Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

anna10019 έγραψε:

WENDY έγραψε:

Βασούλα μου ούτε εγώ έχω συσπάσεις και είμαι μπροστά από εσένα. Δε θέλει άγχος. Τα δικά μας είναι πιο τεμπέλικα[/quote:ygafftq9]

καλε ανησυχουμε εμεις που εχουμε απο τωρα!!!

εσεις γιατι ανησυχειτε????? ;)

αλλωστε σιγουρα εχετε αλλα ειναι μη αισθητες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΛΕ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ !!! ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ 4ΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΕΡΠΕΡΕΓΚΓΟ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ 3 ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΥΛΙΚΟ 750€.ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΡΑΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

WENDY έγραψε:

Βασουλα εγω πρωτη φορα ενιωσα συσπασεις την ωρα του τοκετου! Αν σου λεει κατι αυτο...[/quote:1pmrmr8a]

:blink::blink::blink::ohmy::ohmy:

σοβαρα μιλας ????? κι εγω που νομιζα πως αυτο δεν γινεται με τιποτα!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΙΤΣΕΣ.ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑΣ ΣΑΣ ΔΙΒΑΣΩ ΞΕΧΝΑΩ ΤΑ ΜΙΣΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΟΥΠΙ!!ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ 100 ΜΛ ΜΠΛΙΑΧ ΑΛΛΑ ΤΑ ΗΠΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΙΟΣ ΕΓΩ Η ΑΝΑΓΟΥΛΙΘΡΑ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΑΙΜΑ ΕΚ ΤΩΝ 2 ΜΕ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ.ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

ΓΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΙΝΑΝ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΜΕΝΟΙ

Καλά σου αποτελέσματα Magykal.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαζω νεα σας σιγα -σιγα ...οσα προλαβω !!!

ειδα τα πραγματα που θα παρεις Βασιλικη ..ειναι τελεια!!!!

Αn-n μου υπεροχα τα ρουχαλακια ..γλυκιτατα!!!

κι εγω του εχω παρει μεχρι τωρα 3 φορμακια ....

αληθεια τι ρουχαλακια πηρατε για τα μωρακια σας ????

οσες γεννησουμε τελη Αυγουστου νομιζω πως πρεπει να εχουμε και καλοκαιρινα ..αλλα να υπαρχουν καποια και με μακρυ μανικι ...

γιατι αν εχει λιγο κρυο τι θα κανουμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

κοριτσακια μαλλον δεν τις καταλαβαινετε τις συσπασεις!!και γω στο πρωτο δεν καταλαβαινα ποτε ειχα συσπασεις....τωρα αμεσως ξερω.

μαζι με τον καρδιοτοκογραφο υπαρχει μηχανημα που μετραει τις συσπασεις ..

αυριο που θα παω στον γιατρο μου θα πω στην μαια να βαλει κι αυτο για τις συσπασεις ..να δουμε αν εχω και δεν το καταλαβαινω ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

διαβαζω νεα σας σιγα -σιγα ...οσα προλαβω !!!

ειδα τα πραγματα που θα παρεις Βασιλικη ..ειναι τελεια!!!!

Αn-n μου υπεροχα τα ρουχαλακια ..γλυκιτατα!!!

κι εγω του εχω παρει μεχρι τωρα 3 φορμακια ....

αληθεια τι ρουχαλακια πηρατε για τα μωρακια σας ????

οσες γεννησουμε τελη Αυγουστου νομιζω πως πρεπει να εχουμε και καλοκαιρινα ..αλλα να υπαρχουν καποια και με μακρυ μανικι ...

γιατι αν εχει λιγο κρυο τι θα κανουμε ???

Βασουλα, απο την αποψη αυτη εγω ανηκω στις τυχερες! Οχι μονο τα μωρα μου ειναι του ιδιου φυλου, αλλα θα εχουν και ενα μονο μηνα διαφορα! Οποτε ολα τα ρουχαλακια του Γιωργου ειναι ιδανικα και για τον μπεμπη! ;) Ε, τωρα σαν χαζομαμα που ειμαι, πηρα και μερικα καινουρια για το μωρακι, ετσι για το καλο :P

Οσο για τα καλοκαιρινα, οντως χρειαζονται...Να φανταστεις οτι ο Γιωργος γεννηθηκε 30 Σεπτεμβριου και ακομα τις πρωτες μερες με καλοκαιρινα τον ειχα...Τρελη ζεστη εκεινο το καλοκαιρι, αξεχαστο θα μου μεινει (ενας απο τους λογους ηταν οτι εγινα για πρωτη φορα μανουλα! :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ εισαι πραγματικα τυχερη !!! εχεις ηδη ετοιμα τα περισοτερα ρουχαλακια για το μωρακι σου ...τι καλα ...

κι εμενα αυτο το καλοκαιρι θα μου μεινει αξεχαστο οπως σε ολες μας ..

το πιο ομορφο καλοκαιρι της ζωης μας ...

vasteraki μου αισθανομαι πολλες φορες οτι μαζευεται σε μια μερια ο μπεμπης ..αλλα καταλαβαινω και τα πατουσακια του οποτε δεν νομιζω να ειναι συσπασεις ...τεσπα οτι και να ειναι θα μαθω αυριο που θα παω να τον δω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΟ ΓΑΙΑ ΘΑ ΤΗΣ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΦΑΞ ΜΕ ΤΙΜΕΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΧΗΡΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xm! euxaristw kai pali mpella mou :) nomizw oti to noiwthw auto pou les an kai poio polu noiwthw auto to petrwma pou elega prin, etsi kai me piasei auto telos prepei na katsw katw na ksekourastw giati allios :dry:

na sas rwtisw kati allo vre koritsia exei kamia alli ponous apo katw i mono egw exw? :blush: mipws prepei na to pw sto giatro?? epeisis noiwthw entona travigmata panw sti perioxi pou vriskontai ou salpigkes :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ εισαι πραγματικα τυχερη !!! εχεις ηδη ετοιμα τα περισοτερα ρουχαλακια για το μωρακι σου ...τι καλα ...

Α, και ξεχασα να σου πω οτι σχεδον ολα ειναι πραγματικα σαν καινουρια, ελαχιστα φορεμενα απο τον Γιωργο γιατι ειναι και αρκετα!

Αγγελικουλα, οι συσπασεις περιλαμβανουν οντως πετρωμα της κοιλιας, καμια φορα ειναι το μωρακι ομως που μαζευεται σε μια μερια, στο λεω γιατι το νιωθω και εγω αρκετες φορες αυτο! Τωρα για τους πονους που αναφερεις, καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου!

Μαγκι καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου κατα διαστηματα ειχα πονακια πριν κανενα μηνα ..

ακριβως εκει που λες εντονα τραβηγματα αισθανομουν ..

επισης πονουσα και απο κατω σαν μαχαιριες ..ερχοταν αν διαστηματα και εφευγαν ..αλλα απο τοτε δεν με ξανα επιασαν..υπεθεσα οτι ηταν απο κουραση και δεν ανησυχησα ( περιεργο πραγμα για μενα χα χα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουυυυυυφ θα παω για μπανακι ( στην μπανιερα φυσικα)

γιατι κονευω να λιωσω ...κι αυτο το μπανιο ..τι δυσκολο που εχει γινει βρε κοριτσια ..για να μην γραψω για το ξυρισμα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην εβδομαδα που εισαι Αγγελικουλα ειναι συνηθεις αυτοι οι πονοι και ενοχλησεις κατω,γιατι αρχιζουν να ''ανοιγουν''!ειδικα αν εχει παρει θεση και το μπεμπε!ρωτα φυσικα και τον γιατρο σου αλλα πιστευω πως αυτο θα σου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula mou pou na deis to keri :P milame de ftanw katholou o antras mou me voithaei :P

oson afora autous tous ponous einai arketa sixnei tis teleutaies evdomades tha elega kai kathimerinoi, mou simvenoun kirios prin koimithw kai einai ontws sa maxairies opws les :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα μου κι εγω εχω ενοχλησεις απο κατω, κυριως οταν αλλαζω πλευρο η σηκωνομαι..

δεν το θεωρησα σημαντικο και δεν εχω ρωτησει!

πιστευω πως το σωμα αλλαζει, ειναι σαν τους πονους στους γοφους και τη λεκανη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διάβασα επιτέλους....

Είδα υπέροχα ρουχάκια και προικιά μωρού!!!

Με γεια κοριτσια!

Είναι όλα υπέροχα!

Κάτι για κουνελάκια διάβασα :laugh: :laugh:

Καιρό έχω να φτιάξω στιβάδο... :laugh: :laugh: :laugh:

Βασούλα σχετικά με συσπάσεις, να χαίρεσαι που δεν έχεις...Είναι πολύ νωρίς ακόμα!

Οσο για το που θα γεννήσεις, εσύ το ξέρεις καλύτερα απο τον καθένα...Εγώ πάντως θα διεκδικήσω Παπαγεωργίου!Εχω ήδη σημειώσει τις μέρες που εφημερεύει και θα προσπαθήσω να γεννήσω εκείνες τις μέρες... :laugh: Τώρα αν τα καταφέρω θα δείξει...Θα βάλω συνένοχο και τον γιο μου!!! :blink: :laugh: :laugh:

Αγγελικούλα τα πονάκια αυτά τα έχω και εγώ...Συνήθως μετά απο έντονη κούραση και ορθοστασία γιατί κατεβαίνει το μωράκι μου!Είναι φυσικό να τα έχουμε!Η μαία μου είπε να χαιρόμαστε που τα έχουμε γιατί σημαίνει οτι όλα πάνε καλά για φ.τ.!!!

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο φιλεναδίτσες μου...sorry...

Είναι και το Αλτσχαιμερ εγκυμοσύνης... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...