά νευρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TRISEUTUXISMENH 8A SUMFWNHSW ME TH LOLLIPOP..KANEIS DE PE8AINEI OSO TON EXOUME STH KARDIA KAI STO MUALO MAS!! SE KATALAVAINW APOLUTA GIATI PRIN 2,6 XRONIA EXASA K EGW TON ALLO MOU SKULAKO TON HIOUM! HTAN 12 XRONWN KAI PE8ANE APO KARKINO..TON VRHKA PRWINO KOULOURIASMENO STO SPITAKI TOU ME DAKRUSMENA TA MATAKIA TOU.. AUTO ME EKANE KOMMATIA POU DEN HMOUN DIPLA TOU..APLA EKEINO TO PRWINO KOIMH8HKE GIA PANTA.AKOMA TON AGAPW K MESA MOU ZEI.. ME PHRANE TA KLAMMATA GMT..

EISAI AKOMA EDW..SE LATREUW..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκο μου δεν αναπληρωνετε το κενο. 16 χρονια... ειναι πολλα. Λολιποπ σ ευχαριστω! :kiss: Ελενα μου πολυ ομορφος ηταν. Ηξερε οτι εισουν διπλα του στην καρδια σου κι ας μην ηταν το σωμα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos έγραψε:

TRISEUTUXISMENH 8A SUMFWNHSW ME TH LOLLIPOP..KANEIS DE PE8AINEI OSO TON EXOUME STH KARDIA KAI STO MUALO MAS!! SE KATALAVAINW APOLUTA GIATI PRIN 2,6 XRONIA EXASA K EGW TON ALLO MOU SKULAKO TON HIOUM! HTAN 12 XRONWN KAI PE8ANE APO KARKINO..TON VRHKA PRWINO KOULOURIASMENO STO SPITAKI TOU ME DAKRUSMENA TA MATAKIA TOU.. AUTO ME EKANE KOMMATIA POU DEN HMOUN DIPLA TOU..APLA EKEINO TO PRWINO KOIMH8HKE GIA PANTA.AKOMA TON AGAPW K MESA MOU ZEI.. ME PHRANE TA KLAMMATA GMT..

EISAI AKOMA EDW..SE LATREUW.. %7Boption%7D

αχ το γλυκό μου... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos έγραψε:

TRISEUTUXISMENH 8A SUMFWNHSW ME TH LOLLIPOP..KANEIS DE PE8AINEI OSO TON EXOUME STH KARDIA KAI STO MUALO MAS!! SE KATALAVAINW APOLUTA GIATI PRIN 2,6 XRONIA EXASA K EGW TON ALLO MOU SKULAKO TON HIOUM! HTAN 12 XRONWN KAI PE8ANE APO KARKINO..TON VRHKA PRWINO KOULOURIASMENO STO SPITAKI TOU ME DAKRUSMENA TA MATAKIA TOU.. AUTO ME EKANE KOMMATIA POU DEN HMOUN DIPLA TOU..APLA EKEINO TO PRWINO KOIMH8HKE GIA PANTA.AKOMA TON AGAPW K MESA MOU ZEI.. ME PHRANE TA KLAMMATA GMT..

EISAI AKOMA EDW..SE LATREUW.. 160920074689_002.jpg

Τι φατσααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Να τον θυμαστε,ElenaKos,χαρουμενο να τρεχει κ να γαβγιζει γιατι κ εκει που ειναι τωρα τρεχει κ ειναι χαρουμενος!Τουλαχιστον εζησε καλα,με αγαπη και αγκαλιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με την Eko και προσθετω....

Τωρα που καλοκαιριαζει μην πεταξετε στον δρομο τα σκυλακια σας μονο και μονο για να πατε 10 μερες διακοπες,με την δικαιολογια οτι δεν εχετε που να τα αφησετε.Υπαρχουν μερη που μπορειτε να τα παρετε μαζι σας (ξενοδοχεια,δωματια,καμπινγκ).Αν ψαξετε λιγο περισσοτερο θα βρειτε το ιδανικο μερος για εσας κ το ζωακι σας!Δηλαδη τον χειμωνα τα αγαπαμε κ τα νοιαζομαστε κ το καλοκαιρι κοιταμε την παρτη μας???

Στο κατω κατω ειναι υποχρεωση σας απο την στιγμη που το υοθετησατε!Δεν ειναι μονο παιχνιδια κ φαι ενα ζωακι εχει και υποχρεωσεις!

Και μετα το κυρηγμα...ΚΑΛΗΜΕΡΑ...σας ειπα? Δεν σας ειπα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ λοιπον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ηρθε η ωρα του γιαννη βαλαωρα...οχι λαθος

να σας δειξω κι εγω το ΣΚΥΛΑΚΙ μου

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

λολιιιιιιιιιιι 65-20100623.jpg

ΓΑΒ ΓΑΒ ΓΑΒ ΓΑΒ ΓΑΒ (κουναω κ την ουρα μου αλλα δεν φαινεται)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι πολύ σωστά τα λες!!

εμείς πάντως αν δεν εξασφαλίσουμε τη διαμονή του Εκολίνου μας- πολύ απλά δεν πάμε διακοπές!!!

αν και έχουμε βρεί έναν πολύ καλό εκπαιδευτή που τα φιλοξενεί κι όλας- και καρατσεκαρισμένος ο χώρος με τεράστιο χώρο άσκησης.

Άλλο που δεν έχουμε λεφτά για διακοπές... :P

όλοι ευχαριστημένοι λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τον σκυλο μου τον λενε Ρομπυ τον αγορασαμε 200 ευρω υποτιθεται για μαλτεζακι αλλα ειναι μαλτεζ με καννισακι αλλα εμενα μου φαινεται οτι ειναι ολο καννισακι ειναι λευκο μπεζ και ειναι ο καλυτερος μου φιλος....μαζι παμε παντου περιττο να σας πω επειδη μενω σε μονοκατοικια ειναι ο καλυτερος φυλακας δεν αφηνει κανεναν να με πλησιασει παρα μονο οσους γνωριζει....εχει μια ιδιομορφια που θα σας την δειξω σε λιγο καθεται περιεργα αλλα αυτο ειναι και το ατου του......

Σε μια εβδομαδα ερχεται στην ζωη η μπεμπα μας οποτε συμβουλευτηκαμε κτηνιατρο και γυναικολογο ο ρομπυς μου για ενα τριμηνο θα ειναι εξω στην αυλη την ημερα και το ββραδυ θα μπαινει μεσα θα τον κουρεψουμε γουλιιιιιι για να μην πεσει καμια τριχα μεχρι το παιδι να αποκτηση ανοσοποιητικο.......εχει μαθει απο τριων μηνων και κανει και τις δυο του αναγκες εξω απο το σπιτι 5 και μιση 12 και μιση και 8 και μιση εξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis τι κουκλος!!!!!!!!!!!

Δεν εχει σημασια αν ςιναι κανις ή μαλτεζ,η διασταυρωση ειναι ζουζουνος!!!

Με τα καλο να ερθει και το παιδακι σας,καλη λευτερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...