Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aggelikh mou nai auth eimai!! :D :D :D :D

euxaristw gia kala sou logakia!!!kai sena vasilikh s'euxaristw polu!!!exw kanei popo mwre..den fainetai omws...xixixixixi!!upoulh foto einai!!

kala twra ta exw parei...evala to usb sto pc gia na vrw kamia foto apo to pws hmoun palia kai den mou dexetai ton kwdiko!!!oles mou oi fotos einai ekei mesa!!!!gmt!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!μη μιλατε για κιλα!!!μια χαρα ειστε ολες!!ομορφες κοιλιτσες βλεπω!Αννουλα μην συγχιζεσαι,θα ερθουν!καλες καμπυλες!εγω δεν βρηκα τιποτα να μου μπαινει ανετα,παρηγγειλα δερματινες σαγιοναρες και θα παρω χαντρες να τις διακοσμησω μονη μου,εεε τα ''πηρα'',85 ευρω σαγιοναρα;;;ε οχι πηρα 20 ευρω και με τις χαντρες να μου βγει 30..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου μια γλυκα εισαι,μονο κοιλιτσα εχεις κι αυτη ειναι καρεμελενια!!! :):)

θελω κι εγω να βαλω φωτο μου ,πηγα να βγω μια χθες και τρομαξα εχω πριστει παρα πολυ αλλος ανθρωπος ..

αν βγαλω καμια συμμαζεμενη στην εγκυμοσυνη θα σας την δειξω ! :laugh:

μου ειναι πιο ευκολο να βαλω μια πως ημουν πριν ..παρα μετα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Καλημερα!!!μη μιλατε για κιλα!!!μια χαρα ειστε ολες!!ομορφες κοιλιτσες βλεπω!Αννουλα μην συγχιζεσαι,θα ερθουν!καλες καμπυλες!εγω δεν βρηκα τιποτα να μου μπαινει ανετα,παρηγγειλα δερματινες σαγιοναρες και θα παρω χαντρες να τις διακοσμησω μονη μου,εεε τα ''πηρα'',85 ευρω σαγιοναρα;;;ε οχι πηρα 20 ευρω και με τις χαντρες να μου βγει 30..

καλη ιδεα !!! κι εγω το ειχα κανει ..παρε ειδικη βελονα ομως ,γιατι εγω τις ειχα σπασει ολες οταν πηγα να ραψω χαντρες επανω σε δερμα ..επισης μπορεις να κεντησεις επανω strass swarovski εχει σε μαγαζια με ειδη ραπτικης ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα οδηγιες και λεει να κανεις τις τρυπουλες με το ειδικο εργαλειο για δερμα,ειχα τετοιο για ζωνες...αν το βρω καλος,αλλιως θα παρω βελονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα κι εγω...

Ναννά και Βασιλική μπράβο σας. Αυτό μόνο έχω να πω.

Kuo μου, μην σκέφτεσαι τόσο πολύ τους άλλους. Κι εγώ το ίδιο λάθος κάνω και μετά το μετανιώνω. Αν μπορείς να πάρεις την αδειούλα χτύπα την.

Παραπονιάρα συνονόματη, μην χαλιέσαι για τα έππιπλα αλλά ούτε και για τα φάρμακα ακόμα. Αν χρειαστεί, μαζί σου στα κανάλια ;)

rozi, απ'οτι φαίνεται, αν βάλεις κάτι στόχο δε σου γλυτώνει, σωστά;

Αn-n, εσύ λοιπόν είσαι το άλλο μοντέλο του forum μαζί με την Kuo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, Αναστασια, εισαι μια θεα!!!Που ειναι τα κιλακια σου? Μαλλον θα τα πηρα εγω...χιχιχι.... :)

Μπελλα μου, θα συμφωνησω, οχι και 85 για σαγιοναρες...Ελεος δηλαδη, αλλα μια χαρα το σκεφτηκες να βαλεις τις χαντρες μονη σου,αν πιανουν τα χερακια σου!

Βασουλα, εννοειται δεν θα σε ξεχασουμε! :kiss:

Αγγελικουλα, εσυ βρε εχεις παρει μονο 5-6 κιλα μεχρι τωρα, ειδα και την φωτο σου με την κοιλιτσα, ξερω τι σου λεω... Μιλαμε επαθα! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας κι από εμένα!!

Εχω να πώ ότι είστε όλες γλυκίτατες! Οι φώτος με τις κοιλίτσες απίστευτες κ η Αναστασία κούκλα!

Χθες πήγα στα Λητώ,άνοιξαν και στην Κεφαλονιά κ λέω να παραγγείλω κούνια και καρότσι σιγα-σιγά...ρώτησα για εκπτώσεις κ μου είπαν οτι σε τέτοια είδη δεν κάνουν καλύτερες τιμές,το γνωρίζατε?

PS.Στείλτε μου κι εμενα pm να σας βρω στο φεισμπουκ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia eisai kouklitsa ;)

annoula mou na sai kala me ta kala sou logia milame eime sta prothira neurikou klonismou, me exei piasei trello anxos akouw oti ama paxineis de mporeis na genniseis ktl kai de mporw re gamoto :dry:

na sas pw egw prin adinati steka pou lene den imoun mporw na pw oti to swma mou itan miodes kirios logo tou xorou tha sas valw kamia foto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante kale aggelikh 8a se malwsw!ti einai auta pou akouw????eisai kouklara!!!eida fotos sou sto fb kai mporw na se diapseusw panhgurikotata!!!!ti uperoxh foto exeis sto profile sou!!!zhlepsa!!!ftou ftou!!!den se matiazw!!!

annoula kai esu kouklara eisai!!!!mia hot mamma eisai!!!

euxaristw gia kala sas logakia!

elpidaki stelnw pm..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

στειλτε και μενα pm οσες δεν σας εχω στο φεης!!

Μόλις σου έστειλα pm

Κορίτσια ως θέλουν να βρουν κι εμένα στο fb ας μου στείλουν pm. Δε θέλω να το ζητάω συνέχεια εγώ και να γίνομαι πιεστική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπεροχη νυφη..μια κουκλα .

και πριν την καραμελενια και μετα φυσικα ...

μου αρεσε η φωτογραφια που εισαι νυφη( πολυ ιδιαιτερη φωτογραφιση )

οσον αφορα τα κιλακια μου :laugh: :laugh:

δεν ειμαι αυστηρη ...βασικα δεν ειχα καταλαβει οτι ειχα αλλαξει τοσο πολυ στην φωτογραφια το καταλαβα ... :blink::blink:

δεν πειραζει μωρε ας ειναι καλα ο μπεμπουλης θα τα χασω μετα τα κιλακια .. :)

fb εγω δεν εχω :(:( το εχω ξαναγραψει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Υπεροχη νυφη..μια κουκλα .

και πριν την καραμελενια και μετα φυσικα ...

μου αρεσε η φωτογραφια που εισαι νυφη( πολυ ιδιαιτερη φωτογραφιση )

οσον αφορα τα κιλακια μου :laugh: :laugh:

δεν ειμαι αυστηρη ...βασικα δεν ειχα καταλαβει οτι ειχα αλλαξει τοσο πολυ στην φωτογραφια το καταλαβα ... :blink::blink:

δεν πειραζει μωρε ας ειναι καλα ο μπεμπουλης θα τα χασω μετα τα κιλακια .. :)

fb εγω δεν εχω :(:( το εχω ξαναγραψει ...

euxaristw polu!!!!h foto einai apo to alboum mou kai tou zhthsa na mas ftiaksei ena cd me tis fotos tou alboum tou gamou.fusika to alboum fainetai uperoxo se sxesh me auto pou exw valei edw.den lew gia to periexomeno.sth douleia pou exei kanei anaferomai.ekplhktikos epaggelmatias.uperparagwgh exei kanei!

kai gw vlepw tromeres allages sto swma mou alla mhn agxwnesai 8a ta xasoume ta kilakia.h anna-maria mas (pou gennhse thn perasmenh evdomada) mas eipe oti exase 7 kila.apisteuto?mh se agxwnei auto!allwste otan pairnoume kai emeis kilakia shmainei pws k to mwraki mas einai souper!an kai egw pisteuw pws eisai kormara!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...