Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

WENDY έγραψε:

κοριτσακια μου μολις γυρισα απο την βολτουλα μου !!!!

εφαγα πολυυυυυυυυυ παγωτακι και κοντευω να σκασω ..αραγε η κοιλια μεχρι που μπορει να φτασει ?????? :dry:

επιτελους κλεισαμε κρεβατακι θα το εχουμε σε ενα μηνα !!!!! επισης πηραμε παντα,παπλωματακι,κουνουπιερα,στρωμα,σελτεδακια,σεντονακια,λαβετες...

σας βαζω επισημα πλεον το κρεβατακι μας!!! τα πλαινα,το παλωματακι,και η παντα ειναι οπως φενεται στην φωτογραφια :)87294.jpg

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: maresiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Η ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΖΑΚΥΝΘΟ ΣΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΖΑΚΥΝΘΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ ΝΗΣΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

κοριτσακια μου μολις γυρισα απο την βολτουλα μου !!!!

εφαγα πολυυυυυυυυυ παγωτακι και κοντευω να σκασω ..αραγε η κοιλια μεχρι που μπορει να φτασει ?????? :dry:

επιτελους κλεισαμε κρεβατακι θα το εχουμε σε ενα μηνα !!!!! επισης πηραμε παντα,παπλωματακι,κουνουπιερα,στρωμα,σελτεδακια,σεντονακια,λαβετες...

σας βαζω επισημα πλεον το κρεβατακι μας!!! τα πλαινα,το παλωματακι,και η παντα ειναι οπως φενεται στην φωτογραφια :)87294.jpg

aplaaa teleioo...tosa xrwmataa!!!!tyxerouliko nini... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

Ρόζη, το καροτσάκι είναι πολύ πολύ όμορφο! Είναι όμως βολικό; Απ' όσο ξέρω, για άσφαλτο βολεύουν καλύτερα τα τετράροδα, όμως εξαρτάται από τις ανάγκες σας!

lessssssssssssssssssssssss?????????den maresoyne ta tetraroda.... :(:whistle::S kai egw exw akoysei oti ta 3-roda kai kala mpwrei nai girisoyne me to mwro!alla pezei kati tetio????????????????????????maresi polikai epidi einai oikonomiko den meniazi na to allaxw an to vare8wwwwwwwwww!!!!ma peite moy koritsia pws sas fenete??????????

egw pali eimai anti8eth me to trirodo ayto..alla fainetai omorfo!To blepw pantws na kukloforei polu edw gurw apo to golf Glyfadas!!!an sou aresei esena..glukoula mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσε magykal Που γραφεις το τρελο μπανιο χα χα χα χα ...τρελο πραγματι η χαρα του παιδιου !!!

το κρεβατακι παει στο μπανιο σεν παει ????? πλακα κανωωωωωωω

αλλα πλακα -πλακα τα χρωματα του ειναι ιδι με το μπανιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kuoula mou kai gw ton ftinotero exw tis avent, ikseres oti o eikositetrawros ama anoixtei xreiazete na ksana aposteirwswis mpimpero :blink: epwmenos de voleuei kai toso, pantos kai o dikos mas mia xara einai ;)

ta premaman ektos apo kaki exipiretisi ti lene genika apo times???

i panta me ta vatraxakia einai apo kei kai kanei mono 32 euro :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ε ναι! Κι από αυτήν την άποψη, γιατί να δώσω 40 ευρώ επιπλέον; Η κυρία εκεί μας είπε ότι μόλις τα αποστειρώσεις τα βάζεις σε ένα τάπερ και στο ψυγείο και μένουν αποστειρωμένα για ένα 24ωρο έτσι κι αλλιώς. Από τα Premaman πήραμε το relax (δικό τους δηλαδή) με μουσική και δόνηση γύρω στα 50 ευρώ, άρα στα δικά τους προϊόντα τουλάχιστον έχουν συγκριτικά καλές τιμές. Του δικού μου τις προάλλες είχαν πάει να του πουλήσουν αξιοπρεπέστατο σύστημα (καροτσάκι-πορτ μπεμπέ-καθισματάκι αυτοκινήτου κ.λπ.) γύρω στα 250 ευρώ, αν θυμάμαι καλά.

Κορίτσια, μακάρι να έχουν κι αυτά εκπτώσεις για να τις εκμεταλλευτείτε όσες μπορείτε. Εμείς δε θα προλάβουμε μάλλον αλλά ό,τι μπορώ θα το καθυστερήσω! Φεύγουν χωρίς να το καταλαβαίνεις γαμώτο.

Κατερίνααααααααααα πεθαίνω με φωτογραφία :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

τι τελεια φωτοοοοοο Κατρινακιιιιιιι!!!!!!!

Φοβερη!!!!! το προσωπακι στην κοιλια με τι το εκανες ?????

ελααα..ρε ευκολο..με τη κρεμα που εβαζα στη κοιλιτσα!!

Πραγματι Κυακο..ειμασταν τυχεροι με αυτα που μας εδωσαν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

ΚΑΛΑ ΚΑΤΡΙΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΛΑΒΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ....

ΘΑ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΙΗΓΗΘΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ..ΣΝΙΦ! ΜΠΛΙΑΧ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas egkuoules mou ti kanete????kairo exw na mpw!eida 2 fotos mono kai mou aresan polu!!!to krevataki kai ths katrinas h foto me th koilitsa teleies.shmera ema8a na vazw kai gw foto kai 8a sas valw mia dikh mou me th koilitsa kai th kallitexnikh mou idiothta...xixiixixi!uliko??h santigu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου που το ξερεις ????? ενημερωμενη σε βρισκω ..

Magykal καλο βραδυ ...

το μπανιο και η κουνια ειναι σετ,ιδια χρωματα !!!!

ελπιζω να αρεσουν και στον μπεμπη...χε χε χε χε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Κατερινακι μου που το ξερεις ????? ενημερωμενη σε βρισκω ..

Magykal καλο βραδυ ...

το μπανιο και η κουνια ειναι σετ,ιδια χρωματα !!!!

ελπιζω να αρεσουν και στον μπεμπη...χε χε χε χε

http://news.in.gr/greece/article/?aid=816178

16 για την ακρίβεια...

Γεια σου Αναστασία. Ωραία κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy mou,aggelikh mou,vasilikh mou,kuo mou euxaristw polu!!!eimai polu en8ousiasmenh!!!me voh8hse h kikitsa na valw fotos sto mammy shmera!!

kati phre to mati mou gia aposteirwtes...giati vazete sto psugeio ta mpimpero meta thn aposteirwsh?ax koritsia den 8umamai poion phrame!ton parhggeile o antroulhs mou..prepei na to tsekarw! :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...