Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

Μπράβο Άννα, πολύ ωραία νέα B) Το είδατε και σε έγχρωμο δηλαδή; Τυχερούλα! Εμείς δεν την έχουμε δει έτσι και είμαι τόοοοοοσο περίεργη! Τουλάχιστον η επίσκεψη στο γιατρό ήταν σίγουρα αρκετή για να σε κάνει να ξεχάσεις τα νευράκια, ε; Το μπεμπάκι να είναι καλά και τα επιπλάκια σας θα έρθουν :)

Κι εσείς το ίδιο με αφαλό; Ούτε ο δικός μου έχει πεταχτεί, δεν έχει να κάνει. Γμτ είχα διαβάσει γιατί συμβαίνει αλλά δε θυμάμαι...

Ελενάκι, ωραίο βγήκε; Με γεια και τα επιπλάκια σας και με το καλό τα αποτελέσματα. Όλα σούπερ θα είναι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μαννουλα μεγαλωσε ο μπεμπουλης,τι καλα !!! :woohoo:

βαλε φωτο απο 3D να δουμε τον μπεμπουλη σου ...

Κατερινακι ( Kuoula) μεγια το φωτιστικο οταν μπορεσεις ,θελουμε φωτο!!!

Ελπιδακι μου βαλε μια φωτο να σε δουμε κι εμεις που δεν εχουμε fb ...

Ολο φωτογραφιες ζηταω ,πηρα αερα μου φενεται :P

siaki μου εσεις ποτε εχετε ραντεβου για να δειτε τον μπεμπη ???

εμεις 2 ιουλιου ..

Κατερινακι μου (soupitsa )επεσε κι εσενα ο αιματοκριτης σου κοριτσακι μου ..εμενα που ηταν 29 μου εδωσε 2 χαπακια σιδηρου αντι για ενα που επαιρνα καθε μερα ...για να δουμε ,τουλαχιστον εφυγαν οι ζαλαδες μου :S

Αχ ειστε πολυ καλες που λετε οτι ειμαι μια χαρα ..αλλα αφηστε με να εχω αλλη αποψη ...το κακο ειναι οτι δεν την εχω μονο εγω ...μου το λενε και οι γυρο μου !!!!!! :blink::blink:

ΑΛΛΑ.......ειπαμε κοριτσακια ..μετα την γεννα θα ανοιξουμε θεμα ΔΙΑΙΤΑ

οχι που θα αφηναμε το mammy στην ησυχια του :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη αυριο κανετε την απολυμανση για τα μυρμηγκια? Υπομονη, εσυ κοιτα να ξεκουραστεις... Το δωματιο σας ειναι ετοιμο απο αποψη βαψιματος? Γιατι και τα χρωματα μυριζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula mou prospathw na mi kourazomai eutixos tha erthoun kai oi goneis mou na mas voithisoun giati allios :dry: pros to paron korintho kai meta xania, de prolavainoume na anoigoume kai na kleinoume koutes asta na pane :huh:

kuoula pires fotistiko????? twra eida pou to grafane ta koritsia, pws einai?? an kai de se fovamai exeis polu wraio gousto vale mas fotoooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα το εβαψε την κυριακη ο αντρας μου καθως και κατι πορτες..αυτη τη βρωμα την εφαγα..

καλα το αυριανο μου ειπαν δεν μυριζει απλα να μην ειμαι εδω..

θα κοιμηθω και το πρωτο βραδυ στην πεθερα μου για να το αποφυγω...

δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα αλλαξα φωτο στο προφιλ :P

μπορει το παντελονι να ειναι ιδιο αλλα η κοιλια δεν ειναι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη φωτογραφια σε 3D μας την εδωσε τυπωμενη σε χαρτι οποτε δεν εχω ιδεα πως να σας την δειξω εδω... :( Και θα ηθελα πολυ να την δειτε! :(

Οσο για τα επιπλα, μου ειπαν για αυριο το πρωι...Το καλο που τους θελω! :angry:

Α, στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, ειχα την σκουρα γραμμη που ξεκιναει απο τον αφαλο και καταληγει χαμηλα...Τωρα τιποτα!

Επισης ανοιξε και η μυτη μου σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, ναι, τωρα το προσεξα, μεγαλωσε η κοιλιτσα σουυυυ.... :woohoo: :woohoo: Τι κανουν τα αδελφακια? Απλα ειναι ιδιο το παντελονι και μπερδευτηκα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναιιιιιι Βασουλιτα η φωτο στο προφιλ σου ειναι μεγαλυτερηηηηη

τωρα το παρατηρησα ....

kuακο θελουμε φωτο απο το φωτιστικο το ξαναγραφω!!!!!!

Αγγελικουλα μου καλη μετακομιση ..με προσοχη η δουλειες ετσι ?

κοριτσια εδω φυσαει παρα πολυ βγηκα εξω και παγωσα σε εσας τι καιρο εχει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα κουράγιο! Σε λίγες μέρες θα έχει τελειώσει όλο αυτό και θα είσαι με τους ανθρώπους σου. Θα έχεις ίντερνετ ε;

vasiliki76 έγραψε:

kuo ξεκινησε απο αμπελοκηπους για το φωτιστικο???

εχει φοβερα πραγματα!!! ποιο πηρατε????

Ναιιιι! Δε φαίνεται καλά δυστυχώς, αλλά παίρνεις μια ιδέα. Θέλω να πάω να το "σηκώσω" όλο λέμε! Σου είπα από χθες ότι άναψες φωτιές :P

IMG_0249.jpg

Κορίτσια, σας είχα πει τις προάλλες καλά λόγια για το ebaby. Είχαμε παραγγείλει το καροτσάκι μας από εκεί. Τιμές πολύ καλύτερες από τα καταστήματα, επικοινωνία άψογη και όλα ΟΚ γενικά. ΟΜΩΣ ενώ μας ήρθε το καροτσάκι, δεν ήρθε το kit αυτοκινήτου για το πορτ μπεμπέ (μετά διαπίστωσα ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι άχρηστο, αλλά δεν έχει να κάνει)... Τους έστειλα mail και μου απάντησαν να περιμένω. Τους ξαναέστειλα προχθές (3 εβδομάδες μετά) και δεν απάντησαν. Σας το λέω να το έχετε υπόψη... Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω για να μην τους δυσφημίζω και χωρίς λόγο. Εντύπωση μου έκανε πάντως γιατί όλες λένε τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε.. απορω που θα φτασει :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κι εγω που την βλεπω τρομαζω :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

να χαιρεστε βρε κοριτσια που φυσαει και εχει δροσια!!!!

μακαρι να κρατησει κι αλλο, εγω με τις ζεστες ειχα σαλταρει εντελως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Βασούλα μήπως απλώς έχεις πρηστεί; Στη φωτογραφία φαίνεσαι πραγματικά πολύ λεπτούλα οπότε τα δέκα κιλά ακούγεται πολύυυυ δύσκολο να "δείχνουν" τόσο που να το παρατηρούν και οι γύρω!

Βασιλική, δώσ' τους να καταλάβουν! Να έρθω να ψεκάσω να τελειώνουν πιο γρήγορα; :P Η κοιλιά τα σπάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα τελειο το καδρο- φωτιστικο!!!

το θυμαμαι, το ειχα προσεξει...

ηρθες κι εσυ μαζι????

μενω ακετα κοντα σε αυτο το μαγαζι!

κι εγω χαζευω οταν μπαινω μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τέλειο το φωτιστικό!!!έχω πάθει πλάκα!!με γειά σας κοριτσάκι μου!!!

Βασούλα τη Δευτέρα έχω ραντεβού να δω το μπεμπούλη μου!!!άντε να περάσουν οι μέρες!!έχω πάνω από μήνα να τον δω....

Βασιλικούλα μεγάλωσε η κοιλίτσα!!!μπράβο κοπέλα μου!!!καλά θα κάνεις άυριο να μην είσαι εκεί..είναι επικύνδινες οι απολυμάνσεις..αλλά εύχομαι να ξεφορτωθείτε επιτέλους τα μυρμήγκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη, δεν φαινεται αν εχει μαλλακια στον υπερηχο :(

Κουο μου, ωραιο το φωτιστικο με τις μαγισσες! Πρωτοτυπο! Σε βασανιζουν απο το ebaby??? Yπομονη, θα στο στειλουν...

Κοριτσια, σημερα εδω εβρεξε κιολας...

Παιδια, εγω σας γραφω απο το ενα λαπτοπ, στο αλλο ειναι ο αντρας μου (προγραμματιστης) και μαθαινει στο γιο μας πως να το χειριζεται! Ο μικρος ειναι κατενθουσιασμενος!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μας βλεπω σε λιγο να αγοραζουμε και 3ο! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thank you!

Όχι Βασιλικούλα, μόνο του ανέβηκε το καμάρι, μόνο του το διάλεξε ο πατέρας love-smiley-037.gif. Αν μέναμε κοντά σας, θα είχαμε φαληρίσει ή όπως αλλιώς γράφεται :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Αγγελικη, δεν φαινεται αν εχει μαλλακια στον υπερηχο :(

Κουο μου, ωραιο το φωτιστικο με τις μαγισσες! Πρωτοτυπο! Σε βασανιζουν απο το ebaby??? Yπομονη, θα στο στειλουν...

Κοριτσια, σημερα εδω εβρεξε κιολας...

Παιδια, εγω σας γραφω απο το ενα λαπτοπ, στο αλλο ειναι ο αντρας μου (προγραμματιστης) και μαθαινει στο γιο μας πως να το χειριζεται! Ο μικρος ειναι κατενθουσιασμενος!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μας βλεπω σε λιγο να αγοραζουμε και 3ο! :blink:

Τα γυαλιά θα μας βάλουν αυτά τα μικρά! Εμείς παίζαμε με κούκλες, αυτά παίζουν στα δάχτυλα τους υπολογιστές. Πω πω δούλεμα που έχουμε να φάμε σε λίγα χρόνια :lol:

Για το ebaby εντάξει μωρέ, θα το στείλουν κάποια στιγμή. Το είπα γιατί τις προάλλες έλεγα πόσο αξιόπιστο είναι. Μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου, αν και μπορεί να έτυχε.

Σας καληνυχτίζω κοριτσάρες. Καλή συνέχεια και, Βασιλική, καλά ξεμπερδέματα με τα άτιμα μικρά αηδιαστικά πλασματάκια :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

Αννούλα μου από μικρός στα κόλπα ο Γιωργος!!!;-)

Με τον μπαμπα που εμπλεξε, δεν το γλυτωνει σιγουρα!!! Βλεπω και τον 2ο να ακολουθει τα χναρια συντομα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Thank you!

Όχι Βασιλικούλα, μόνο του ανέβηκε το καμάρι, μόνο του το διάλεξε ο πατέρας love-smiley-037.gif. Αν μέναμε κοντά σας, θα είχαμε φαληρίσει ή όπως αλλιώς γράφεται :lol:

αντε με το καλο να φεγγει για τη μπουμπου σας!!!!!

:wooho :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: o:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...