Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ????


Recommended Posts

Μανουλες καλημερα,θα ηθελα μια γνωμη με τα δικα σας μωρακια γιατι εχω ενα θεμα που με στεναχωρει πολυ :( το κοριτσακι μου ειναι κοντα 6 μηνων κ δεν μπορω να πω οτι...με θελει κ πολυ :(:(:( καθεται σε ολονων την αγκαλια(οκ,αυτο δεν ειναι κακο αλλα..ζηλευω που τους γελαει,εγω κανω τον κλοουν να μου γελασει ενω οι υπολοιποι..τιποτα) :blush::blush: μολις παω να φυγω και με βλεπει οτι φευγω..ουτε δειχνει να στεναχωριεται, τιποτα,ολα καλα!!!!μα...δεν με χρειαζεται κοντα της?????δεν στεναχωριεται οταν φευγω??οταν μενει με τη γιαγια χωρις τη μαμα????ρε κοριτσια μηπως ειμαι υπερβολικη?? :blush: μηπως δεν με θελει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι αδύνατο αυτό που λες..Ολα τα μωράκια έχουν τρελή

εξάρτηση απο τη μανούλα..Απλά ίσως επειδή είναι πολλές ώρες

μαζί σου θέλει να "μαθαίνει" καινούρια πράγματα,να αλλάζει

παραστάσεις κ αγκαλιές...Κ ύστερα αυτό δεν είναι κακό..

Δείχνει μωράκι κοινωνικό κ χαμογελαστό...Όταν είστε μόνες

πώς συμπεριφέρεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειμαστε μονες ειτε παιζουμε ειτε ειμαστε αγκαλιτσα ειτε παιζει στο παρκοκρεβατο..ως εκει :(:( μολις βλεπει κοσμο χαιρεται,γελαει σε ολους,την παιρνουν απο την αγκαλια μου,καθεται...της δινω τα χερακια να ερθει τιποτα αυτη!!!κ οταν της λεω οτι η μανουλα φευγει κ γυριζω τη πλατη κ τημ κοιταω γυριζει κ αυτη αλλου το κεφαλι κ δεν τη νοιαζει που φευγω,ουτε κλαιει τιποτα :(:(:( οχι οτι θελω να κλαιει προς θεου..απλα με στεναχωρει που δεν μεχει αναγκη κ μενει κ με τη γιαγια..(ουτε χαιρεται οταν γυριζω,ουτε μου απλωνει χερακια) :(:(:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κουμπαρα μου αφηνε την μπεμπα της σε εμενα και τα πεθερικα της οταν ηταν μολις 2 μηνων γιατι επρεπε να επιστρεψει στην δουλεια.

Ουδεποτε εκλαψε, ηταν παντα κοινωνικη, χαμογελαστη.. Σημερα ειναι 4 χρονων με το ιδιο προγραμμα και φυσικα εξαρτημενη απο την μαμα. Απλως τωρα ξερει να της δειχνει την χαρα της οταν την βλεπει και την αγαπη της! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Isws thelei na allazei ligo parastaseis.Synexeia psaxnoun kati kainourgio na kanoun mwre.

Otan feugoun oi episkeptes k h giagia de sou kanei xaroules ktl?

K meis otan exoume kosmo asxoliountai perissotero me tous allous para me emena!

Apo 9 mhnwn h Katerina mou otan efeuga ourliaza k mpousoulage grhgora apo pisw mou.Se autous tous mhnes einai poio proskolhmena gt nomizoun oti de tha ksanagyrisoume pisw.Auto exw akousei.

Apokleietai vre mpempoula na mh se theilei!Einai dynaton?Kati paromoio den exw ksanakousei.

Mhpws eisai ligo zhliara?xixi sto lew gt k gw zhleuw otan kanei xaroules k paizei me th gigia.Polles fores epilegei na paei sth gigia para se emena.Auto de shmainei omws oti de se thelei.Na xairesai pou einai koinwniko paidaki k den exei provlimmata me tous ksenous.H mikrh mou kathetai mono me oikia proswma.Akoma k me th nona ths dysanasxeth :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα μου μην ανησυχεις

δε νομιζω οτι δε σε θελει

μαλλον δεν το βλεπεις

ισωςεπειδη ειστε τοσες ωρες μαζι εσυ δε βλεπεις ποσο πολυ σε θελει

ασε που ειναι νινακι ακομα

εχει να σου δωσει στον 8ο κατι φιλουμπες και κατι αγγαλιες

εμενα ολο στο στομα θελουν να φιλαμε τα μανουνια μου

χα

χα

απλα εγω θα ελεγα οτι ζηλευεις που δειχνει να χαιρεται και με τους αλλους

εγω θα σου ελεγα οτι δεν πειραζει

ζηλευε

κι εγω ζηλευω πολυ και δεν θελω να μου τα πολυπειραζουν

και τι εγινε

εσυ εισαι η μανουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μια χαρα κοινονικοτατο κοριτσακι εχεις

Φτου φτου...

το μωρο σου εχει αυτοπεποιηθηση και ξερει οτι εισαι παντα διπλα της, γι'αυτο και ξεθαρρευει και εξερευνα κοσμο και ανθρωπους...σε λατρευει πιστεψε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια ολες σας,νιωθω καπως καλυτερα τωρα,ισως ζηλευω :blush: τι να πω????θα ηθελα να κανει χαρουλες μολις με βλεπει κ να μου απλωνει τα χεαρκια για αγκαλιτσα αλλα..ελπιζω καποια στιγμη να τα κανει.κ παλι ευχαριστω για τις απαντησεις ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενα

σε σκεφτομαι συνεχεια αληθεια

τωρα μπορω να πω οτι ειμαστε σουπερ

περασαμε απο τον 3-8 μια παρα πολυ δυσκολη φαη

τραγικη θα ελεγα

με παλινδρομμηση

δεν ετρωγαν τιποτα

γκρινιαζανε απιστευτα

και ολων τα νευρα τσανταλια

αλλα ευτυχως περασανε

εμεις σημερα γιναμε 9 μηνων

εσεις βλεπω ολοκληρα παιδακια μπραβο σας

ελπιζω να ειστε ολοι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα απο μπουσουλιμα τιποτα

ο μεγαλος κανει βαρελακια χα χα

και ο μικρος σερνεται

βεβαια τα γονατακια τα λυγιζουν αλλα βαριουνται

για τον μικρο μου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ουτε θα σηκωθει ουτε θα μουσουλισει

ειναι πολυ δραστηριος και ανυπομονος

οτι θελει το θελει εκεινη την ωρα

χα χα

ναι εχω fb

θα σου στειλω πμ το ονομα μου οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ola me ton kairo tous!Akou leei kanei varelaki,ti gelio k o dikos mou to ekane.xaxa

Ligo prin mpousoulisei o dikos mou evaze dynamh sta xeria k traviotan mprosta.xaxaxa

Steilto na ta leme poio syxna.Na dw k photo apta zouzounia sou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπως ετσι και εμενα ο μεγαλος.μεγαλωνοντας ομως αλλαξε και οταν εφευγα εκλεγε,τωρα ειναι κολλημενος με τον μπαμπα μωλις τον δει κανει σαν χαζοχαρουμενο,ειναι καθε ηλικια και η αλλαγη.παντως περασε μεσα μου αυτο που ειπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...