Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια...

Ήμουν σε άλλο ποστ και έγραφα και μόλις τώρα κατάφερα να σας χαιρετίσω...σουπίτσα και άννα περαστικά σας και υπομονή... όλα περαστικά να είναι...να προσέχετε τον αευτό σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

koritsia mou glika olo xanomai mpika na sas kalinyxtisw kai gw

eimai toso stenaxorimeni pou efige o antroulis mou :(:(:(

kuoula mou to arkadi einai se skoni kai na sou pw kai tin alitheia kollaei para polu sti thiki tou aporripantikou :blink: kata t' alla egw psoswpika t thewrw to kalitero ;)

annoula mou perastikoulia sas :):):)

filakia koritsares mou paw nani mou mpas kai ksexastw ligaki pou mou leipei o kalos mou :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia mou glika olo xanomai mpika na sas kalinyxtisw kai gw

eimai toso stenaxorimeni pou efige o antroulis mou :(:(:(

kuoula mou to arkadi einai se skoni kai na sou pw kai tin alitheia kollaei para polu sti thiki tou aporripantikou :blink: kata t' alla egw psoswpika t thewrw to kalitero ;)

annoula mou perastikoulia sas :):):)

filakia koritsares mou paw nani mou mpas kai ksexastw ligaki pou mou leipei o kalos mou :(

Καληνύχτα Αγγελικούλα.. όνειρα γλυκά.. και οι 2 μας χωρίς τους άντρες μας είμαστε...υπομονή... :(

kuo μου ναι πάει η παρένθεση με τη δουλειά, έκλεισε... και τελικά δεν ήταν τόσο άσχημα.. μπορώ να πω ότι μου άρεσε κιόλας που ξαναβρέθηκα στο γραφείο μου με όολη τη δουλειά που με περίμενε :P:P ξεχάστηκα λίγο.. αλλά μέχρι εκεί χεχε έχω ολόκληρο καλοκαίρι μπροστά μου... με πάααρα πολλα μπανάκια και δεν θα κάτσω να σκάσω για τη δουλειά!! :silly: απο Σεπτέμβριο πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax kati prepei na kanw m'esas!!!den prolavainw tpt na grapsw..sas diavasa sta petaxta..

kuo mou 8a koitaksw ti allo exw apo8hkeusei kai 8a sas to para8esw!!egw akoma na ftiaksw th valitsa mou..apo aurio omws lew na ksekinhsw!

elpidaki mou prosoxh me to 8ema ths zwnhs.einai men epikindunh se kapoio apotomo frenarisma alla kai an den forietai..uparxoun eidikes zwnes gia egkues.egw vevaia den exw agorasei giati edw oi odhgoi einai polu hremoi kai den xreiazetai na fovamai gia kati.foraw panta omws kai gia thn asfaleia mou alla kai epeidh an den th valw vgainei enas hxos apo to amaksi.einai polu spastikos kai se anagkazei na foras.xaxaxaxa

yeliz mou kalh arxh pali sth douleia!!!

soupitsa mou hremia kai ksekourash xreiazesai!!!!

annoula mou perastika sas!!!na ksekourazesai omws e???

aggelikh kai yeliz mou upomonh ...8a perasei o kairos kai 8a er8oun ta antrakia sas!!!

suggnwmh an ksexnaw kapoia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες :) Άντε Νανούκο, σήμερα και τέλος αν θυμάμαι καλά; Με το καλό!

Κορίτσια, προσωπική επιλογή, αλλά τη ζώνη ασφαλείας (προσωπικά, επαναλαμβάνω) τη θεωρώ απαραίτητη μπροστά είτε σφυρίζει είτε όχι το αυτοκίνητο... Απλώς στην αρχή της εγκυμοσύνης έβαζα μόνο το διαγώνιο τμήμα της (από το τίποτα...) και στο άλλο καθόμουν πάνω, ενώ τώρα το βάζω κάτω από την κοιλιά, όσο πιο χαμηλά γίνεται. Υπάρχουν και κάποια ειδικά pads προστασίας για εγκύους πάντως... Βασικά το θέμα είναι ότι εμείς προσέχουμε περισσότερο, αλλά ο άλλος δεν μπορείς να προβλέψεις τι βλακεία θα κάνει, σαν αυτό το ζώο που έλεγε χθες η Αναστασία :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια καλημερα!

Για να με βλεπετε εδω, σημαινει οτι ο Γιωργακης μου ειναι καλυτερα, ειχαμε ενα ηρεμο βραδυ χτες, πιστευω οτι τα χειροτερα περασαν...Ουυυυυφφφφφ!

Γελιζ, καλη αρχη στη δουλεια, και καλα πολλα-πολλα μπανακια! Σου λειπει ο αντρουλης σου ε?

Αγγελικουλα και για σενα το ιδιο ισχυει, ειναι μακρια ο καλος σου... Αντε βρε κοριτσακια, να ερθει ο καιρος και να συναντησετε συντομα τα αντρακια σας!

Αναστασια μου, τι κανεις? Ολα καλα? Σε τρομαξε η ηλιθια οδηγος? Μην δινεις σημασια και μην ταραζεσαι, εσυ να εισαι καλα και η καραμελιτσα σου!

Κουακο και εγω θεωρω απαραιτητη τη ζωνη ασφαλειας, αλλα εγω και στις εγκυμοσυνες καθομαι στο πισω καθισμα, ασε που εχω κοψει και τελειως την οδηγηση. Στο τελος θα χρειαστει να δωσω παλι εξετασεις για διπλωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SHMERA KAI AYRIO!!!!!NAI NAI NAI ....META THA FTIAKSO TA PROIKIA TOU BEBAKOU MOU!!!KATI XAZOFANELAKIA POU GRAFOUN I LOVE MUMMY KAI TETOIA EXOUME PAREI....A KAI KALTSAKIA KAI PANTOFLAKIA PONTIKIA!!!....KAI ROUXA NA KANOUME EKSODO APO TO NOSOKOMEIO...KAPRI TZIN KAI MPLOUZA POU EXEI TO SHMA TOU SOUPERMAN!!!!TO ANTRAKI MOU POTE THA BGEI NA TO EXO AGKALIA..OLO KATALABAINO KOLARAKI KAI PATOUSITSES!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

αποψε ξεκουραστηκα!!! αν και σηκωθηκα 3-4 φορες τουλαχιστον ξανακοιμομουν αμεσως.. ο υπνος μου εχει γινει ταλαιπωρια και ποναω απιστευτα στους γοφους και στα ποδια το βραδυ.... τι να κανουμε, το σωμα μου δεν ξερει οτι παω για καισσαρικη και προετοιμαζεται για φτ!!!! :P:P:P:P:P

αντε :P μια μια σταματατε ολες απο δουλεια, καιρος ειναι!!!

ειμαστε τελικη ευθεια και πρεπει να ξεκουραζομαστε και να προσεχουμε, ασε που αν αρχισουν παλι οι ζεστες δεν θα την παλευουμε!!!

αγγελικουλα και yeliz υπομονη με τους αντρες σας...

περαστε πιο πολυ χρονο με τις φιλες σας!!!

παω να φαω το πρωινο μου και τα υπολοιπα μετα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!

:unsure: simera ksipnisa stis 4 den mpwroysa na koimi8w.....eida to televteo episodio toy karma,kai ksanakimi8ika!!!

o mpempakos moy exei loxiga! :P:P aaa xtes piga sto magazi gia na diksw ston androyli moy ti koynia poy maresi,kai toys rwtisa gia to stroma!toys eipa oti eimai metaxi ton 2(ayto me ta ksexorista elatiria kai to kokofinika me latex)kai san kaliterw moy protinane to kokofinika enw to alla exei sxedon diplasia timi B):unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!δίαβασα τα νέα σας αλλά συγχωρήστε με αν δεν θυμάμαι κάποια..

Αννούλα μου περαστικά στο Γιωργάκη σου!!σου πέσανε όλα μαζί βρε κοριτσάκι...

Αγγελικούλα και Γιελίζ υπομονή..θα περάσει ο καιρός κι θα είστε καιπάλι μαζί με τους άντρες σας!!!

Κατερινάκι(σουπίτσα) εύχομαι να πάνε όλα καλά!!εσύ κοίτα να ξεκουράζεσαι και να παίρνεις τα χάπια σου και θα δείς οτι όλα θα έιναι τέλεια!!!

Κατερίνα(kuo) με γειά η βαλιτσούλα!!και εγώ θέλω να πάρω και σκέφτομαι να πάρω μία που μετά να την έχω για τα πράγματα του μικρού όταν θα έχουμε να πάμε κάπου...

Βασούλα έπαθα πλάκα με το site με τα φορμάκια!!τέτοια μου αρέσουν και εμεάν!!να έχουν κάτι ξεχωριστό!!!

Ρόζι μου τέλεια τα νεάκια σας!!άντε τυχερούλα από τα πρώτα γεββητούρια του γκρούπ θα είσαι!!!!

όσ για το θέμα της ζώνης εγώ φορούσα ανέκαθεν με το που έμπαινα στο αυτοκίνητο και φυσικά φοράω και τώρα, απλά την βάζω πιο χαμηλά στην κοιλιά μου..

εχθές το απόγευμα πήγαμε και είδαμε και την κλινική που θα γεννήσω!!!όλα ήταν πολύ ωραία και πεντακάθαρα!!για τις θεσσαλονιικίες θα γεννήσω στον Αγ.Λουκά και οι τιμές του είναι πολύ καλές..οποία θέλει με ρωτάει..πήγαμε και στο Γέννεσις(δεν παίζει να γενήσω εκεί) αλλάεπειδή είανι κοντά πηγα να πάρω μαι ιδέα τι παιζει απότιμές..

οπότε ξεμπερδέψαμε και με αυτό το θέμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sorry για το μεγάλο post....εμένα το βαλιτσάκι από το babyspace δεν είχε μέσα πάνες, μόνο δειγματάκια αλλά είχε ένα μπουκάλι της avent...

κοριτσάκια σας αφήνω γιατί θα φύγουμε για το εξοχικό στη Χαλκιδική για να μεταφέρουμε κάποια πράγματα..θα τα πούμε το απόγευμα...φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου ..

τι κανετε ????

soupitsa μου περαστικα σου ,να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις,πιστευω οτι το μωρακι σου θα βγει πολυ αργοτερα απλα...σου κανει κολπα!

Nanna το πακετο απο το babyspace ειχε ενα μπιμπερο της aventολα τα αλλα ηταν δειγματακια ..πανες μου εστειλαν απο τα babylino οπως και μωρομαντιλα και διαφορα αλλα πραγματακια ολα σε κανονικο μεγεθος ...

κοριτσια εχω ψιχωπλακωθει απιστευτα με τις απωλειες που ειχαμε στο μαμμυ τις τελευταιες μερες ..προσπαθω να μην τα διαβαζω επειδη επιρεαζομαι αλλα παλι παει εκει το ματι μου !!!!

φοβαμαι μηπως συμβει κατι κακο στο μωρακι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποτε Σια ξεμπερδεψατε και με το θεμα της κλινικης που θα γεννησεις. Καλο ταξιδι και καλα μπανακια στη λατρεμενη Χαλκιδικη! :)

Ειστε τυχερες οσες θα γεννησετε εκτος Αθηνας σε ιδιωτικο μαιευτηριο, γιατι οι τιμες εδω ειναι φωτια και λαυρα και οι γιατροι εκμεταλλευονται στο επακρο, κατι που μαλλον δεν ισχυει αλλου...

Εγω ακομα δεν εχω λαβει το βαλιτσακι της baby space, ποσο καιρο θελει για να ερθει? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλημερα εγκυουλες μου ..

τι κανετε ????

soupitsa μου περαστικα σου ,να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις,πιστευω οτι το μωρακι σου θα βγει πολυ αργοτερα απλα...σου κανει κολπα!

Nanna το πακετο απο το babyspace ειχε ενα μπιμπερο της aventολα τα αλλα ηταν δειγματακια ..πανες μου εστειλαν απο τα babylino οπως και μωρομαντιλα και διαφορα αλλα πραγματακια ολα σε κανονικο μεγεθος ...

κοριτσια εχω ψιχωπλακωθει απιστευτα με τις απωλειες που ειχαμε στο μαμμυ τις τελευταιες μερες ..προσπαθω να μην τα διαβαζω επειδη επιρεαζομαι αλλα παλι παει εκει το ματι μου !!!!

φοβαμαι μηπως συμβει κατι κακο στο μωρακι μου....

ολα μεσα στην ζωη ειναι,με το να κανουμε πως δεν τα βλεπουμε δεν σταματουν να υπαρχουν...δεν υπαρχει λογος να επιρρεαζεσαι,μια χαρα ειναι το μωρακι σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!

Μ-Αννούλα μου,πολύ χαίρομαι που ο Γιωργάκης σου είναι καλύτερα σήμερα...Αντε να αναρρώσει πλήρως το μικρούλι...

Σουπίτσα όλα θα πάνε μια χαρά,αφού έχεις το γιατρό κ σε παρακολουθεί στενά μη φοβάσαι τπτ...

Θέη καλή βολτίτσα! Ελπίζω να κάνεις τη βουτίτσα σου σήμερα να μη μου ζηλεύεις άλλο :P

Αγγελικούλα και Yeliz η απόσταση για λίγο καιρό ανανεώνει το ζευγάρι καμιά φορά...δείτε το όσο πιο θετικά γίνεται! B)

Βάσω εγώ αν κοιτάξω και τις απώλειες τώρα τελείωσα!!! Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει,όλο όνειρα βλέπω σχετικά με τη γέννα κι όλη νύχτα πιάνω τη κοιλιά μου...Μου έχουν μπεί κάτι ιδέες στα καλά καθούμενα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA EIMASTGE STHN TELIKH EYTHEIA ...SYMBAINOUN ALLA DEN PREPEI NA EPHREAZOMASTE ALLA NA DINOUME DYNAMH STA KORITSIA!KAI NA EYXOMASTE NA TIS DOUME PALI NA METRANE ANTISTROFA GIA ENA MORO...

EMENA DEN EIXE MPOUKALI MESA...SNIF SNIF...... :blink::blink::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα μεσα στην ζωη ειναι σιγουρα ...

αλλα στην παρουσα φαση της ζωης μου επιρεαζομαι και φοβαμαι με το παραμικρο !!!!

elpidaki μου αφου εχεις την δυναμη να μην κοιταζεις στις απωλειες μπραβο σου ..εγω παλι δεν μπορω...

τελος παντων φαση ειναι και θα περασει οπως περασαν τοσα αλλα...

κοριτσια οσες δουλευετε ..με το επιδομα αδειας τι θα γινει ???καθομαι απο τον Απριλιο θα παρω επιδομα αδειας απο τον εργοδοτη μου ??? ολοκληρο η ενα μερος του ποσου που δικαιουμαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...