Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αναστασία μου είναι όλα υπέροχα,πραγματικά!!

Με το καλό να τα χαρείτε μαζί με τη καραμελίτσα σου...... :):):)

Τώρα το είδα κιολας ότι σε λίγες μέρες μπαίνεις στην 36η,άρα στο μήνα σου έτσι??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογακια!!!!ειμαστε εντελως ετοιμες!!!!τα εχουμε ολα!το μονο που εμεινε ειναι να ερθει ο αποστειρωτης μας!τον περιμενουμε αυτη την εβδομαδα!δεν δωσαμε πολλα χρηματα για την κουνια μας γιατι δεν θα της φτιαξουμε δικο της δωματιο ακομα οποτε οταν θα της φτιαξουμε θα εχει μεγαλωσει λιγο και τοτε θα της παρουμε πριγκιπικα πραγματακια..ωστοσο και τωρα ειμαστε πολυ χαρουμενοι με αυτα και πολυ ενθουσιασμενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιδακι,αννουλα και vaster μου ευχαριστω πολυυυ!!!!!και εσεις με το καλο σιγα σιγα να τα ετοιμασετε ολα!!!!!με υγεια πανω απο ολα!!!

ναι ελπιδακι μου την κυριακη μπαινω στον μηνα μου!!στα γενεθλια μου μπαινω στον 9ο!!τελεια!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πολυ χαρα ,συγκινηση κ νοσταλγια σας παρακολουθω να μιλατε ,να χαμογελατε να ονειρευεστε ολο προσμονη τα θαυματακια σας!

περσυ ημουν κ γω καπως ετσι..με κοιλιτσα σα τη δικη σας..Τωρα το κραταω στην αγκαλιτσα μου ενα μικρο ζωηρο ζουζουνι...αλλα δεν παυω να σκεφτομαι με τρυφεροτητα εκεινες τις ομορφες μερες που τον ειχα μεσα μου...Χαρειτε τις αυτες τις ημερες!! οσο κι αν ζεσταινεστε ή ειστε βαριες ή με πρησμενα ποδαρακια!!

Τελεια ολα τα ροζουλι πραγματακια σας μελλουσα μανουλα an-n!!! ολα θα γινουν ακομη πιο ομορφα με την μπεμπα σας μεσα! :)

Με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!! Με ενα πονο ,καταγερα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιδακι ειναι pierre gardin h προικα σας???

αννουλα το χτενακι μου το εκανε δωρο η αδερφη μου αλλα ειναι υπεροχοοοο!!!

κατρινα μου καλα κανεις και περιμενεις τις εκπτωσεις!!!!

happy mom ευχαριστουμε πολυ για την παρεμβαση!!!εισαι πολυ καλη!!!να χαιρεσαι τον παιδαρο σου!!!ειμαι σιγουρη πως η ζωη μας θα ομορφυνει κατα απειρο% οταν ερθουν τα μωρακια μας!!!να εισαι καλα και σ'ευχαριστουμε πολυ για τις ευχουλες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

πολυ ωραια ολα!!!!

με το καλο αναστασια να τα φορεσει ολα!!!!

ευχαριστωω πολυυυ βασιλικη μου!!!!

εσεις κοριτσια τι εχετε ετοιμασει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αναστασία μου,μου άρεσε πολύ αυτή η προίκα και έδενε τέλεια με τη κούνια μας που είναι το ίδιο περίπου ζαχαρί(?) χρώμα!

Happy Mom ευχαριστούμε πολύ! Να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου,να σου ζήσει,ότι καλύτερο κι από εμάς! Πολύ γλυκά τα λογάκια από μια κοπέλα που τα έχει ζήσει και ξέρει το μετά... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Ναι Αναστασία μου,μου άρεσε πολύ αυτή η προίκα και έδενε τέλεια με τη κούνια μας που είναι το ίδιο περίπου ζαχαρί(?) χρώμα!

αχ ελπιδακι μου τελεια η προικα σας!!!!!οταν το ειδα το μπουρνουζακι ξετρελαθηκα!φυσικα απο Ελλαδα ειναι..δεν υπονοω κατι για τα προιοντα της Σουηδιας..οχι! :blush::huh: :silly: :lol:

με το καλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, τέλεια τα πραγματάκια σας! Φαίνεται τόση αγάπη σε αυτά :blush: Με το καλό η καραμελίτσα σας να τα χαρεί όλα! Και με τα κοκαλάκια θα είναι μια κούκλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουπιτσα μου ευχαριστω πολυ!!!!πραγματι τα ψωνισαμε ολα με παρα πολλη αγαπη+λαχταρα!!ανυπομονουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα πανω της!!καλα εε καθε μερα και απο αλλο συνολακι θα της φοραω και θα την βγαζω φωτογραφιες..μεσα στο σπιτι θα την ντυνω λες και θα την βγαζω εξω..θα το τρελανω το μωρο μου!!!χιχιχιχιχιχιχι!!

λαμπρινι μου ευχαριστω πολυ!!!!!αντε βρε κοριτσια αυτος ο χρονος μου φαινεται λες και εχει σταματησει!!!

εσεις εχετε ετοιμασει τπτ?αν οπχι με το καλο να τα ετοιμασετε!!!!

α!!!!δεν εβαλα το ριλαξ το οποιο ειναι μπλε βεβαια..ηταν το μονο σχεδιο που μας ξετρελανε και γι'αυτο το πηραμε σε μπλε αποχρωση!!ειναι τελειο..αλλα ντρεπομαι να το βαλω... :blush::blush::blush:

οσο για την πισινα...ειμαι μεσα αλλα πως???νοερα μαλλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,ένα τελευταίο μηνυματάκι πριν δύσω...

Σουπίτσα μου, ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! Τέλος. Και δεν σου επιτρέπεται άλλου είδους σκέψη. ;)

Αννούλα, κοτοπουλάκι με πατατούλες και κουσκούς έκανα. Εύκολα πράγματα για να προλαβαίνω.

Αναστασία μου, λιγώθηκα, ξετρελάθηκα!!!!!

Και τέλος παραθέτω την εξής σκέψη: Άν πλακώσουμε όλες οι έγγυες στην πισίνα των γειτώνων της Κατρίνας, δεν βλέπω να μένει νερό ούτε για βατράχια. Αναλογιστείτε το συνολικό μας εκτόπισμα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλάκια πολλά, τα λέμε αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Κοριτσάκια μου,ένα τελευταίο μηνυματάκι πριν δύσω...

Σουπίτσα μου, ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! Τέλος. Και δεν σου επιτρέπεται άλλου είδους σκέψη. ;)

Αννούλα, κοτοπουλάκι με πατατούλες και κουσκούς έκανα. Εύκολα πράγματα για να προλαβαίνω.

Αναστασία μου, λιγώθηκα, ξετρελάθηκα!!!!!

Και τέλος παραθέτω την εξής σκέψη: Άν πλακώσουμε όλες οι έγγυες στην πισίνα των γειτώνων της Κατρίνας, δεν βλέπω να μένει νερό ούτε για βατράχια. Αναλογιστείτε το συνολικό μας εκτόπισμα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλάκια πολλά, τα λέμε αύριο

ευχαριστω πολυ αννα μου!!!!να εισαι καλα!!!!

να σου πω την αληθεια πριν αυτο εγραψα αλλα το εσβησα(σχετικα με την πισινα και τα κιλα μας) γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να πω καμια κοτσανα!!αλλα τωρα που το ανεφερες το ομολογω!!! :blush: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

anna10019 έγραψε:

ευχαριστω πολυ αννα μου!!!!να εισαι καλα!!!!

να σου πω την αληθεια πριν αυτο εγραψα αλλα το εσβησα(σχετικα με την πισινα και τα κιλα μας) γιατι σκεφτηκα οτι μπορει να πω καμια κοτσανα!!αλλα τωρα που το ανεφερες το ομολογω!!! :blush: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote:3fyyty0r]

μονο εγω να ξερετε εκτοπιζω 5 κυβικα :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

το μονο μινιον που θα με χαρακτηριζε σε μεγεθος ειναι το πολυκαταστημα που υπηρχε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν θελω ηττοπαθειες!!!πολυ αυστηρη σε βρισκω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

το αγαπημενο μου!!!οταν της το φορεσουμε αυτο το στομα μου θα γινει ενα με τα μπουτακια της!! P6300556.JPG

anastasia mou to idio exoume kai meis!!!!!!! :woohoo:

ola einai toso uperoxa me to kalo na ta xarei kai i mpoumpouka sas

twra me exeis valei se peirasmo kapoia stigmi tha sas valw kai ta dika mas :)

ti ziliarw pou eimai :P:P:blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...