Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

σας διαβασα και τωρα λεω να παω για υπνο...

φιλια σε ολες και καλο βραδυ κοριτσακια μου!!!

οσο για τις συσπασεις εμενα ο γιατρος μου με εκραξε και ο καρδιοτοκογραφος δεν εδειξε τιποτα...

τσαμπα το αγχος και η ταλαιπωρια...

καληνυχτα μανουλες!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kuo28 έγραψε:

Καληνύχτα κοριτσάκια! Κι εγώ ακολουθώ σε λίγο :kiss::kiss::kiss:

Κατρίνα :woohoo: Τον είδατε έγχρωμο ε; Έχει χεράκι μπροστά στην πρώτη μωρέ ο μπέμπης :):) Τέλεια, πρέπει να τον καταευχαριστήθηκες!

Θέκλα μου, έχουμε καιρό ακόμη, μην ανησυχείς. Θεωρητικά μπορεί να γεννήσουμε απ' όταν μπούμε στο μήνα μας. Συσπάσεις δεν ξέρω ποιες είναι. Έχω νιώσει κάποια "πετρώματα" αλλά μου φαίνεται χλωμό να ήταν αυτό... Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό σου; Όχι ότι θα είναι τίποτα, αλλά για να ηρεμήσεις. Και Braxton Hicks να ήταν, δε σημαίνει αυτό κάτι. Αν είναι να γεννήσουμε θα το καταλάβουμε πιστεύω :cheer: Σίγουρα υπάρχουν "μηχανισμοί" που δεν επιτρέπουν να γίνει αυτό από τώρα!

ναιι..ρε συ τον ευχαριστηθηκα!!αλλα ειχε πλακα οταν εριχνε κλωτσιες..

Ο γιατρος εκει ειναι..ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ..οση ωρα θες το βλεπεις!και σχολιαζει τοοοσο ομορφα!

θα μιλησουμε αυριο κοριτσακια μου...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!πρηστηκαν τα ποδια μου παλι στη καρεκλα!ουφφ αυτο με ενοχλει περισσοτερο απολα!

Φιλακαια σε ολες τις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

ti na pw h gynaika,mhpws xanagennhsa??? prwth fora einai!!

ena petrwma kata takta diasthmata kai ponous periodou afta eniwsa! :huh:

re Katrina ti paidi tha kaneis???? an kanw koritsi ton thelw gia gampro,vale me sthn lista. :P

χαχαχα..οκ!αντε να δουμε..δεν τον εχω ταξει ακομα σε καμμια..τσουπρα! ;)

Παντως κοριτσαρα μου μην ανησυχεις..αυτα τα σφιξιματα συμβαινουν ρωτησα κι εγω το γιατρο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

τι κανετε τσούπρες??? εγώ σιδέρωσα πρωί πρωί τα ρουχαλάκια μας και τώρα κάθησα να πιω λίγο καφεδάκο!!!

Ξύπνησα με τρελό κέφι σήμερα,δεν ξέρω γιατί!!!! :laugh: :laugh:

ήδη άρχισε να ξυπνάει και το μικράκι μου :silly: :silly:

λέω να κατέβω στην αγορά,έχω να ψωνίσω αρκετά. έχω προετοιμασία διότι αύριο έχω γενέθλια :silly: ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΤΕ???? :P

ήδη έκανα έναν υπέροχο κορμό χθες και τον έχω στην κατάψυξη.

λοιπόν σας αφήνω και τα λέμε αργότερα!!!!

ΦΙΛΟΥΘΚΙΑΑΑΑΑΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσαρες μου. Πριν λιγο ξυπνησα και εγω και εχω να κανω δουλιτσες στο σπιτι αλλα σιγα-σιγα. Θα ερθει και η μανουλα μου να βαλλει μια χειρα βοηθειας. Σημερα το μενου εχει γεμιστα...

Ολες μες στη τρελλη χαρα ειμαστε και ετοιμαζομαστε πυρετωδως για να υποδεχτουμε τα νινακια μας. Τι ωραιο συναισθημα...

Να εχετε ολες μια υπεροχη μερα,θα τα πουμε αργοτερα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα!!κοριτσάκια δυστυχώς δεν πήγαμε για διακοπές εχθές στο εξοχικό, απλά να δούμε πως πάνε οιεργασίες γιατί τιο βάφουμε...το σπίτι γίνεται κουκλί!!!λογικά από το επόμενο σκ θα κατέβουμε και εμείς να κάνουμε κανένα μπάνιο!!!!γιουπι!!!

Κατρινάκι μου τι παίδαρος είναι αυτός!!!!!χίλια μπράβο κουκλάρα μου!!όλα είναι τέλεια!!!

και εγώ ανυπομονώ τη Δευτέρα να δω πόσος είναι ο δικός μου!!!

Βασούλα μου τι βλάκες είναι αυτοί;;να κόψουν τα μαθήματα στα καλά του καθουμένου..τεσπα τι να κάνεις;;

Βασούλα wendy και εγώ ανυπομονώ!!!και είμαστε και κοντά κοντά εμείς οι δύο!!!από τις τελευταίες που θα γεννήσουμε...

Θέκλα μου καλή βολτίτσα για σήμερα!!και περιμένω ένα κομματάκι κορμό για αύριο για κέρασμα!!!

Έλενα μου άνοιξες την όρεξη με τα γεμιστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Μα τι έγκυες είστε εσείς. Μες στην ενέργεια! Ξυπνάτε νωρίς, πλακώνεστε στις δουλειές... μπράβο κοριτσάκια μου.

Εμένα μου πήρε ο άντρας μου το αυτοκίνητο οπότε σήμερα θα είμαι εντός και επί τ'αυτά. Από δουλειές, δεν έχω και πολύ όρεξη να πω την αληθεια. Θα αρκεστώ στα απαραίτητα.

Καλή συνέχεια σε όλες και θα τα πούμε και αργότερα.

Υ.Γ. Κατρινάκι μου, ζηλεύω, θέλω κι εγω 3d φωτογραφία. Είναι καταπληκτικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera filenaditses mou :):):)

sas stelnw agonistikous xairetismous apo to metopo tis metakomiseis :P

edw oi douleies kala kratoun, oi rimades de teleiwnoun kiolas :P

xtes to vrady ta xreiastika leme....

ponouse toso ma toso i koilia mou kai tosooooooo polu apo katw pou lew paei apopse gennaw :blink:

telika simera eimai ok

de prolava na sas diavasw kala alla thimamai merika :blush:

katrina mou ti mpemparos einai autos :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

vasoula mou krims re gamoto gia ta mathimata, krisi, krisi pantou distixos :angry:

thekla mou kala pswniaaaaaa :woohoo:

eida kai kati polu dinamikes fotos MPRAVO anna telika oi gynaikes ta katafernoume me ta panta ;)

sorry gia to post teras :blush: ama thimithyw kati kai exw kai prosvasi sto pc tha sas apantisw

filakia koritsares :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!εμεις φαγαμε πρωινο και λεμε να παμε μια βολτα απο τον μπαμπακουλη μας!!βλεπω συσπασεις;;;καλα εγω συνηθισμενη!!!Θεκλα μου τι κορμο εκανες;;;;Κατρινα μπεμπαρος!ξεχασα και τι αλλο ηθελα να πω....Αγγελικουλα αμα κουραστηκες ξυλακι στο πωπακι θες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

Αγγελικούλα μην τα παίξεις τελείως καλό μου. Άσε και τίποτα για τους άλλους και μην κουράζεσαι, πλιζ :( Άντε ένα σ/κ έμεινε και μετά την κάνετε ε;

Πάω για διάβασμα. Τα λέμε μετά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!!!!

σας βαζω φωτος απο τα αυτοκολλητα που κολλησα και παω μετα να διαβασω τα νεα σας :kiss:

http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 53397e2141

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου υπέροχα είναι! Ζούγκλα το δωματιάκι τους! Πολύ χαριτωμένα τα αυτοκολλητάκια και... μπόλικα ε, αλλά η καμηλοπάρδαλη είναι όλα τα λεφτά :cheer:

Μπέλλα γιατί βασανίζεσαι; Δεν κατάλαβα. Το πρόβλημα είναι πώς θα "κολλήσει" το ύφασμα; Υφασμάτινη είναι και απέξω; Το μέσα της δεν βγαίνει για να το ράψεις πιο εύκολα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψαθινη ειναι,εβγαλα το υφασμα και λεω να το ραψω αλλο,στην αρχη σκεφτηκα να αλλαξω το ροζ μονο,επειδη γυρω γυρω εχει ριγες λαχανι κιτρινο,αλλα ειναι μεγαλυτερος μπελας,οποτε θα το ντυσω με καινουργιο υφασμα ολο,θα τα καταφερω πιστευω,χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!

Ολες μια χαρούλα απ ότι μπόρεσα να διαβάσω! :kiss::kiss::kiss:

Παραγγείλαμε τη κούνια μας χθές και είμαι ενθουσιασμένη!!Είναι αυτή:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα χρειάζομαι βοήθεια,είμαι ανάμεσα σε 2 καρότσια οπως σας έχω ξαναπεί,αν και κλείνω λίγο περισσότερο προς το 1ο.Θα σας τα δείξω να πείτε γνώμες.

1:(Αυτό είναι το μοντελο του 2009,εγώ λέω του 10,μικρές διαφορές όμως)

http://http://www.youtube.com/watch?v=r-6wsZPtCjA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Με γεια σας! Πολύ όμορφη φαίνεται :) Με το καλό να τη γεμίσει το μπουμπουκάκι σας :kiss:

Ευχαριστώ Κατερινάκι μου! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας,να γεμίσουν τη ζωή μας κυρίως με αγάπη!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...